Ranking szkół jazdy Krosno

Średnia cena kursu prawa jazdy w Krosno to 2280zł

Średnia cena dodatkowej godziny jazdy w Krosno to 81zł

Podane wartości są poglądowe i służą porównaniu cen w różnych rejonach.

Szkoły jazdy znajdujące się w tym mieście:
Lokalizacja:
Kardynała Stefana Wyszyńskiego 6, 38-400 Krosno, Polska
Zmień Odczytaj
Lista szkół:

Szkoły

Perfect – Grzegorz Preisner
(0) 0 opinii
ul. Grodzka 26 38-400 Krosno
Liczba instruktorów: 7
OSK START KROSNO
(0) 0 opinii
Ignacego Łukasiewicza 14, 38-400 Krosno, Polska
OSK START KROSNO - Adres początkowy jazd
(0) 0 opinii
ul. Sikorskiego 11A 38-400 KROSNO
Arpen
(0) 0 opinii
38-400 Krosno ul. Lewakowskiego 25
Perfect – Grzegorz Preisner
(0) 0 opinii
ul. Lewakowskiego 22 38-400 Krosno
Liczba instruktorów: 7
|< <1234 > >|

Nauka jazdy Krosno - Wybierz najlepszą szkołę jazdy

Planujesz zrobić prawo jazdy, ale nie wiesz, w jakiej szkole się uczyć? Nauka jazdy w Krośnie nie musi być wyzwaniem. Wystarczy, że skorzystasz z pomocy BeDriver. Na czym ona polega? Zamieściliśmy dla Ciebie najlepsze ośrodki szkoleniowe z okolicy i oddajemy Ci do dyspozycji informacje o instruktorach. Znajdziesz u nas również opinie na temat wszystkich propozycji i komentarze byłych kursantów. Poza tym ujawniamy ceny, warunki nauki i flotę pojazdów. Wszystko po to, żeby wybór szkoły był dla Ciebie maksymalnie prosty i przyjemny. Z naszą pomocą unikniesz nietrafionej decyzji. Teraz nie pozostaje już nic innego, jak tylko wybrać najciekawszą propozycję spośród widocznych na BeDriver i zacząć kurs. Nie wahaj się i zacznij go już dzisiaj! Powodzenia!

Najważniejsze cechy dobrej szkoły nauki jazdy

Po czym możesz rozpoznać, że ta konkretna nauka jazdy w Krośnie jest godna zaufania? Świadczy o tym kilka ważnych zasad. Po pierwsze komentarze i oceny byłych kursantów. Po drugie dostęp do sprawnych technicznie i nowych aut, po trzecie dodatkowe usprawnienia dla kursantów. W jaki sposób każda z tych rzeczy wpływa na przebieg kursu i Twoje prawko? Sprawdź!

Jakie opinie ma instruktor i szkoła jazdy?

Wszystko, co godne zaufania musi spotkać się z pozytywnymi komentarzami. Podobnie jest z kursem na prawo jazdy. Jeśli kursanci są zadowoleni z przebiegu nauki podzielą się swoimi spostrzeżeniami i polecą Ci konkretną szkołę. Dlatego na BeDriver znajduje się mnóstwo opinii i ocen byłych kursantów. Zapoznaj się z nimi dokładnie i sprawdź, jakie miejsca są najbardziej polecane przez absolwentów. Takie podpowiedzi dadzą Ci o wiele więcej niż jakiekolwiek oferty.

Jakie znaczenie ma flota pojazdów?

Szczególnie dla osób niemających wielkiego doświadczenia w kierowaniu pojazdami rodzaj aut ma bardzo duże znaczenie. Co mamy na myśli? Chodzi o to, czy samochody są takie same jak w WORD. Dzięki jednakowym pojazdom łatwiej będzie Ci z marszu wejść do auta egzaminacyjnego na placu. Pamiętaj, że czeka Cię tam niemały stres, więc lepiej jest mieć wszystko pod kontrolą. Oczywiście, jeśli masz już jakieś doświadczenie w prowadzeniu pojazdów, będzie w zasadzie wszystko jedno, jakim autem zrobisz kurs. Co więcej w mniejszych szkołach nauki jazdy w Krośnie możesz oszczędzić na niższej renomie ośrodka.

Czy szkoła pomaga w zdobyciu prawa jazdy?

Jak rozumieć tę kwestię? W niektórych ośrodkach istnieje opcja skorzystania z kursu online. Mowa oczywiście o teorii i testach. Poza tym wiele ośrodków pomaga swoim nowym kursantom w załatwieniu numeru PKK i badań lekarskich. Niektórzy nawet udostępniają zniżki na takie wizyty u lekarza. W niektórych szkołach jest również opcja dopasowania miejsca rozpoczęcia jazd i ich zakończenia. Dlatego łatwiej będzie Ci dotrzeć na jazdy np. od razu spod szkoły.

Już teraz wybierz swój ośrodek z BeDriver!

Wszystko, co mamy na BeDriver skompletowaliśmy dla Ciebie! Łatwiej będzie Ci znaleźć ośrodek szkoleniowy, który spełnia Twoje oczekiwania i będzie odpowiednim miejscem do nauki. Już dzisiaj wybierz miejsce kursu, zapisz się na zajęcia i zacznij przygodę z jazdą! Powodzenia!

Informacje
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Krośnie 38-400 Krosno Ul. Tysiąclecia 7 NIP: 684-20-88-300

Telefony:
Sekretariat tel. 13 43 689 62 sekretariat@wordkrosno.pl Biuro Obsługi Klienta tel. wewn. 26, (27) BRD tel. wewn. 42 brd@wordkrosno.pl Szkolenia tel. wewn. 32 szkolenia@wordkrosno.pl WAT tel. wewn. 23 w.dusza@wordkrosno.pl Księgowość tel. wewn. 22 ksiegowosc@wordkrosno.pl ________________________________________ Kadry tel. wewn. 101 ________________________________________ Egzaminator nadzorujący tel. wewn. 29, (25) ________________________________________ ODTJ tel. 13 43 113 45 odtj@wordkrosno.pl ________________________________________ Inspktor ochrony danych iod@wordkrosno.pl

Godziny pracy: Od poniedziałku do piątku od 7:30 do 15:30

Przejdź do strony internetowej Siedziba główna.

Zgłoś zmianę

W tym mieście prawo jazdy zdajesz na:
Kia Rio
Moc 61,78kW (84 KM)
Junak 901RS
Moc 2,21kW (3,5 KM)
Honda CBF 125
Moc 8,1kW (11,13 KM)
Honda CBF 500A
Yamaha XJ6N
Moc 57,37kW (78 KM)
Renault Traffic
Moc 74kW (100 KM)
MAN 12.240
Moc 176kW (240 KM)
manualna
Man 12.250
Solbus ST11
Zetor 3320
Moc 33,1kW (44,87 KM)
Trasy egzaminacyjne znajdujące się w tym mieście:
Trasa egzaminacyjna Krosno 1

Długość trasy: 9.5 km


Miejsca opisowe:
Ul. Okulickiego
Zawracanie z wykorzystaniem infrastruktury po lewej stronie

Al. Mięsowicza
Osiągnięcie prędkości 50km/h i zatrzymanie w wyznaczonym miejscu(w moim przypadku była to żółta tablica z reklamą)

Ul. Żwirki i Waligóry
Miejsce parkowania prostopadłego na parkingu z drogą jednokierunkową

Trasa egzaminacyjna Krosno 2

Miejsca opisowe:
Ul. Tysiąclecia
Wyjazd z Word, droga jednokierunkowa - należy zjechać do lewej krawędzi jezdni.

Al. Tysiąclecia
Na dzień 15.01.2014 ograniczenie do 30 km/h na drodze długości 40 m, ograniczenie odwoływane ograniczeniem do 70 km/h znakiem.

Ul. Podkarpacka
Należy zająć pas przy osi jezdni, następnie zjechać na pas skrętu w lewo. Trzeba uważnie patrzeć w lusterka - sygnalizujemy manewr zmiany pasa dużo wcześniej nie w momencie skrętu.

Ul. Popiełuszki
Miejsce do parkowania po lewej stronie. Moje polecenie - zaparkowanie i wyjazd z miejsca parkinkowego. Trzeba uważać przy wyjeździe - ograniczona widoczność, często stoją tam samochody długie, dostawcze.
Ul. Popiełuszki
Przy dojeżdżaniu do torów kolejowych zwalniamy - najlepiej gdy zredukujemy prędkość do 20 km/h - wrzucamy 2, rozglądamy się prawo lewo i przejeżdżamy.
Ul. Popiełuszki
Miejsce do zawracania z użyciem biegu wstecznego. Należy zmniejszyć prędkość i spokojnie na 2 wjechać. Przy zawracaniu najlepiej skręcić kierownicę do oporu i ruszyć z ręcznego - brama jest niżej drogi więc samochód zjeżdża po puszczeniu zwykłego hamulca.
Droga Krajowa 28
Przy skręcie w lewo zajmujemy pas najbliżej KRAWĘDZI jezdni gdyż za chwilę skręcamy w prawo przy salonie Renault.
Ul. Krakowska
Ograniczenie do 60 km/h. Na tej prostej można wrzucić 4 bieg :)
Skrzyżowanie ul. Lewakowskiego i Krakowskiej
Pierwszeństwo łamane, wrzucamy kierunkowskaz lewy.
Rondo Solidarności
Wyjazd z ronda 3 zjazdem w prawo.
Ul. Legionów
Na tym odcinku do kolejnego skrzyżowania mamy 5 przejść dla pieszych - trzeba uważać.
Ul. Legionów
Skręcając w lewo na drogę podporządkowaną podwójnie ustępujemy pierwszeństwa.
Ul. Wisłocza
Droga z pierwszeństwem
Ul. Tysiąclecia
Przy wjeździe do wordu należy uważać aby nie przekroczyć linii ciągłej, na terenie ośrodka uważać na chodzących zdających oraz egzaminatorów.

Ośrodek Egzaminacyjny w Krosno

OŚRODKI EGZAMINACYJNE KROSNO:

 

W Krośnie jest tylko jeden ośrodek szkolenia kierowców i znajduje się on przy ul. Tysiąclecia 7, 38-400 Krosno.

W WORD w Krośnie egzamin teoretyczny i praktyczny na prawo jazdy można zdawać we wszystkich kategoriach, a mianowicie: A, A1, A2, A,  B, B1, B+E, C, C1, C+E, C1+E, D, D1, D+E, D1+E oraz T.

 

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Krośnie prowadzi kursy redukcyjne, szkoleniowe oraz szkolenia okresowe.

WORD w Krośnie dba także o bezpieczeństwo w ruchu drogowym organizując konkursy dla dzieci i młodzieży. W ofercie można także znaleźć kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe u egzaminatorów, instruktorów oraz operatorów maszyn specjalistycznych.

Średnia cena kursu prawa jazdy w Krosno to

do góry