Ranking szkół jazdy Rybnik

Średnia cena kursu prawa jazdy w Rybnik to 1907zł

Średnia cena dodatkowej godziny jazdy w Rybnik to 79zł

Podane wartości są poglądowe i służą porównaniu cen w różnych rejonach.

Szkoły jazdy znajdujące się w tym mieście:
Lokalizacja:
Gliwicka 1, 44-200 Rybnik, Polska
Zmień Odczytaj
Lista szkół:

Szkoły

Motomm – Maciej Miera
(0) 0 opinii
Wysoka 15, 44-200 Rybnik, Polska
Avant – Dariusz Szulik
(0) 0 opinii
Kościelna 1, 44-200 Rybnik, Polska
Liczba instruktorów: 10
Apex – Ewa Wojciechowska
(0) 0 opinii
Marii Curie Skłodowskiej 11, Rybnik
Instruktor – Dariusz Pich
(5) 1 opinii
Bolesława Chrobrego 6, 44-200 Rybnik, Polska
ArtBed – Damian Bednarz
(0) 0 opinii
Raciborska 15, 44-200 Rybnik, Polska
|< <123 > >|

Nauka jazdy Rybnik - Wybierz najlepszą szkołę jazdy

Szukasz ośrodka szkoleniowego, który zapewni Ci zdany egzamin na prawko? Nauka jazdy w Rybniku to wiele szkół, które gotowe są Cię uczyć. Wystarczy zdecydować się na jedną właściwą. Jak możesz ją znaleźć? Na BeDriver umieściliśmy dla Ciebie wszystkie najlepsze OSK z całego Rybnika i okolicy. Znajdziesz je poniżej. Przy każdej z nich byli kursanci umieścili też komentarze i oceny, które pomogą Ci zapoznać się ze szkołą. Pokazują efekty jazd i nauki, atmosferę podczas kursu i ogólne wrażenia. Dzięki temu wybór będzie jeszcze łatwiej. Oddaje też do Twojej dyspozycji informacje o cenach, flotach i wsparciu ze strony OSK na różnych etapach nauki. Teraz Twoja kolej – wybierz naukę jazdy w Rybniku i zacznij przygodę z kierownicą! Powodzenia!

Jak rozpoznać dobrą naukę jazdy w Rybniku?

Czasem spory wybór nie poprawia sytuacji, bo trudno się zdecydować na konkretne opcje. Dlatego zostawiamy Ci klucz, według którego warto prześwietlić każdą ze szkół. To pomoże Ci jeszcze lepiej poradzić sobie podczas wyboru i przede wszystkim zrobić to dobrze. Przeczytaj!

Opinie o szkole nauki jazdy w Rybniku - Sprawdź co inni mówią o danej szkole

Oceny i komentarze są niezwykle ważne. Dzięki nim wiadomo, jakie efekty kształcenia przyniósł kurs w wypadku absolwentów. Byli kursanci bez przeszkód wypowiadają swoje zdanie, a ty możesz na tym skorzystać. Przeczytaj uważnie komentarze zamieszczone przy OSK i instruktorach. Oczywiście nie stanowią one jedynego źródła wiedzy, bo czasem mogą być mocno sugestywne. Niech stanowią dla ciebie po prostu pewną wskazówkę podczas poszukiwań.

Na jakich samochodach uczy się na prawo jazdy w Rybniku?

To ważny czynnik szczególnie dla tych, którzy nigdy wcześniej nie prowadzili żadnych pojazdów. Nauka jazdy samochodem identycznym co egzaminacyjny daje komfort podczas podchodzenia do egzaminu. Nie musisz się zamartwiać o to, czy zaraz po wejściu do auta wyczujesz gaz, jak sobie poradzisz ze zmianą biegów i obsługą sprzęgła. To wszystko masz z głowy. Gdy stres rośnie, ważny jest niemal każdy szczegół, który mógłby ci pomóc. Inaczej jest w przypadku osób z doświadczeniem. Taki kursant może zdecydować się na dowolną szkołę niekoniecznie z autem egzaminacyjnym.

Koszty kursu na prawo jazdy w Rybniku - Ile trzeba wydać?

Koszty zawsze mają spore znaczenie zwłaszcza dla młodych osób. Gdy przychodzi do wydania ponad 2000 zł, trzeba się zastanowić, komu je powierzyć. Dlatego niektórzy mają poczucie, że najlepiej jest wybrać najtańszą opcję. Dzięki temu oszczędzają, a przynajmniej tak się wydaje na początku. Warto jednak porównać oferty różnych szkół. Może ta nieco droższa ma w pakiecie zniżkę na doktora, kilka dodatkowych godzin i auto egzaminacyjne? Może oferuję lekcje online i samodzielny wybór instruktora? To weź pod uwagę przy wydawaniu kasy na kurs.

Zapisz się na kurs na prawo jazdy w Rybniku z rankingiem szkół Bedriver!

Teraz wybór będzie o wiele łatwiejszy, prawda? Wiesz, czego masz szukać, o co zapytać i jak podejść do ofert widocznych na BeDriver. Nie wahaj się zapisać na kurs i szybko skorzystać z testów online. Dzięki temu niedługo zaczniesz jazdy i wyruszysz w podróż po swoje prawko. Powodzenia!
W tym mieście prawo jazdy zdajesz na:
Toyota Yaris
(69 KM)
Volkswagen Transporter
Moc 85kW (115 KM)
Man 12.250
Bajaj B24
Moc 8,83kW (10,88 KM)
Suzuki Gladius 650
Moc 35kW (48 KM)
manualna
Romet ZetKA50
Moc 1,47kW (2,9 KM)
Autosan Lider
Moc 184kW (250 KM)
Zetor Proxima 8441
Moc 60kW (81,58 KM)
Trasy egzaminacyjne znajdujące się w tym mieście:
TRASA RYBNIK 1:

Długość trasy: 14.12 km


Opis trasy: Popularna Trasa


Miejsca opisowe:
Ul. Podmiejska
Pamiętaj KTO tu ma pierwszeństwo!

Ul. Podmiejska
Zawracanie z wykorzystaniem biegu wstecznego w bramie

Skrzyżowanie ulicy Podmiejskiej z ul. Strefową
Pamiętaj o bezwzględnym zatrzymaniu się!

Ul. Cegielniana
I dodatkowo zaparkowane auta po lewej stronie - uważaj na to by zmieścić się z wymijanym autem - ja czekałam pomiędzy autami

Ul. Janiego
Parking na Rudzie - uwaga, bo jest to droga jednokierunkowa (wyjazd jest tylko bliżej ronda). Uważajcie by nie najeżdżać na linie wytyczające miejsca do parkowania!///// Już mi się nie chcą dodać wskaźniki, ale na feralnym skrzyżowaniu na Wielopolu skręcałam w prawo i robiłam zawracanie na rondzie w lesie, a jadąc już do Wordu (przed rondem) musiałam się rozpędzić do 50km/h i zahamować przy czerwonym hydrancie!

TRASA RYBNIK 2:

Długość trasy: 13.56 km


Opis trasy: Rybnik, elektrownia i centrum


Miejsca opisowe:
Skrzyżowanie ul. Wielopolskiej, Lipowej i Gliwickiej
Przy skręcaniu w lewo trzeba zatrzymać się w odpowiednim miejscu i przepuścić jadących prosto i w prawo. Światła szybko się zmieniają

Ul. Rudzka
Po prawej, jeszcze przed przystankiem, jest parking, na którym miałam wykonać parkowanie prostopadłe przodem

Ul. Podmiejska
Zawracanie z wykorzystaniem infrastruktury, wjazd przodem, wyjazd tyłem

Ul.Strefowa
Tutaj musiałam się "rozpędzić" do 50 km/h i zatrzymać na przystanku autobusowym po czym włączyć się do ruchu. Egzaminator zaznaczył, że robię to na jego odpowiedzialność, ale jeszcze od instruktorki dowiedziałam się, że to miejsce to nie przystanek tylko pozostałość po nim, więc można się tam zatrzymać :)

TRASA RYBNIK 3:

Długość trasy: 17.53 km


Opis trasy: Trasa egzaminu na kat.B Rybnik


Miejsca opisowe:
Skrzyżowanie ul. Na Górze i na ul. Gliwickiej
Bardzo długo musiałem czekać na możliwość wyjazdu

Ul. Rudzka
Po prawej, jeszcze przed przystankiem, jest parking, na którym miałam wykonać parkowanie prostopadłe przodem

Ul. Gliwicka
Parkowanie (w tej chwili ciasno tam, z powodu przebudowy Basenu " RUDA"

Ul.Podmiejska
Zawracanie "na trzy"

Ul. Gliwicka
Przejazd przez skrzyżowanie- przez wielu uważane za newralgiczne( wiele osób na egzaminie podczas wykonywania manewru skręcana w prawi w kierunku centrum nie stosuje tam zasady prawej ręki- a kierowcy chcący z prawej strony jechać na przeciwko mają tam pierwszeństwo!)

Ośrodek Egzaminacyjny w Rybnik

OŚRODEK EGZAMINACYJNY W RYBNIKU:

 

Katowice posiadają aż sześć różnych ośrodków egzaminacyjnych. Jeden z nich znajduje się w Rybniku przy ul. Ekonomicznej 21, 44-207 Rybnik. Siedziba główna znajduje się w Katowicach przy ul. Francuskiej 78, 40-507 Katowice. Inne oddziały terenowe znajdują się w Dąbrowie Górniczej przy ul. Tysiąclecia 56, w Bytomiu przy ul. Strzelców Bytomskich 98, w Jastrzębiu Zdrój przy ul. Armii Krajowej 31 oraz w Tychach przy ul. Jaka Pawła II 3.

 

W Rybniku, tak jak i w Bytomiu oraz Tychach można zdawać prawo jazdy na kategorie: AM, A1, A2, A, B, B1, B+E, C, C1, C+E, D, D1, D+E oraz T. Zaś w Jastrzębiu Zdrój, w Katowicach oraz Dąbrowie Górniczej prawo jazdy można zdawać na kategorie: AM, A1, A2, A, B, B1, B+E, C, C1, C+E, C1+E, D, D1, D+E, D1+E oraz T.

 

CZYM JESZCZE ZAJMUJE SIĘ WORD W KATOWICACH – ODDZIAŁ TERENOWY W RYBNIKU:

W Rybniku oprócz egzaminów na prawo jazdy można także zapisać się na:

  • Szkolenie dla instruktorów nauki jazdy
  • Szkolenie dla egzaminatorów
  • Szkolenie dla kierowców z dużą ilością punktów karnych
  • Szkolenie dla osób kierujących ruchem drogowym
  • Szkolenie okresowe dla zawodowych kierowców zajmujących się transportem

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA EGZAMIN W RYBNIKU?

Na konkretny egzamin można zapisać się za pomocą strony internetowej lub bezpośrednio w oddziale od poniedziałku do piątku od 8:00 do 19:00.

Na terenie placówki znajdują się odpowiednie sale wykładowe, sale egzaminacyjne, a także perfekcyjnie przygotowany plac manewrowy.

Średnia cena kursu prawa jazdy w Rybnik to

do góry