Ranking szkół jazdy Dąbrowa Górnicza

Średnia cena kursu prawa jazdy w Dąbrowa Górnicza to 2147zł

Średnia cena dodatkowej godziny jazdy w Dąbrowa Górnicza to 69zł

Podane wartości są poglądowe i służą porównaniu cen w różnych rejonach.

Szkoły jazdy znajdujące się w tym mieście:
Lokalizacja:
Kościuszki 1, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska
Zmień Odczytaj
Lista szkół:

Szkoły

Artur OSK – Artur Morawski
(0) 0 opinii
Marii Konopnickiej 1, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska
Zebra – Adrian Szostak
(0) 0 opinii
Księcia Józefa Poniatowskiego 17, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska
OSK LOK
(0) 0 opinii
41-300 Dąbrowa Górnicza ul. Jana III Sobieskiego 59
Liczba instruktorów: 5
Expert – Zbigniew Goliński
(0) 0 opinii
Włodzimierza Majakowskiego 37, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska
Al-mar
(0) 0 opinii
Adama Mickiewicza 1, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska
|< <12 > >|

Nauka jazdy Dąbrowa Górnicza - Sprawdź najlepsze szkoły jazdy w okolicy

Przed Tobą jedna z ważniejszych decyzji – wybór nauki jazdy w Dąbrowie Górniczej. Wiemy, że ma to związek z pewnym stresem i niepewnością, dlatego postanowiliśmy Ci pomóc. Jak? Opracowaliśmy listę najlepszych ośrodków szkoleniowych w Twoim mieście i umieściliśmy je w jednym miejscu. Możesz więc porównać je ze sobą bez straty czasu. Przy każdej z nich znajdziesz też sporo komentarzy i ocenę. Wystawili je byli kursanci, którzy mają już w dłoni swoje prawo jazdy. Pokazują, jak jeździ się w konkretnej szkole, jakiego mieli instruktora i czy był taki, jak powinien. Poza tym wszystkim przeczytaj też informacje o cenach, flocie pojazdów i dodatkowym wsparciu. Już dzisiaj zacznij swoje prawko! Ty też możesz zdać za pierwszym!

Jak rozpoznać dobrą szkołę nauki jazdy w Dąbrowie Górniczej?

Wyszukanie nauki jazdy w Dąbrowie Górniczej nie jest trudne. Wystarczy kilka kliknięć. Ale po czym poznać, że ta szkoła rzeczywiście jest godna zaufania. To już nieco trudniejsze. Dlatego zostawiliśmy dla Ciebie kilka podpowiedzi, które pomogą to ustalić. Sprawdź, jak mogą Ci się przydać!

Opinie o szkole nauki jazdy w Dąbrowie Górniczej - Co mówią kursanci?

Szukanie opinie jest ci bliskie. Przecież codziennie słyszysz, jak twoi rówieśnicy wypowiadają się o przeróżnych rzeczach. W internecie ma to szczególnie istotne znaczenie, bo produktu nie możesz dotknąć ani wypróbować. Dlatego zostawiliśmy dla ciebie miejsce, w którym byli kursanci wypowiadają się na temat szkoły jazdy. Wiedzą już wszystko o atmosferze, jakości nauczania i dzielą się swoimi wrażeniami. Możesz bazować na tym, co sądzą o wybranej nauce jazdy i wybrać podobnie.

Jakim autem będziesz jeździć w szkole jazdy w Dąbrowie Górniczej?

Najlepsze ośrodki szkoleniowe posiadają takie same auta jak te widoczne na egzaminach praktycznych. Dlatego bardzo łatwo jest się przesiąść do takiego samochodu i od razu wyczuć pedał sprzęgła i gaz. Jeśli zależy ci właśnie na takim bezproblemowym podejściu do egzaminu i nie czujesz zbytnio pojazdów mechanicznych, to taki wybór jest w zasadzie naturalny. W mniejszych szkołach spotkasz natomiast możliwość jazdy innymi autami, które być może dawniej były jednolite z egzaminacyjnymi. Nie odrzucaj takich ofert, bo mogą okazać się nieco tańsze.

Koszty szkolenia na prawo jazdy w Dąbrowie Górniczej

Przechodzimy do jednej z ważniejszych spraw – cena kursu. Niektórzy adepci kierownicy mają zasadę, że warto wydać kilka stówek więcej, by bezproblemowo zdać egzamin. Inni chcą za wszelką cenę urwać jak najwięcej na cenie kursu. Kto ma rację? Zapewne jedna i druga grupa znajdzie ważne argumenty. Prawda jest taka, że nawet najdroższy kurs nigdy nie da ci gwarancji zdania za pierwszym, a najtańszy wcale nie okaże się gorszy merytorycznie.

Rozpocznij naukę jazdy w Dąbrowie Górniczej już teraz z rankingiem BeDriver!

Teraz podejście do wyboru szkoły powinno być już łatwiejsze. Masz przed sobą najlepsze propozycje nauki jazdy w Dąbrowie Górniczej. Możesz przebierać i zadecydować, gdzie zaczniesz się uczyć. Już dziś rozpocznij swoją przygodę z autem i ruszaj po swoje prawko! Powodzenia!
W tym mieście prawo jazdy zdajesz na:
Toyota Yaris
(69 KM)
Volkswagen Transporter
Moc 85kW (115 KM)
Man 12.250
Bajaj B24
Moc 8,83kW (10,88 KM)
Suzuki Gladius 650
Moc 35kW (48 KM)
manualna
Romet ZetKA50
Moc 1,47kW (2,9 KM)
Autosan Lider
Moc 184kW (250 KM)
Zetor Proxima 8441
Moc 60kW (81,58 KM)
Trasy egzaminacyjne znajdujące się w tym mieście:
Trasa egzaminacyjna w Dąbrowie Górniczej kat. B

Długość trasy: 8.24 km


Opis trasy: egzamin praktyczny


Miejsca opisowe:
Ul. Krasickiego
Ulice jednokierunkowe

Skrzyżowanie ul. Piłsudskiego i ul. Wiśniowej
Skrzyżowanie z dwoma tramwajami, skręt w lewo

Skrzyżowanie ul. Piłsudskiego i ul. Piecucha
Zawracanie na skrzyżowaniu. UWAGA, musiałem powtórzyć bo nie ustawiłem się przy skrajnym lewym pasie

Skrzyżowanie ul. Piłsudskiego i ul. Wiśniowej
Pamiętać by zjechać na prawy pas za przejściem dla pieszych

Uliczki obok ul. Młodych
Zawracanie z wykorzystaniem infrastruktury miejskiej

Uliczki obok ul. Młodych
Parkowanie prostopadłe

Ul. Polesie
Zawracanie z wykorzystaniem infrastruktury miejskiej

Trasa egzaminacyjna w Dąbrowie Górniczej kat. B - 2

Długość trasy: 9.08 km


Opis trasy: Co do trasy - całkiem łatwa, parę haczyków ale jak się jest uważnym to idzie.


Miejsca opisowe:
Ul. Graniczna
Zawracanie, tutaj popełniłem błąd gdyż wjechałem za szeroko i przejechałem przez strefę wyłączoną z ruchu

Uliczki przy restauracji Faust
Zawracanie z wykorzystaniem biegu wstecznego.

Uliczki przy ul. Młodych
Parkowanie prostopadłe.

Trasa egzaminacyjna w Dąbrowie Górniczej kat. B - 3

Miejsca opisowe:
Ul. Tysiąclecia
1 Wyjazd z WORD w lewo w kierunku ronda, najlepiej zatrzymać się raz przed chodnikiem, i gdy nie ma pieszych podjechać dalej, ruszamy z ręcznego żeby nie stoczyć się na inną elkę

Rondo przy ul. Tysiąclecia i ul. 11 listopada
RONDO: zawracamy i jedziemy prosto

Uliczka przy ul. 1000-lecia
PARKOWANIE PO PRAWEJ STRONIE, jeśli z najazdem to najpierw mrugamy lewym i robimy najazd, a potem prawym i parkujemy, WAŻNE: mówimy, że robimy najazd, żeby nie było, że wjeżdżamy pod prąd bez powodu, POTEM ZAWRACAMY I "SKRĘCAMY W PRAWO" uwaga: pierwsza w prawo to zakaz! potem było jeszcze jakieś kręcenie się po strefie zamieszkania, ale nie pamiętam dokładnie po jakich uliczkach, a później już zgodnie z narysowaną trasą

Ul. Podlesie
skręcamy w lewo na Podlesie, tuż po skręcie przytulamy się do prawej krawędzi! i jedziemy 70! (znak), ZATRZYMANIE W WYZNACZONYM MIEJSCU - TRZECIA LATARNIA, gdy ruszamy możemy włączyć lewy kierunek, ponieważ włączamy się do ruchu

Ul. Podlesie
SKRĘT W LEWO: podjeżdżamy do lewej krawędzi jezdni i potem skręcamy

Ul. Kacprzaka
gdzieś tutaj jest przez moment ograniczenie do 40!, za mały skrzyżowaniem odwołane, ale gdy jedziemy za wolno możemy powiedzieć, że jedziemy wolno, ponieważ piesi przechodzą tu wszędzie, tylko nie po pasach, więc dbamy o bezpieczeństwo ;)

Skrzyżowanie ul. Kacprzaka i Piłsudskiego
uwaga na tramwaj z lewej I Z TYŁU - JEMU TEŻ USTĘPUJEMY, przed skrzyżowaniem przejście dla pieszych z krzakami zza których może wyjść pieszy - lepiej zwolnić, po skręceniu w lewo szybko uciekamy na pracy pas, ale uważamy na pasy, żeby nie zmieniać pasa będąc na pasach

Skrzyżowanie Ul. Piłsudskiego z ul. Graniczną
skrzyżowanie przy policji,SKRĘT W PRAWO, tutaj jest zielona strzałka, jest chwilę, ale mamy obowiązek przejechać, aby nie usłyszeć, że utrudniamy ruch

Ul. Graniczna
"PROSZĘ SKRĘCIĆ W LEWO" pierwsza droga to zakaz, więc przejeżdżamy przez skrzyżowanie - trzeba bardzo pilnować linii zatrzymania, skęcamy w lewo w jednokierunkową z autami zaparkowanymi po prawej, więc dojeżdżamy do lewej na końcu ulicy SKRĘCAMY W LEWO, i tutaj już jest dwukierunkowa

Ul. Emilii Zawidzkiej
ZAWRACANIE Z WYKORZYSTANIEM INFRASTRUKTURY, ja miałam zawracanie wjeżdżając tyłem na czyjś podjazd pod bramę, uwaga: - pilnować kierunkowskazów - brama była zamknięta, więc lepiej w nią nie wjeżdżać zbyt szybko jeśli chcemy mieć cały tył - podjazd krótki, więc przód trochę wystaje na jezdnię, więc trudno, nawet gdy jadą auta to czekamy i muszą nas ominąć, nie możemy wjechać bo utrudnimy ruch potem SKRĘCAMY W PRAWO, w jednokierunkową koło urzędu a na końcu W LEWO I OD RAZU W PRAWO, ważne: JEST STOP, więc zatrzymujemy się, ruszamy z ręcznego i pilnujemy przerywanej linii, żeby przypadkiem nie przeciąć jednym kołem ciągłej, a potem jedziemy długo prosto :)

Skrzyżowanie ul. Tysiąclecia i Dąbrowskiego
SKRĘCAMY W PRAWO, uwaga na zapadnięto studzienkę ściekową, lepiej skręcić większy łukiem i ominąć niż wymieniać koło ;)

Skrzyżowanie ul. Tysiąclecia i ul. Piłsudskiego
NA ŚWIATŁACH PROSTO, musimy zmienić pas na lewy, bo tylko z niego możemy prosto, ruszamy z ręcznego, bo jest lekko po górkę

Skrzyżowanie na ul. Kosmonautów
NA RONDZIE W LEWO, POTEM OD RAZU W PRAWO, pod kościół, I W PRAWO (teoretycznie mamy pierwszeństwo przej jadącymi z lewej, ale oni jakś nie zwalniają, więc lepiej zatrzymać się, puścić ich, i powiedzieć, że kierowca nie zwalniał, aby nam ustąpić, więc zatrzymaliśmy się tak dla bezpieczeństwa) potem SKRĘCAMY W PRAWO I W LEWO DO WODRU na terenie wordu PARKOWANIE SKOŚNE obok innych elek i koniec :)

Ośrodek Egzaminacyjny w Dąbrowa Górnicza

OŚRODEK EGZAMINACYJNY W DĄBROWIE GÓRNICZEJ:

Katowice posiadają aż sześć różnych ośrodków egzaminacyjnych. Jeden z nich znajduje się w Dąbrowie Górniczej, przy ul. Tysiąclecia 56, 41-303 Dąbrowa Górnicza. Siedziba główna znajduje się w Katowicach przy ul. Francuskiej 78, 40-507 Katowice. Inne oddziały terenowe znajdują się w Bytomiu przy ul. Strzelców Bytomskich 98, w Jastrzębiu Zdrój przy ul. Armii Krajowej 31, w Tychach przy ul. Jana Pawła II 3 oraz w Rybniku przy ul. Ekonomicznej 21.

 

W Dąbrowie Górniczej, tak jak w Katowicach oraz Jastrzębiu Zdrój prawo jazdy można zdawać na kategorie: AM, A1, A2, A, B, B1, B+E, C, C1, C+E, C1+E, D, D1, D+E, D1+E oraz T. Zaś W Bytomiu, w Tychach oraz Rybniku można zdawać prawo jazdy na kategorie: AM, A1, A2, A, B, B1, B+E, C, C1, C+E, D, D1, D+E oraz T.

 

 

CZYM JESZCZE ZAJMUJE SIĘ WORD W KATOWICACH – ODDZIAŁ TERENOWY W DĄBROWIE GÓRNICZEJ?

W Dąbrowie Górniczej oprócz egzaminów na prawo jazdy można także zapisać się na:

  • Szkolenie dla instruktorów nauki jazdy
  • Szkolenie dla egzaminatorów
  • Szkolenie dla kierowców z dużą ilością punktów karnych
  • Szkolenie dla osób kierujących ruchem drogowym
  • Szkolenie dla kierowców zajmujących się przewozem niebezpiecznych ładunków
  • Szkolenie okresowe dla zawodowych kierowców zajmujących się transportem

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA EGZAMIN W DĄBROWIE GÓRNICZEJ?

Na konkretny egzamin można zapisać się za pomocą strony internetowej lub bezpośrednio w oddziale od poniedziałku do piątku od 8:00 do 19:00.

Na terenie placówki znajdują się odpowiednie sale wykładowe, sale egzaminacyjne, a także perfekcyjnie przygotowany plac manewrowy.

Średnia cena kursu prawa jazdy w Dąbrowa Górnicza to

do góry