Ranking szkół jazdy Kamienna Góra

Średnia cena kursu prawa jazdy w Kamienna Góra to 1725zł

Podane wartości są poglądowe i służą porównaniu cen w różnych rejonach.

Szkoły jazdy znajdujące się w tym mieście:
Lokalizacja:
Stefana Żeromskiego, 58-400 Kamienna Góra, Polska
Zmień Odczytaj
Lista szkół:

Nauka jazdy Kamienna Góra - Znajdź najlepszą szkołę w okolicy

Przed tobą wybór OSK w Kamiennej Górze? Zastanawiasz się, który ośrodek okaże się dla ciebie najlepszy? Możesz się wyluzować, bo właśnie znalazłeś odpowiednie miejsce. Z wyszukiwarką BeDriver znalezienie nauki jazdy w Kamiennej Górze jest jak jazda na zielonym – bezpiecznie, gładko i przyjemnie. Jesteśmy pewni, że znajdziesz u nas OSK dostosowany do swoich potrzeb. Możesz wyszukać go po opiniach o szkole, komentarzach o instruktorach, preferowanej lokalizacji albo przedziale cenowym. Rozumiemy, że tak duża ilość opcji może przytłaczać, ale dajemy ci to wszystko dla osiągnięcia sukcesu – zdania prawa jazdy za pierwszym! Niemożliwe? Z odpowiednią szkołą to łatwiejsze niż myślisz. Dlatego zapisz się już dzisiaj i ucz się jeździć skutecznie!

Najlepszy ośrodek szkolenia kierowców – jak go znaleźć?

Dla jednego kursanta najlepszy to po prostu najtańszy. Inny będzie chciał jeździć blisko swojej szkoły lub domu.  Są tacy, którzy wybierają naukę jazdy w Kamiennej Górze z powodu konkretnego instruktora. A dla ciebie, co ma największe znaczenie? Zerknij na poniższe punkty i zweryfikuj je z informacjami o branych pod uwagę ośrodkach szkoleniowych.

Jakie opinie ma szkoła nauki jazdy?

To jedna z ważniejszych spraw, które trzeba sprawdzić przed wyborem OSK. Jasne, że nie trzeba się mocno trzymać każdej zasłyszanej opinii. Jednak jeśli pewne informacje często się powtarzają, możesz mieć pewność, że sytuacja rzeczywiście taka właśnie jest. Komentarze byłych kursantów pomogą ci zajrzeć do konkretnej szkoły na długo przed zapisaniem się do niej. Poznasz spostrzeżenia absolwentów, zwyczaje instruktorów, a dzięki temu będzie ci o wiele łatwiej zdecydować się na szkołę jazdy. Lubisz wybierać to, co zadziałało u innych, prawda?

Jaki poziom nauczania jest w danej szkole?

Jakość szkolenia możesz poznać na kilka sposobów. Pierwszy z nich to wsłuchanie się w komentarze – to już masz za sobą. Kolejna sprawa to lista kategorii prawa jazdy, które możesz zrobić w tym ośrodku. Sprawdź też, czy instruktorzy pracujący w OSK są znani innym, czy raczej często się zmieniają. Jeśli wybrana przez ciebie nauka jazdy w Kamiennej Górze jest godna zaufania, średnia zdawalność w WORD kursantów będzie wysoka. Musisz to uwzględnić przed zdecydowaniem się na zapis do OSK.

Ile będzie cię kosztował kurs?

To prawda, że młodzi ludzie nie zawsze mają tyle pieniędzy, ile by chcieli. Przepłacanie za naukę jazdy w Kamiennej Górze i jakimkolwiek innym mieście nie ma najmniejszego sensu. Dlatego możesz wybrać w BeDriver po prostu najtańsza ofertę OSK, jaką tylko znajdziesz. Pamiętaj jednak, że ceny mogą być proporcjonalne do poziomu nauczania. Czasem lepiej jest zapłacić nieco więcej, niż potem kilka razy powtarzać egzamin. Jeśli na początku oszczędzisz, potem możesz mieć więcej stresu i finalnie stracić więcej kasy.

Dobra szkoła to tak, która da ci pewność siebie!

Już teraz wybierz z BeDriver najlepszy ośrodek szkoleniowy do nauki jazdy. Możesz mieć pewność, że wybraliśmy tylko liczące się szkoły w twoim mieście. Jeśli więc chcesz zdać prawko i to nawet za pierwszym razem, wybierz ten OSK, który daje swoim kursantom najwięcej. Wybierz ofertę, zapisz się i zacznij jeździć!

Informacje
Dolnośląski Ośrodek Ruchu Drogowego w Jeleniej Górze 58-560 Jelenia Góra Ul. Rataja 9 NIP: 899-21-98-741

Telefony:
Dział Obsługi Klienta: tel.: 75 64 32 261 fax: 75 64 32 268 biuro.jg(at)dord.dolnyslask.pl

Rezerwacje placów, BRD 75 64 32 270 Sekretariat emaile związane z zapisem na egzamin proszę wysyłać na: biuro.jg(at)dord.dolnyslask.pl tel.: 75 64 32 260 sekretariat.jg(at)dord.dolnyslask.pl Kursy, szkolenia, administracja - Joanna Janiak tel.: 75 64 32 266 joanna.janiak(at)dord.dolnyslask.pl Dyrektor dyrektor.jg(at)dord.dolnyslask.pl Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego brd(at)dord.dolnyslask.pl Inspektor Danych Osobowych tel.: 71 774 67 84

Przejdź do strony internetowej Siedziba główna - Jelenia Góra.

Zgłoś zmianę

Informacje
Dolnośląski Ośrodek Ruchu Drogowego w Jeleniej Górze - Siedziba Terenowa w Kamiennej Górze 58-400 Kamienna Góra ul. Jeleniogórska 7

Telefony:
Dział Obsługi Klienta: tel.: 75 718 63 87 kamiennagora(at)dord.dolnyslask.pl

Godziny otwarcia: czynne: pon-pt 8.00-14.30

Przejdź do strony internetowej Kamienna Góra.

Zgłoś zmianę

Informacje
Dolnośląski Ośrodek Ruchu Drogowego w Jeleniej Górze - Siedziba Terenowa w Głogowie 67-200 Głogów ul. Folwarczna 52b

Telefony:
Dział Obsługi Klienta: tel.: 76 745 10 50 glogow(at)dord.dolnyslask.pl

Godziny otwarcia: czynne: pon-pt 8.00-14.30

Przejdź do strony internetowej Głogów.

Zgłoś zmianę

Informacje
Dolnośląski Ośrodek Ruchu Drogowego w Jeleniej Górze - Siedziba Terenowa w Miliczu 56-300 Milicz ul. Powstańców Wielkopolskich 5

Telefony:
Dział Obsługi Klienta: tel.: 793 801 000 milicz(at)dord.dolnyslask.pl

Godziny otwarcia: czynne: pon-pt 8.00-14.30

Przejdź do strony internetowej Milicz.

Zgłoś zmianę

W tym mieście prawo jazdy zdajesz na:
Suzuki Gladius 650
Moc 35kW (48 KM)
manualna
Yamaha YBR125 Custom
Moc 7,5kW (10,2 KM)
Romet ZetKA50
Moc 1,47kW (2,9 KM)
Toyota Yaris
(69 KM)
MAN 12.240
Moc 176kW (240 KM)
manualna
Ursus 4512
Ośrodek Egzaminacyjny w Kamienna Góra

OŚRODKI EGZAMINACYJNE JELENIA GÓRA:

 

Jelenia Góra posiada pięć ośrodków egzaminacyjnych. Jedna z siedzib terenowych znajduje się w Kamiennej Górze przy ul. Jeleniogórskiej 7, 58-400 Kamienna Góra. Siedziba główna znajduje się przy ul. Rataja 9, 58-560 Jelenia Góra, a pozostałe trzy siedziby terenowe znajdują się w: Bolesławcu, Głogowie oraz Miliczu. Ośrodek w Bolesławcu zlokalizowany jest przy ul. Lubańskiej 71a, 59-700 Bolesławiec, Głogowie przy ul. Folwarcznej 52b, 67-200 Głogów, a w Miliczu przy ul. Powstańców Wielkopolskich 5, 56-300 Milicz.

 

W Kamiennej Górze przyszli kierowcy mogą zdawać tylko na kategorię B, zaś w Miliczu na kategorie jednośladowe: AM, A1, A2, A oraz B.
W Głogowie zarówno do części teoretycznej jak i praktycznej można przystąpić w kategorii A oraz B.
W DORD w Jeleniej Górze egzamin na prawo jazdy można zdawać w kategoriach: AM, A1, A2, A, B, B1, B+E, C, C1, C+E, C1+E D, D1, D+E, D1+E oraz T.

W Bolesławcu egzamin można zdawać na wszystkie kategorie: AM, A1, A2, A, B, B1, B+E, C, C+E,  C1, C1+E, D, D+E,  D1, D1+E oraz T.

CZYM JESZCZE ZAJMUJE SIĘ DORD JELENIA GÓRA?

Poza tym DORD oferuje także kursy redukujące ilość punktów karnych (dla osób posiadających mniej niż 24 punkty, posiadających prawo jazdy dłużej niż rok) oraz szkolenia dla wszelakich służb, które pozwalają im na kierowanie ruchem.

Średnia cena kursu prawa jazdy w Kamienna Góra to

do góry