Ranking szkół jazdy Bytom

Średnia cena kursu prawa jazdy w Bytom to 2261zł

Średnia cena dodatkowej godziny jazdy w Bytom to 75zł

Podane wartości są poglądowe i służą porównaniu cen w różnych rejonach.

Szkoły jazdy znajdujące się w tym mieście:
Lokalizacja:
Wrocławska, 41-902 Bytom, Polska
Zmień Odczytaj
Lista szkół:

Szkoły

Lexus – Tomasz Grabowski
(0) 0 opinii
Wrocławska 94, 41-902 Bytom, Polska
Liczba instruktorów: 5
Cross – Dariusz Nessel
(0) 0 opinii
Łużycka 64, 41-902 Bytom, Polska
Liczba instruktorów: 4
Sukces
(0) 0 opinii
Wrocławska 120, 41-902 Bytom, Polska
Liczba instruktorów: 6
Evolution – Paweł Czernecki
(0) 0 opinii
Tatrzańska 2, 41-907 Bytom, Polska
Liczba instruktorów: 8
Cross – Dariusz Nessel
(0) 0 opinii
Sądowa 5, 41-902 Bytom, Polska
Liczba instruktorów: 4
|< <123 > >|

Nauka jazdy Bytom - Znajdź najlepszą szkołę w okolicy

Chcesz znaleźć najlepszą naukę jazdy w Bytomiu, ale nie wiesz, jak to zrobić? Jesteś w odpowiednim miejscu, bo tu znajdziesz odpowiedź! Na BeDriver przygotowaliśmy dla Ciebie listę wszystkich liczących się w Bytomiu ośrodków szkoleniowych. Skorzystaj z widocznych komentarzy i ocen instruktorów oraz szkół, by upewnić się o jakości nauczania w danym miejscu. Twoi rówieśnicy są w stanie podpowiedzieć Ci najważniejsze informacje. Nie znajdziesz ich w gazetkach reklamowych. Spójrz również na cennik, informacje o flotach i dodatkowych akcjach promocyjnych. Dzięki temu z BeDriver znajdziesz dla siebie najlepszą szkołę jazdy. Już teraz zacznij swoja podróż i zakończ ją, odbierając prawko. To naprawdę nie jest takie trudne. Powodzenia!

Jak znaleźć najlepszą naukę jazdy?

Jest kilka zasad, które okażą się pomocne w podjęciu decyzji o nauce jazdy w Bytomiu. Jakie? Znajdziesz je w poniższych punktach. Zebraliśmy je dla Ciebie, żeby wybór OSK był łatwy, szybki i trafny. Wypróbuj je już dzisiaj!

Opinie o szkole jazdy

Podstawa, jeśli chodzi o wybór rzeczy, których nie znasz. Przeczytaj więc komentarze osób, które już zdały swoje prawko i korzystały z pomocy nauki jazdy w twoim mieście. Jakie opinie na temat ośrodków wystawili? Czy musisz na coś uważać? O czym nie możesz zapomnieć przed kursem? Jakiej atmosfery się spodziewać? Wszystko to i sporo więcej znajdziesz właśnie w komentarzach. Jeśli trafisz na jakiś szczególnie oderwany od rzeczywistości, pamiętaj, że nie każdy jest obiektywny. Na ogół komentarze są bardzo pomocne.

Cena kursu

Suma, którą przyjdzie ci zapłacić, zapewne nie będzie mała. Prawo jazdy kosztuje teraz ponad 2000 zł, więc musisz dobrze zastanowić się, komu je powierzysz. Szkoły, które są dopiero świeżo na rynku lub takie, których flota nie jest dostosowana do aktualnych standardów egzaminacyjnych, może niekiedy mieć niższą cenę szkolenia. Z drugiej strony najdroższe propozycje nie zagwarantują ci zdania egzaminu za pierwszym razem. Dlatego na spokojnie podejmij decyzję o wyborze szkoły.

Jakim autem będziesz jeździć?

Jak już wspomnieliśmy nie wszystkie OSK mają identyczne modele aut co w WORD. Jeżeli nie masz pojęcia o motoryzacji i kompletnie nie czujesz maszyn z silnikami spalinowymi, lepiej będzie pouczyć się jazdy na identycznym aucie co egzaminacyjne. Łatwiej ci będzie poradzić sobie z opanowanie gazu, sprzęgłem i obsługą już na egzaminie. Pamiętaj, że nie ma czasu na zapoznanie się z samochodem na placu manewrowym pod WORD. Jeżeli jednak czujesz temat jazdy autem, to nie koniecznie musisz jeździć akurat tym samochodem co na egzaminie. Oferta takiej szkoły może być dodatkowo tańsza.

Już teraz wybierz swój OSK z BeDriver!

Teraz sprawa wyboru jest już o wiele łatwiejsza, prawda? Masz przed sobą listę ośrodków szkoleniowych i instruktorów. Wiesz też, jak wśród nich znaleźć tych, którzy będą dla ciebie najlepsi. Dlatego nie wahaj się i wybierz już dzisiaj szkolenie w ramach prawa jazdy. Wsiadaj i zacznij jeździć! Powodzenia!
W tym mieście prawo jazdy zdajesz na:
Toyota Yaris
(69 KM)
Volkswagen Transporter
Moc 85kW (115 KM)
Man 12.250
Bajaj B24
Moc 8,83kW (10,88 KM)
Suzuki Gladius 650
Moc 35kW (48 KM)
manualna
Romet ZetKA50
Moc 1,47kW (2,9 KM)
Autosan Lider
Moc 184kW (250 KM)
Zetor Proxima 8441
Moc 60kW (81,58 KM)
Trasy egzaminacyjne znajdujące się w tym mieście:
Trasa egzaminacyjna w Bytomiu kat. B

Długość trasy: 8.24 km


Opis trasy: Wyjazd z Word w prawo, do końca ul. Objazdową, w prawo z ul. Sikorskiego do Rondo w Rojcy, na rondzie prosto. Parkowanie prostopadłe w miejscu z którego wyjeżdżał inny pojazd, wyjazd tyłem w lewo. Na rondzie zawrócić, na tej samej drodze zawracanie z wykorzystaniem infrastruktury po lewej. Na Rondzie kierować się na Wrocław (Bytom), do końca ul. Nałkowskiej (odcinek poza terenem zabudowanym). W prawo na ul. Jeziorańskiego. Dynamiczne rozpędzenie się, aby nie spowalniać jadących prosto. Skręt w lewo na ul. Dworską i do końca, w lewo obok Walickiego na ul. Powstańców Śląskich (tak jak prowadzi droga główna). Druga w prawo w jednokierunkową ul. Rudzkiego. Druga w prawo i w lewo na u;. Piekarską. W prawo w Aleje Legionów, na światłach prawo i cały czas prosto ul. Strzelców Bytomskich do WORD.


Trasa egzaminacyjna w Bytomiu kat. B - 2

Opis trasy: Wyjazd z WORD w lewo, na skrzyżowaniu ze Strzelców Bytomskich w lewo, zawracanie na rondzie. Powrót do WORD, prosto Objazdową do końca, za znakiem STOP w lewo. Sikorskiego cały czas prosto, na skrzyżowaniu ze Strzelców Bytomskich w prawo. W prawo na Stefana Szymały. Skręt w lewo (pierwszeństwo łamane). Parkowanie równoległe po prawej. Parkowanie prostopadłe po lewej. Ul. Strzelców Bytomskich częściowo w remoncie z ograniczeniem prędkości do 30. Ul. Szymały częściowo w remoncie, wymiana nawierzchni na całej szerokości jezdni.


Trasa egzaminacyjna w Bytomiu kat. B - 3

Długość trasy: 12.47 km


Opis trasy: dość łatwa i choć długa trasa


Miejsca opisowe:
Rondo Popiełuszki
Zawracanie na Rondzie

Ul. Artura
Parkowanie prostopadłe po lewej koło Żabki

Ul. Łokietka
Zawrócenie z infrastrukturą (bramą) po lewej stronieSkrzyżowanie ul. Piłsudskiego i ul. Wiśniowej
Pamietać by zjechać na prawy pas za prześciem dla pieszych

Ul. Szymały
Dość ważny STOP

Ośrodek Egzaminacyjny w Bytom

OŚRODEK EGZAMINACYJNY W BYTOMIU:

 

Katowice posiadają aż sześć różnych ośrodków egzaminacyjnych. Jeden z nich znajduje się w Bytomiu, przy ul. Strzelców Bytomskich 98, 41-902 Bytom. Siedziba główna znajduje się w Katowicach przy ul. Francuskiej 78, 40-507 Katowice. Inne oddziały terenowe znajdują się w Dąbrowie Górniczej przy ul. Tysiąclecia 56, w Jastrzębiu Zdrój przy ul. Armii Krajowej 31, w Tychach przy ul. Jana Pawła II 3 oraz w Rybniku przy ul. Ekonomicznej 21.

 

W Bytomiu, tak jak i w Tychach oraz Rybniku można zdawać prawo jazdy na kategorie: AM, A1, A2, A, B, B1, B+E, C, C1, C+E, D, D1, D+E oraz T. Zaś w ośrodkach egzaminacyjnych w Katowicach, Dąbrowie Górniczej oraz Jastrzębiu Zdrój prawo jazdy można zdawać na kategorie: AM, A1, A2, A, B, B1, B+E, C, C1, C+E, C1+E, D, D1, D+E, D1+E oraz T.

 

CZYM JESZCZE ZAJMUJE SIĘ WORD W KATOWICACH – ODDZIAŁ TERENOWY W DĄBROWIE GÓRNICZEJ?

 

W Bytomiu oprócz egzaminów na prawo jazdy można także zapisać się na:

  • Szkolenie dla instruktorów nauki jazdy
  • Szkolenie dla egzaminatorów
  • Szkolenie dla kierowców z dużą ilością punktów karnych
  • Szkolenie dla osób kierujących ruchem drogowym
  • Szkolenie dla kierowców zajmujących się przewozem niebezpiecznych ładunków
  • Szkolenie okresowe dla zawodowych kierowców zajmujących się transportem
  • Szkolenie na wózki widłowe

 

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA EGZAMIN W BYTOMIU?

Na konkretny egzamin można zapisać się za pomocą strony internetowej lub bezpośrednio w oddziale od poniedziałku do piątku od 8:00 do 19:00.

Na terenie placówki znajdują się odpowiednie sale wykładowe, sale egzaminacyjne, a także perfekcyjnie przygotowany plac manewrowy.

Średnia cena kursu prawa jazdy w Bytom to

do góry