Ranking szkół jazdy Ostrowiec Świętokrzyski

Średnia cena kursu prawa jazdy w Ostrowiec Świętokrzyski to 1939zł

Średnia cena dodatkowej godziny jazdy w Ostrowiec Świętokrzyski to 75zł

Podane wartości są poglądowe i służą porównaniu cen w różnych rejonach.

Szkoły jazdy znajdujące się w tym mieście:
Lokalizacja:
Romualda Traugutta 1, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, Polska
Zmień Odczytaj
Lista szkół:

Szkoły

Lider – Wiesław Lipiec
(0) 0 opinii
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski ul. Sandomierska 26A Lok.112 (Piętro I)
Rywal – Karol Lasota
(0) 0 opinii
Żabia 14, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, Polska
Liczba instruktorów: 7
Zygzak – Łukasz Wardzała
(0) 0 opinii
ul. Sandomierska 71, 27-400 Ostrowiec Św.
Wiraż – Marcin Świercz
(0) 0 opinii
ul. Żabia 40
Rondo – Janusz Orzeł
(0) 0 opinii
ul. Żabia 40 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
Liczba instruktorów: 1
|< <123 > >|

Nauka jazdy Ostrowiec Świętokrzyski - Ranking 2023

Zanim otrzymasz prawo jazdy przed Tobą rozpoczęcie kursu. Nauka jazdy w Ostrowcu Świętokrzyskim może minąć Ci szybko i przyjemnie. Warunek? Musisz wybrać właściwy ośrodek szkoleniowy. Dzięki wskazówkom od BeDriver znajdziesz najlepsze miejsce do robienia kursu. Zamieściliśmy dla Ciebie wszystkie liczące się w mieście OSK, instruktorów oraz opinie na ich temat. Znajdziesz u nas również ceny kursów, informacje o flotach pojazdów, szczegóły o dodatkowym wsparciu w formalnościach i aktualne promocje. Wszystko po to, żeby poszukiwania i znalezienie szkoły nauki jazdy były proste i skuteczne. To co, wsiadasz z nami po swoje prawko? Dołącz do tych, którzy zdali z BeDriver za pierwszym!

Po czym poznać dobrą naukę jazdy?

W zasadzie nie jest to takie trudne, jak mogłoby się wydawać. Po pierwsze warto spojrzeć na opinie innych na temat wszystkich dostępnych szkół. Kolejna zasada to ustalenie jakości i rodzaju oferowanej floty pojazdów. Ostatni ważny punkt wskazuje na wsparcie kursanta przez naukę jazdy. Przeczytaj, jak każdy z tych punktów wpływa na Twoje prawo jazdy!

Co o szkole powiedzą Ci inni?

Przeglądając oferty internetowe, chyba większość stara się zapoznać z komentarzami i ocenami produktu czy usługi. W ten sposób nabieramy przekonania, odkrywamy faktyczny stan i poznajemy praktyczne działanie. To nas przekonuje, że produkt, na który patrzymy, jest właśnie tym, czego szukaliśmy. Tak jest też ze szkołą nauki jazdy W Ostrowcu Świętokrzyskim i każdym innym mieście. Nie poznasz jej bez opinii byłych kursantów. Gdybyśmy my mogli sprawdzić w internecie opinie, gdy zdawaliśmy prawko …

Czym będziesz jeździć na kursie?

Stan pojazdów musi być na najwyższym poziomie, to nie ulega wątpliwości. W przypadku floty „elek” ważne jest coś jeszcze – spójność z autami egzaminacyjnymi. Ma to znaczenie szczególnie dla mniej doświadczonych adeptów kierownicy. Kurs zapewnia wypracowanie pewnych nawyków i przyzwyczajenie do konkretnego modelu samochodu. Na egzaminie przesiadka w zupełnie inne auto byłaby co najmniej stresująca. Kwestia ta może nie dotyczyć osób, które już wcześniej zebrały pewien poziom doświadczenia, prowadząc pojazdy. Chociaż w przypadku zdawania prawka warto maksymalnie ułatwiać sobie życie.

Jak szkoła wspiera kursanta podczas nauki?

Pomoc podczas załatwiania formalności, przygotowania praktycznego i mentalnego mają wielkie znaczenie dla końcowego sukcesu. Dlatego wcześniej sprawdź, czy w danym ośrodku otrzymasz taką pomoc. Czy OSK pomoże Ci w odbyciu badań lekarskich, a może da Ci na nie zniżkę? Czy zapewni Ci dostęp do nauki teorii online?

Zacznij swój kurs na prawko z BeDriver!

Teraz już wiesz, jak możesz znaleźć najlepszy ośrodek szkoleniowy dla siebie. Co więc Ci pozostało? Teraz czas na odszukanie go w naszej wyszukiwarce i zapisanie się na kurs. Dzięki temu zaczniesz swoją prostą i krótką drogę po prawko. Zacznij już dziś!

Informacje
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Kielcach 24-420 Kielce ul. Domaszowska 141B NIP: 657-21-57-579

Telefony:
Sekretariat : Tel.: 41 369 13 45 Fax: 41 343 16 04 E-mail Ośrodka: sekretariat@word.kielce.pl Dział Obsługi Zdających (p. nr 3) Tel.: 41 368 03 50 Tel.: 41 368 03 51 Fax: 41 343 16 04 E-mail Działu Obsługi Zdających (w sprawach dot. zmian terminu egzaminu, rezygnacji, kursów i szkoleń organizowanych przez WORD itp.) → Napisz do nas doz@word.kielce.pl Zapisy na kursy i szkolenia (p. nr 4) Tel.: 41 368 03 52 Fax: 41 343 16 04 doz@word.kielce.pl

Ośrodek czynny dla Klientów: Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 16.00 Sobota pracująca: 7.30 - 15.45

Przejdź do strony internetowej Siedziba główna.

Zgłoś zmianę

W tym mieście prawo jazdy zdajesz na:
Hyundai i20
Moc 62kW (84 KM)
Yamaha YBR125 Custom
Moc 7,5kW (10,2 KM)
Suzuki Gladius 650
Moc 35kW (48 KM)
manualna
Man 12.250
Daf LF 250 FA
Moc 186,82kW (254 KM)
Autosan Lider
Moc 184kW (250 KM)
Farmtrack 665
Junak ZN50Q-8
Moc 2,6kW (2,72 KM)
manualna
Kymco Vitality
Toyota Yaris
(69 KM)
Kymco Agility 50
Zipp YM50-8
Ośrodek Egzaminacyjny w Ostrowiec Świętokrzyski

OŚRODKI EGZAMINACYJNE WORD KIELCE:

 

Kielce posiadają dwa ośrodki egzaminowania kierowców. Siedziba terenowa WORD w Kielcach znajduje się w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ulicy Świętokrzyskiej 22, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski. Zaś siedziba główna znajduje się w Kielcach przy ulicy Domaszowskiej 141B, 14-420 Kielce.

 

W siedzibie terenowej w Ostrowcu Świętokrzyskim można zdawać egzaminy na takie same kategorie, czyli na: AM, A1, A2, A, B, B1, B+E, C, C+E, D oraz T.

W WORD w Kielcach egzamin teoretyczny na prawo jazdy można zdawać na kategorię AM, A1, A2, A, B, B1, B+E, C, C1 oraz C+E, D, D1, D+E oraz T.

 

Siedziba terenowa WORD Kielce w Ostrowcu Świętokrzyskim Posiada własny plac manewrowy, oraz salę egzaminacyjną. Jego powstanie to odpowiedź na wzrastające potrzeby osób, mieszkających na tym obszarze województwa.

Wszystkie informacje można uzyskać telefonicznie lub za pomocą specjalnego formularza kontaktowego znajdującego się na tronie internetowej.

W ramach WORD Kielce ośrodek prowadzi szkolenia i kursy: szkolenia zmniejszające ilość punktów karnych, szkolenia dla nauczycieli czy kursy kwalifikacyjne.

Prowadzone są także działania zmierzające do poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego, szczególnie wśród dzieci i młodzieży.

Sprawy związane z egzaminami są załatwiane w oddziale w godzinach od 8.00 do 16.00.

Średnia cena kursu prawa jazdy w Ostrowiec Świętokrzyski to

do góry