Ranking szkół jazdy Tarnobrzeg

Średnia cena kursu prawa jazdy w Tarnobrzeg to 1725zł

Średnia cena dodatkowej godziny jazdy w Tarnobrzeg to 69zł

Podane wartości są poglądowe i służą porównaniu cen w różnych rejonach.

Szkoły jazdy znajdujące się w tym mieście:
Lokalizacja:
Henryka Sienkiewicza 1, 39-400 Tarnobrzeg, Polska
Zmień Odczytaj
Lista szkół:

Szkoły

Turbo OSK – Robert Wójcicki
(0) 0 opinii
Władysława Jasińskiego 8, 39-400 Tarnobrzeg, Polska
OSK u Piotra – Piotr Dereń
(0) 0 opinii
Adama Mickiewicza 4, 39-400 Tarnobrzeg, Polska
Nauka Jazdy Karol Gorycki
(0) 0 opinii
Targowa 13, 39-400 Tarnobrzeg, Polska
OSK Auto-Furtak
(0) 0 opinii
Adama Mickiewicza 34E, 39-400 Tarnobrzeg, Polska
OSK Wojtek
(0) 0 opinii
Zwierzyniecka 18, 39-403 Tarnobrzeg, Polska
|< <12 > >|

Ranking szkół nauki jazdy w Tarnobrzegu - Znajdź najlepszą

Przed Tobą decyzja o wyborze nauki jazdy w Tarnobrzegu. Czy wiesz, co musisz uwzględnić, gdy decydujesz się na wybrany ośrodek szkoleniowy? Na BeDriver znajdziesz wszystko, co w takiej sytuacji jest potrzebne do podjęcia mądrej decyzji. Skompletowaliśmy dla Ciebie liczące się szkoły w okolicy, dzięki którym podejście do egzaminu będzie proste i niezbyt stresujące. Dodatkowo zerknij na sekcję komentarzy i opinii. Tam absolwenci szkół zamieścili swoje opinie po zaliczeniu kursu i zdaniu prawka. Dowiesz się, czego możesz spodziewać się po zapisaniu się na kurs do wybranej szkoły i jakie wrażenia mieli twoi rówieśnicy. Koniecznie zerknij też na cennik, flotę i informacje o innych rodzaj prawa jazdy, które można tam wykonać. Już dzisiaj wybierz dla siebie najlepszą naukę jazdy w Tarnobrzegu i zacznij swoją przygodę z kierownicą. Prawo jazdy już czeka!

Jak znaleźć najlepszą szkołę jazdy w Tarnobrzegu?

Szukasz właściwej dla siebie nauki jazdy Tarnobrzegu? Co musisz wziąć pod uwagę decydując się na konkretny OSK? Zebraliśmy dla ciebie kilka fundamentalnych zasad, które wyszczególnione są poniżej. Uwzględnienie ich pomoże ci dokonać optymalnego wyboru. Sprawdź to!

Sprawdź opinie kursantów o szkole nauki jazdy w Tarnobrzegu

To jedna z ważniejszych rzeczy, jakie trzeba sprawdzić przed dołączeniem do wybranej szkoły. Dlaczego? Trudno jest cokolwiek powiedzieć o samym kursie, jeśli nic się nie wie o danej szkole. Dlatego lepiej zapytać tych, którzy już odwiedzili to miejsce i mają pewne doświadczenie. Zapoznaj się z opiniami i komentarzami zamieszczonymi obok OSK. Jaki klimat w nich panuje? Jacy są szkoleniowcy? Czy byli kursanci są z niej zadowoleni? To istotne informacje, które pomogą Ci skutecznie szukać najlepszego miejsca dla siebie!

Jakie auta są dostępne do nauki jazdy w szkołach w Tarnobrzegu?

Przynajmniej na początku ważne jest to, by jeździć autem podobnym do egzaminacyjnego, a najlepiej tym samy. Sporo ośrodków szkoleniowych ma w swoich szeregach właśnie takie pojazdy. Nie czujesz się zbyt pewnie za kółkiem i nie wyobrażasz sobie jazdy innym autem niż egzaminacyjne? Pójdź tam, gdzie auta są takie same jak na egzaminie. Co innego jeżeli auta  nie mają dla ciebie tajemnic i masz już uprawnienia np. na motocykl. Wtedy jazda autem nie powinna sprawić ci żadnych większych problemów. Zawsze jednak uwzględnij stan techniczny i rocznik auta. To ważne, by nie poruszać się rozklekotanym samochodem.

Koszty kursu na prawo jazdy w Tarnobrzegu - Ile trzeba wydać?

Mawia się, że cena może zdziałać cuda, więc sporo osób szuka właśnie najtańszych opcji. Jednak w przypadku prawa jazdy sytuacja nie jest tak jasna. Inwestujesz sporą kwotę, by nauczyć się jeździć i oczekujesz zdania egzaminu państwowego możliwie szybko i bezboleśnie. I na tym nie ma co oszczędzać. Najtańsze szkoły zwykle konkurują ceną, bo nie mają egzaminacyjnych pojazdów lub tak rozbudowanego zaplecza. Takie oferty sprawdź pod kątem zadowolenia kursantów i zdawalności. Nie ma nic złego w oszczędzaniu, ale potem zwykle trzeba kupować jeszcze kilka podejść do egzaminu. Chyba nie jest ci to potrzebne, prawda?

Zdaj egzamin na prawo jazdy w Tarnobrzegu z rankingiem BeDriver!

Teraz wybór powinien być o wiele łatwiejszy. Przed tobą końcowa decyzja i jesteśmy pewni, że z BeDriver znajdziesz najlepszą szkołę do nauki. Sprawdź wszystkie oferty z twojej okolicy i wybierz najlepszą! Już dzisiaj zacznij podróż po swoje prawo jazdy. Powodzenia!

Informacje
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu 39-400 Tarnobrzeg Ul. Sikorskiego 86A NIP: 867-18-19-168

Telefony:
tel. 15 822 63 80 e-mail: bok@word.tarnobrzeg.pl e-mail: m.tokarz@word.tarnobrzeg.pl

Godziny pracy: Sekretariat i wydziały: pn - pt: 7.30 – 15.30 Biuro Obsługi Klienta: pn: 8.00 – 16.00 , wt - pt: 8.00 – 17.00 soboty pracujące: 8.00 – 14.00 (sprawdź soboty pracujące) Kasa: pn: 8.00 – 16.00 , wt – pt: 8.00 – 17.00

Przejdź do strony internetowej Siedziba główna.

Zgłoś zmianę

W tym mieście prawo jazdy zdajesz na:
Hyundai i20
Moc 62kW (84 KM)
Romet ZetKA50
Moc 1,47kW (2,9 KM)
Kawasaki Z650
Moc 50kW (68 KM)
Kawasaki Z 125
Renault Traffic
Moc 74kW (100 KM)
Renault 320 Euro 5
Daf CF Euro 6
Solbus ST11
Ośrodek Egzaminacyjny w Tarnobrzeg

OŚRODKI EGZAMINACYJNE TARNOBRZEG:

 

W Tarnobrzegu jest tylko jeden ośrodek szkolenia kierowców i znajduje się on przy ul. Sikorskiego 86A, 39-4, Tarnobrzeg.

 

W WORD w Tarnobrzegu egzamin teoretyczny i praktyczny na prawo jazdy można zdawać w kategoriach: A, A1, B, B1, B+E, C, C+E, D oraz T.

 

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu prowadzi następujące szkolenia:

 1. Szkolenie dla kandydatów na egzaminatorów
 2. Szkolenie dla kandydatów na instruktorów nauki jazdy
 3. Kurs dla kierowców naruszających przepisy ruchu drogowego
 4. Szkolenie dla kierowców wykonujących przewóz drogowy
 5. Kierowanie ruchem drogowym
 6. Kontrola ruchu drogowego

Wszelkie informacje dotyczące kursów i szkoleń w tym m.in.:

 • warunków uczestnictwa
 • terminów rozpoczęcia zajęć
 • wymaganych dokumentów
 • programu szkolenia
 • opłat

Średnia cena kursu prawa jazdy w Tarnobrzeg to

do góry