Ranking szkół jazdy Olsztyn

Średnia cena kursu prawa jazdy w Olsztyn to 2383zł

Średnia cena dodatkowej godziny jazdy w Olsztyn to 83zł

Podane wartości są poglądowe i służą porównaniu cen w różnych rejonach.

Szkoły jazdy znajdujące się w tym mieście:
Lokalizacja:
10-037 Olsztyn, Polska
Zmień Odczytaj
Lista szkół:

Szkoły

Centrum OSK
(0) 0 opinii
ul. Mochnackiego 10 lok.1 10-037 Olsztyn
Rondo Nauka Jazdy
(0) 0 opinii
Maurycego Mochnackiego 11/4, 10-036 Olsztyn, Polska
Motorex
(5) 9 opinii
Kazimierza Jagiellończyka 20/20, 10-081 Olsztyn, Polska
Pasja Nauka Jazdy – Arkadiusz Przybyszewski
(0) 0 opinii
Polna 1, 11-041 Olsztyn, Polska
Liczba instruktorów: 6
OSK Test – Jarosław Bogusz
(0) 0 opinii
10-549 Olsztyn ul. Mickiewicza 4/302/3
|< <123 > >|

Informacje
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego – Regionalne Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Olsztynie 10-416 Olsztyn ul. Towarowa 17 NIP: 739-28-68-411

Telefony:
Telefon: 89 538-11-20 Fax: 89 538-11-35 Adres e-mail: sekretariat@word.olsztyn.pl

Godziny pracy: Poniedziałek – Piątek 7:15 – 15:15 W sprawach reklamacji, skarg i wniosków Dyrektor przyjmuje w każdy poniedziałek w godzinach 1300 – 150 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów, ul. Towarowa 6, 10-416 Olsztyn tel. 89 533-08-97, 601685880, fax: 89 537-91-46, oskp@word.olsztyn.pl Godziny otwarcia: Poniedziałek-Piątek: 700 – 2000 ,Soboty: 800 – 1500

Przejdź do strony internetowej Siedziba główna.

Zgłoś zmianę

W tym mieście prawo jazdy zdajesz na:
Fiat Punto
Moc 50,75kW (69 KM)
manualna
Volkswagen Caravelle
Moc 85kW (115 KM)
Peugeot Rifter
Romet ZetKA50
Moc 1,47kW (2,9 KM)
Honda CBF 125
Moc 8,1kW (11,13 KM)
Honda NC700SC
Yamaha MT 07
Moc 54,43kW (74,8 KM)
Star LE 12.220
Daf LF 260 FA
New Holland TD5.65
Trasy egzaminacyjne znajdujące się w tym mieście:
Trasa egzaminacyjna Olsztyn 1

Długość trasy: 7.68 km


Opis trasy: Wyjeżdżając z wordu skręciłam w Stalową, następnie w Żelazną (uwaga na skrzyżowanie na końcu, nie ma linii do zatrzymania się, dużo osób chce puszczać egzamin co czasami równa się oblanie. Lepiej nie jechać jak ktoś tam nas puszcza). Następnie w lewo Składowa, prawo Towarowa, na rondzie ''Plac Ofiar Katynia'' w prawo czyli kierunek rondo na dworcu. Tam skręcałam w lewo (ulica Kościuszki, tam w prawo - kierunek rondo Bema) na tym rondzie miałam zawracanie (tu było ciężko, zmiana pasa w korkach, jakiś miły pan mnie puścił, powiedziałam o tym egzaminatorowi i było ok). Potem znowu jechałam Kościuszki, aż skręciłam w prawo w stronę Kwadratowego (Plac Puławskiego) ronda, czyli od strony jednokierunkowej miałam jechać w lewo. Po przejechaniu jechałam kawałek i zaraz skręcałam w lewo (ulica Mazurska, kolejna jednokierunkowa), a tam jechałam w prawo. Wylądowałam na Pana Tadeusza (nie ma zaznaczone na trasie bo coś mi chyba źle pokazuje) tam miałam parkowanie prostopadłem i zawracanie z wykorzystaniem inrastruktory drogowej po prawej stronie (wjazd do jakiegoś bloku, uważać żeby nie przejechać znaku ''zakaz wjazdu''). Potem już tylko wracanie Kołobrzeską do WORDU (przejazd koło LO VII, tam w lewo, następnie prawo i już tylko skręt w lewo na plac).


Trasa egzaminacyjna Olsztyn 2:

Długość trasy: 11.09 km


Opis trasy: Wyjazd z WORD w prawo Towarową do skrzyżowania ze światłami na światłach w prawo w Składową do świateł,na światłach w lewo w Lubelską do ronda, na rondzie w lewo w Dworcową , do skrzyżowania ze światłami, na światłach w prawo w Kołobrzeską,z Kołobrzeskiej w Głowackiego, z Głowackiego w prawo w Mickiewicza do skrzyżowania z Kopernika,na skrzyżowaniu w lewo do świateł na światłach w lewo w Piłsudskiego do skrzyżowania ze światłami z Kościuszki w prawo , na światłach w lewo w Żołnierską następnie w lewo w Głowackiego, na skrzyżowaniu w prawo w Piłsudskiego do ronda, na rondzie w prawo w Dworcową, z Dworcowej zjazd w uliczkę osiedlową w prawo i w prawo zjazd do parkingu Arpisu parkowanie prostopadłe z cofaniem wyjazd z parkingu do Dworcowej, Dworcową do skrzyżowania ze światłami z Żołnierską, zawracanie na skrzyżowaniu, Dworcową do ronda, rondzie w prawo w Piłsudckiego do skrzyżowania ze światłami , na światłach w lewo w Leonharda, do skrzyżowania ze światłami w lewo w Pana Tadeusza, Pana Tadeusza prosto do Soplicy jednokierunkowej prosto do Kołobrzeskiej (znak STOP)w prawo w Kołobrzeską do skrzyżowania ze światłami,na światłach w lewo w Leonharda do świateł ,na światłach w prawo w Towarową i zjazd do WORD


Miejsca opisowe:
Ul. Dworcowa
Parkowanie

Ul. Mickiewicza
Skrzyżowanie podporządkowane

Ul. Wyszyńskiego
Skrzyżowanie kolizyjne

Ul. Dworcowa
Zawracanie na skrzyżowaniu

Ul. Jacka Soplicy
Wyjazd z drogi jednokierunkowej, znak STOP

Ośrodek Egzaminacyjny w Olsztyn

OŚRODKI EGZAMINACYJNE OLSZTYN:

 

W Olsztynie jest tylko jeden ośrodek egzaminowania kierowców, a znajduje się on przy ul. Towarowej 17, 10-416 Olsztyn

 

W Olsztynie prawo jazdy można zdawać egzaminy teoretyczne oraz praktyczne na prawo jazdy we wszystkich kategoriach, czyli: AM, A1, A2, A, B, B1, B+E, C, C1, C+E, C1+E D, D1, D+E, D1+E oraz T.

CZYM JESZCZE ZAJMUJE SIĘ WORD OLSZTYN:
W WORD w Olsztynie oprócz zdawania teoretycznego i praktycznego egzaminu na prawo jazdy we wszystkich kategoriach można także skorzystać z szerokiej oferty szkoleń dla:
– Zawodowych kierowców zajmujących się transportem niebezpiecznych substancji;
– Operatorów żurawia;
– Z zakresu burt samowyładowczych;
– Operatorów wózków widłowych;
– Kierowców z dużą ilością punktów karnych;
– Kandydatów na diagnostów;
– Egzaminatorów;
– Instruktorów nauki jazdy.

 

Na terenie placówki znajduje się Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów, która prowadzi badania techniczne i okresowe wszelkich pojazdów samochodowych, motocykli, ciągników rolniczych oraz przyczep. Można również sprawdzić punkty bazowe podwozia i dowiedzieć się, czy zawieszenie samochodu utrzymuje parametry producenta. Bardzo ciekawym jest, iż cały dochód stacji uzyskany z przeprowadzanych badań jest przeznaczany na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego – Regionalne Centrum BRD w Olsztynie aktywnie działa na rzecz promowania bezpieczeństwa ruchu drogowego. Organizuje między innymi Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny na poziomie województwa warmińsko-mazurskiego, który jest skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych i jest zarazem eliminacją do ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego.

Co więcej w WORD w Olsztynie można wynająć pojazdy i plac manewrowy, sale szkoleniowe oraz różnego rodzaju pomieszczenia.

Średnia cena kursu prawa jazdy w Olsztyn to

do góry