Ranking szkół jazdy Barlinek

Średnia cena kursu prawa jazdy w Barlinek to 2300zł

Średnia cena dodatkowej godziny jazdy w Barlinek to 81zł

Podane wartości są poglądowe i służą porównaniu cen w różnych rejonach.

Szkoły jazdy znajdujące się w tym mieście:
Lokalizacja:
DW151 19, 74-320 Barlinek, Polska
Zmień Odczytaj
Lista szkół:

Szkoły

Efekt – Jacek Gąsiewicz
(5) 3 opinii
31 Stycznia 1, 74-320 Barlinek, Polska
Efekt – Jacek Gąsiewicz
(5) 3 opinii
Kościelna 3, 73-260 Pełczyce, Polska
Efekt – Jacek Gąsiewicz
(5) 3 opinii
Zamęcin 47, Choszczno

Jak znaleźć najlepszą szkołę jazdy w Barlinku?

Chcesz mieć prawo jazdy, ale nie wiesz, jak możesz je zdobyć? Nauka jazdy w Barlinku to prosty kierunek do zdania prawka. BeDriver przygotował dla Ciebie świetną pomoc. O co chodzi? Stworzyliśmy dla Ciebie zestawienie najlepszych ośrodków nauki jazdy z miasta okolicy. Mamy też dla Ciebie informacje o instruktorach. Poznasz u nas również opinie na temat widocznych ofert i przeczytasz komentarze osób, które z nich skorzystały. Poza tym przedstawiamy koszty, warunki nauki i informacje o samochodach do nauki. Dzięki temu wybór szkoły stanie się w zasadzie formalnością. Z pomocą BeDriver unikniesz chybionego wyboru. Teraz nie pozostaje już nic innego, jak tylko zdecydować się na najciekawszą opcję z widocznych na BeDriver i zacząć naukę. Nie czekaj i zacznij ją już teraz! Powodzenia!

Po czym poznać dobrą naukę jazdy w Barlinku?

Jest kilka zasad, które pomagają znaleźć optymalny dla siebie ośrodek szkoleniowy w Barlinku. Co dokładnie musisz wziąć pod uwagę? Po pierwsze komentarze i oceny tych, którzy już zdali swoje prawko. Po drugie jakość pojazdów wykorzystywanych do nauki, po trzecie dodatkowe opcje przygotowane dla kursantów. W jaki sposób to wszystko sprawia, że znalezienie ośrodka szkoleniowego jest łatwiejsze? Sprawdź to!

Opinie o szkołach jazdy w Barlinku

Jeśli coś jest dobre, zawsze będzie miało świetne opinie. Podobnie jest w przypadku szkoły jazdy w Barlinku i innych miejscowościach. Jeśli kurs jest odpowiedzią na potrzeby kursantów i spełnia ich wymagania spełnia wymagania, to bardzo chętnie pozostawią po sobie opinie i spostrzeżenia na jego temat. Na BeDriver zebraliśmy właśnie dla Ciebie mnóstwo opinii i ocen uczniów danych ośrodków szkoleniowych. Zapoznaj się z nimi uważnie i sprawdź, która nauka jazdy jest najbardziej polecana. Tych kilka zdań od absolwentów da Ci o wiele więcej wiedzy niż gotowe oferty widoczne w internecie.

Sprawdź jakim autem będziesz uczyć się jeździć w szkole jazdy w Barlinku

Auto identyczne z egzaminacyjnym jest ważne zwłaszcza dla osób nieposiadających doświadczenia w kierowaniu pojazdami. Dzięki uczeniu się na co dzień takim samym pojazdem łatwiej będzie przejść przez egzamin państwowy. Obejdzie się tez bez zbędnego stresu, który jest wywołany przyzwyczajaniem się do nowego samochodu w trybie pilnym. Po drugiej stronie są osoby, które umieją jeździć. Mogą np. mieć uprawnienia na jednoślady i dzięki temu wiedzą więcej o technice jazdy. Jeśli właśnie tak jest w Twoim przypadku, możesz poszukać innych ofert bez auta egzaminacyjnego. Czasem dzięki temu da się znaleźć tańszy kurs.

Sprawdź udogodnienia w szkołach jazdy w Barlinku

Chodzi przede wszystkim o dodatkowe wsparcie dla kursantów. W niektórych ośrodkach szkoleniowych w Barlinku dostaniesz zniżkę na badanie lekarskie, w innych dostępne jest nauczanie online, jeszcze inne ośrodki udzielą informacji w zdobyciu numeru PKK. Są też dodatkowe pakiety usług np. rozpoczynanie jazd w wybranym miejscu, szkolenie w weekendy czy tryb przyspieszony kursu. Jeżeli szukasz takich opcji sprawdź, w której szkole są one dostępne.

Już teraz wybierz swój ośrodek szkoły jazdy w Barlinku z BeDriver!

Wszystko, co mamy na BeDriver zebraliśmy właśnie dla Ciebie! Dzięki temu łatwiej Ci będzie znaleźć najlepsze miejsce do nauki – blisko domu lub szkoły i nie w wygórowanej cenie. Dlatego nie wahaj się i już dzisiaj zdecyduj o swojej nauce! Wybierz odpowiednią szkołę na BeDriver i zacznij przygodę z autem!

Informacje
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Szczecinie 71-682 Szczecin Ul. Maksymiliana Golisza 10B NIP: 851-24-92-281

Telefony:
WORD: tel.: 915 066 850 fax.: 914 558 055 word@word.szczecin.pl Egzaminator Nadzorujący: tel.: 915 066 841 egzaminy@word.szczecin.pl Wydział Planowania: tel.: 915 066 836 planowanie@word.szczecin.pl Telefoniczne planowanie egzaminów: tel.: 915 06 831 tel.: 915 06 837 tel.: 784 381 107 Wydział Szkoleń i Promocji: tel.: 915 066 826 szkolenia@word.szczecin.pl Biuro ZWRBRD: tel.: 915 066 843 biuro@zwrbrd.pl

Ośrodek czynny dla Klientów: Od poniedziałku do środy od 7:30 do 16:00 W czwartki od 7:30 do 15:30 W piątki od 7:30 do 14:00

Przejdź do strony internetowej Siedziba główna.

Zgłoś zmianę

W tym mieście prawo jazdy zdajesz na:
Toyota Yaris
(69 KM)
Renault Traffic
Moc 74kW (100 KM)
Daf LF 220 FA
Moc 164kW (222,98 KM)
Yamaha MT 07
Moc 54,43kW (74,8 KM)
Piaggio Zip 50
Zipp VZ-50
Renault FR1
Zetor Proxima 80
Fiat Punto
Moc 50,75kW (69 KM)
manualna
Ośrodek Egzaminacyjny w Barlinek

OŚRODEK EGZAMINACYJNY W Barlinku:

Odział terenowy WORD Szczecin znajduje się w Barlinku przy ul. Jeziornej 8. Oprócz tego Szczecin posiada siedzibę główną w Szczecinie, przy ul. Maksymiliana Goliasza 10B, 71-682 Szczecin.

 

W oddziale w Barlinku przeprowadza się egzaminy teoretyczne z zakresu kategorii: B, B1, A, A1, A2, AM, a egzaminy praktyczne z zakresu kategorii B i B1. Zaś w siedzibie głównej w Szczecinie można zdawać na kategorie: AM, A, A1, A2, B, B1, B+E, C1, C, C+E, D1, D, D+E oraz T

 

Termin egzaminu można ustalić osobiście w siedzibie ośrodka w Barlinku, w pokoju nr 7 w godzinach 08:00 – 15:00.

Telefonicznie można skontaktować się z placówką, w celu uzyskania dodatkowych informacji, pod numerem telefonu: +48 95-78-414-00.

Informacje dotyczące płatności za egzaminy można odnaleźć na stronie WORD Szczecin.

Ośrodek umożliwia także dokonanie zapisów na egzaminy przez Internet.

Oddział Terenowy w Barlinku umożliwia również wynajęcie placu manewrowego, wyposażonego w odpowiednie tory jazdy i wzniesienie. Wszystkie informacje dotyczące wynajmu znajdują się na stronie internetowej szczecińskiego WORD-u.

Ośrodek w Barlinku posiada salę wykładową oraz komputerową, biuro obsługi klienta i specjalne pomieszczenie, przeznaczone dla egzaminatorów.

Wszyscy, którzy w zachodniopomorskim chcą podejść do egzaminu państwowego na prawo jazdy, nie muszą już przemieszczać się specjalnie do Szczecina czy Koszalina, ponieważ placówkę, która im to umożliwia mają już także w Barlinku.

Utworzenie Oddziału Terenowego w Barlinku jest dużym ułatwieniem dla wielu kursantów z tego rejonu i na pewno jego działalność będzie systematycznie rozszerzana o kolejne udogodnienia dla mieszkańców.

 

Średnia cena kursu prawa jazdy w Barlinek to

do góry