Ranking szkół jazdy Bielsk Podlaski

Średnia cena kursu prawa jazdy w Bielsk Podlaski to 1495zł

Średnia cena dodatkowej godziny jazdy w Bielsk Podlaski to 58zł

Podane wartości są poglądowe i służą porównaniu cen w różnych rejonach.

Szkoły jazdy znajdujące się w tym mieście:
Lokalizacja:
17-100 Bielsk Podlaski, Polska
Zmień Odczytaj
Lista szkół:

Szkoły

OSK Konkret – Sławomir Bolesta
(1) 1 opinii
Mikołaja Kopernika 5, 17-100 Bielsk Podlaski, Polska
Liczba instruktorów: 1
Podlasie 1 – BeFrejman
(0) 0 opinii
Tadeusza Kościuszki 4A, 17-100 Bielsk Podlaski, Polska
Falkowski OSK
(0) 0 opinii
Adama Mickiewicza 34B, 17-100 Bielsk Podlaski, Polska
Komfort – Mikołaj Wiazowski
(0) 0 opinii
Obwodowa 7A, 17-100 Bielsk Podlaski, Polska
Liczba instruktorów: 1
OSK KRZYSIEK Krzysztof Rusiłowicz
(0) 0 opinii
Księdza Ignacego Wierobieja 30, 17-200 Hajnówka, Polska
|< <12 > >|

Ranking najlepszych szkół nauki jazdy w Bielsku Podlaskim

Niektórzy mówią, że matura i egzamin na prawko to momenty największego stresu. Na egzamin dojrzałości nie mamy wpływu, ale emocje związane ze zdawaniem egzaminu umiemy skutecznie zmniejszyć. Jak? Na BeDriver znajdziesz naukę jazdy w Bielsku Podlaskim, która zapewni Ci najlepsze przygotowanie pod kątem egzaminów państwowych i późniejszej samodzielnej jazdy za kółkiem. Wystarczy, że skorzystasz z wyszukiwarki najlepszych ośrodków szkoleniowych z Twojej okolicy. Przed wyborem zapoznaj się z komentarzami i ocenami o nauce jazdy i instruktorach. Poznaj ceny, flotę pojazdów i zaangażowanie pracowników w powodzenie Twojego kursu. Takie informacje są o wiele cenniejsze niż gotowe oferty w internecie. Na BeDriver znajdziesz wszystko, co potrzebne, by wybrać naukę jazdy w Bielsku Podlaskim raz a dobrze. Przed Tobą bardzo ważna decyzja – pomożemy Ci podjąć ją dobrze!

Jak znaleźć najlepszy Ośrodek Szkolenia Kierowców w Bielsku Podlaskim?

Szukanie nauki jazdy w Bielsku Podlaskim nie może być przypadkowe. Wybierasz ją przecież tylko raz. Skąd masz wiedzieć, jak szukać skutecznie? BeDriver przygotował dla Ciebie najważniejsze zasady, które warto uwzględnić przed podjęciem decyzji. Wzięcie ich pod uwagę pomogło już niejednemu przyszłemu kursantowi. Sprawdź to!

Opinie o szkole nauki jazdy w Bielsku Podlaskim - Sprawdź co mówią inni kursanci

Na zaufanie trzeba zapracować. Skąd masz wiedzieć komu zaufać, skoro nie znasz żadnej ze szkół? Pomocą będą komentarze i oceny pozostawione przez absolwentów ośrodków szkoleniowych w Bielsku Podlaskim. Zapoznanie się z nimi pomoże Ci rozpoznać, czy szkole można zaufać, jakie panują w niej warunki i atmosfera podczas jazd i jak bardzo instruktorzy angażują się w indywidualną naukę swoich podopiecznych. Od tego powinieneś zacząć poszukiwanie nauki jazdy w Bielsku Podlaskim dla siebie. To jednak nie wszystko, bo opinie to tylko początek. Co jeszcze musisz wziąć pod uwagę?

Flota pojazdów w OSK Bielsk Podlaski - Jakie auta zapewniają do nauki jazdy?

W każdej nauce jazdy w Bielsku Podlaskim panują inne warunki. Wspólne jest jedno – chęć doprowadzenia kursanta do poziomu właściwego dla samodzielnego kierowcy. Zwykle ośrodki szkoleniowe posiadają auta egzaminacyjne. To właśnie na nich przyjdzie Ci zdawać praktyczny egzamin państwowy w WORD. Jeśli z natury stresujesz się wszystkim, co nowe, lepiej będzie poszukać takiej nauki jazdy w Bielsku Podlaskim, która dysponuje pojazdami egzaminacyjnymi. Dla tych kursantów, którzy mają już pewne doświadczenie w kierowaniu pojazdami, wybór pojazdu nie będzie stanowił większego problemu. Co więcej, propozycje ośrodków szkoleniowych w Bielsku Podlaskim, które nie mają aut egzaminacyjnych, mogą być nieco tańsze.

Koszty kursu na prawo jazdy w Bielsku Podlaskim

Ceny prawa jazdy kategorii B już dawno przekroczyły 2000 zł. W niektórych miastach trzeba zapłacić za kurs nawet 3000 zł i więcej. Cena to ważne kryterium podczas wyboru, ale nie powinno przysłaniać wszystkich dodatkowych opcji. Czasem warto dołożyć kilka stówek, by mieć dostęp do weekendowych jazd, nauki online czy możliwości elastycznej zmiany lokalizacji startu i końca podróży „elką”. Poza tym bardzo dobrze zorganizowane i renomowane ośrodki szkoleniowe mają nieco wyższe kwoty kursów, ale zapewniają wyższy standard nauki. Oszczędzanie to bardzo dobry nawyk, ale ma sens tylko wtedy, gdy płacisz mniej za tą samą jakość.

Rozpocznij naukę jazdy w Bielsku Podlaskim już dzisiaj z rankingiem BeDriver

Na BeDriver mamy dla Ciebie najciekawsze propozycje nauki jazdy w Bielsku Podlaskim. Znasz zasady wyboru najlepszego OSK dla swoich potrzeb. Wiesz już, czego szukać, dlatego nie wahaj się ani chwili. Wystarczy kilka kliknięć, by zacząć naukę. Powodzenia!

Informacje
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białymstoku 15-532 Białystok Ul. Wiewiórcza 64 NIP: 542-24-96-960

Telefony:
tel. (85) 743-26-24, (85) 743-26-28 fax. wew. 42 e-mail: word@word.bialystok.pl Dział Egzaminowania - Obsługa Klienta tel. (85) 743-26-24 wew. 22 Dział Szkoleń - Obsługa Klienta tel. (85) 743-26-27 szkolenia@word.bialystok.pl Inspektor Ochrony Danych iodo@word.bialystok.pl

Ośrodek czynny dla Klientów: Od poniedziałku do piątku od 7:30 do 15:30, Dział Egzaminowania – Obsługa Klienta czynna od poniedziałku do piątku od 7:30 do 18:00 Dział Szkoleń – Obsługa Klienta czynna od poniedziałku do piątku od 8:00 do 15:30

Przejdź do strony internetowej Siedziba główna.

Zgłoś zmianę

Informacje
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białymstoku – Oddział terenowy w Bielsku Podlaskim 17-100 Bielsk Podlaski ul. Widowska 1 lok.2

Telefony:
tel. 733 255 205 e-mail: filia@word.bialystok.pl Dział Egzaminowania - Obsługa Klienta tel. (85) 743-26-24 wew. 22 Dział Szkoleń - Obsługa Klienta tel. (85) 743-26-27 szkolenia@word.bialystok.pl Inspektor Ochrony Danych iodo@word.bialystok.pl

Ośrodek czynny dla Klientów: Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00, Dział Egzaminowania – Obsługa Klienta czynna od poniedziałku do piątku od 7:30 do 18:00 Dział Szkoleń – Obsługa Klienta czynna od poniedziałku do piątku od 8:00 do 15:30

Przejdź do strony internetowej Siedziba terenowa - Bielsk Podlaski.

Zgłoś zmianę

W tym mieście prawo jazdy zdajesz na:
Toyota Yaris
(69 KM)
Fiat Punto
Moc 50,75kW (69 KM)
manualna
Mercedes Vito
Man LE 12.22
Man TGM 15.280
DAF FA LF55
Yamaha XJ6N
Moc 57,37kW (78 KM)
Yamaha YBR125 Custom
Moc 7,5kW (10,2 KM)
Yamaha YN50 Neos 2T
Romet RAW50 Ogar Caffe
Zetor 4320
Ośrodek Egzaminacyjny w Bielsk Podlaski

OŚRODEK EGZAMINACYJNY W BIELSKU PODLASKIM:

Odział terenowy WORD Białystok znajduje się w Bielsku Podlaskim przy ul. Widowskiej 1 lok. 2. Oprócz tego Białystok posiada siedzibę główną w Białymstoku, przy ul. Wiewiórczej 64, 17-100 Białystok.

 

W oddziale w Bielsku Podlaskim egzamin praktyczny można zdawać na kategorie AM, B oraz B, a teoretyczny na AM, A1, A2, A, B, B1. W siedzibie głównej w Białymstoku można zdawać na kategorie: AM, A, A1, A2, B, B1, B+E, C1, C, C+E, D1, D, D+E oraz T.

 

Ośrodek ten został uroczyście otwarty 11 lipca 2016 roku. Plac manewrowy oraz biuro obsługi klienta znajduje się przy ul. Widowskiej 1 na terenie Zespołu Szkół nr. 3 im. Władysława Stanisława Reymota w lokalu numer 2.

 

Na egzamin w tej filii można zapisać się na trzy sposoby, oto one:

  1. Telefonicznie – od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 15:00 pod numerem telefonu 691 269 691
  2. Osobiście lub przez pełnomocnika od poniedziałku do środy w godzinach od 8:30 do 16:30
  3. Online za pomocą platformy info-car

Egzaminy w tej filii odbywają się tylko w poniedziałki i wtorki od 8:30 do 16:30, istnieje także możliwość jazdy próbnej na placu manewrowym. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie WORD w Białymstoku.

 

 

Średnia cena kursu prawa jazdy w Bielsk Podlaski to

do góry