Ranking szkół jazdy Oława

Średnia cena kursu prawa jazdy w Oława to 2143zł

Średnia cena dodatkowej godziny jazdy w Oława to 73zł

Podane wartości są poglądowe i służą porównaniu cen w różnych rejonach.

Szkoły jazdy znajdujące się w tym mieście:
Lokalizacja:
plac Zamkowy, 55-200 Oława, Polska
Zmień Odczytaj
Lista szkół:

Szkoły

Nauka Jazdy Rokiccy – Marek Rokicki
(0) 0 opinii
Rynek 25, 55-200 Oława, Polska
Liczba instruktorów: 3
Perfect – Leszek Niepsujewicz
(0) 0 opinii
Bolesława Chrobrego 20C, 55-200 Oława, Polska
Liczba instruktorów: 2
Auto-Moto-Nauka – Iwona Musztyfaga
(0) 0 opinii
3-go Maja 4N, Oława
Liczba instruktorów: 4
Auto-Moto-Nauka – Iwona Musztyfaga
(0) 0 opinii
Józefa Bożka 9a, 55-220 Jelcz-Laskowice, Polska
Liczba instruktorów: 4
Kar Klub – Aleksandra Szczerba
(0) 0 opinii
Oławska 18, 55-220 Jelcz-Laskowice, Polska

Nauka jazdy Oława - Odkryj najlepsze szkoły jazdy w okolicy

Za chwilę wybierzesz dla siebie naukę jazdy w Oławie. Który z ośrodków będzie dla ciebie najlepszy? Odpowiedź jest prosta – ten, który zapewni ci bezproblemowe zdanie egzaminu. Znalezienie takiego miejsca to klucz do twojego sukcesu. Dlatego BeDriver stworzyło zestawienie wszystkich szkół i instruktorów z twojej okolicy, żeby ułatwić ci podjęcie decyzji. Oprócz tego znajdziesz tu też opinie o ośrodkach, instruktorach, informacje o flocie pojazdów, cenach za szkolenie czy dodatkowych opcjach. To wszystko po to, żeby maksymalnie ułatwić ci podjęcie decyzji o wyborze nauki jazdy w Oławie. Nie musisz zapisywać się w ciemno na kurs. Przejrzyj przygotowane przez nas informacje. Chcesz zdać prawko i cieszyć się jazdą? Zapisz się teraz!

Jak wybrać najlepszą naukę jazdy w Oławie?

Decyzja o zapisaniu się do konkretnego OSK nie jest łatwa. Kurs kosztuje całkiem sporo, a ty przecież nie widziałeś jeszcze, jak wyglądają zajęcia. Dlatego przygotowaliśmy dla ciebie poradnik, który pomoże ci się upewnić w dokonanym wyborze. Dzięki niemu łatwiej ci będzie rozpoznać, która szkoła jest godna zainteresowania.

Flota pojazdów i instruktorzy w szkołach nauki jazdy Oława

Jakim autem będziesz zdawać egzamin na prawo jazdy? Lista pojazdów jest jawna i sprawdzisz ją na stronie WORD. I właśnie takim autem powinny dysponować szkoły, które zamierzasz wziąć pod uwagę. Uczenie się obsługi świateł, rozmieszczenia osprzętu w komorze silnika i sposobu wciskania gazu oraz sprzęgła tuż przed egzaminem to nie jest dobry pomysł. Poza tym zerknij na to, jacy instruktorzy znajdują się w danym OSK. Jakie komentarze o nich wystawione zostały na BeDriver? Przeczytaj i sprawdź.

Opinie kursantów o szkole nauki jazdy w Oławie - Zobacz co mówią inni

Bezpośrednie dotarcie do osób uczących się w danej szkole nie zawsze jest łatwe. Dlatego udostępniamy ci oceny i komentarze osób, które korzystają lub już skorzystały z usług wybranych ośrodków szkoleniowych. W ten sposób łatwiej ci będzie poznać panująca wewnątrz atmosferę i przygotować się na rzeczy, o których nie pisze się w ofertach marketingowych. Twoi rówieśnicy nie będą przesadnie słodzić, dlatego ich opinie możesz potraktować poważnie.

Dodatkowe wsparcie dla kursantów w OSK Oława - Co oferują szkoły?

O jakie rzeczy dokładnie może chodzić? W nowoczesnych szkołach uczących na najwyższym poziomie organizowane są zajęcia online. Jeśli zależy ci na takiej opcji, sprawdź, czy szkoła udostępnia taką możliwość. Poza tym są kursanci, którzy szukają opcji finansowania szkolenia na raty. Wiele ośrodków daje możliwość zapisania się np. za określona kwotę i opłacenie reszty w ratach lub pod koniec kursu. A jak wygląda sytuacja z badaniami lekarskimi i pomocą w załatwieniu PKK? Jeśli masz z tym problemy, szukaj szkoły, która ci w tym pomoże.

Rozpocznij naukę jazdy w Oławie już dziś - Wybierz ranking szkół jazdy w BeDriver!

Dzięki informacjom zawartym na BeDriver zyskasz przewagę już na starcie. Możesz sięgnąć po ośrodek szkoleniowy, który uczy najlepiej i zapewnia odpowiednie wsparcie podczas kursu. Wybierz więc szkołę, zapisz się na kurs i ruszaj po swoje prawko! Powodzenia!

Informacje
Dolnośląski Ośrodek Ruchu Drogowego w Krakowie 50-512 Wrocław Ul. Łagiewnicka 12 NIP: 899-21-98-741

Telefony:
Sekretariat WORD : /71/ 774-67-70 FAX : /71/ 774-67-99 Referat Obsługi Klienta : /71/ 774-67-93 Dział Szkoleń : /71/ 774-67-74 Dział Egzaminowania : /71/ 774-67-76 Dział Organizacji i Logistyki : /71/ 774-67-78 Dział Finansowo - Księgowy : /71/ 774-67-83 Inspektor Ochrony Danych : /71/ 774-67-84

Godziny otwarcia: Referat Obsługi Klienta DORD: od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 - 16.30 Sekretariat DORD Wrocław: od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 15.00

Przejdź do strony internetowej Siedziba główna.

Zgłoś zmianę

W tym mieście prawo jazdy zdajesz na:
Kia Rio
Moc 61,78kW (84 KM)
Yamaha MT 07
Moc 54,43kW (74,8 KM)
Yamaha XJ6N
Moc 57,37kW (78 KM)
Honda NC700SC
Romet ZetKA50
Moc 1,47kW (2,9 KM)
MAN 12.240
Moc 176kW (240 KM)
manualna
Otokar Vectio T
Yamaha YBR125 Custom
Moc 7,5kW (10,2 KM)
Ośrodek Egzaminacyjny w Oława

OŚRODEK EGZAMINACYJNY W OŁAWIE:

Odział terenowy WORDU Wrocław znajduje się w Oławie przy ul. Różanej 8. Oprócz tego Wrocław posiada dodatkowe dwa ośrodki egzaminacyjne: siedzibę główną we Wrocławiu (znajdującą się przy ul. Łagiewnickiej 12, 50-512 Wrocław) oraz terenowy oddział Dolnośląskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Oleśnicy, położony na ul. Wrocławskiej 30b, 56-400 Oleśnica.

 

W oddziale w Oławie prawo jazdy można zdawać tylko na kategorie B.

 

Ośrodek ten otworzył się 18 września 2019 roku, a 27 września uruchomił możliwość zapisania się na egzamin kategorii B dla zainteresowanych tą lokalizacją. Czynny jest od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00. Na egzamin w tym miejscu można zapisać się także elektronicznie korzystając z programu INFO CAR, bądź w referacie obsługi klienta WORD we Wrocławiu.

 

CZY ŁATWIEJ ZDAĆ W OŁAWIE NIŻ WE WROCŁAWIU?

Oława jest znacznie mniejszym miastem niż Wrocław i o dziwo trudniej zdać tam zarówno egzamin praktyczny jak i teoretyczny. Według danych z 2019 roku zdawalność egzaminu teoretycznego w Oławie wynosiła 45,98%, zaś we Wrocławiu było to 52,98%. Jeśli chodzi o egzamin praktyczny: w Oławie 34,75%, a we Wrocławiu 39,86%.

 

JAK ZDAĆ PRAWO JAZDY W OŁAWIE?

Aby zdać prawo jazdy w Łodzi trzeba się solidnie do tego zadania przygotować. Każdy kursant musi zaliczyć przygotowanie teoretyczne oraz praktyczne, aby móc z powodzeniem odbyć egzamin państwowy. Oczywiście kluczem do sukcesu jest zaangażowanie w naukę, ale też słuchanie instruktorów podczas prowadzonych przez nich lekcji.

Aby przyspieszyć zapisanie się na egzamin państwowy, warto wcześniej zadbać o wymagane dokumenty, takie jak badanie lekarskie czy zdjęcie. Po zdaniu wewnętrznego egzaminu w szkole jazdy można już zapisać się na egzamin państwowy. Można to uczynić w lokalizacji, w której zamierza się zdawać egzamin (nie ma możliwości zapisu w innej lokalizacji niż ma się odbyć egzamin) lub przez internet. W trakcie zapisu trzeba wybrać odpowiadający termin oraz uiścić zapłatę za egzamin.

Zapisy na egzamin:

Zapisów na egzamin można dokonywać drogą elektroniczną korzystając z programu INFO CAR, bądź w referacie obsługi klienta WORD we Wrocławiu. Oddział Terenowy w Oławie czynny od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00

 

Zdawalność Oława:

Egzamin teoretyczny:
– ogółem – 45,98%

Egzamin praktyczny:

– ogółem – 34,75%

Średnia cena kursu prawa jazdy w Oława to

do góry