Ranking szkół jazdy Częstochowa

Średnia cena kursu prawa jazdy w Częstochowa to 2138zł

Średnia cena dodatkowej godziny jazdy w Częstochowa to 67zł

Podane wartości są poglądowe i służą porównaniu cen w różnych rejonach.

Szkoły jazdy znajdujące się w tym mieście:
Lokalizacja:
DK91, 42-207 Częstochowa, Polska
Zmień Odczytaj
Lista szkół:

Szkoły

Autofan
(0) 0 opinii
Złota 118 42-202 Częstochowa
Liczba instruktorów: 3
Safety Car – Maciej Orlikowski
(0) 0 opinii
Al. Wolności 33 lok.2b 42-200 Częstochowa
Adrom – Roman Adamiak
(0) 0 opinii
ul. Daszyńskiego 12/1 42-200 Częstochowa
Pluta
(5) 21 opinii
aleja Wolności 22, 42-217 Częstochowa, Polska
Abes – Ireneusz Frączek
(0) 0 opinii
ul. Focha 18/2, Częstochowa 42-200
|< <1234 > >|

Nauka jazdy Częstochowa - Ranking szkół jazdy w 2024 roku

Szukasz dla siebie nauki jazdy w Częstochowie? Chcesz wybrać dobrze, ale trudno jest Ci rozpoznać komu zaufać? Nie martw się! Trafiłeś na bardzo dobre miejsce. Na BeDriver zamieściliśmy dla Ciebie najciekawsze propozycje ośrodków szkoleniowych dla nowych kierowców. Każda ze szkół jest dokładnie sprawdzona i opisana. Mamy też sporo komentarzy od byłych kursantów, którzy sami doświadczyli nauki w wybranym OSK. Nie musisz więc wybierać w ciemno. Zapoznaj się z cennikiem, informacjami o flocie pojazdów i dodatkowymi warunkami uczestnictwa w szkoleniu. Zdecyduj, gdzie będzie Ci najlepiej i zacznij swoją podróż po prawo jazdy już dzisiaj. Jesteśmy pewnie, że Ty też możesz zdać za pierwszym! Powodzenia!

Po czym poznać dobrą szkołę nauki jazdy w Częstochowie?

Jak możesz się zorientować, który OSK w Częstochowie jest naprawdę dobry? Spośród wszystkich dostępnych propozycji widocznych na BeDriver na pewno znajdziesz coś dla siebie. Sposób wyboru w ostateczności zależy od Ciebie, ale podajemy Ci kilka ważnych zasad, które warto uwzględnić. Przeczytaj je!

Zweryfikowane opinie na temat szkół nauki jazdy w Częstochowie

Materiały reklamowe mogą przyjmować dowolną treść. Jednak komentarze i opinie, jakie otrzymał ośrodek to co innego. Byli kursanci mają wyrobione zdanie na temat wybranej nauki jazdy w Częstochowie i wprost o nim mówią. Dlatego nie wahaj się przeczytać tych opinii. Pomoże ci to zrozumieć, czego spodziewać się po przystąpieniu do wybranego ośrodka. Atmosfera podczas nauki i jakość przekazywanej wiedzy będą miały duże znaczenie w robieniu przez ciebie postępów. A to prowadzi do końcowego sukcesu.

Ile kosztuje kurs na prawo jazdy w Częstochowie?

Ceny poniż 2000 zł to już przeszłość. Dlatego tym bardziej musisz przemyśleć wybór szkoły, bo kwota, którą przyjdzie ci zapłacić, jest niemała. Skoro prawko wszędzie kosztuje coraz więcej, może brać cię pokusa, by wybrać najtańszą opcję. Nie zawsze jest to skuteczne wyjście. Dlaczego? Bo skrajnie tanie szkoły w ten sposób starają się ukryć pewne niedociągnięcia. Może chodzić o stare auta, słabe podejście do nauki teorii albo zupełny jej brak. Z drugiej strony wybór najdroższej opcji nie musi gwarantować zdania za pierwszym razem. Bez względu na to, kwota zakupu zawsze ma spore znaczenie.

Jakimi autami jeździ się w szkołach jazdy w Częstochowie?

To ważna sprawa w kontekście egzaminu. O wiele łatwiej jest podejść do niego gdy do tej pory jeździło się takim samym modelem pojazdu. Bez trudu wyczujesz to auto. Jeśli nie czujesz jazdy autem i nie masz innych uprawnień (np. na motocykl), lepiej poszukaj szkoły, która zaoferuje ci jazdę autem egzaminacyjnym. Jeśli jednak masz już doświadczenie w prowadzeniu pojazdów, nie będzie dla ciebie większego kłopotu w nauce na innym pojeździe. Takie kursy na innych autach niż egzaminacyjne mogą też być nieco tańsze.

Już dzisiaj zacznij swoje prawo jazdy z BeDriver!

Czy teraz sytuacja nie wydaje ci się łatwiejsza? Oczywiście! Możesz znaleźć dla siebie odpowiednią szkołę jazdy bez większych trudności. Zapisz się na szkolenie i zacznij naukę. Twoja podróż po prawo jazdy właśnie się rusza!

Informacje
42-200 Częstochowa Ul. Hallera 1 NIP: 949-14-70-256

Telefony:
Sekretariat: tel. 34 36-16-009 fax 34 36-16-538 sekretariat@word.czest.pl Biuro obsługi klienta: tel. 34 36-16-001 Obslugaklienta@word.czest.pl Wydział realizacji egzaminów państwowych: tel. 34 36-16-001, wew 37 grzegorznowak@word.czest.pl Wydział szkoleń i BRD: tel. 34 36-16-001, wew 11 szkolenia@word.czest.pl Inspektor Ochrony Danych: tel. 34 36-16-001, wew 48 iod@word.czest.pl

Sekretariat czynny poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00, Biuro Obsługi Klienta czynny poniedziałku do piątku od 7:00 do 17:00 oraz w soboty od 7:00 do 15:00, Wydział realizacji egzaminów państwowych, Wydział Szkoleń i BRD oraz Inspektor Ochrony Danych czynni od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00

Przejdź do strony internetowej Siedziba główna.

Zgłoś zmianę

W tym mieście prawo jazdy zdajesz na:
Suzuki Swift
Moc 36,66kW (50 KM)
Peugeot Expert
MAN 12.240
Moc 176kW (240 KM)
manualna
Autosan Lider
Moc 184kW (250 KM)
Suzuki Gladius 650
Moc 35kW (48 KM)
manualna
Yamaha TW 125
Romet Ogar 900R
Moc 2,5kW (3,4 KM)
Zetor Proxima 8441
Moc 60kW (81,58 KM)
Trasy egzaminacyjne znajdujące się w tym mieście:
Trasa egzaminacyjna Częstochowa – kat. B

Długość trasy: 8.55 km


Miejsca opisowe:
Ul. Idzikowskiego
Parkowanie prostopadłe przodem

Ul. Olsztyńska
Zatrzymanie się przy znaku „STOP”

Ul. Hutników
Zawracanie tyłem an bramie

Trasa egzaminacyjna Częstochowa – kat. C

Długość trasy: 18.1 km


Opis trasy: Hallera, Legionów, Orlik-Rückemanna, Olsztyńska, Legionów, Faradaya, Mirowska, Warszawska, Krótka, Wilsona, rondo Trzech Krzyży, Aleja Jana Pawła II, Dembińskiego, Dąbrowskiego, Aleja Jana Pawła II, Aleja Wojska Polskiego, Legionów, Hutników, Orla, Drozdowa, Żużlowa, Generała Hallera, czas egazminu około 50 minut


Miejsca opisowe:
Ul. Warszawska
Lewoskręt z ul. Warszawska na Krótka - duże natężenie ruchu, wąski wjazd, chyba było to najtrudniesze miejsce na całej trasie

Ul. Olsztyńska
Prawoskręt z ul. Hutników na Olsztyńska - skrzyżowanie o łamanym pierszewństwie, pod mniejszym kątem niż prosty, oczy dookoła głowy :-)

Ośrodek Egzaminacyjny w Częstochowa

OŚRODKI EGZAMINACYJNE WORD CZĘSTOCHOWA:

 

Częstochowa posiada tylko jeden ośrodki egzaminacyjny, jego siedziba znajduje się przy ul. Hallera 1, 42-200 Częstochowa.

 

W WORD w Częstochowie prawo jazdy można zdawać na kategorię AM, A, A1, A2, B, B1, B+E, B96, C1, C, C+E, D1, D oraz T.

 

CZYM JESZCZE ZAJMUJE SIĘ WORD W CZĘSTOCHOWIE?

Poza tym WORD oferuje także:
– Szkolenie z zakresu anulowania części punktów karnych u kierowców nagminnie łamiących przepisy ruchu drogowego;
– Szkolenie z zakresu kierowania ruchem drogowym;
– Szkolenia dla kierowców przewożących osoby, w transporcie publicznym lub taksówce;
– Szkolenia dla osób chcących być egzaminatorami;
– Szkolenia dla osób chcących być instruktorami teorii i praktyki w szkołach nauki jazdy.

Dodatkowo WORD ten oferuje także usługi z zakresu malowania znaków drogowych, wynajmu placu manewrowego oraz wynajmu sal wykładowych.

Poza tym na terenie ośrodka znajduje się stacja kontroli pojazdów, która czynna jest od poniedziałku do piątku od godziny 6:30 do 21:00 oraz w soboty w godzinach od 7:00 do 15:00

Średnia cena kursu prawa jazdy w Częstochowa to

do góry