Ranking szkół jazdy Rzeszów

Średnia cena kursu prawa jazdy w Rzeszów to 1968zł

Średnia cena dodatkowej godziny jazdy w Rzeszów to 75zł

Podane wartości są poglądowe i służą porównaniu cen w różnych rejonach.

Szkoły jazdy znajdujące się w tym mieście:
Lokalizacja:
Juliusza Słowackiego, 35-060 Rzeszów, Polska
Zmień Odczytaj
Lista szkół:

Szkoły

Edures
(0) 0 opinii
ul. Bernardyńska 5/7 35-069 Rzeszów
Drogowskaz
(0) 0 opinii
Rzeszów 35-055 ul. Szopena 7
Liczba instruktorów: 3
Zryw
(0) 0 opinii
ul. Plac Wolności 2 , pok. 209, 35-073 Rzeszów
ABC - Adres początkowy jazd
(0) 0 opinii
Ul. Żeromskiego CENTER PARK Rzeszów
ABC
(0) 0 opinii
Kolejowa 1, 35-073 Rzeszów, Polska
|< <123456 > >|

Nauka jazdy Rzeszów - Znajdź swoją drogę do prawa jazdy

Już niedługo odbierzesz swoje prawo jazdy! Zanim do tego dojdzie, czeka Cię wybór nauki jazdy w Rzeszowie, która pomoże osiągnąć Twój cel. Jak to zrobić, skoro jest tyle opcji do wyboru? Szczerze mówiąc, mamy dla Ciebie ciekawą propozycję. Na BeDriver znajdziesz zestawienie najlepszych ośrodków szkoleniowych w Rzeszowie oraz instruktorów w nich pracujących. Zamieściliśmy też mnóstwo miejsca na opinie byłych kursantów, którzy chętnie dzielą się swoimi spostrzeżeniami. Poza tym masz do dyspozycji informacje o cenach, rodzajach kursów, flocie pojazdów i dodatkowych promocjach. Teraz wybór prezentuje się zupełnie inaczej, prawda? Nie trać czasu i już teraz zapisz się na kurs! Zmierzaj prosto do celu po swoje prawko!

Jak rozpoznać najlepszą szkołę jazdy w Rzeszowie?

Jest kilka czynników, które wskazują, że ta konkretna nauka jazdy w Rzeszowie może być dla Ciebie odpowiednia. O jakie dokładnie chodzi? Mamy na myśli przede wszystkim opinie byłych kursantów, jakość floty pojazdów, oraz dostęp do udogodnień podczas kursu. Jakie to wszystko ma znaczenie dla Twojego prawa jazdy? Przekonaj się!

Dlaczego opinie o szkole jazdy w Rzeszowie są tak istotne?

Skąd masz wiedzieć, jaka jest wybrana szkoła nauki jazdy skoro nikogo w niej nie znasz? Nie było jeszcze okazji do zapoznania się z instruktorami czy przyjrzenia metodom nauczania. To wszystko jednak wiedzą byli kursanci. Chętnie podzielili się z Tobą tą wiedzą w komentarzach do nauki jazdy w Rzeszowie i ich instruktorów. Czytając wypowiedzi, możesz dostrzec, co dokładnie kryje się pod bliżej nieznanym Ci miejscem. A w ten sposób zyskasz sporo informacji, która szkoła jest dobra, a która niekoniecznie jest dla Ciebie.

Sprawdź jakim samochodem będziesz jeździć podczas nauki jazdy w Rzeszowie

Czy ma dla Ciebie znaczenie, w jakim pojeździe przyjdzie Ci uczyć się jazdy? Chyba każdy z nas o tym pomyślał zanim poszedł na kurs. Jeśli nie masz żadnego doświadczenia w kierowaniu autem lub np. motocyklem, lepiej będzie wybrać ośrodek posiadający auta egzaminacyjne. Unikniesz niepotrzebnego stresu wynikającego z wejścia do samochodu zupełnie innego niż do tej pory. Jeżeli jednak masz już co nieco doświadczenia i nie jest dla Ciebie najważniejsze auto, śmiało wybieraj spośród innych propozycji. Może w ten sposób udać Ci się trochę zaoszczędzić na cenie kursu!

Jak szkoła w Rzeszowie może pomóc w zdobyciu prawa jazdy?

Dodatkowe udogodnienia są ważne dla wielu kursantów. Czy Ty też oczekujesz dodatkowej pomocy ze strony OSK? Może to być wsparcie w załatwieniu badań lekarskich a nawet uzyskaniu na nie zniżki. Poza tym wiele ośrodków wprowadziło zdalne lekcje online w przypadku części teoretycznej. Chcesz zrobić teorię przez internet niezależnie, a dopiero potem zapisać się na kurs jazdy w Rzeszowie? Nie ma problemu, wystarczy, że poszukasz takiej szkoły. A może chcesz wyruszać na jazdy spod domu lub szkoły? Sprawdź, czy taka opcja jest dostępna.

Zrób swoje prawo jazdy w Rzeszowie z rankingiem BeDriver!

Teraz już na pewno rozumiesz, jakie korzyści daje poznanie wszystkich zakamarków BeDriver. Z nami możesz skutecznie i bez niepotrzebnego stresu zdać swoje uprawnienia. Wybierz dla siebie odpowiednią szkołę, wsiadaj za kółko i zmierzaj po upragnione prawko!

Informacje
35-501 Rzeszów Al. Wyzwolenia 4 NIP:813-28-37-816

Telefony:
tel.: 17 860 56 00, 17 852 71 16, 601 964 660, 534 227 208 (wyłącznie zapisy telefoniczne na egzaminy) fax.: 17 852 71 94 e-mail: word@word.rzeszow.pl

Godziny pracy Działu Obsługi Klienta: poniedziałek 8:00 - 17:00, zapisy telefoniczne 9:00 - 14:00 wtorek - piątek 7:30 - 17:00, zapisy telefoniczne 9:00 - 14:00 sobota nieczynne Agencja banku przyjmuje wpłaty w godzinach: poniedziałek 8:00 - 16:45 wtorek - piątek 7:30 - 16:45 sobota nieczynna

Przejdź do strony internetowej Siedziba główna.

Zgłoś zmianę

W tym mieście prawo jazdy zdajesz na:
Hyundai i20
Moc 62kW (84 KM)
Man 12.250
Man 12.280
Yamaha XJ6N
Moc 57,37kW (78 KM)
Honda CBF 125
Moc 8,1kW (11,13 KM)
Honda CB 500F
Moc 33,83kW (46,9 KM)
Junak 901RS
Moc 2,21kW (3,5 KM)
Solbus ST11
John Deere 5070M
Trasy egzaminacyjne znajdujące się w tym mieście:
Trasa egzaminacyjna Rzeszów 1

Długość trasy: 7.81 km


Opis trasy: Wyjazd z WORD-u na ul. Warszawską, zawracanie na najbliższym skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną, skręt w prawo w ulicę Kornela Ujejskiego, później znów w prawo w ul. Klonową i parkowanie skośne, skręt w prawo na ul. Limanowskiego i wyjazd na Warszawską. Na rondzie Jana Pawła II zjazd pierwszym zjazdem na centrum, jazda ul. Marszałkowską, na skrzyżowaniu skręt w prawo na u. Marii Konopnickiej i zaraz skręt w lewo, zawracanie z wykorzystaniem bramy wjazdowej, wyjazd z powrotem na ul. Konopnickiej. Przejazd przez tory na ul. Reymonta, skręt w prawo na ul. Stanisława Augusta, wyjazd na wiadukt Śląski. Zawracanie na ul. Krakowskiej, tuż przed światłami, i skręt później w prawo na ul. Sportowa, skręt w lewo na ul. Legionów, tam szybkie rozpędzenie się i hamowanie do zatrzymania w danym miejscu.Wyjazd na ul. Stanisława Wyspiańskiego, na skrzyżowaniu prosto znów na ul. Reymonta, skręt w prawo na Stanisława Augusta, i wyjazd na Okulickiego. Na skrzyżowaniu skręt w prawo na Aleję Wyzwolenia, skręt w prawo i wjazd na Warszawską i do WORD-u. 30 minut jazdy


Miejsca opisowe:
Ul. Klonowa
Parkowanie skośne

Ul. Konopnickiej
Zawracanie z wykorzystaniem bramy wjazdowej

Ul. Legionów
Rozpędzanie i hamowanie do zatrzymania we wskazanym miejscu na ul. Legionów

Trasa egzaminacyjna Rzeszów 2

Długość trasy: 10.47 km


Opis trasy: Trasa egzaminacyjna


Miejsca opisowe:
Ul. Legionów
Zawracanie z wykorzystaniem infrastruktury

Ul. Chełmońskiego
Parkowanie prostopadłe

Trasa egzaminacyjna Rzeszów 3

Długość trasy: 9.91 km


Opis trasy: trasa w 26 minut - wynik pozytywny: WORD > wyjazd na Warszawską (w prawo) > następnie Robaka (w prawo) > Bałuckiego (w lewo) > zawracanie [cofanie do bramy po prawej, wyjazd przodem] > Robaka (w prawo) > Warszawska (w prawo) > Warszawska [na światłach zawracanie] > Warszawska > Rondo W. Koby (zjazd na Barwinek) > Wyzwolenia > Przy Torze (w prawo) > Rozpędzenie pojazdu do 50km/h i zatrzymanie w wyznaczonym miejscu > Miłocińska pod wiaduktem i przez tory kolejowe (w prawo) > Warszawska (w prawo) > Staromiejska (w lewo na światłach) > Trembeckiego (prosto przez skrzyżowanie z światłami) > Trembeckiego (prosto, zjazd z drogi z pierwszeństwem przejazdu) > zawracanie na raz z wykorzystaniem bramy wjazdowej firmy "Koral" > Siemieńskiego (w lewo) > Siemieńskiego (prosto przez skrzyżowanie z światłami) > Kosynierów (w prawo) > Parkowanie prostopadłe [wjazd przodem, wyjazd tyłem] > Husarska(w prawo) > Jasna [droga jednokierunkowa] (w lewo) > > Partyzantów (w lewo) > > Rycerska (prosto) > Rondo J. Pawła II (zjazd na Radom) > Warszawska (prosto) > WORD (w prawo)


Ośrodek Egzaminacyjny w Rzeszów

OŚRODKI EGZAMINACYJNE WORD RZESZÓW:

 

Rzeszów posiada tylko jeden ośrodek egzaminacyjny, znajduje się on przy Alei Wyzwolenia 4, 35-501 Rzeszów.

 

W WORD w Rzeszowie egzamin można zdawać na wszystkie kategorie prawa jazdy, a mianowicie: AM, A1, A2, A, B, B1, B+E, C, C1, C+E, C1+E, D, D+E, D1, D1+E oraz T. Wszystkie egzaminy odbywają się na profesjonalnie przygotowanym placu manewrowym oraz wysokiej jakości pojazdach.

 

CZYM JESZCZE ZAJMUJE SIĘ WORD W RZESZOWIE?

Poza tym WORD oferuje także:
– Szkolenia zmniejszające liczbę punktów karnych o 6. Kurs ten jest przeznaczony dla kierowców nagminnie niestosujących się do przepisów ruchu drogowego;
– Szkolenie reedukacyjne dla ludzi prowadzących pojazdu pod wpływem alkoholu i innych używek;
– Szkolenie z zakresu kierowania ruchem drogowym oraz kontrolą ruchu drogowego;
– Szkolenie dla osób zajmujących się transportem;
– Kurs na egzaminatora;
– Szkolenie dla nauczycieli egzaminujących dzieci na kartę rowerową;
– Szkolenie dla osób nie będących uczniami szkoły podstawowej, ubiegających się o wydanie karty rowerowej;
– Trzydniowe warsztaty doskonalenia zawodowego egzaminatorów;
– Kurs dla kandydatów na instruktorów i wykładowców;
– Trzydniowe warsztaty doskonalenia zawodowego instruktorów.

Oprócz tego ośrodek aktywnie włącza się w upowszechnianie bezpiecznego poruszania się na drodze, szczególnie wśród najmłodszych obywateli.

Na terenie ośrodka znajduje się mobilne miasteczko ruchu drogowego oraz mini miasteczko dla przedszkolaków. Dodatkowo w WORD Rzeszów przeprowadzane są różnego rodzaju konkursy i turnieje dla uczniów.

W swojej ofercie posiadają także wynajem sal szkoleniowych oraz jako jeden z nielicznych ośrodków daje możliwość przedegzaminacyjnej jazdy próbnej po placu manewrowym.

Średnia cena kursu prawa jazdy w Rzeszów to

do góry