Ranking szkół jazdy Biłgoraj

Podane wartości są poglądowe i służą porównaniu cen w różnych rejonach.

Szkoły jazdy znajdujące się w tym mieście:
Lokalizacja:
Tadeusza Kościuszki 1, 23-400 Biłgoraj, Polska
Zmień Odczytaj
Lista szkół:

Szkoły

Luis – Sławomir Paszko
(0) 0 opinii
Lubelska 7, 23-400 Biłgoraj, Polska
OSK Ulka – Emil Terejk
(0) 0 opinii
ul. Kopernika 3, Biłgoraj
Nauka Jazdy Józef Blacha
(0) 0 opinii
Romanowskiego 16A, 23-400 Biłgoraj, Polska

Nauka jazdy Biłgoraj - Która szkoła jazdy jest najlepsza?

Do zdanego prawa jazdy został Ci jeden krok – wybór odpowiedniej nauki jazdy w Biłgoraju. Chociaż mogłoby się to wydawać raczej proste, może sprawiać nie lada kłopot. Nie musisz się jednak martwić – znaleźliśmy dla Ciebie najlepsze ośrodki szkoleniowe w mieście i okolicy, a także świetnych instruktorów. Możesz wybierać z całej listy propozycji, które umieściliśmy dla Ciebie na BeDriver. Podpowiedzią niech będą pozostawione przez poprzedników komentarze i oceny. Zapoznaj się z ofertą każdej ze szkół jazdy w Biłgoraju i zerknij na ceny. Porównaj zadowolenie byłych kursantów i sprawdź, jakim autem będziesz jeździć. To wszystko pozwoli Ci zrobić ten jeden najważniejszy krok i zdać egzamin na prawo jazdy. Powodzenia!

Jak poznać najlepszą szkołę jazdy w Biłgoraju?

Prawo jazdy to jeden z ważniejszych egzaminów w Twoim życiu. Dlatego warto do niego podejść bardzo poważnie i dobrze się przygotować. To pierwsze zależy od Ciebie, ale już druga opcja jest w dużej mierze na barkach Twojej przyszłej szkoły jazdy w Biłgoraju. Po czym poznać najlepszą z nich?

Co o nauce jazdy sądzą absolwenci?

Kiedy ostatnio kupiłeś coś w internecie bez czytania opinii? To w zasadzie obowiązkowa czynność przy niemal każdej decyzji tego typu. Dlatego na BeDriver znajdziesz komentarze byłych kursantów przy każdej ze szkół i obok instruktorów. Powiedzą ci, jaki jest poziom nauczania, jakie błędy zauważyli, kiedy udało im się zdać egzamin i czego w zasadzie nauczyli się za kółkiem. Co dzięki temu osiągniesz? Będzie ci łatwiej wybrać naukę jazdy w Biłgoraju o najlepszym podejściu do kursanta. Unikniesz nadmiernego stresu i spokojnie nauczysz się wszystkiego, co potrzebne do zdania prawka.

Ile będzie kosztował kurs?

Cena ma spore znaczenie w kontekście wyboru nauki jazdy. W Biłgoraju nie ma zbyt wielu szkół, więc ceny są raczej porównywalne. O czym jednak może świadczyć ich rozbieżność? Nowe ośrodki szkoleniowe kuszą kandydatów do wybrania właśnie ich oferty nieco niższymi cenami. Często nie są w stanie zaoferować większej renomy, ze względu na świeżość rynkową. Nie skreślaj takich miejsc! Czasem możesz się w nich nauczyć ciekawych rzeczy. Jednak zwykle wyższa cena spowodowana jest kilkoma dodatkami. Droższa nauka jazdy może oferować udogodnienia w formie dojazdu do kursanta w wybrane miejsce, czy jazdę automatem. Jeśli ma to dla ciebie znaczenie, wybierz właśnie tę opcję.

Czego możesz dowiedzieć się o nauce jazdy?

Mnóstwo informacji trudno jest przyswoić, ale szczątkowa wiedza jest jeszcze gorsza. Dlatego przed podejściem ostatecznej decyzji, zastanów się:
  • Ile osób rekomenduje ten ośrodek?
  • Jakie opinie są na jego temat?
  • Jakimi autami dysponuje ośrodek?
  • Czy można uczyć się on-line?
  • Czy szkoła wspiera podczas załatwiania formalności?
  • Czy możesz zdawać teorię, czy szkoła oferuje jedynie kurs praktyczny?

Już teraz wybierz swoją szkołę z BeDriver!

Przed tobą ważny wybór – nauka jazdy w Biłgoraju. Podejdź do tematu na spokojnie i zapisz się na kurs z BeDriver. Już niedługo prawo jazdy stanie się w twoim przypadku rzeczywistością!

Informacje
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zamościu 22-400 Zamość ul.Kilińskiego 84 E NIP: 922-22-46-545

Telefony:
tel. bezpośredni do BIURA OBSŁUGI KLIENTA tel. (084) 641-22-44 fax: (084) 641-22-45 e-mail: auto@word.zamosc.pl Ośrodek Szkolenia tel. (084) 641-22-44 e-mail: szkolenia@word.zamosc.pl Wydział Techniczny tel. (084) 641-22-44 Biuro Obsługi Klienta - parter tel. (084) 641-22-44 tel. (084) 616-91-87

Przejdź do strony internetowej Siedziba Główna.

Zgłoś zmianę

Informacje
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zamościu – oddział terenowy BIłgoraj 23-400 Biłgoraj ul. Motorowa 2

Telefony:
adres email: bilgoraj@word.zamosc.pl tel. (84) 627 44 42

ODDZIAŁ CZYNNY: Od Poniedziałku do Piątku w godz. 7:30 - 15:30

Przejdź do strony internetowej OT Biłgoraj.

Zgłoś zmianę

W tym mieście prawo jazdy zdajesz na:
Toyota Yaris
(69 KM)
Opel Vivaro
Moc 66,19kW (90 KM)
Renault Traffic
Moc 74kW (100 KM)
Romet MW50A
Honda CBF 125
Moc 8,1kW (11,13 KM)
Suzuki Gladius 650
Moc 35kW (48 KM)
manualna
Daf LF 260 FA
Zetor 5320
Ośrodek Egzaminacyjny w Biłgoraj

OŚRODKI EGZAMINACYJNE Biłgoraj:

 

Zamość posiada dwa ośrodki egzaminowania kierowców. Jeden z nich znajduje się właśnie w Biłgoraju przy ul. Motorowej 2. Siedziba główna znajduje się w Zamościu przy ul. Jana Kilińskiego 84E, 22-400 Zamość.

 

W Biłgoraju egzaminy na prawo jazdy przeprowadzane są w kategoriach: AM, A1, A2, A, B1, B, a w Zamościu: AM, A1, A2, A, B1, B, C1, C, D1, D oraz T.

Średnia cena kursu prawa jazdy w Biłgoraj to

do góry