Ranking szkół jazdy Świdnica

Średnia cena kursu prawa jazdy w Świdnica to 2086zł

Średnia cena dodatkowej godziny jazdy w Świdnica to 69zł

Podane wartości są poglądowe i służą porównaniu cen w różnych rejonach.

Szkoły jazdy znajdujące się w tym mieście:
Lokalizacja:
Świdnica, Polska
Zmień Odczytaj
Lista szkół:

Szkoły

Perfekt
(0) 0 opinii
ul. Łukasińskiego 13, 58-100 Świdnica
Expert DARIUSZ WASIELEWSKI - Adres początkowy jazd
(0) 0 opinii
ul. A. Krajowej 9 58-100 Świdnica
Driver
(0) 0 opinii
58-100 Świdnica Armii Krajowej 9
L1
(0) 0 opinii
ul. Armii Krajowej 9 58-100 Świdnica
Centaur
(0) 0 opinii
ul. Armii Krajowej 7/1 w Świdnica
|< <123 > >|

Nauka jazdy Świdnica - Znajdź najlepszą szkołę w okolicy

Tutaj zdaje się za pierwszym! W jaki sposób? Wystarczy, że zerkniesz na poniższą listę ośrodków nauki jazdy w Świdnicy i wybierzesz odpowiedni dla siebie. Nie martw się, pomożemy Ci w tym. Przygotowaliśmy dla Ciebie nie tylko zestawienie szkół i instruktorów. Zawarliśmy też najświeższe komentarze i oceny byłych kursantów. W nich znajdziesz wszystko, czego doświadczali absolwenci obecnie mający już prawo jazdy. Dzięki zamieszczonym komentarzom możesz rozwiać swoje wątpliwości co do szkoły, którą chcesz wybrać. Znajdziesz też cenniki, informacje o flotach i aktualnych promocjach. Nie wahaj się i wybierz ten ośrodek, który będzie wydawał Ci się najlepszy. Zapisz się na kurs i wsiadaj do auta. Twoja podróż po prawko właśnie się zaczyna!

Wybór najlepszej szkoły nauki jazdy w Świdnicy - Kluczowe kryteria

Wiemy, że wybór odpowiedniej szkoły nie zawsze jest taki oczywisty. Dlatego nie chcemy zostawiać cię z tym w samotności. Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje pomocne w szukaniu najlepszej szkoły. Dzięki nim łatwiej ci będzie określić, czy dana nauka jazdy w Świdnicy naprawdę prezentuje wysoki poziom. Przeczytaj!

Flota pojazdów OSK w Świdnicy - Jakie auta zapewniają do nauki jazdy?

Skuteczna nauka wymaga odpowiednich pojazdów. A najlepiej zdaje się na tych, którymi będziesz jeździć na egzaminie. Dlatego w pierwszej kolejności sprawdź, jakie auta są w bazie WORD, pod którego podlegasz. Porównaj to z flotą pojazdów we wszystkich dostępnych ośrodkach nauki jazdy w Świdnicy. Na tej podstawie będziesz mógł stwierdzić, gdzie jazda będzie porównywalna z egzaminem praktycznym.

Opinie o szkole nauki jazdy w Świdnicy - Co inni mówią o danej szkole?

Komentarze widoczne przy każdej ze szkół i przy instruktorach pomogą ci znaleźć odpowiednie miejsce dla siebie. Poczytaj je sobie uważnie i na tej podstawie zdecyduj o potencjale każdej z nich. Twoi rówieśnicy już zdawali swoje prawko i pozostawili po sobie rekomendacje lub negatywne opinie. Wiele z nich będzie dla ciebie przydatnych, bo wskazują na atmosferę samego kursu, zachowanie instruktorów i ogólne wrażenia ze szkolenia. To może być dla ciebie kluczowe.

Koszty kursu na prawo jazdy w Świdnicy - Ile trzeba wydać?

Cena ma spore znaczenie w porównywaniu szkół. Możesz je wyszukać po konkretnym przedziale cenowym, albo wybrać po prostu najtańszą opcję. Sprawdź też ceny pojedynczych godzin doszkalających. Mogą się one przydać tuż przed samym egzaminem. Z jednej strony niska cena jest bardzo kusząca, ale nie zawsze musi przekładać się na końcowy sukces.

Dodatkowa pomoc dla kursantów: Co oferują szkoła jazdy w Świdnicy?

Poza ww. wskazówkami upewnij się o jeszcze jednej rzeczy – wsparciu kursantów. Czy OSK daje zniżki na badania lekarskie, czy musisz załatwiać je samodzielnie? Czy nauka jest tylko na miejscu, czy może odbywać się online? Czy kwotę za kurs musisz opłacać w całości, czy możesz ją rozłożyć na raty? Jeśli takie kwestie są dla ciebie ważne, po prostu je sprawdź.

BeDriver - Twój ulubiony ranking szkół do nauki na prawo jazdy w Świdnicy!

Udostępniamy ci najważniejsze informacje o każdej ze szkół. Tutaj znajdziesz wszystko, co niezbędne, żeby wybrać najlepiej. Dlatego już dzisiaj przejrzyj całą listę OSK w Świdnicy, zapisz się na kurs w najlepszej z nich i zacznij podróż po swoje prawko! Powodzenia!

Informacje
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Wałbrzychu 58-304 Wałbrzych Ul. Piotra Wysockiego 28 NIP: 886-23-60-203

Telefony:
Dział Obsługi Klienta: tel.: (74) 665-91-16 fax: (74) 665-91-21 email: dok@word.walbrzych.pl Sekretariat: tel.: (74) 665-91-11 fax: (74) 665-91-21 email: sekretariat@word.walbrzych.pl Inspektor Ochrony Danych Osobowych: email: inspektor-rodo@word.walbrzych.pl

Godziny otwarcia: od pn. do pt. – 08:00 do 15:30

Przejdź do strony internetowej Siedziba główna.

Zgłoś zmianę

Informacje
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Wałbrzychu - Siedziba Terenowa w Świdnicy 58-100 Świdnica, ul. Głowackiego 1

Telefony:
Dział Obsługi Klienta: tel.: (74) 857-32-98 fax: (74) 857-32-98 email: otswidnica@word.walbrzych.pl web: www.word.walbrzych.pl

Godziny otwarcia: od pn. do pt. – 08:00 do 15:30

Przejdź do strony internetowej Świdnica.

Zgłoś zmianę

Informacje
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Wałbrzychu - Siedziba Terenowa w Kłodzku 57-300 Kłodzko ul. Warty 19

Telefony:
Dział Obsługi Klienta: tel.: (74) 867-40-24 fax: (74) 867-40-25 email: otklodzko@word.walbrzych.pl web: www.word.walbrzych.pl

Godziny otwarcia: od pn. do pt. – 08:00 do 15:30 Przerwa w pracy DOK: 11:00 – 11:30

Przejdź do strony internetowej Kłodzko.

Zgłoś zmianę

W tym mieście prawo jazdy zdajesz na:
Toyota Yaris
(69 KM)
Fiat Scudo
manualna
Man 12.250
Yamaha XJ6N
Moc 57,37kW (78 KM)
Yamaha MT 07
Moc 54,43kW (74,8 KM)
Yamaha YBR125 Custom
Moc 7,5kW (10,2 KM)
Yamaha TW 125
Romet ZetKA50
Moc 1,47kW (2,9 KM)
Otokar Vectio T
New Holland TD5.65
Ośrodek Egzaminacyjny w Świdnica

OŚRODKI EGZAMINACYJNE WAŁBRZYCH:

Wałbrzych posiada trzy ośrodki egzaminacyjne. Jedna z siedzib terenowych znajduje się w Świdnicy przy ul. Głowackiego 1, 58-100 Świdnica. Siedziba główna znajduje się przy ul. Piotra Wysockiego 28, 58-304 Wałbrzych, a pozostała siedziba terenowa znajduje się w Kłodzku przy ul. Warty 19, 57-300 Kłodzko

W Świdnicy zarówno do części teoretycznej jak i praktycznej można przystąpić w wszystkich kategoriach prawa jazdy.
W WORD w Wałbrzychu egzamin teoretyczny można zdawać prawo jazdy w kategoriach: AM, A1, A2, A, B, B1, B+E, C, C1, D, D1  oraz T, a praktyczny na wszystkie kategorie, a mianowicie: AM, A1, A2, A, B, B1, B96, B+E, C, C1, C+E, C1+E, D, D1, D+E, D1+E praz T.

W Kłodzku egzamin teoretyczny można zdawać na kategorie: AM, A1, A2, A, B, B1, C1, D1, T, C oraz D, a praktyczny: AM, A1, A2, A3, B, B1, C1, D1, T, C, D oraz B+E.

CZYM JESZCZE ZAJMUJE SIĘ WORD WAŁBRZYCH?

Poza tym WORD oferuje także:
– Kursy instruktora nauki jazdy;
– Kursy dla kierowców nieprzestrzehających zasad ruchu drogowego;
– Kursów redukcyjnych;
– Kursów kierowania ruchem.

Ośrodek podejmuje także szereg różnego rodzaju inicjatyw zmierzających do poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym, szczególnie wśród uczniów. W ramach tych inicjatyw prowadzone są zajęcia edukacyjne oraz różnego rodzaju międzyszkolne konkursy wojewódzkie takie jak np. filmowy konkurs o tematyce bezpieczeństwa drogowego.

 

Średnia cena kursu prawa jazdy w Świdnica to

do góry