Ranking szkół jazdy Leszno

Średnia cena kursu prawa jazdy w Leszno to 2703zł

Średnia cena dodatkowej godziny jazdy w Leszno to 58zł

Podane wartości są poglądowe i służą porównaniu cen w różnych rejonach.

Szkoły jazdy znajdujące się w tym mieście:
Lokalizacja:
rondo Solidarności, 64-100 Leszno, Polska
Zmień Odczytaj
Lista szkół:

Szkoły

Paweł Galon OSK
(5) 1 opinii
Aleje Zygmunta Krasińskiego 30, 64-100 Leszno, Polska
Hołek’s – Krzysztof Hołowiński
(0) 0 opinii
Ułańska 8, 64-100 Leszno, Polska
We-to
(0) 0 opinii
Gabriela Narutowicza 141, 64-100 Leszno, Polska
Marek Wojtyczka OSK
(0) 0 opinii
Dożynkowa 47, 64-100 Leszno, Polska
Liczba instruktorów: 3
Everest – Marek Chudy
(0) 0 opinii
Gen. J.Bema 7, Leszno
|< <123 > >|

Nauka jazdy Leszno - Spis najlepszych szkół jazdy

W końcu nastał wyczekiwany moment – możesz zapisać się do nauki jazdy w Lesznie! Jaką szkołę wybrać i u którego instruktora jeździć? Czego możesz się spodziewać po rozpoczęciu kursu? Zerknij na listę ośrodków szkoleniowych przygotowaną przez BeDriver. Umieściliśmy dla Ciebie zestawienie wszystkich liczących się miejsc, w których możesz zrobić swoje prawo jazdy w Lesznie. Zapoznaj się z sekcją komentarzy, gdzie znajdziesz opinie byłych kursantów. Poznasz ich oceny i wrażenia z nauki w danej szkole. Upewnij się też, jaki instruktor będzie Cię uczył, jakim autem przyjdzie Ci jeździć i ile kosztuje kurs. Chcesz zdać upragnione prawko bez stresu? Wybierz teraz szkołę jazdy z BeDriver! Jesteśmy pewni, że cały kurs upłynie Ci bardzo przyjemnie.

Na co zwracać uwagę przy wyborze nauki jazdy w Lesznie?

Zanim wsiądziesz do „elki” przed Tobą wybór właściwej nauki jazdy w Lesznie. Jak możesz sprawdzić, który z ośrodków szkoleniowych jest warty zainteresowania? Przygotowaliśmy dla Ciebie najważniejsze podpowiedzi. Ich zastosowanie pomogło innym kursantom wybrać dla siebie właściwe miejsce do nauki jazdy w Lesznie i nie tylko. Zerknij na poniższe podpowiedzi!

Jakie opinie ma wybrana szkoła jazdy?

To ważne, by sprawdzić wcześniej komentarze o ośrodku szkoleniowym. W umiejętnie przygotowanych ofertach marketingowych nie znajdziesz tych informacji, które zawierają komentarze osób uczących się w danym miejscu. Poznasz sposoby nauki, podejście instruktorów, jakość pojazdów czy ogólne wrażenia z nauki w danym miejscu. Bez tego pójdziesz w wybrane miejsce w ciemno, a to może skończyć się różnie. Dlatego wcześniej zerknij na opinie i oceny szkół i instruktorów.

Ile zapłacisz za kurs?

Cena ma spore znaczenie zwłaszcza dla młodszych osób. Zanim będziesz mieć stały napływ gotówki wyłożenie ok. 2000 zł czy nieco więcej, może być wyzwaniem. Cena może ci też powiedzieć nieco o jakości nauki jazdy w Lesznie. W jaki sposób? Często te droższe oferty biorą się z wysokiej jakości nauczania, dostępu do najnowszych aut i dodatkowych udogodnień dla kursanta. Te nieco tańsze nie zawsze muszą oferować jazdę najnowszymi pojazdami, ale nie muszą być gorsze merytorycznie. Bez względu na to na BeDriver możesz wyszukać naukę jazdy w Lesznie w konkretnym przedziale cenowym.

Jakim samochodem będziesz jeździć na kursie?

To ważne zwłaszcza dla osób, które nie mają żadnego doświadczenia z prowadzeniem pojazdów. Jeśli tak właśnie jest w twoim przypadku, szukaj szkół, które dysponują autami egzaminacyjnymi. Łatwiej ci będzie na egzaminie praktycznym, gdy wszystko będzie dokładnie takie same wewnątrz auta, jak i pod maską. Natomiast osoby umiejące jeździć np. motocyklem nie muszą koniecznie szukać nauki jazdy w Lesznie z autami identycznymi co w WORD.

Już teraz zapisz się na kurs z BeDriver!

Nie ma na co czekać – wybierz swoją szkołę lub sprawdź, gdzie uczy świetny instruktor i zapisz się na kurs. Pozostaje ci tylko jeden krok do rozpoczęcia przygody z prawkiem. Wszystko jest w twoich rękach. Powodzenia! Chcesz zapisać się na naukę jazdy w okolicach Leszna? Nie wiesz, gdzie szukać dobrej szkoły jazdy i instruktora? Sprawdź nasz ranking najlepszych ośrodków nauki jazdy w Twoim mieście. Poniżej znajdziesz listę szkół nauki jazdy w okolicach Leszna, dzięki którym łatwo wybierzesz szkołę odpowiadającą Twoim oczekiwaniom. Sprawdź:

Informacje
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lesznie 64-100 Leszno Ul. Opalińskich 1a NIP: 679-19-22-202

Telefony:
fax: (65) 529-78-96 e-mail: sekretariat@word.leszno.pl Dyrektor: Jarosław Sobczak Biuro Obsługi Klienta (zapisy na egzaminy, kursy i szkolenia), tel. (65) 525-51-21, (65) 525-51-35, e-mail: bok@word.leszno.pl, Sekretariat, tel. (65) 525-51-24, Inspektor ochrony danych: Jarosław Zakrzewski, e-mail: word@leszno.net

Godziny otwarcia: Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godz. 7:30 - 16:00 (dokonywanie opłat gotówkowych za egzaminy i szkolenia w godz. 7:30 - 15:00) Sekretariat: czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30

Przejdź do strony internetowej Siedziba główna.

Zgłoś zmianę

W tym mieście prawo jazdy zdajesz na:
Kia Rio
Moc 61,78kW (84 KM)
Romet ZetKA50
Moc 1,47kW (2,9 KM)
Ferro 301
Yamaha YBR125 Custom
Moc 7,5kW (10,2 KM)
Yamaha XJ6N
Moc 57,37kW (78 KM)
Renault Traffic
Moc 74kW (100 KM)
MAN 12.240
Moc 176kW (240 KM)
manualna
Zetor Proxima 65
Setra 313
Ośrodek Egzaminacyjny w Leszno

OŚRODKI EGZAMINACYJNE LESZNO:

 

W Lesznie jest tylko jeden ośrodek szkolenia kierowców i znajduje się on przy ul. Opalińskich 1a, 64-100 Leszno.

 

W WORD w Lesznie egzamin teoretyczny i praktyczny na prawo jazdy można zdawać we wszystkich kategoriach, a mianowicie: A, A1, A2, A,  B, B1, B+E, C, C1, C+E, C1+E, D, D1, D+E, D1+E oraz T.

 

Oprócz możliwości zdawania egzaminów praktycznych i teoretycznych na prawo jazdy we wszystkich kategoriach, WORD w Koninie oferuje szkolenia:
• Szkolenie dla kierowców naruszających nagminnie zasady ruchu drogowego

  • Szkolenie dla osób, które zawodowo zajmują się kierowaniem ruchem drogowym

 

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lesznie promuje poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego. Od ponad 5 lat prowadzi kursy reedukacyjne w zakresie problematyki przeciwalkoholowej i przeciwdziałania narkomanii. Jest to kurs skierowany do osób ze skierowaniem od starosty, które prowadziły pojazd pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

 

Dodatkowo ośrodek ten organizuje i współorganizuje turnieje z zakresu wiedzy na temat bezpieczeństwa ruchu drogowego. Ośrodek dba także o podnoszenie jakości i poziomu szkoleń oraz popularyzuje podnoszenie kulty jazdy kierowców. Jest współorganizatorem turniejów motoryzacyjnych, rajdów samochodowych i rowerowych oraz różnego rodzaju przeróżnych konkursów.

 

WORD w Lesznie także pomaga w realizacji programu wychowania komunikacyjnego w szkołach podstawowych. Przeprowadza także sprawdziany praktyczne na kartę motorowerową wśród uczniów szkół ponadpodstawowych.

Średnia cena kursu prawa jazdy w Leszno to

do góry