Ranking szkół jazdy Chełm

Średnia cena kursu prawa jazdy w Chełm to 1898zł

Średnia cena dodatkowej godziny jazdy w Chełm to 69zł

Podane wartości są poglądowe i służą porównaniu cen w różnych rejonach.

Szkoły jazdy znajdujące się w tym mieście:
Lokalizacja:
Lubelska 1, 22-100 Chełm, Polska
Zmień Odczytaj
Lista szkół:

Szkoły

Sigma
(0) 0 opinii
Lwowska 13M, 22-100 Chełm, Polska
Liczba instruktorów: 9
Dobra Szkoła
(0) 0 opinii
Lwowska 13F, 22-100 Chełm, Polska
OSK Plus
(0) 0 opinii
Lwowska 7A, 22-100 Chełm, Polska
Liczba instruktorów: 6

Nauka jazdy Chełm - Jak znaleźć najlepszą szkołę?

Już niedługo staniesz w kolejce po swoje upragnione prawko! Wystarczy, że znajdziesz właściwą szkołę nauki jazdy w Chełmie. To wcale nie jest trudne, bo na BeDriver znajdziesz mnóstwo praktycznych podpowiedzi. Jakich? Zebraliśmy dla Ciebie wszystkie liczące się w mieście ośrodki szkoleniowe i ich instruktorów. Masz do dyspozycji również mnóstwo komentarzy i ocen byłych kursantów, w których opisali swoje spostrzeżenia. Do dyspozycji oddajemy Ci informacje o cenach, flocie, rodzajach kursów i istniejących promocjach. Teraz masz już wszystko, co potrzebne, żeby wybrać dla siebie odpowiednią szkołę jazdy. Wystarczy, że wybierzesz ją z listy, zapiszesz się na kurs i zaczniesz podróż po prawko. Prawda, że proste? W takim razie wsiadaj!

Jak rozpoznać dobrą szkołę nauki jazdy Chełmie?

Odszukanie odpowiedniego miejsca do zdawania prawa jazdy wcale nie jest takie trudne. Weź pod uwagę opinie byłych kursantów, którzy powiedzą Ci więcej niż setki ofert reklamowych. Sprawdź, jakim autem przyjdzie Ci jeździć. Oceń wsparcie, jakie da Ci szkoła. W jaki sposób te wszystkie rzeczy przydadzą Ci się w zdaniu prawka? Przekonaj się i przeczytaj!

Sprawdź opinie o szkole nauki jazdy w Chełmie!

Przed podjęciem decyzji zwykle szukamy opinii innych. Coś, co pasuje bliskim, rówieśnikom, albo osobom mającym podobne potrzeby zapewne podpasuje również Tobie. Dlatego na BeDriver mamy dla Ciebie komentarze i oceny ośrodków szkoleniowych i instruktorów. Byli kursanci dzielą się z Tobą swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami zdobytymi podczas szkolenia. W ten sposób możesz dostrzec, która szkoła rzeczywiście spełnia to, o czym mówi w swoich ofertach.

Jakimi autami dysponuje nauka jazdy w Chełmie?

To ważne zwłaszcza dla osób, które nigdy wcześniej nie jeździły autem albo innym pojazdem. Oczywiście za kółkiem. Ucząc się wszystkiego od podstaw o wiele łatwiej będzie Ci wsiąść do auta egzaminacyjnego. Poczujesz się pewniej już na samym początku, zanim jeszcze przekręcisz kluczyk. Nieco inaczej będzie, gdy wybierzesz szkołę jazdy, w której nie ma takich samych aut, jak w WORD. Oczywiście taka decyzja nie jest zła. Czasem jednak lepiej jest wybrać najprostszą opcję z dostępnych. Nawet kosztem nieco wyższej ceny za kurs.

Sprawdź co oferują OSK w Chełmie

Jaki rodzaj pomocy mamy na myśli? Chodzi przede wszystkim o wsparcie w załatwieniu formalności, umówieniu na badanie lekarskie lub udzieleniu zniżki na nie. Poza tym niektóre ośrodki proponują lekcje w trybie zdalnym, co może być decydujące w przypadku mocno zapracowanych osób. Interesuje Cię wsiadanie do „elki” spod domu lub szkoły? Sprawdź, czy taka lub inne ważne dla Ciebie opcje są dostępne w ofercie konkretnej nauki jazdy w Chełmie.

Już teraz zacznij swoje prawo jazdy w Chełmie z BeDriver!

Teraz już o wiele łatwiej wybierać wśród tylu propozycji ośrodków, prawda? Dokładnie przyjrzyj się propozycjom z Twojego miasta widocznym na BeDriver i wybierz miejsce odpowiednie dla siebie. To wcale nie jest trudne, by zacząć prawko już dzisiaj! Przekonaj się, jak łatwo zdać z BeDriver!

Informacje
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w CHełmie 22-100 Chełm ul. Bieławin 2a NIP: 563-18-33-781

Telefony:
Telefony: Telefon: (82) 565 08 90, 565 08 91 Faks: (82) 565 08 90, 565 08 91 email: sekretariat@word.chelm.pl

Godziny pracy Ośrodka: poniedziałek - piątek od 7.45 do 15.45

Przejdź do strony internetowej Siedziba główna.

Zgłoś zmianę

W tym mieście prawo jazdy zdajesz na:
Suzuki Baleno
Moc 35kW (48 KM)
Hyundai Tucson
Zipp X-race
Kymco Agility 50
KTM 125 Duke
Moc 11kW (14,96 KM)
Suzuki Gladius 650
Moc 35kW (48 KM)
manualna
MAN 12.240
Moc 176kW (240 KM)
manualna
Autosan Lider
Moc 184kW (250 KM)
Zetor 3320
Moc 33,1kW (44,87 KM)
Trasy egzaminacyjne znajdujące się w tym mieście:
Trasa egzaminacyjna Chełm

Długość trasy: 12.49 km


Miejsca opisowe:
Ulica prostopadła do ul. Karłowicza
Parkowanie

Ul. Wirskiego
Parkowanie z użyciem biegu wstecznego

Ul. Rejowiecka
Zatrzymanie w wyznaczonym miejscu

Ośrodek Egzaminacyjny w Chełm

OŚRODKI EGZAMINACYJNE CHEŁM:

 

W Chełmie jest tylko jeden ośrodek egzaminowania kierowców, a znajduje się on przy ul. Bieławin

2a, 22-100 Chełm

W Chełmie prawo jazdy można zdawać egzaminy teoretyczne oraz praktyczne na prawo jazdy we wszystkich kategoriach, czyli: AM, A1, A2, A, B, B1, B+E, C, C1, C+E, C1+E D, D1, D+E, D1+E oraz T.

CZYM JESZCZE ZAJMUJE SIĘ WORD Suwałki:
Na terenie WORD Chełm znajduje się Miasteczko Ruchu Drogowego.

Powstało ono z myślą przygotowania dzieci do właściwego uczestnictwa w ruchu drogowym. Symuluje ono ruch uliczny, co jest wykorzystywane przy ubieganiu się kartę rowerową czy motorowerową – ośrodek prowadzi odpowiednie kwalifikacje w tym zakresie.

Innym rodzajem działalności Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Chełmie jest przeprowadzania kursów i szkoleń.

Odbywają się one cyklicznie, w dogodnych dla klientów terminie i obejmują takie zagadnienia, jak np. szkolenie kandydatów na operatorów żurawi przenośnych.

Średnia cena kursu prawa jazdy w Chełm to

do góry