Ranking szkół jazdy Jastrzębie Zdrój

Średnia cena kursu prawa jazdy w Jastrzębie Zdrój to 2563zł

Średnia cena dodatkowej godziny jazdy w Jastrzębie Zdrój to 105zł

Podane wartości są poglądowe i służą porównaniu cen w różnych rejonach.

Szkoły jazdy znajdujące się w tym mieście:
Lokalizacja:
11 Listopada 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, Polska
Zmień Odczytaj
Lista szkół:

Szkoły

Osk Moto Pasja
(0) 0 opinii
1 Maja 15, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, Polska
Guzio – Michał Guzowski
(0) 0 opinii
Wrocławska 6, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, Polska
OSK Krzempek - Adres początkowy jazd
(0) 0 opinii
Wielkopolska 2, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, Polska
Cztery Kółka
(0) 0 opinii
Opolska 1N, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, Polska
Jazda Orlik
(0) 0 opinii
Aleja Józefa Piłsudskiego 2A, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, Polska
Liczba instruktorów: 8
|< <123 > >|

Nauka jazdy Jastrzębie-Zdrój - Wybierz najlepszą szkołę jazdy

Stajesz przed wyborem nauki jazdy w Jastrzębiu-Zdroju i nie wiesz, co dalej zrobić? Jesteś w dobrym miejscu! Na BeDriver znajdziesz listę najlepszych ośrodków szkoleniowych w mieście i okolicy. To właśnie w nich twoi rówieśnicy zdawali swoje prawo jazdy i z powodzeniem zakończyli egzaminy. Ty też możesz wybrać jeden z nich i skutecznie podejść do prawka. Zapoznaj się z ocenami i komentarzami, które pozostawili po sobie byli kursanci. Poczytaj o sposobach nauczania, jakości aut czy atmosferze podczas jazd. Zapoznaj się z cennikiem, sprawdź promocje i dodatkowe wsparcie, jakie zapewnia OSK. W ten sposób dobrze wybierzesz naukę jazdy w Jastrzębiu-Zdroju. Zacznij już dziś i startuj po swoje prawko! Powodzenia!

Po czym poznać dobrą szkołę jazdy?

Ośrodków szkoleniowych w każdym mieście jest naprawdę sporo. Ale po czym poznać te najlepsze, które bez problemu doprowadzą Cię do odbioru prawa jazdy? Znamy się na tym  i chętnie przeprowadzimy Cię przez cały proces wyboru. Podpowiemy, na co uważać, a co koniecznie uwzględnić. Przeczytaj!

Co myślą o niej byli kursanci?

Poznanie opinii o nauce jazdy ma spore znaczenie w podjęciu decyzji. Szczególnie jest przydatne wtedy, gdy zupełnie nie kojarzysz nikogo w ośrodku szkoleniowym i idziesz w ciemno. Dlatego zapoznaj się wcześniej z komentarzami i opiniami. To, że jakiś OSK ma jeden czy dwa negatywne komentarze nie oznacza od razu, że należy go odrzucić. Opinie mają znaczenie, ale powinny być dla ciebie tylko wskazówką, a nie jedynym wyznacznikiem. Dlatego podejdź do nich na spokojnie.

Jakim autem będziesz jeździć na kursie?

Samochód w szkole jazdy to prawdopodobnie pierwszy pojazd, który poprowadzisz. Przed długi czas właśnie do niego będziesz porównywał wszystkie inne. Nieliczna grupa kursantów po zdaniu prawa jazdy dla spokoju kupuje właśnie takie samo auto, bo nauczyli się nim jeździć. A czy ty masz doświadczenie w kierowaniu pojazdami? Czy ważne jest dla ciebie uczenie się na tym samym modelu auta, które służy do egzaminowania? Jeśli tak, to szukaj właśnie takich szkół. Jeśli nie, możesz śmiało wybrać inną i przy okazji nieco zaoszczędzić.

Ile będzie trzeba zapłacić za kurs?

Opłacenie szkolenia to chyba jedna z trudniejszych chwil podczas całego kursu. Ceny poniżej 2000 zł już dawno poszły w zapomnienie. Niektórzy wychodzą z założenia, że najtaniej = najlepiej, ale to nie zawsze jest prawda. Wydanie mniejszej sumy na początku nie daje ci pewności, że nie trzeba będzie wydać więcej na powtarzanie egzaminów. Oczywiście, jeśli mocno przywiązujesz się do kwoty, możesz w BeDriver wyszukać szkołę po przedziale cenowym. Droższe szkoły zwykle mają renomę i mogą pochwalić się dodatkowymi udogodnieniami albo pakietami premium.

Właśnie teraz zacznij swoje prawko!

Teraz wybór szkoły jazdy będzie łatwiejszy. Możesz bez wahania wybierać spośród propozycji widocznych na BeDriver. Już dzisiaj zacznij swoją przygodę z autem i wyrusz w podróż po prawko! Powodzenia!
W tym mieście prawo jazdy zdajesz na:
Toyota Yaris
(69 KM)
Volkswagen Transporter
Moc 85kW (115 KM)
Man 12.250
Bajaj B24
Moc 8,83kW (10,88 KM)
Suzuki Gladius 650
Moc 35kW (48 KM)
manualna
Romet ZetKA50
Moc 1,47kW (2,9 KM)
Autosan Lider
Moc 184kW (250 KM)
Zetor Proxima 8441
Moc 60kW (81,58 KM)
Ośrodek Egzaminacyjny w Jastrzębie Zdrój

OŚRODEK EGZAMINACYJNY W JASTRZĘBIU ZDRÓJ:

 

Katowice posiadają aż sześć różnych ośrodków egzaminacyjnych. Jeden z nich znajduje się w Jastrzębiu Zdrój przy ul. Armii Krajowej 31, 44-330 Jastrzębie Zdrój. Siedziba główna znajduje się w Katowicach przy ul. Francuskiej 78, 40-507 Katowice. Inne oddziały terenowe znajdują się w Dąbrowie Górniczej przy ul. Tysiąclecia 56, w Bytomiu przy ul. Strzelców Bytomskich 98, w Tychach przy ul. Jana Pawła II 3 oraz w Rybniku przy ul. Ekonomicznej 21.

 

W Jastrzębiu Zdrój, tak jak i w Katowicach oraz Dąbrowie Górniczej prawo jazdy można zdawać na kategorie: AM, A1, A2, A, B, B1, B+E, C, C1, C+E, C1+E, D, D1, D+E, D1+E oraz T.

Zaś w Bytomiu w Tychach oraz Rybniku można zdawać prawo jazdy na kategorie: AM, A1, A2, A, B, B1, B+E, C, C1, C+E, D, D1, D+E oraz T.

 

CZYM JESZCZE ZAJMUJE SIĘ WORD W KATOWICACH – ODDZIAŁ TERENOWY W JASTRZĘBIU ZDRÓJ:

W Jastrzębiu Zdroju oprócz egzaminów na prawo jazdy można także zapisać się na:

  • Szkolenie dla instruktorów nauki jazdy
  • Szkolenie dla egzaminatorów
  • Szkolenie dla kierowców, którzy zawodowo zajmują się transportem
  • Szkolenie dla kierowców z dużą ilością punktów karnych
  • Szkolenie dla kandydatów na operatorów wózków widłowych
  • Szkolenie dla osób mających zajmować się kierowaniem ruchem drogowym
  • Szkolenie dla kierowców jeżdżących pod wpływem środków odurzających, w tym alkoholu

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA EGZAMIN W JASTRZĘBIU ZDRÓJ?

Na konkretny egzamin można zapisać się za pomocą strony internetowej lub bezpośrednio w oddziale od poniedziałku do piątku od 8:00 do 19:00.

Na terenie placówki znajdują się odpowiednie sale wykładowe, sale egzaminacyjne, a także perfekcyjnie przygotowany plac manewrowy.

Średnia cena kursu prawa jazdy w Jastrzębie Zdrój to

do góry