Ranking szkół jazdy Gorzów Wielkopolski

Średnia cena kursu prawa jazdy w Gorzów Wielkopolski to 2484zł

Średnia cena dodatkowej godziny jazdy w Gorzów Wielkopolski to 83zł

Podane wartości są poglądowe i służą porównaniu cen w różnych rejonach.

Szkoły jazdy znajdujące się w tym mieście:
Lokalizacja:
Sikorskiego, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Polska
Zmień Odczytaj
Lista szkół:

Szkoły

No Stress
(0) 0 opinii
Sikorskiego 24, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Polska
No Stress - Adres początkowy jazd
(0) 0 opinii
Garbary, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Polska
Re-Wa - Adres początkowy jazd
(0) 0 opinii
Nadbrzeżna 17, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Polska
Liczba instruktorów: 1
Re-Wa
(0) 0 opinii
Nadbrzeżna 17, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Polska
Liczba instruktorów: 1
Evolution
(0) 0 opinii
Drzymały 13, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Polska
|< <1234 > >|
Przyszedł czas na znalezienie szkoły jazdy w Gorzowie Wielkopolskim? Wśród wszystkich ośrodków są i te, których możesz z powodzeniem zdać swoje prawo jazdy za pierwszym razem. Dla Ciebie stworzyliśmy ranking szkół jazdy w Gorzowie Wielkopolskim, który pomoże Ci wybrać najlepiej. Wsiadaj i zaczynaj z BeDriver!

Gdzie najlepiej zdawać prawo jazdy w Gorzowie Wielkopolskim? Opinie

Co liczy się najbardziej, gdy sprawdzasz jakość wybranej szkoły nauki jazdy w Gorzowie Wielkopolskim? Zdecydowanie opinie absolwentów są jednym z najcenniejszych źródeł informacji. Dlatego sprawdź BeDriver, gdzie dostępne są recenzje i komentarze kursantów, którzy już zdobyli prawo jazdy w Gorzowie Wielkopolskim. Doświadczenia innych uczniów mogą dostarczyć cennej wiedzy, którą trudno znaleźć na oficjalnych stronach szkół jazdy. Dzięki tym opiniom dowiesz się, jakie są doświadczenia innych kursantów i jak dokonać najlepszego wyboru, jeśli chodzi o prawo jazdy w Gorzowie Wielkopolskim.

Na jakich autach zdaje się prawo jazdy w Gorzowie Wielkopolskim?

Dla wielu kursantów ważna jest nauka jazdy autem, którym będą zdawać egzamin. Różnice w zachowaniu samochodów mogą wpłynąć na Twoją pewność siebie podczas egzaminu na prawo jazdy w Gorzowie Wielkopolskim. Dlatego warto sprawdzić, jakie auta oferuje dana szkoła jazdy. Jeśli wybrany ośrodek nie oferuje aut egzaminacyjnych, zapytaj, czy mają opcję wypożyczenia pojazdu na egzamin. Niektóre szkoły udostępniają pojazdy szkoleniowe w cenie kursu, co może pomóc oszczędzić dodatkowe środki.

Po czym poznać dobrego instruktora w Gorzowie Wielkopolskim? Opinie

Dobry instruktor to klucz do sukcesu podczas nauki jazdy w Gorzowie Wielkopolskim. To duże miasto, które pod wieloma względami może być skomplikowane dla młodych kursantów bez doświadczenia. Warto więc mieć doświadczonego nauczyciela, który pomoże Ci oswoić się z trudnościami ruchu drogowego. Taki nauczyciel z empatią i serdecznością wesprze Cię w najtrudniejszych momentach, ale też podpowie, co możesz robić lepiej. Na BeDriver znajdziesz opinie nowych kierowców na temat instruktorów w różnych szkołach jazdy w Gorzowie Wielkopolskim. Te recenzje pomogą Ci znaleźć godnych zaufania instruktorów i osiągnąć sukces na egzaminie.

Ile kosztuje kurs i nauka na prawo jazdy w Gorzowie Wielkopolskim?

Zdobywanie prawa jazdy to inwestycja, która wiąże się z pewnymi kosztami. Na BeDriver masz możliwość porównania cen kursów i godzin jazdy w różnych szkołach jazdy w Gorzowie Wielkopolskim. Wybierz opcję, która najlepiej pasuje do Twojego budżetu. Pamiętaj, że cena kursu powinna odzwierciedlać jakość oferowanych usług. Najlepsze szkoły jazdy w Gorzowie Wielkopolskim zazwyczaj oferują różnorodne pakiety, które mogą zawierać dodatkowe jazdy doszkalające, obecność instruktora na egzaminie lub możliwość nauki online. Czasem warto zapisać się na dwa szkolenia i odbyć je jedno po drugim, by oszczędzić pieniądze. Ma to sens zwłaszcza wtedy, gdy w niedalekiej przyszłości planujesz wykonać szkolenie np. na kategorie B+E.

Ranking najlepszych szkół jazdy w Gorzowie Wielkopolskim z BeDriver!

BeDriver oferuje bazę danych obejmującą wiele miast w Polsce. Nasz ranking szkół jazdy w Gorzowie Wielkopolskim jest oparty na najlepszych ośrodkach w mieście. Poznaj opinie i komentarze, ceny za cały kurs i dodatkowe godziny. To da Ci pewność, że masz przed sobą najlepszą szkołę jazdy w Gorzowie Wielkopolskim. Nie wahaj się i wybierz już dziś swoją szkołę jazdy w Gorzowie Wielkopolskim!

Informacje
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Gorzowie Wielkopolskim 66-400 Gorzów Wielkopolski Ul. Podmiejska 18 NIP: 599-23-34-786

Telefony:
Sekretariat tel. 95 725 76 44 Centrala tel. 95 732 43 31 tel. 95 732 43 77 tel. 95 732 23 59 Biuro Obsługi Interesanta tel. 95 732 66 59 e-mail: boi@wordgorzow.pl Szkolenia tel. 508 396 159 lub 95 732 29 90 e-mail: szkolenia@wordgorzow.pl

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Gorzowie Wlkp.​ czynny jest od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 15.30 Biuro obsługi interesanta czynne od poniedziałku do piątku od godz. 7.45 do 15.30. Pokój nr 107 B na I piętrze. Dział kursów i szkoleń czynny od poniedziałku do piątku od godz. 7.45 do 15.30. Pokój nr 107 A na I piętrze.

Przejdź do strony internetowej Siedziba Główna - Gorzów Wielkopolski.

Zgłoś zmianę

W tym mieście prawo jazdy zdajesz na:
Suzuki Gladius 650
Moc 35kW (48 KM)
manualna
Kawasaki Z400
Moc 33,10kW (45 KM)
Barton Fighter Eco
Junak 805
Fiat Scudo
manualna
Man 12.250
Zetor Proxima 80
Fiat Punto
Moc 50,75kW (69 KM)
manualna
Trasy egzaminacyjne znajdujące się w tym mieście:
Trasa egzaminacyjna Gorzów Wielkopolski 1

Długość trasy: 12.59 km


Opis trasy: Wyjazd z WORDu w lewo, na rondzie w lewo w dół do ronda Solidarności. Tam w prawo i prosto ul. Pomorską do ronda Ofiar Katynia, gdzie ponownie w lewo. Prosto ulicą Walczaka, potem w prawo na Jagiełły i znowu w prawo na Drzymały (i tu parkowanie skośne). Dalej Drzymały (jednokierunkowa) i w lewo na Borowskiego i znowu w lewo na Dąbrowskiego. W prawo na Jagiełły, na skrzyżowaniu w lewo i koło Katedry w prawo na Sikorskiego. Następnie przed Parkiem 111 w lewo w ulicę Młyńską i na jej końcu na rozwidleniu w lewo i zaraz w prawo pod Wiadukt, na ulicę Nadbrzeżną. Ponownie parkowanie (poprawka, kierunkowskaz:P), a potem prosto na most Staromiejski zgodnie z nakazem jazdy w prawo. Do ronda św. Jerzego, tam w lewo, potem prosto, prosto aż do wjazdu na górę na obwodnicę. Następnie prosto do ronda i zawracanie, prosto, a potem opuszczenie obwodnicy pierwszym zjazdem i w prawo na ulicę Zieloną. Zawracanie z użyciem bramy, następnie w lewo i powrót na obwodnicę. Tam rozpędzenie się do min. 50 km/h i zatrzymanie w zatoczce. Następnie włączenie do ruchu, prosto przez rondo Santockie i Solidarności, prosto do ronda Sybiraków, tam w prawo i jeszcze raz w prawo do WORDU :)


Trasa egzaminacyjna Gorzów Wielkopolski 2

Długość trasy: 19.22 km


Opis trasy: Trasa egzaminacyjna


Miejsca opisowe:
Ul. Głowackiego
Parkowanie
Trasa egzaminacyjna Jelenia Góra 3:
Długość trasy: 19,22 km

OPIS TRASY:
Egzamin

Miejsca opisowe:
Ul. Orla
Parkowanie równoległe

Ul. Zielona
Zawracanie z użyciem biegu wstecznego

Ośrodek Egzaminacyjny w Gorzów Wielkopolski

OŚRODKI EGZAMINACYJNE GORZÓW WIELKOPOLSKI:

 

W Gorzowie Wielkopolskim jest tylko jeden ośrodek egzaminowania kierowców, znajduje się on przy ul. Pomiejskiej 18, 66-400 Gorzów. Można w nim zdawać egzaminy teoretyczne oraz praktyczne na prawo jazdy we wszystkich kategoriach, czyli: AM, A1, A2, A, B, B1, B+E, C, C1, C+E, C1+E D, D1, D+E, D1+E oraz T.

 

Ośrodek ten cechuje się perfekcyjnie przygotowanymi salami egzaminacyjnymi oraz placem manewrowym. Można tutaj wynająć sale wykładowe oraz plac.

CZYM JESZCZE ZAJMUJE SIĘ WORD GORZÓW WIELKOPOLSKI:
Oprócz zdania egzaminu na prawo jazdy we wszystkich kategoriach w WORD tym można także uczestniczyć w:
– Kursie doszkalającym dla zawodowych kierowców, którzy przewożą ładunki niebezpieczne;
– Szkoleniu okresowym dla zawodowych kierowców w transporcie drogowym;
– Szkoleniu dla osób, które kierują ruchem drogowym;
– Szkoleniu dla osób, które chcą zostać zawodowymi egzaminatorami;
– Kursie dla osób, które chcą rozpocząć prace, jako instruktor nauki jazdy;
– Kurs reedukacyjny, czyli dla kierowców, którzy prowadzili pojazd pod wpływem alkoholu lub innego środka odurzającego.

Średnia cena kursu prawa jazdy w Gorzów Wielkopolski to

do góry