Ranking szkół jazdy Zamość

Podane wartości są poglądowe i służą porównaniu cen w różnych rejonach.

Szkoły jazdy znajdujące się w tym mieście:
Lokalizacja:
Peowiaków 1, 22-400 Zamość, Polska
Zmień Odczytaj
Lista szkół:

Szkoły

Perfect – Lesław Świerczek
(0) 0 opinii
Ulica Przemysłowa 4, 22-400 Zamość, Polska
Nauka Jazdy Pieczykolan
(0) 0 opinii
Marszałka Józefa Piłsudskiego 29, 22-400 Zamość, Polska
Quattro – Marek Hałub
(5) 2 opinii
plac Stefanidesa 4, 22-400 Zamość, Polska
Nauka Jazdy Bimar – Mariusz Bizior
(0) 0 opinii
Hrubieszowska 4A, 22-400 Zamość, Polska
Wurex
(0) 0 opinii
Gminna 43, 22-400 Zamość, Polska
|< <12 > >|

Nauka jazdy Zamość - Jak znaleźć najlepszą szkołę?

Jesteś tu, bo chcesz zdać swoje prawko za pierwszym, prawda? Nauka jazdy w Zamościu może być wymagając, potrzebujesz więc solidnego przygotowania. Razem z BeDriver jesteś w stanie zdać swoje prawo jazdy bez większych przeszkód! Skąd ta pewność? Razem z nami mnóstwo kursantów w całej Polsce sięgnęło już po swoje uprawnienia kat. B. Ułatwiamy Ci zadanie, bo przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie najlepszych szkół i instruktorów z Zamościa. Możesz sprawdzić opinie na ich temat, przeczytać komentarze i wyrobić sobie własne zdanie. Sprawdź również ceny kursów w poszczególnych szkołach, jakość floty i sposoby prowadzenia nauki. Wszystko to zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu, żeby nie trzeba było ich szukać w czeluściach internetu. A więc wsiadasz? Wybieraj szkołę i zacznij jeździć!

Która szkoła jazdy w Zamościu jest najlepsza?

Jest kilka elementów, po których można rozpoznać profesjonalną szkołę jazdy. To przede wszystkim opinie byłych kursantów, dostęp do floty pojazdów wysokiej jakości i możliwość korzystania z dodatkowych udogodnień. Dzięki BeDriver możesz sprawdzić, która nauka jazdy w Zamościu zapewni Ci najwyższy poziom. Przeczytaj dalej!

Oceny i komentarze o szkole – co mówią inni?

Opinie mają spore znaczenie szczególnie przy podejmowaniu decyzji online. Nie możesz fizycznie dotknąć produktu ani poczuć usługi, więc bazujesz na tym, co o niej sądzą inni. Na BeDriver znajdziesz podpowiedzi w formie komentarzy o instruktorach i ośrodkach szkoleniowych w Zamościu. Dzięki nim dowiesz się więcej niż jedynie ze strony internetowej szkoły, czy ofert marketingowych. To bardzo cenna wiedza!

Jakim samochodem będziesz jeździć?

Z pewnych względów ten punkt ma bardzo duże znaczenie, ale nie jest decydujący. Sporo zależy od Twojego doświadczenia. Co mamy na myśli? Być może masz już jakąś kategorię prawa jazdy np. A1. Dzięki niemu łatwiej Ci jest zapanować nad prowadzeniem maszyny i „czujesz” temat. W tym przypadku jazda identycznym autem z tym widocznym w WORD nie jest aż tak konieczny.   A co jeśli nie masz żadnego doświadczenia w kierowaniu pojazdami? Zalecamy naukę na autach egzaminacyjnych. Dlaczego? Każdy samochód trochę inaczej reaguje na ruchy kierowcy, ma mniej lub bardziej czuły gaz, hamulec i sprzęgło. Szkoda więc byłoby oblać egzamin tylko dlatego, że ciężko byłoby Ci wyczuć zachowanie pojazdu. Jeśli nie czujesz się pewnie za kółkiem szukaj takiej szkoły, która pozwoli Ci jeździć autem egzaminacyjnym.

Czy szkoła jazdy zapewnia dodatkowe wsparcie?

Zatrzymajmy się tutaj nieco dłużej. Co mamy na myśli mówiąc o dodatkowych opcjach dla kursanta? W pewnych ośrodkach nauki jazdy w Zamościu masz opcję skorzystania z dowolnego miejsca rozpoczęcia jazd, wykonywania testów i nauki teorii online, czy pomocy w załatwieniu badań lekarskich i numeru PKK. Czy zależy Ci na takich opcjach? Wybierz więc tę szkołę!

Jeśli prawko, to tylko z BeDriver!

Zapewniamy dostęp do bazy ośrodków szkoleniowych w całej Polsce! W ten sposób znajdziesz OSK dopasowany do Twoich oczekiwań i wymagań. Już teraz zapisz się na teorię, skorzystaj z dodatkowych bonusów i rozpocznij podróż po prawko! Powodzenia!

Informacje
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zamościu 22-400 Zamość ul.Kilińskiego 84 E NIP: 922-22-46-545

Telefony:
tel. bezpośredni do BIURA OBSŁUGI KLIENTA tel. (084) 641-22-44 fax: (084) 641-22-45 e-mail: auto@word.zamosc.pl Ośrodek Szkolenia tel. (084) 641-22-44 e-mail: szkolenia@word.zamosc.pl Wydział Techniczny tel. (084) 641-22-44 Biuro Obsługi Klienta - parter tel. (084) 641-22-44 tel. (084) 616-91-87

Przejdź do strony internetowej Siedziba Główna.

Zgłoś zmianę

Informacje
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zamościu – oddział terenowy BIłgoraj 23-400 Biłgoraj ul. Motorowa 2

Telefony:
adres email: bilgoraj@word.zamosc.pl tel. (84) 627 44 42

ODDZIAŁ CZYNNY: Od Poniedziałku do Piątku w godz. 7:30 - 15:30

Przejdź do strony internetowej OT Biłgoraj.

Zgłoś zmianę

W tym mieście prawo jazdy zdajesz na:
Toyota Yaris
(69 KM)
Opel Vivaro
Moc 66,19kW (90 KM)
Renault Traffic
Moc 74kW (100 KM)
Romet MW50A
Honda CBF 125
Moc 8,1kW (11,13 KM)
Suzuki Gladius 650
Moc 35kW (48 KM)
manualna
Daf LF 260 FA
Zetor 5320
Ośrodek Egzaminacyjny w Zamość

OŚRODKI EGZAMINACYJNE Zamość:

 

Zamość posiada dwa ośrodki egzaminowania kierowców. Jeden z nich znajduje się w Zamościu przy ul. Jana Kilińskiego 84E, 22-400 Zamość. Siedziba terenowa znajduje się w Biłgoraju przy ul. Motorowej 2.

 

W Zamościu egzaminy na prawo jazdy przeprowadzane są w kategoriach: AM, A1, A2, A, B1, B, C1, C, D1, D oraz T, a w Biłgoraju: AM, A1, A2, A, B1, B.

CZYM JESZCZE ZAJMUJE SIĘ WORD Zamość:
Prowadzi ciągły nabór na następujące kursy i szkolenia:

 1. Kurs dla kandydatów na egzaminatorów
 2. Szkolenie kierowców naruszających przepisy ruchu drogowego
 3. Szkolenie w zakresie kierowania ruchem drogowym – trwa nabór
 4. Kurs reedukacyjny w zakresie problematyki przeciwalkoholowej i przeciwdziałania narkomanii
 5. Kursy doskonalące dla nauczycieli prowadzących zajęcia szkolne dla uczniów ubiegających się o kartę rowerową
 6. Organizacja zajęć dla uczniów ubiegających się o kartę rowerową.

Realizuje zadania z zakresu poprawy Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego między innymi:

 • Konkursy Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla dzieci i młodzieży
 • Konkursy Motoryzacyjne dla młodzieży szkół średnich
 • Budowa Miasteczek Ruchu Drogowego
 • Konferencje, seminaria , pogadanki i prelekcje z zakresu BRD
 • Organizacja i współudział w imprezach BRD – turnieje wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym, konkursy Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
 • Działalność wydawniczo – popularyzacyjna – kalendarze o tematyce BRD
 • Działalność szkoleniowa z zakresu BRD – spotkania konsultacyjno – szkoleniowe w zakresie BRD z instruktorami nauki jazdy, szkolenia doskonalące i dokształcające nauczycieli wychowania komunikacyjnego
 • Zakup elementów odblaskowych – zakup elementtów odblakkowych i innych elementów wpływających na poprawę BRD dla przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych.
 • Miasteczka ruchu drogowego – wyposażenie szkół podstawowych w mini Miasteczka Ruchu Drogowego przygotowujące do egzaminów na kartę rowerową („przenośne” znaki drogowe).

Średnia cena kursu prawa jazdy w Zamość to

do góry