Ranking szkół jazdy Nowy Targ

Podane wartości są poglądowe i służą porównaniu cen w różnych rejonach.

Szkoły jazdy znajdujące się w tym mieście:
Lokalizacja:
Aleja Tysiąclecia 1, 34-400 Nowy Targ, Polska
Zmień Odczytaj
Lista szkół:

Szkoły

Brak wyników...

Nauka jazdy Nowy Targ - Wybierz najlepszą szkołę jazdy w Podhalu!

Przed Tobą tylko jeden krok i kilka kliknięć, by wybrać najlepszą dla siebie naukę jazdy w Nowym Targu. Dzięki temu rozpoczniesz swoją niezapomnianą przygodę z „elką” i sięgniesz po upragnione prawo jazdy. Zanim do tego dojdzie, zerknij na listę ośrodków szkoleniowych i instruktorów widocznych na BeDriver. Wybraliśmy dla Ciebie tylko te miejsca i tych szkoleniowców, którzy liczą się najbardziej w Nowym Targu. Zerknij też na komentarze i oceny poszczególnych pozycji. Przeczytaj wrażenia z nauki i jazdy byłych kursantów, którzy zdali już swoje prawo jazdy. Co Ci to da? Będzie Ci łatwiej wybrać najlepsze miejsce dla siebie. Pozostało Ci kilka chwil na podjęcie tej decyzji i wejście do auta szkoleniowego. Powodzenia!

Co wyróżnia najlepsze szkoły jazdy w Nowym Targu?

Na papierze każda nauka jazdy może być świetna. W praktyce jednak wychodzi to bardzo różnie. Dlatego nie pozostawimy Cię bez wsparcia! BeDriver zebrał nie tylko ośrodki nauki jazdy czy instruktorów, ale dajemy Ci też podpowiedzi potrzebne do znalezienia najlepszego miejsca do nauki. Zerknij na poniższe zasady pokazujące, jak poznać świetną naukę jazdy w Nowym Targu i innym mieście. Zaczynamy!

Komentarze kursantów o nauce jazdy

To podstawa dobrego wyboru. Zanim skorzystasz w internecie z jakiejkolwiek oferty, czytasz opinie, oceny i spostrzeżenia użytkowników. Podobnie jest z prawem jazdy. Dawniej pytało się znajomych, dzisiaj wchodzisz na BeDriver i wiesz, która szkoła cieszy się dobrymi ocenami. Absolwenci szkół przekażą ci wiedzę daleko wykraczającą poza oficjalne oferty każdej nauki jazdy w Nowym Targu. Wystarczy się z nimi zapoznać i dokładnie przeczytać. Pamiętaj tylko o jednym – komentarze nie są gwarancją, a mają tylko przybliżyć ci sytuację w danej szkole.

Jakim autem będziesz jeździć na kursie?

Czy wybór auta jest dla ciebie ważny? Każdy niedoświadczony kursant chciałby jeździć pojazdem egzaminacyjnym. To bardzo proste – o wiele łatwiej z marszu jest wejść do pojazdu w WORD i rozpocząć egzamin. Wszystko wewnątrz pojazdu, jak i pod maską jest identyczne, podobnie działa pedał gazu i sprzęgła. Jeżeli jednak masz już jakieś doświadczenie w prowadzeniu pojazdów, to wybór auta nie powinien mieć dla ciebie większego znaczenia. Co więcej, miejsca, w których nie ma aut takich jak w WORD, mogą mieć nieco niższą cenę kursu.

Czy ośrodek szkoleniowy zapewni ci dodatkowe wsparcie?

Wsparcie przyda się na początku każdemu kursantowi. Masz do załatwienia badania lekarskie, numer PKK, podejście do teorii i pierwszą jazdę po placu. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze mnóstwo spraw w trakcie jazd np. rozpoczynanie ich w dowolnym miejscu, czy elastyczne ustalanie terminów ich rozpoczynania. To wszystko nie decyduje może o końcowym powodzeniu na egzaminie, ale bardzo mocno ułatwia przejście kursu.

Sięgnij po najlepszą szkołę jazdy z BeDriver!

Teraz pozostaje już tylko kilka kliknięć i możesz zacząć swój kurs. Zastosuj powyższe wskazówki i wybierz miejsce, w którym zrobisz prawko. Nie ma na co czekać – prawo jazdy czeka na ciebie! Powodzenia! Chcesz zapisać się na naukę jazdy w okolicach Nowego Targu? Nie wiesz, gdzie szukać dobrej szkoły jazdy i instruktora? Sprawdź nasz ranking najlepszych ośrodków nauki jazdy w Twoim mieście. Poniżej znajdziesz listę szkół nauki jazdy w okolicach Nowego Targu, dzięki którym łatwo wybierzesz szkołę odpowiadającą Twoim oczekiwaniom. Sprawdź:

Informacje
Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Nowym Sączu 33-300 Nowy Sącz Ul. 29 listopada 10 NIP: 734-24-74-414

Telefony:
Sekretariat: 18 449-08-80 Biuro Obsługi Klienta: 18 449-08-88 FAX: 18 449-08-81 Psycholog: 18 449-08-95 Szkolenia: 18 449-08-99

Ośrodek czynny dla Klientów od poniedziałku do piątku, w godzinach: Godziny pracy: 7.00 – 15.00 Zapisy na egzamin: 7.30 – 14:30

Przejdź do strony internetowej Siedziba główna.

Zgłoś zmianę

Informacje
Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Nowym Sączu - Oddział terenowy w Nowym Targu ul. Wojska Polskiego 9 34-400 Nowy Targ

Telefony:
18 265 78 32

Ośrodek czynny dla Klientów od poniedziałku do piątku, w godzinach: Godziny pracy MORD Nowy Sącz o/t w Nowym Targu: 6.30-14.30 w poniedziałki, wtorki, środy oraz piątki, a także czwartki pracujące. Biuro Obsługi Klienta (zapisy na egzamin) czynne jest w poniedziałki, wtorki, środy oraz piątki w godz. 7.15-13.30 oraz w czwartki pracujące w godz. 7.15-13.30

Przejdź do strony internetowej Siedziba terenowa - Nowy Targ.

Zgłoś zmianę

W tym mieście prawo jazdy zdajesz na:
Suzuki Gladius 650
Moc 35kW (48 KM)
manualna
Yamaha YBR125 Custom
Moc 7,5kW (10,2 KM)
Peugeot Speed Fight
Moc 2,8kW (3,8 KM)
Junak 901RS
Moc 2,21kW (3,5 KM)
Suzuki Baleno
Moc 35kW (48 KM)
Trasy egzaminacyjne znajdujące się w tym mieście:
Trasa egzaminacyjna MORD oddział w Nowym Targu

Długość trasy: 10.61 km


Miejsca opisowe:
Aleja Mikołaja Kopernika:
Programowe zawracanie z wykorzystaniem infrastruktury drogowej (wjazd do garaży) zlokalizowany obok Szkoły Podstawowej nr 11

Parking supermarketu E.Leclerc.
Nadprogramowe, konieczne do powrotu do ośrodka zawracanie z wykorzystaniem przejazdu przez parking supermarketu E.Leclerc.

Ulica Stanisława Józefczaka
Wjazd/Wyjazd z ośrodka egzaminacyjnego.

Skrzyżowanie Jana III Sobieskiego i Rynku
Wjazd do rynku

Ośrodek Egzaminacyjny w Nowy Targ

OŚRODEK EGZAMINOWANIA W NOWYM TARGU:

Oddział terenowy MORD Nowy Sącz znajduje się w Nowym Targu przy ul. Wojska Polskiego 9. Oprócz tego MORD Nowy Sącz posiada swoją główną siedzibę przy ul. 29 listopada 10 w Nowym Sączu.

W obu ośrodkach MORD Nowy Sącz można zdać egzamin teoretyczny oraz praktyczny na kategorii A, B, C, D, ale także prowadzi różnego rodzaju szkolenia np. szkolenia dla nauczycieli przeprowadzających egzamin na kartę rowerową czy szkolenia w zakresie kierowania ruchem drogowym.

Ośrodek ten podejmuje również przeróżne działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa drogowego oraz posiada pracownię badań psychologicznych. W ośrodku tym istnieje także możliwość wynajmu placu manewrowego.

 

CZYM MORD W NOWYM TARGU SIĘ ZAJMUJE?

MORD w Nowym Sączu i Nowym Targu oprócz samego egzaminowania przyszłych kierowców prowadzi takie dodatkowe działania, takie jak:

 1. Prowadzenie kursów dokształcających
 2. Kierowców przewożących rzeczy – kierowcy samochodu ciężarowego lub zespołu pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5t;
 3. Kierowców przewożących osoby – kierowcy pojazdu samochodowego przeznaczonego konstrukcyjnie do przewozu powyżej 5 osób łącznie z kierowcą;
 4. Wykonywanie zadań z zakresu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego między innymi:
 5. Szkolenie kierowców naruszających przepisy ruchu drogowego;
 6. Współpraca ze szkołami w zakresie wychowania komunikacyjnego dzieci i młodzieży;
 7. Popularyzacja przepisów ruchu drogowego;
 8. Podnoszenie kultury jazdy kierowców;
 9. Prowadzenie Badań Psychologicznych dla:
 10. Kierowców wykonujących transport drogowy (wstępne, okresowe);
 11. Skierowanych w drodze decyzji, przez organ kontroli ruchu drogowego (badania dla osób kierujących w stanie nietrzeźwości, przekroczenia punktów karnych);
 12. Instruktorów, egzaminatorów;
 13. Pojazdów uprzywilejowanych (karetka pogotowia, OSP – straż pożarna, policka, straż graniczna, straż miejska);
 14. Pojazdów służbowych (np. przedstawicieli handlowych);
 15. Licencja sportowa;
 16. Operatorów wózków widłowych, suwnic, sprzętu ciężkiego, żurawi obrotowych.
 17. Bezpłatne konsultacje dla osób wielokrotnie zdających egzamin na prawo jazdy.

 

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA EGZAMIN?

Aby zapisać się na egzamin należy podać w Biurze Obsługi Klienta numer identyfikujący profil kandydata na kierowcę, PESEL oraz złożyć następujące dokumenty:

– dowód uiszczenia opłaty za egzamin lub opłacić za egzamin bezpośrednio przy okienku;

– pełnomocnictwo, jeżeli w wyjątkowych sytuacjach ustalenie terminu egzaminu następuje przez pełnomocnika.

Średnia cena kursu prawa jazdy w Nowy Targ to

do góry