Ranking szkół jazdy Ciechanów

Średnia cena kursu prawa jazdy w Ciechanów to 2415zł

Podane wartości są poglądowe i służą porównaniu cen w różnych rejonach.

Szkoły jazdy znajdujące się w tym mieście:
Lokalizacja:
Tatarska, 06-400 Ciechanów, Polska
Zmień Odczytaj
Lista szkół:

Szkoły

Waldemar Mostowy OSK
(0) 0 opinii
Maksymiliana Marii Kolbe 14, 06-400 Ciechanów, Polska
Orbiter
(0) 0 opinii
Mławska 1, 06-400 Ciechanów, Polska
Ósemka
(0) 0 opinii
Sońska 2, 06-400 Ciechanów, Polska
Liczba instruktorów: 2

Nauka jazdy Ciechanów - Odkryj najlepsze szkoły jazdy w okolicy

Matura i egzamin na prawko – to dwa momenty w życiu młodego człowieka, w których stres sięga zenitu. Dlatego chcemy zmniejszyć go maksymalnie, zwłaszcza jeśli chodzi o prawo jazdy. Aby kurs przebiegł bezstresowo nauka jazdy w Ciechanowie powinna zapewniać najwyższy poziom. Skąd masz wiedzieć, którą wybrać? Na BeDriver mamy dla Ciebie najlepsze propozycje z całego miasta i okolicy. W tych ośrodkach szkoleniowych uczyli się jeździć Twoi rówieśnicy. Pozostawili po sobie oceny i komentarze, które przeczytasz na BeDriver. Dowiesz się z nich, jaka jest atmosfera w danej szkole, który instruktor uczy najlepiej i jakie wrażenia mają kursanci po zakończonej nauce. Więc nie masz na co czekać! Już teraz wybierz dla siebie najlepszą naukę jazdy w Ciechanowie!

Jak rozpoznać najlepszą naukę jazdy?

Co jest potrzebne do znalezienia najlepszej nauki jazdy w Ciechanowie? To przede wszystkim renoma, dostęp do auta egzaminacyjnego i cena szkolenia. O tych szczegółach możesz dowiedzieć się z BeDriver. Dlaczego te kwestie mają tak duże znaczenie i jak wpływają na ostateczny wynik kursu? Sprawdź to poniżej!

Jakie oceny ma szkoła i instruktorzy?

Czy lubisz wybierać produkty i usługi w ciemno? Dzisiaj dostęp do komentarzy jest bardzo prosty i niezwykle potrzebny. Wielu dzieli się swoimi spostrzeżeniami również o nauce jazdy w Ciechanowie i o współpracy z instruktorem. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jaka atmosfera panuje w wybranym OSK i który z nich jest najlepszy dla Ciebie, komentarze dadzą Ci na te pytania odpowiedzi. W kontekście ocen wystawianych w internecie trzeba jeszcze powiedzieć o jednej sprawie – nie zawsze są one w pełni obiektywne. Osoby, którym się nie udało, mogą zbyt emocjonalnie podchodzić do szkoły jazdy. Dlatego komentarze niech będą dla Ciebie wskazówką.

Ile zapłacisz za kurs

Wydawanie sporych sum w jednej chwili nie jest łatwe. Zwłaszcza że cena za kurs kategorii B często przekracza 2500 zł. Czy wobec tego najtańsza opcja będzie najlepsza? Niekoniecznie. Skąd ten wniosek? Małe ośrodki konkurują właśnie ceną, a spore mają renomę i wyrobioną pozycję na rynku. Z jednej strony są więc miejsca, w których zapłacisz mniej, ale trudno jest ustalić, jakie warunki panują podczas nauki. Z drugiej są ośrodki szkoleniowe o pewnej pozycji, w których jednak musisz się liczyć z koniecznością wydania nieco większej sumy. Trzymaj się zasady, by iść tam, gdzie nauczą Cię lepiej jeździć.

Jakim samochodem będziesz jeździć?

Jeśli stresujesz się na samą myśl o czymś nowym, lepiej wybierz naukę jazdy w Ciechanowie z autem egzaminacyjnym. Dlaczego? To proste – na placu egzaminacyjnym nie ma czasu na przyzwyczajanie się do pedałów gazu i sprzęgła. Inne jest też umiejscowienie kluczowego osprzętu w komorze silnika. Dla ograniczenia stresu w momencie przystępowania do egzaminu lepiej jest wcześniej uczyć się autem takim jak w WORD. Oczywiście jeśli masz większe doświadczenie w prowadzeniu pojazdów skorzystanie z propozycji innej szkoły może być atrakcyjne – mniejsze ośrodki czasem kuszą promocjami właśnie przez wzgląd na brak auta egzaminacyjnego.

Jeśli prawko to tylko z BeDriver!

Dlaczego BeDriver? Bo mamy dla Ciebie najlepsze ośrodki szkoleniowe z całej Polski. Zebraliśmy wszystko, co dla Ciebie potrzebne, by zdać prawo jazdy z pełnym sukcesem i jak najszybciej. Na co czekasz? Zacznij już dzisiaj!

Informacje
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Ciechanowie 06-400 Ciechanów ul. Mleczarska 27 NIP: 566-16-38-481

Telefony:
Telefony: Kontakt: (23) 673 57 00, 672 41 41, 673 24 56 Korespondencję e-mailową prosimy kierować na adres: sek@wordciechanow.pl word@wordciechanow.pl WYDZIAŁ NUMER WEWNĘTRZNY SEKRETARIAT I DYREKCJA 103 BIURO OBSŁUGI KLIENTA I ZAPISY 109 107 605-606-105 SZKOLENIA I KURSY 101 112

Godziny pracy WORD: od 8.00 - do 16.00 od poniedziałku do piątku

Przejdź do strony internetowej Siedziba główna.

Zgłoś zmianę

Informacje
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Ciechanowie – Oddział terenowy w Mławie 06-500 Mława ul. Kopernika 38

Telefony:
Kontakt: (23) 655 26 33 Korespondencję e-mailową prosimy kierować na adres: mlawa@wordciechanow.pl

Przejdź do strony internetowej OT - Mława.

Zgłoś zmianę

W tym mieście prawo jazdy zdajesz na:
Benzhou YY50QT-6
Yamaha YBR125 Custom
Moc 7,5kW (10,2 KM)
Yamaha XJ6N
Moc 57,37kW (78 KM)
MAN 12.240
Moc 176kW (240 KM)
manualna
Man Star LE 12.180
Suzuki Swift
Moc 36,66kW (50 KM)
Volkswagen Caddy
Renault Tracer
Kassbohrer Setra 215
Ośrodek Egzaminacyjny w Ciechanów

OŚRODKI EGZAMINACYJNE CIECHANÓW:

 

W Ciechanowie są dwa ośrodki egzaminacyjne. Siedziba główna znajduje się w Ciechanowie przy ul. Mleczarskiej 27, 06-400 Ciechanów, zaś siedziba terenowa znajduje się w Mławie przy ul. Kopernika 38, 06-500 Mława.

W WORD w Ciechanowie egzamin teoretyczny i praktyczny na prawo jazdy można zdawać we wszystkich  kategoriach, a mianowicie: A, A1, A2, A,  B, B1, B+E, C, C1, C+E, C1+E, D, D1, D+E, D1+E oraz T. W Mławie prawo jazdy zdawać można tylko na kategorię B.

 

W WORD w Ciechanowie można wziąć udział także w następujących szkoleniach:
– Kurs reedukacyjny
– Szkolenie redukujące punkty karne
– Kierowanie ruchem drogowym
– Szkolenie okresowe

 

W WORD w Ciechanowie można także wynająć salę szkoleniową oraz plac manerwowy w celu odbycia jazdy próbnej przed podejściem do praktycznego egzaminu na prawo jazdy. Usługa ta jest odpłatna i odbywa się przy wykorzystaniu pojazdów będących w dyspozycji WORD. Jedna jazda próbna trwa 30 minut i w zależności od rodzaju kursu kosztuje od 40 do 70 złotych.

 

Wojewódzki Ośrodek Ruchu drogowego w Ciechanowie aktywnie promuje działania mające na celu zwiększenie świadomości na temat bezpieczeństwa ruchu drogowego, poprzez organizację turniejów i konkursów skierowanych do dzieci i młodzieży. Dodatkowo ośrodek systematycznie prowadzi kampanie informacyjno-promocyjne, zarówno o zasięgu lokalnym jak i ogólnokrajowym.

 

Średnia cena kursu prawa jazdy w Ciechanów to

do góry