Ranking szkół jazdy Zwoleń

Średnia cena kursu prawa jazdy w Zwoleń to 1781zł

Średnia cena dodatkowej godziny jazdy w Zwoleń to 86zł

Podane wartości są poglądowe i służą porównaniu cen w różnych rejonach.

Szkoły jazdy znajdujące się w tym mieście:
Lokalizacja:
plac Jana Kochanowskiego 1, 26-700 Zwoleń, Polska
Zmień Odczytaj
Lista szkół:

Nauka jazdy Zwoleń - Znajdź najlepszą szkołę w okolicy

Czego oczekujesz, wybierając naukę jazdy w Zwoleniu? Niskiej ceny, auta egzaminacyjnego, miłej atmosfery? Aby zapewnić sobie najlepsze warunki do szkolenia, zebraliśmy dla Ciebie najciekawsze propozycje ośrodków szkoleniowych w Zwoleniu. Znajdziesz u nas nie tylko szczegóły dotyczące floty pojazdów i lokalizacji – mamy dla Ciebie oceny absolwentów i pozostawione przez nich spostrzeżenia. Dowiesz się z nich, którzy instruktorzy są najlepiej oceniani i gdzie warto rozpocząć swoją naukę. Ta wiedza jest o wiele cenniejsza niż gotowe szablony reklamowe widoczne w internecie i w social mediach. Zamiast przeszukiwać niezliczone strony w internecie, zerknij na listę przygotowana przez BeDriver. Już teraz zapoznaj się z nią dokładnie i zacznij swoje prawko!

Na co patrzeć przy wyborze nauki jazdy w Zwoleniu?

Ile razy w swoim życiu szukałeś nauki jazdy w Zwoleniu? Pewnie to Twój debiut, więc musisz wiedzieć, na co zwracać uwagę. Na ostateczny sukces, czyli zdany egzamin państwowy mają wpływ jakość nauczania, wypracowanie nawyków podczas jazdy, szkolenie właściwym autem i pomoc w załatwieniu najważniejszych formalności. Sprawdź, dlaczego to wszystko ma tak duże znaczenie dla Twojego prawka!

Jak rozpoznać renomę nauki jazdy?

W małych miejscowościach wybór nauki jazdy nie jest większym problemem – zwykle istnieje jeden OSK. Co innego nauka jazdy w Zwoleniu, gdzie takich ośrodków jest więcej. Aby upewnić się, gdzie jakość nauczania i atmosfera są najlepsze, musisz zasięgnąć opinii innych. Na BeDriver znajdziesz oceny i komentarze absolwentów, które pomogą Ci znaleźć najlepszych ośrodek szkoleniowy. Dowiesz się z nich, jakie wnioski mają byli kursanci, przed czym ostrzegają i na co zwracają uwagę. To bezcenna wiedza, pomocna wybrać właściwie i bez wpadki.

Jaka jest cena za kurs i skąd się bierze?

Jest niewielu młodych ludzi, dla których wyłożenie jednorazowo ponad 2 tysięcy złotych nie stanowi problemu. Dzisiaj kursy szkoleniowe na kategorię B mogą kosztować nawet 3000 zł i więcej. Nie zawsze jednak szukanie najtańszych propozycji jest najlepsze. W tych nieco droższych może istnieć opcja polecanej listy lekarzy na badanie wstępne, ułatwienia w rozpoczynaniu i kończeniu jazd w wybranym miejscu, organizowanie kursu online czy jazdy weekendowe. Jeżeli to wszystko ma dla Ciebie znaczenie, szukaj właśnie takich propozycji. Zapewnią Ci spore ułatwienie i komfort nauki od samego początku do końca.

Jakim autem dysponuje OSK?

Ośrodek nauki jazdy w Zwoleniu powinien mieć auto sprawne technicznie i stosunkowo młode rocznikiem. Wszystko po to, by ułatwić Ci pokonywanie pierwszych kilometrów za kółkiem. W najlepszych szkołach znajdziesz obecnie wykorzystywane w WORD modele aut – Kia Rio i Hyundai i20. Nauka na takich pojazdach będzie oznaczała mniejszy stres przy podejściu do egzaminu państwowego. Nie oznacza to jednak, że inne ośrodki szkoleniowe bez aut egzaminacyjnych trzeba z miejsca odrzucić. Mniejsze szkółki dysponujące nieco starszymi autami mogą zapewnić Ci indywidualne podejście i wsparcie na każdym kroku.

Już teraz zacznij kurs z BeDriver!

Przed Tobą kilka kliknięć, by zacząć swoją przygodę z kółkiem. Wybierz więc najciekawszą dla siebie propozycje nauki jazdy w Biłgoraju razem z BeDriver! Nie masz na co czekać! Powodzenia!

Informacje
26-600 Radom Ul. Sucha 13 NIP: 948-20-21-665

Telefony:
telefon stacjonarny: 48 331 41 63 / 48 331 41 83 telefon komórkowy: 691 151 152 fax: 48 38 98 111 e-mail (sekretariat): egzamin@word.radom.pl Sprawy związane z zapisem na egzamin: telefon: 48 38 98 119

Sekretariat czynny poniedziałku do piątku od 7:30 do 16:00,

Przejdź do strony internetowej Radom - siedziba na Suchej.

Zgłoś zmianę

W tym mieście prawo jazdy zdajesz na:
Romet Pony 50
Moc 1,47kW (2,4 KM)
Romet Ogar 900R
Moc 2,5kW (3,4 KM)
Suzuki Katana
automatyczna
Hyundai i20
Moc 62kW (84 KM)
Yamaha YBR125 Custom
Moc 7,5kW (10,2 KM)
Suzuki RV 125
Yamaha XJ6N
Moc 57,37kW (78 KM)
Volkswagen Caddy
Fiat Scudo
manualna
MAN 12.240
Moc 176kW (240 KM)
manualna
Man 12.250
Autosan Lider
Moc 184kW (250 KM)
Farmtrack 665
Yamaha YN50 Neos 2T
Ośrodek Egzaminacyjny w Zwoleń

OŚRODKI EGZAMINACYJNE WORD RADOM:

 

Radom posiada posiada aż pięć ośrodków egzaminowania kierowców. Ośrodek w Zwoleniu jest jedną z trzech siedzib terenowych WORD Radom i znajduje się przy ulicy Wojska Polskiego 78, 26-700 Zwoleń. Dwie siedziby znajdują się w Radomiu: przy ulicy Suchej 13, 26-600 Radom oraz na ulicy Radomskiego 1. Dwie pozostałe siedziby terenowe znajdują się w  Grójcu oraz Kozienicach odpowiednio pod adresami: ul. Sportowej 16, 05-600 Grójec oraz ul. Warszawskiej 25, 26-900 Kozienice.

 

W siedzibie terenowej w Zwoleniu egzamin teoretyczny można zdawać na kategorie : A, A1, A2, AM, B oraz B1, a praktyczne na kategorie AM, B, B1. Tak samo w pozostałych terenowych siedzibach – w Grójcu oraz Kozienicach.
W WORD w Radomiu na ul. Suchej prawo jazdy można zdawać na kategorię AM, B i B1, na ul. Radomskiego można zdawać na kategorie: A, A1, A2, B (tylko w wybrane dni) B+E, B96, C, C+E, D1, D oraz T.

 

CZYM JESZCZE ZAJMUJE SIĘ WORD W RADOMIU?

Poza tym WORD oferuje także:
– Szkolenie zmniejszające punkty karne;
– Szkolenie z zakresu kierowania ruchem drogowym;
– Kurs reedukacyjny w zakresie problematyki przeciwalkoholowej i przeciwdziałania narkomanii;
– Świadectwa kwalifikacji zawodowej;
– Szkolenia przewoźników drogowych;
– Kurs kwalifikacyjny dla kandydatów na egzaminatorów;
– Szkolenie z zakresu obsługi BDF (nadwozia wymienne), przyczepa na osi skrętnej.

Dodatkowo WORD ten oferuje także wymajem placu manewrowego oraz wynajem Sali konferencyjnej. Szczegóły na temat regulaminu oraz cen znajduje się na stronie WORD Radom.

Średnia cena kursu prawa jazdy w Zwoleń to

do góry