Mirox

Liczba opinii: 0
Zobacz opinie Wystaw opinię
Wystaw opinię

Mirox

(32) 234-32-05 Pokaż numer
606-120-886 Pokaż numer
mirox@op.pl Pokaż e-mail
Zapraszamy do nas:
1. Wolności 1A, 44-109 Gliwice, Polska

Biuro czynne: pn-pt: 11.00 – 17.00
2. Przedwiośnie, 44-119 Gliwice, Polska

Biuro czynne: pon, śr, pt: 15.00 – 19.00;
Porównaj szkoły
Zapraszamy do nas:
1. Wolności 1A, 44-109 Gliwice, Polska

Biuro czynne: pn-pt: 11.00 – 17.00
2. Przedwiośnie, 44-119 Gliwice, Polska

Biuro czynne: pon, śr, pt: 15.00 – 19.00;
U nas zdasz prawo jazdy na kategorię: A, B

OSK MIROX to ośrodek szkoleniowy zajmujący się kształceniem osób ubiegających się o prawo jazdy kategorii A i B, jak również doskonaleniem techniki jazdy. Historia naszej firmy sięga lat dziewięćdziesiątych i jest to jedna z pierwszych firm tej branży powstałej na terenie miasta Gliwic. Wtedy to jeszcze szkolono i egzaminowano pojazdami marki Fiat 126p. Nasza marka, znak firmowy jest rozpoznawany na rynku od ponad 25 lat. Przez te wszystkie lata działalności wyszkoliliśmy kilka tysięcy osób, które poruszają się nie tylko po drogach Gliwic i okolic. Nasi pierwsi kursanci to już doświadczeni kierowcy, którzy przysyłają do nas swoje dzieci a czasem i wnuki.

Zobacz pełny opis szkoły

Cennik Mirox

Kurs kat. B
1800 zł
Kurs kat. A
1700 zł
Jazdy uzupełniające
60 zł
Zobacz cały cennik
Rejony działania
Adresy początkowe:
Rejony działania:
  • #Gliwice
  • lub w innym miejscu ustalonym indywidualnie z instruktorem
Nasze pojazdy
Car

Toyota Yaris

5-biegowa skrzynia biegów

Porównaj szkoły

Opinie o szkole Mirox

Wystaw opinię
Ocena ogólna: 0/5
Liczba opinii: 0
Więcej o szkole

OGROMNE DOŚWIADCZENIE

Mirox Gliwice działa na rynku już od ponad 25 lat

KILKA TYSIĘCY KURSANTÓW

Już kilka tysięcy wyszkolonych kursantów szkoły nauki jazdy

SYMULATORY POŚLIZGU

Szkolenie na poślizgach podczas kursu i w ramach jego opłaty

TRZY PLACE MANEWROWE

w tym jeden bardzo przestronny do szkolenia na trolejach
  OSK MIROX Gliwice to ośrodek szkoleniowy zajmujący się kształceniem osób ubiegających się o prawo jazdy kategorii A i B, jak również doskonaleniem techniki jazdy.
 Historia naszej firmy sięga lat dziewięćdziesiątych i jest to jedna z pierwszych firm tej branży powstałej na terenie miasta Gliwice. Wtedy to jeszcze szkolono i egzaminowano pojazdami marki Fiat 126p. Nasza marka, znak firmowy jest rozpoznawany na rynku od ponad 25 lat. Przez te wszystkie lata działalności wyszkoliliśmy kilka tysięcy osób, które poruszają się nie tylko po drogach Gliwic i okolic. Nasi pierwsi kursanci to już doświadczeni kierowcy, którzy przysyłają do nas swoje dzieci a czasem i wnuki.
Dziś MIROX to wiodący, ceniony i doświadczony ośrodek szkoleniowy, który zapewnia swoim kursantom profesjonalną obsługę, wykwalifikowaną kadrę szkoleniową posiadającą wiedzę z zakresu metod i technik jazdy oraz znajomości przepisów ruchu drogowego.
Nie stoimy w miejscu , cały czas podnosimy kwalifikację naszej kadry szkoleniowej oraz stosujemy coraz to nowsze techniki szkolenia przyszłych kierowców. Możemy się pochwalić, iż ostatnio jako nieliczni na śląsku wprowadziliśmy dla naszych kursantów możliwość skorzystania podczas kursu i w ramach jego opłaty szkolenie na tzw. trolejach (symulatorach poślizgu).
To świetne ćwiczenie dla przyszłego kierowcy. Celem takiego szkolenia na  wspomnianych trolejach jest wykreowanie bezpiecznego kierowcy, który będzie w stanie poradzić sobie nawet w najbardziej nietypowych sytuacjach na drodze. Szkolenie na trolejach wymaga  utrzymania odpowiedniego kierunku jazdy w nietypowych, skrajnych warunkach, w których pojazd jest niestabilny i nadsterowny. W tej sytuacji wymagane jest od kursanta odpowiednie ustawienie kierownicy oraz umiejętne operowanie gazem w samochodzie. To nie tylko szkolenie, ale i niezła zabawa, jak i możliwość sprawdzenia własnych umiejętności.
   Posiadamy również najbardziej realistyczny symulator nauki jazdy w Polsce. Każdy kursant przed przystąpieniem do jazd przechodzi na nim szkolenie i już na pierwszej godzinie jazd nie ma większego problemu z poruszaniem się po drogach.
Dążymy do tego, aby nasi kursanci mieli pełną satysfakcję z wyboru naszej szkoły, dlatego też dostosowujemy metody nauczania do indywidualnych możliwości oraz potrzeb kursanta. Na dzień dzisiejszy dysponujemy trzema placami manewrowymi, w tym jeden bardzo przestronny do szkolenia na trolejach.  Zawsze wśród pojazdów szkoleniowych posiadamy te, które są w danym momencie wykorzystywane  podczas egzaminów. Podczas szkolenia na prawo jazdy kategorii A, za lub przed naszym kursantem instruktor jadzie również na motocyklu, dzięki czemu osoba szkolona może zaobserwować pewne ruchy i nawyki instruktora. Więc nie tylko tą wiedzę ma przekazaną drogą radiową ale może ją na żywo zaobserwować.
Celem naszego ośrodka jest nie tylko przygotowanie kursanta do zdania egzaminu ale przygotowanie do sprawnego , świadomego i bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym. Dążymy do tego, aby nasi kursanci mieli pełną satysfakcję z wyboru naszej szkoły, dlatego też dostosowujemy metody nauczania do indywidualnych możliwości oraz potrzeb kursanta. Jesteśmy otwarci i elastyczni, dlatego cenimy sobie wszelkie Państwa uwagi i propozycje.
Zobacz podobne szkoły:

Szkoły

Rino Car
(0) 0 opinii
44-121 Gliwice, Polska
Liczba instruktorów: 13
OSK Krzysztof Dziwisz
(0) 0 opinii
Kozielska 1A, 44-100 Gliwice, Polska
iDrive
(0) 0 opinii
Jasnogórska 9, 44-100 Gliwice, Polska

Pytania i odpowiedzi na temat Mirox

Jak wygląda cennik szkoły Mirox?
Kurs kat. B: 1800
Kurs kat. A: 1700
Jazdy uzupełniające: 60
Czy istnieje możliwość wykonania badań lekarskich w szkole Mirox?
Nie, nie ma takiej możliwości.
Jaki jest adres e-mail szkoły Mirox?
mirox@op.pl
Jaki jest telefon kontaktowy szkoły Mirox?
(32) 234-32-05, 606-120-886
Jaki jest adres szkoły Mirox?
Wolności 1A, 44-109 Gliwice, Polska
Przedwiośnie, 44-119 Gliwice, Polska
Jakie pojazdy posiada szkoła Mirox?
Toyota Yaris
Na jakie kategorie można zdawać w szkole Mirox?
A, B
Rozwiń wszystkie
do góry