Ranking szkół jazdy Tychy

Średnia cena kursu prawa jazdy w Tychy to 2687zł

Średnia cena dodatkowej godziny jazdy w Tychy to 86zł

Podane wartości są poglądowe i służą porównaniu cen w różnych rejonach.

Szkoły jazdy znajdujące się w tym mieście:
Lokalizacja:
Edukacji 1, 43-100 Tychy, Polska
Zmień Odczytaj
Lista szkół:

Szkoły

Mobilek – Grzegorz Kalisz
(0) 0 opinii
Sienkiewicza 7, 43-100 Tychy, Polska
Adept – Marta Lesiak
(0) 0 opinii
Sienkiewicza 7, 43-100 Tychy, Polska
Liczba instruktorów: 2
Radmar – Radosław Senyk
(0) 0 opinii
Bohaterów Warszawy 14/12, 43-100 Tychy, Polska
Traffic
(0) 0 opinii
Trzy Stawy 2a, 43-100 Tychy, Polska
Liczba instruktorów: 5
Kaskader – Janusz Berger
(0) 0 opinii
Jana Pawła II 20, 43-100 Tychy, Polska
|< <123 > >|

Nauka jazdy Tychy - Wybierz idealną szkołę jazdy już dziś!

Przyszedł czas na znalezienie odpowiedniej nauki jazdy w Tychach? Pomożemy Ci podjąć decyzję, żeby jak najszybciej zdać egzamin praktyczny i cieszyć się swoim prawkiem. Na BeDriver znajdziesz listę najlepszych ośrodków szkoleniowych i instruktorów. Dzięki temu nie musisz szukać ich pojedynczo w poszczególnych stronach WWW. Obok każdej pozycji znajdziesz też opinie i oceny pozostawione przez byłych kursantów. Podzielili się z Tobą swoją wiedzą o kursie, atmosferze podczas jazdy i ogólnymi wrażeniami. Zobaczysz, która z nich odpowiada Twoim wymaganiom i potrzebom. Przejrzyj też cennik, jakość floty i dodatkowe wsparcie zapewniane przez ośrodek. Już dziś wystartuj po swoje prawo jazdy i ciesz się uprawnieniami! Powodzenia!

Po czym poznać dobrą naukę jazdy?

Jest kilka wskazówek pomocnych przy poszukiwaniu najlepszej nauki jazdy w Tychach i innych miastach. Aby decyzja była trafna, warto wziąć je pod uwagę. Dzięki temu unikniesz rozczarowania i niepotrzebnych komplikacji w trakcie nauki. Przeczytaj o nich poniżej!

Co o nauce jazdy sądzą inni?

To podstawowe kryterium wyboru. Zanim wybierzesz coś dla siebie, zwłaszcza w internecie, najpierw szukasz opinii. Oceny są ważne i dają wgląd w to, jaki jest produkt albo usługa. Pokazują to, czego nie widać na pierwszy rzut oka. Dlatego zamieściliśmy dla ciebie opinie byłych kursantów przy każdym instruktorze i nauce jazdy. Przejrzyj je sobie i wyciągnij wnioski. Pamiętaj jednak, że nie wszystko trzeba brać do siebie. Komentarze bywają mocno sugestywne i nieobiektywne, szczególnie gdy coś komuś nie wyszło. Niech to będzie jedynie wskazówka, a nie jedyne kryterium oceny.

Jakim samochodem będziesz jeździć?

Sprawa auta jest ważna zwłaszcza dla osób, które nie mają żadnego doświadczenia z kierowaniem pojazdami. Wyczucie sprzęgła, gazu, zmiana biegów, uruchamianie kierunkowskazów i świateł – to wszystko zajmuje sporo czasu na pierwszych jazdach. Gdy dodamy do tego stres na egzaminie, może się okazać, że nauka tych zwyczajów w zupełnie innym aucie to nie najlepszy pomysł. Dlatego dla własnego komfortu poszukaj nauki jazdy w Tychach, która oferuje taką flotę, jaka jest na egzaminie. Dla tych, którzy mają już pewne doświadczenie, zapewne nie będzie to miało znaczenia, na jakim aucie szlifują swoje umiejętności.

Ile będzie kosztował kurs?

Dla młodych osób wydanie kwoty ponad 2000 zł jest niełatwe. Dlatego niejednokrotnie szukają najtańszych opcji. Te jednak nie zawsze okazują się dobrą droga do oszczędności. Chociaż z pozoru wydajesz mniej, nikt nie zagwarantuje ci, że potem nie trzeba będzie kupić dodatkowego terminu egzaminu. Różnice w cenie między szkołami mogą wynikać z różnic we flocie, dodatkowym pakiecie godzin, czy innych udogodnieniach podczas nauki. Dlatego dobrze przeanalizuj oferty, zanim wybierzesz je po cenie.

Już dzisiaj zapisz się na kurs z BeDriver!

Mamy nadzieję, że nasze doświadczenie i wskazówki przydadzą ci się podczas wybierania nauki jazdy w Tychach. Jesteśmy pewni, że stać się na zdanie kursu szybko i sprawnie. Nie wahaj się i wybierz szkołę idealną dla ciebie, a potem ciesz się ze zdanego prawka. Powodzenia!
W tym mieście prawo jazdy zdajesz na:
Toyota Yaris
(69 KM)
Volkswagen Transporter
Moc 85kW (115 KM)
Man 12.250
Bajaj B24
Moc 8,83kW (10,88 KM)
Suzuki Gladius 650
Moc 35kW (48 KM)
manualna
Romet ZetKA50
Moc 1,47kW (2,9 KM)
Autosan Lider
Moc 184kW (250 KM)
Zetor Proxima 8441
Moc 60kW (81,58 KM)
Trasy egzaminacyjne znajdujące się w tym mieście:
TRASA TYCHY 1:

Długość trasy: 7.85 km


Opis trasy: Trasa egzaminacyjna, gdzie trzeba patrzeć na znaki, przeprowadzana w obecności 2 egzaminatorów. Przejazd strefą 30km/h oraz drogami na których lepiej nie przyspieszać zbyt mocno z powodu progów zwalniających.


Miejsca opisowe:
Ul. Cicha
Zawracanie z wykorzystaniem infrastruktury. Uwaga by nie wjechać pod zakaz wjazdu.

Ul. Hlonda
Rozpędzenie do 50km/h i zatrzymanie w wyznaczonym miejscu (znak ostrzegawczy)

Ul. Arctowskiego
Parkowanie równoległe

Skrzyżowanie ulic Begonii, Budowlanych oraz Bocheńskiego
Uwaga, skrzyżowanie jest dość ruchliwe, a zarazem ruszamy ze wzniesienia.

TRASA TYCHY 2:

Długość trasy: 2.13 km


Miejsca opisowe:
Ul. Boczna
STOP, ustąpienie pierwszeństwa

TRASA TYCHY 3:

Długość trasy: 1.84 km


Miejsca opisowe:
Skrzyżowanie ul. Czarnieckiego, Bielskiej oraz Cyganerii
Trzeba przeciąć drogę dwupasmową, i zaraz strefa 20km/h

Ul. Czarnieckiego
Znak STOP

Skrzyżowanie ul. Harcerskiej, Czereśniowej, Begonii i Cienistej
Zawracanie, specyficzne "rondo"

Ul. Czarnieckiego
Znak STOP, słabo widoczny, przy drzewie, szczególnie gdy są już liście, ale jest, koniec jazdy

TRASA TYCHY 4:

Długość trasy: 2.93 km


Miejsca opisowe:
Ul. Jana Pawła II
Po opuszczeniu ronda zostałem poinformowany że mam zawrócić kiedy będzie taka możliwość, jadąc 50km/h jedzie się lekko pod górkę, brak znaków, mało widoczne miejsce do zawracania

Ul. Jana Pawła II
Zadanie rozpędzić się do 50kmh i zatrzymać

Rondo Cassino
Skręcałem w prawo więc na rondo nie wjeżdżałem, nie ma pasu włączenia się do ruchu, trzeba ustąpić pierwszeństwa samochodom zarządzającym z ronda, znak ustąp pierwszeństwa, koniec trasy

TRASA TYCHY 5:

Długość trasy: 9.56 km


Opis trasy: Aleja Jana Pawła II - Aleja Bielska - Cyganerii - Ciasna - Aleja Niepodległości - Grota-Roweckiego - Edukacji - Aleja Bielska (zawracanie na najbliższym skrzyżowaniu) - Budowalnych - Bukowa - Batorego - Biblioteczna - Boczna - Hlonda - Bp. Burschego - Budowalnych (zawracanie z wykorzystaniem podjazdu po lewej stronie) - Begonii - Harcerska - Żwakowska - Aleja Jana Pawła II


Miejsca opisowe:
Aleja Niepodległości
Nakaz jazdy w prawo, przed skrętem droga rowerowa. Po wykonaniu skrętu zaraz za pasami są zazwyczaj zaparkowane auta, więc lepiej natychmiast po przekroczeniu pasów zjechać na lewy pas.

Ul. Edukacji
Po skręcie w lewo droga rowerowa. Wyjazd na drogę jednokierunkową, ograniczenie do 40 km/h

Ul. Biblioteczna
Znak STOP, przy skręcie w lewo ustawić się przy lewej krawędzi drogi, bo jesteśmy na drodze jednokierunkowej. Dodatkowo zatrzymując się na stopie należy podjechać dość daleko by mieć dobrą widoczność

Ul. Burschego
Parkowanie skośne na parkingu równoległym do drogi

Ul. Budowlanych
Za skrzyżowaniem rozpędzenie auta do 50 km/h i zatrzymanie pojazdu na wysokości znaku A-24 "rowerzyści"

Ul. Budowlanych
Zawracanie z wykorzystaniem podjazdu po lewej stronie drogi

Ul. Jana Pawła II
Przy zawracaniu najlepiej ustawić się do prawej krawędzi tak aby móc bezpośrednio wyjechać na prawy pas, w innym przypadku trudno będzie się wyrobić by potem skręcić w prawo do WORDu

Ośrodek Egzaminacyjny w Tychy

OŚRODEK EGZAMINACYJNY W TYCHACH:

 

Katowice posiadają aż sześć różnych ośrodków egzaminacyjnych. Jeden z nich znajduje się w Tychach przy ul. Jana Pawła II 3, 43-100 Tychy. Siedziba główna znajduje się w Katowicach przy ul. Francuskiej 78, 40-507 Katowice. Inne oddziały terenowe znajdują się w Dąbrowie Górniczej przy ul. Tysiąclecia 56, w Bytomiu przy ul. Strzelców Bytomskich 98, w Jastrzębiu Zdrój przy ul. Armii Krajowej 31 oraz w Rybniku przy ul. Ekonomicznej 21.

 

W Tychach, tak jak i w Bytomiu oraz Rybniku można zdawać prawo jazdy na kategorie: AM, A1, A2, A, B, B1, B+E, C, C1, C+E, D, D1, D+E oraz T. Zaś w Jastrzębiu Zdrój, w Katowicach oraz Dąbrowie Górniczej prawo jazdy można zdawać na kategorie: AM, A1, A2, A, B, B1, B+E, C, C1, C+E, C1+E, D, D1, D+E, D1+E oraz T.

 

CZYM JESZCZE ZAJMUJE SIĘ WORD W KATOWICACH – ODDZIAŁ TERENOWY W TYCHACH:

W Tychach oprócz egzaminów na prawo jazdy można także zapisać się na:

  • Szkolenie dla instruktorów nauki jazdy
  • Szkolenie dla nauczycieli
  • Szkolenie dla egzaminatorów
  • Szkolenie dla kierowców z dużą ilością punktów karnych
  • Szkolenie dla kierowców jeżdżących pod wpływem środków odurzających, w tym alkoholu
  • Szkolenie okresowe dla zawodowych kierowców
  • Warsztaty dla egzaminatorów
  • Warsztaty dla instruktorów w szkołach nauki jazdy

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA EGZAMIN W TYCHACH?

Na konkretny egzamin można zapisać się za pomocą strony internetowej lub bezpośrednio w oddziale od poniedziałku do piątku od 8:00 do 19:00.

Na terenie placówki znajdują się odpowiednie sale wykładowe, sale egzaminacyjne, a także perfekcyjnie przygotowany plac manewrowy.

Średnia cena kursu prawa jazdy w Tychy to

do góry