Ranking szkół jazdy Milicz

Średnia cena kursu prawa jazdy w Milicz to 2645zł

Średnia cena dodatkowej godziny jazdy w Milicz to 81zł

Podane wartości są poglądowe i służą porównaniu cen w różnych rejonach.

Szkoły jazdy znajdujące się w tym mieście:
Lokalizacja:
Plac Franklina Roosevelta w Olsztynie, 10-008 Olsztyn
Zmień Odczytaj
Lista szkół:

Szkoły

Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Stanisław Paterek
(0) 0 opinii
ul. Krotoszyńska 30 63-720 Koźmin Wielkopolski
Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Stanisław Paterek
(0) 0 opinii
ul. Rawicka 8 63-700 Krotoszyn
Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Stanisław Paterek
(0) 0 opinii
ul. Adama Mickiewicza 19 56-300 Milicz
Slocki OSK
(5) 1 opinii
56-300 Milicz ul. Miodowa 12
Liczba instruktorów: 5

Nauka jazdy Milicz - Ranking 2023

Czy to możliwe, żeby zdać prawko za pierwszym podejściem? Wielu kursantów udowadnia, że to całkowicie normalne. Co trzeba zrobić, żeby to osiągnąć? Na BeDriver stworzyliśmy dla ciebie listę ośrodków nauki jazdy w Miliczu. To spis szkół, które naprawdę liczą się na rynku i mają duży wpływ na zdawalność egzaminów. Dowody? Proszę bardzo – zerknij, chociażby na opinie i komentarze pozostawione przez byłych kursantów. Opowiadają w nich szczegóły, których nie dowiesz się z folderów reklamowych i ofert. Poza tym zebraliśmy dla ciebie w jednym miejscu najważniejsze informacje o cenach, flocie, instruktorach i dodatkowych opcjach związanych ze zdawaniem kursu na prawo jazdy w Miliczu. Dlatego już dzisiaj sprawdź, który ośrodek będzie dla ciebie najlepszy, zapisz się na kurs i wsiadaj za kółko!

Jak wybrać najlepszą szkołę nauki jazdy w Miliczu?

Decyzja o wyborze nauki jazdy w Miliczu może nie być łatwa. Dlaczego? Masz kilka solidnych opcji, z których trzeba wybrać tylko jedną. Dlatego przygotowaliśmy dla ciebie poradnik, który pomoże w podjęciu ostatecznej decyzji. Uwzględnij tych kilka kroków i zacznij przygodę!

Opinie o szkołach nauki jazdy w Miliczu - co mówią kursanci

Opinie odgrywają kluczową role w wyborach każdego z nas. Dlatego uwzględniliśmy dla ciebie miejsce, w którym twoi rówieśnicy komentują swoje wrażenia z jazdy i efekty, jakie przyniosło im szkolenie. Przyjrzyj się dobrze ocenom wystawianym placówkom i sprawdź, która z nich zbiera najlepsze opinie. W ten sposób będzie ci łatwiej zdecydować, czy szkoła, do której się wybierasz, będzie dla ciebie odpowiednia. Komentarze osób, które właśnie odbyły kurs lub właśnie w nim uczestniczą, są godne zaufania.

Ile kosztuje kurs prawa jazdy w Miliczu?

To podstawowe kryterium poszukiwania nauki jazdy w Miliczu dla niejednego kursanta. Zwykle jednak ceny w poszczególnych miastach nie różnią się od siebie znacząco. Porównaj je wszystkie ze sobą, by znaleźć najbardziej atrakcyjną dla siebie opcję. Możesz również uwzględnić cenę za jedną godzinę jazdy, gdyby zachodziła potrzeba doszkolenia się tuż przed egzaminem. Podczas przeglądania cen uwzględnij to, że równie ważne co kwota, jest poziom nauczania. Dlatego nie bazuj ostatecznie tylko na sumie, którą musisz wydać na szkolenie.

Sprawdź czy dana szkoła w Miliczu jest godna zaufania

Jak masz sprawdzić jakoś nauczania i podejście do kursanta, skoro jeszcze nie jesteś w danej szkole? Uwzględnij to, co mówią inni, ale nie tylko. Sprawdź, jakimi autami jeżdżą kursanci – czy są to te same modele, które dostępne będą na egzaminie? A może raczej zupełnie inne pojazdy? Czy szkoła ma wysoki poziom zdawalności? Jaką pomoc dodatkową możesz otrzymać (raty 0%, szkolenie online)? Biorąc to wszystko pod uwagę, możesz zyskać szerszy obraz konkretnego OSK. A wtedy łatwiej ci będzie dokonać trafnego wyboru.

Wybierz szkołę jazdy w Miliczu z rankingiem BeDriver

Teraz będzie ci o wiele łatwiej wybrać dla siebie naukę jazdy w Miliczu. Już dzisiaj sięgnij po najlepszą opcję dla siebie, zapisz się na kurs i zacznij jeździć! Udowodnij wszystkim, że naprawdę możesz zdać za pierwszym. Powodzenia!

Informacje
Dolnośląski Ośrodek Ruchu Drogowego w Jeleniej Górze 58-560 Jelenia Góra Ul. Rataja 9 NIP: 899-21-98-741

Telefony:
Dział Obsługi Klienta: tel.: 75 64 32 261 fax: 75 64 32 268 biuro.jg(at)dord.dolnyslask.pl

Rezerwacje placów, BRD 75 64 32 270 Sekretariat emaile związane z zapisem na egzamin proszę wysyłać na: biuro.jg(at)dord.dolnyslask.pl tel.: 75 64 32 260 sekretariat.jg(at)dord.dolnyslask.pl Kursy, szkolenia, administracja - Joanna Janiak tel.: 75 64 32 266 joanna.janiak(at)dord.dolnyslask.pl Dyrektor dyrektor.jg(at)dord.dolnyslask.pl Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego brd(at)dord.dolnyslask.pl Inspektor Danych Osobowych tel.: 71 774 67 84

Przejdź do strony internetowej Siedziba główna - Jelenia Góra.

Zgłoś zmianę

Informacje
Dolnośląski Ośrodek Ruchu Drogowego w Jeleniej Górze - Siedziba Terenowa w Kamiennej Górze 58-400 Kamienna Góra ul. Jeleniogórska 7

Telefony:
Dział Obsługi Klienta: tel.: 75 718 63 87 kamiennagora(at)dord.dolnyslask.pl

Godziny otwarcia: czynne: pon-pt 8.00-14.30

Przejdź do strony internetowej Kamienna Góra.

Zgłoś zmianę

Informacje
Dolnośląski Ośrodek Ruchu Drogowego w Jeleniej Górze - Siedziba Terenowa w Głogowie 67-200 Głogów ul. Folwarczna 52b

Telefony:
Dział Obsługi Klienta: tel.: 76 745 10 50 glogow(at)dord.dolnyslask.pl

Godziny otwarcia: czynne: pon-pt 8.00-14.30

Przejdź do strony internetowej Głogów.

Zgłoś zmianę

Informacje
Dolnośląski Ośrodek Ruchu Drogowego w Jeleniej Górze - Siedziba Terenowa w Miliczu 56-300 Milicz ul. Powstańców Wielkopolskich 5

Telefony:
Dział Obsługi Klienta: tel.: 793 801 000 milicz(at)dord.dolnyslask.pl

Godziny otwarcia: czynne: pon-pt 8.00-14.30

Przejdź do strony internetowej Milicz.

Zgłoś zmianę

W tym mieście prawo jazdy zdajesz na:
Suzuki Gladius 650
Moc 35kW (48 KM)
manualna
Yamaha YBR125 Custom
Moc 7,5kW (10,2 KM)
Romet ZetKA50
Moc 1,47kW (2,9 KM)
Toyota Yaris
(69 KM)
MAN 12.240
Moc 176kW (240 KM)
manualna
Ursus 4512
Ośrodek Egzaminacyjny w Milicz

OŚRODKI EGZAMINACYJNE JELENIA GÓRA:

 

Jelenia Góra posiada pięć ośrodków egzaminacyjnych. Jedna z siedzib terenowych znajduje się w Miliczu przy ul. Powstańców Wielkopolskich 5. 56-300 Milicz. Siedziba główna znajduje się przy ul. Rataja 9, 58-560 Jelenia Góra, a pozostałe trzy siedziby terenowe znajdują się w: Bolesławcu, Głogowie oraz Kamiennej Górze. Ośrodek w Bolesławcu zlokalizowany jest przy ul. Lubańskiej 71a, 59-700 Bolesławiec, Głogowie przy ul. Folwarcznej 52b, 67-200 Głogów, a Kamiennej Górze przy ul. Jeleniogórskiej 7, 58-400 Kamienna Góra.

 

W Kamiennej Górze przyszli kierowcy mogą zdawać tylko na kategorię B, zaś w Miliczu na kategorie jednośladowe: AM, A1, A2, A oraz B.
W Głogowie zarówno do części teoretycznej jak i praktycznej można przystąpić w kategorii A oraz B.
W DORD w Jeleniej Górze egzamin na prawo jazdy można zdawać w kategoriach: AM, A1, A2, A, B, B1, B+E, C, C1, C+E, C1+E D, D1, D+E, D1+E oraz T.

W Bolesławcu egzamin można zdawać na wszystkie kategorie: AM, A1, A2, A, B, B1, B+E, C, C+E,  C1, C1+E, D, D+E,  D1, D1+E oraz T.

CZYM JESZCZE ZAJMUJE SIĘ DORD JELENIA GÓRA?

Poza tym DORD oferuje także kursy redukujące ilość punktów karnych (dla osób posiadających mniej niż 24 punkty, posiadających prawo jazdy dłużej niż rok) oraz szkolenia dla wszelakich służb, które pozwalają im na kierowanie ruchem.

 

Zdawalność Milicz:

Egzamin teoretyczny:
– ogółem – 50,3%

– za pierwszym podejściem – 62,3 %

Egzamin praktyczny:

– ogółem – 48,9 %

– za pierwszym podejściem – 55,6%

Średnia cena kursu prawa jazdy w Milicz to

do góry