Ranking szkół jazdy Lubań

Średnia cena kursu prawa jazdy w Lubań to 2760zł

Średnia cena dodatkowej godziny jazdy w Lubań to 92zł

Podane wartości są poglądowe i służą porównaniu cen w różnych rejonach.

Szkoły jazdy znajdujące się w tym mieście:
Lokalizacja:
Lwówecka 1, 59-800 Lubań, Polska
Zmień Odczytaj
Lista szkół:

Nauka jazdy Luban - Znajdź najlepszą szkołę w okolicy

Szukasz najlepszej szkoły jazdy w Lubaniu? To właśnie tutaj! Na BeDriver znajdziesz Ośrodki Szkolenia kierowców, które zapewnią ci odpowiedni poziom szkolenia. Wybraliśmy wyróżniające się szkoły, żeby zadbać o poziom twojej nauki i przygotowanie do egzaminów. Zebraliśmy też komentarze, oceny, informacje o flotach, ośrodkach i instruktorach. Ujawniamy również ceny za poszczególne kursy i godzinę jazdy. Wszystko po to, żeby twoja decyzja o wyborze nauki jazdy w Lubaniu była przemyślana i trafiona. Już teraz zapoznaj się ze wszystkimi pozycjami i wybierz dla siebie najlepszą opcję. Nie zawiedziesz się. Sprawdź, ile osób zdało już dzięki BeDriver swoje prawko! Jesteśmy przekonani, że ty będziesz następny! Powodzenia!

Po czym poznać dobrą szkołę jazdy w Lubaniu?

Skąd masz wiedzieć, która nauka jazdy w Lubaniu będzie dla ciebie odpowiednia? Wybór zwykle opiera się na sprawdzeniu renomy, floty i ceny za kurs. Nie bez znaczenia jest też lokalizacja, dostęp do zajęć online i doświadczenie instruktorów. Pamiętaj – szkoła jazdy ma dać ci pewność siebie i nauczyć cię dobrych nawyków za kółkiem. Skąd możesz wiedzieć, która to będzie? Sprawdź poniżej!

Ile będzie kosztował kurs prawa jazdy?

To dla młodych ludzi bardzo ważna sprawa. Szkoły nauki jazdy w Lubaniu mają różne ceny, ale zwykle wynoszą one sporo ponad 2000 zł. Kwota, jaką przyjdzie ci zapłacić, ma znaczenie pod kątem jakości. Czasem nie ma sensu wydawać więcej, skoro inna szkoła zaoferuje ci to samo co inne. Z drugiej strony tańsze propozycje to często przymus nauki na autach, które nie mają zbyt wiele wspólnego z modelami egzaminacyjnymi. Co wybierzesz? Jeśli interesuje cię tylko cena, poszukaj w BeDriver najtańszej opcji.

Jakie opinie ma wybrany OSK?

Nie da się pojeździć w szkole nauki jazdy na próbę. Dlatego, zanim podejmiesz decyzje o zapisaniu się na kurs, musisz mieć pewność wyboru. Jednak twoi rówieśnicy już wypróbowali i zostawili komentarze dotyczące nauki jazdy w Legnicy. Zapoznaj się z opiniami o szkołach, wykładowcach i instruktorach. Poznaj szczegóły, których nie znajdziesz w żadnych ofertach reklamowych. Dzięki temu, że inni już skorzystali z BeDriver, tobie będzie o wiele łatwiej wybrać!

Dodatkowe udogodnienia dla kursantów

O jednolitej flocie pojazdów już mówiliśmy. Jednak to nie wszystko, bo ułatwienia mogą dotyczyć nie tylko aut. Jeśli zależy ci na rozłożeniu płatności na raty, poszukaj szkoły, która proponuje takie rozwiązanie bez odsetek. Jeśli szukasz miejsca, w którym pomogą ci załatwić formalności i dadzą zniżkę na badanie lekarskie – nie ma problemu. Na BeDriver są też takie opcje. A może lekcje teoretyczne online? To też zaczyna być standardem wśród liczących się ośrodków szkoleniowych. Wszystkie te informacje masz w jednym miejscu – skorzystaj z nich!

Już teraz zapisz się na kurs prawa jazdy!

Skoro już wiesz, jak szukać najlepszej dla siebie szkoły jazdy, nie marnuj czasu. Zapoznaj się z propozycjami widocznymi na stronie BeDriver i wybierz opcję, która pasuje ci najbardziej. Przecież chcesz zdać prawko i to najlepiej za pierwszym razem. To jest możliwe i to szybciej niż myślisz! Powodzenia!

Informacje
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Legnicy - Siedziba Terenowa w Lubinie 59-300 Lubin ul. Szpakowa 1

Telefony:
tel. 76 818-00-95 mail: biuro.lg@dord.dolnyslask.pl

Biuro jest czynne w środy w godzinach od 8:00 do 15:00 Egzaminy są przeprowadzane w poniedziałki, wtorki, środy i piątki w godzinach od 8:00 do 15:00

Przejdź do strony internetowej Lubin.

Zgłoś zmianę

Informacje
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Legnicy - Siedziba Terenowa w Lubaniu 59-800 Lubań ul. Dolna 8

Telefony:
tel. 76 866-02-51 mail: biuro.lg@dord.dolnyslask.pl

Biuro jest czynne codziennie w godzinach 8:00-8:30 i 9:00-9:40 Oddział jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:30

Przejdź do strony internetowej Lubań.

Zgłoś zmianę

W tym mieście prawo jazdy zdajesz na:
Toyota Yaris
(69 KM)
Opel Vivaro
Moc 66,19kW (90 KM)
MAN 12.240
Moc 176kW (240 KM)
manualna
Suzuki Gladius 650
Moc 35kW (48 KM)
manualna
KTM 125 Duke
Moc 11kW (14,96 KM)
Romet ZetKA50
Moc 1,47kW (2,9 KM)
Man A53
Zetor Proxima 6441
Reanult Clio
Ośrodek Egzaminacyjny w Lubań

OŚRODKI EGZAMINACYJNE LEGNICA:

 

Opole posiada trzy ośrodki egzaminacyjne. Jedna z dwóch siedzib terenowych tego ośrodka znajduje się w Lubaniu przy ul. Dolnej 8, 59-800 Lubań. Siedziba główna znajduje się przy ul. Bydgoskiej 30c, 59-220 Legnica, a pozostała siedziba terenowa znajdują się w Lubinie przy ul. Szpakowa 1, 59-300 Lubin.

 

W Lubaniu zarówno do części teoretycznej jak i praktycznej można przystąpić w kategoriach: AM, A1, A2, A, B1, B.

W WORD w Legnicy egzamin teoretyczny można zdawać prawo jazdy w kategoriach: AM, A1, A2, A, B, B1, B+E, C, C1, D, D1  oraz T, a praktyczny na wszystkie kategorie, a mianowicie: AM, A1, A2, A, B, B1, B96, B+E, C, C1, C+E, C1+E, D, D1, D+E, D1+E praz T.

W Lubinie egzamin teoretyczny można zdawać na kategorie: A i B, a praktyczny tylko na kategorię B.

 

CZYM JESZCZE ZAJMUJE SIĘ WORD LEGNICY?

Poza tym WORD oferuje także:
– Szkolenie dotyczące kierowania ruchem na drodze;
– Szkolenie reedukacyjne dla kierowców prowadzących pod wpływem alkoholu;
– Szkolenia dla osób, które naruszają przepisy ruchu drogowego.

Oprócz tego WORD ten także proponuje bezpłatne porad psychologicznych we wtorki, środy i czwartki. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja telefoniczna.

Średnia cena kursu prawa jazdy w Lubań to

do góry