Ranking szkół jazdy Biała Podlaska

Średnia cena kursu prawa jazdy w Biała Podlaska to 2185zł

Podane wartości są poglądowe i służą porównaniu cen w różnych rejonach.

Szkoły jazdy znajdujące się w tym mieście:
Lokalizacja:
Zamkowa 1, 21-500 Biała Podlaska, Polska
Zmień Odczytaj
Lista szkół:

Szkoły

MasterDrive
(0) 0 opinii
Gabriela Narutowicza 22, 21-500 Biała Podlaska, Polska
OSK Wiesław Kulgawczuk
(0) 0 opinii
plac Rubina 1, 21-500 Biała Podlaska, Polska
Sławomir Oleszczuk OSK
(5) 4 opinii
Janowska 14, 21-500 Biała Podlaska, Polska
Liczba instruktorów: 6
Zakład Kształcenia Kierowców – Marek Paszkowski
(0) 0 opinii
Janowska 11l, 21-500 Biała Podlaska, Polska
Liczba instruktorów: 4
Robert Lesiuk Nauka Jazdy
(0) 0 opinii
Brzeska 16, 21-500 Biała Podlaska, Polska
|< <123 > >|

Nauka jazdy Biała Podlaska - Wybierz idealną szkołę jazdy już dziś!

To właśnie ten moment – zaczynasz zmagania o swoje prawo jazdy! Nauka jazdy w Białej Podlaskiej to prosty kierunek do zdania prawka. Na BeDriver znajdziesz przygotowana specjalnie dla Ciebie pomoc. O co chodzi? Stworzyliśmy listę najlepszych ośrodków nauki jazdy z Białej Podlaskiej i okolicy. Mamy też oceny i komentarze o instruktorach. Poznasz u nas również oceny na temat ofert i przeczytasz komentarze osób, które już wcześniej zrobiły prawko dzięki tej szkole. Jasno też deklarujemy ceny kursów w zależności od pakietu. Dzięki temu wybór szkoły będzie dla Ciebie bardzo prosty. Z pomocą BeDriver unikniesz nieodpowiedniego wyboru. Teraz w zasadzie trzeba jedynie kilka kliknięć, by wybrać najlepszy ośrodek w Białej Podlaskiej dla siebie i zacząć w nim naukę. Nie czekaj! Zaczynaj już dzisiaj!

Jak rozpoznać dobrą naukę jazdy w Białej Podlaskiej?

To nic trudnego, by rozpoznać ośrodek szkoleniowy w Białej Podlaskiej, który dobrze przygotuje Cię do egzaminu. Najważniejszy jest poziom kształcenia i umiejętność przygotowania kursantów do jazd, egzaminu i samodzielnego poruszania się po ulicach. Poza tym ważny jest dobór auta do kursu i udogodnienia dla kursantów. Jak możesz dzięki tej wiedzy znaleźć dla siebie naukę jazdy w Białej Podlaskiej? Sprawdź to!

Co o szkole jazdy i instruktorach mówią inni?

Kiedy ostatnio kupiłeś coś w internecie bez sprawdzania opinii? Zakupy w ciemno to nie jest dobry pomysł. Podobnie jest z nauką jazdy w Białej Podlaskiej i innych miastach Polski. Jeśli coś jest dobre, zawsze będzie miało dobre opinie. Szukaj takiego ośrodka szkoleniowego, który będzie odpowiedzią na zapotrzebowania Twoje i innych. Poznasz go po opiniach i ocenach, jakie zostały wystawione instruktorom i OSK. Na BeDriver nazbieraliśmy właśnie dla Ciebie wiele opinii i ocen uczniów, którzy robili swoje prawo jazdy w wybranych ośrodkach. Zapoznaj się z nimi uważnie i sprawdź, który OSK jest najbardziej polecany w Twojej okolicy. Tych kilka zdań od uczniów da Ci o wiele więcej niż widoczne w internecie oferty.

Jakim autem będziesz jeździć na kursie?

Model pojazdu do kursu ma znaczenie zwłaszcza dla mniej doświadczonych kursantów. Dlaczego? Przyzwyczajenie się do wnętrza i sposobu prowadzenia samochodu wpływa na dalsze postępy w nauce. Pamiętaj, że na egzaminie możesz jeździć albo autem marki Kia lub Hyundai. Czy OSK w twojej okolicy dysponuje identycznym pojazdem, który widoczny jest w WORD? Jeśli tak, łatwiej będzie Ci zdać. Natomiast dla tych wszystkich, którzy wiedzą jak poruszać się pojazdami, wybór szkoły nie będzie tak bardzo uzależniony od modelu pojazdu. Poza tym czasem szkoły nie oferujące auta egzaminacyjnego są nieco tańsze.

Jak OSK pomaga w zdobyciu prawka?

BeDriver ma na myśli przede wszystkim dodatkowe wsparcie dla kursantów. Obejmuje ono zniżkę na badania lekarskie, pomoc w nauce zdalnej, rozpoczynanie i kończenie jazd w wybranej lokalizacji, możliwość wykonania kursu w trybie przyspieszonym, czy o wiele więcej. Jeśli na takich udogodnieniach zależy właśnie Tobie, możesz poszukać oferty w Białej Podlaskiej dopasowanej do swoich potrzeb. Wszystko to znajdziesz na BeDriver.

Już teraz wybierz swój ośrodek z BeDriver!

Wszystko, co mamy na BeDriver zebraliśmy właśnie dla Ciebie! To pomoże Ci wybrać naukę jazdy w Białej Podlaskiej, która swoim profilem będzie idealnie do Ciebie pasować. Nie wahaj się więc ani minuty dłużej i rozpocznij swoją przygodę z samochodem. Ani się obejrzysz i będziesz jeździć samodzielnie posiadając upragnione prawo jazdy. Zacznij już dziś!
W tym mieście prawo jazdy zdajesz na:
Suzuki Swift
Moc 36,66kW (50 KM)
Opel Corsa
Moc 55,16kW (75 KM)
Hyundai Tucson
Zetor 3320
Moc 33,1kW (44,87 KM)
Yamaha YBR125 Custom
Moc 7,5kW (10,2 KM)
Suzuki Gladius 650
Moc 35kW (48 KM)
manualna
Man TGM 15.280
Zetor 5211
Trasy egzaminacyjne znajdujące się w tym mieście:
Trasa egzaminacyjna Biała Podlaska

Długość trasy: 14.8 km


Miejsca opisowe:
Ul. Brzeska
Łatwo najechać na podwójną przy skręcaniu z Brzeskiej w Jana Pawła

Al. Jana Pawła II
Często ciężko włączyć się do ruchu z ul. Rzecznej

Ul. Kąpielowa
Częste miejsce parkowania

Ośrodek Egzaminacyjny w Biała Podlaska

OŚRODKI EGZAMINACYJNE BIAŁA-PODLASKA:

 

Biała Podlaska posiada dwa ośrodki egzaminowania. Siedziba główna znajduje się przy ul. Orzechowej 60. 21-500 Biała Podlaska. Siedziba terenowa znajduje się w Łukowie przy ul. Piłsudskiego 29, 21-400 Łuków.

CZYM JESZCZE ZAJMUJE SIĘ WORD Biała Podlaska:
Oprócz tego w WORD Biała Podlaska można skorzystać z kursów:
– dla zawodowych kierowców;
– kierowania ruchem drogowym;
– kurs reedukcyjny;
– kurs dla osób z dużą liczbą punktów karnych.

Średnia cena kursu prawa jazdy w Biała Podlaska to

do góry