Ranking szkół jazdy Głuszyca

Podane wartości są poglądowe i służą porównaniu cen w różnych rejonach.

Szkoły jazdy znajdujące się w tym mieście:
Lokalizacja:
Głuszyca, Polska
Zmień Odczytaj
Lista szkół:

Szkoły

Brak wyników...

Nauka jazdy Głuzyca - Wybierz idealną szkołę jazdy już dziś!

Przed Tobą wybór nauki jazdy w Głuszycy. Czy wiesz, co wziąć pod uwagę, gdy decydujesz się na konkretny ośrodek szkoleniowy? Na BeDriver znajdziesz wszystko, co w takiej sytuacji jest niezbędne. Zebraliśmy dla Ciebie najbardziej liczące się szkoły w okolicy, dzięki którym zdawanie prawa jazdy okaże się przyjemne i proste. Dodatkowo zerknij na sekcję komentarzy i opinii. Tam byli kursanci zamieścili swoje rekomendacje po zaliczeniu kursu i zdaniu prawka. Dowiesz się, czego możesz spodziewać się po przystąpieniu do wybranej szkoły i jakie wrażenia mieli twoi rówieśnicy. Koniecznie zerknij też na cennik, flotę i informacje o innych kategoriach prawa jazdy, które można tam zrobić. Już dzisiaj wybierz dla siebie naukę jazdy w Głuszycy i zacznij swoją przygodę. Prawo jazdy czeka!

Jak znaleźć najlepszą szkołę jazdy?

Szukasz odpowiedniej dla siebie nauki jazdy Głuszycy? Co musisz wziąć pod uwagę decydując się na konkretny OSK? Zebraliśmy dla ciebie kilka kluczowych zasad, które znajdują się poniżej. Uwzględnienie ich pomoże ci dokonać najlepszego wyboru. Przekonaj się!

Jakie opinie ma wybrana szkoła?

To jedna z ważniejszych rzeczy, jakie trzeba sprawdzić przed przystąpieniem do kursu. Dlaczego? Trudno jest cokolwiek powiedzieć o samym szkoleniu, jeśli nie zna się osobiście nikogo w szkole. Dlatego lepiej zapytać tych, którzy skorzystali z kursu osobiście. Zapoznaj się z opiniami i komentarzami zamieszczonymi obok OSK. Jaka atmosfera w nich panuje? Jacy są instruktorzy? Czy byli kursanci są z niej zadowoleni? To rzeczowe informacje, które pomogą Ci lepiej sobie radzić podczas poszukiwań.

Jaką flotą dysponuje ośrodek szkoleniowy?

Przynajmniej na początku ważne jest to, by jeździć autem podobnym do egzaminacyjnego, a najlepiej tym samy. Sporo szkół ma w swoich szeregach właśnie takie pojazdy. Nie czujesz się pewnie i przewidujesz naukę na pamięć wszystkich czynności? Pójdź tak, gdzie auta są takie same jak w WORD. Jeżeli mechanika samochodowa nie ma dla ciebie tajemnic i masz już uprawnienia np. na motocykl, jazda autem nie powinna sprawić ci większych problemów. Zawsze jednak uwzględnij stan techniczny i rocznik auta. To ważne, by nie poruszać się rozklekotanym samochodem, prawda?

Ile musisz zapłacić za kurs?

Mawia się, że cena może zdziałać cuda, więc trudno się dziwić poszukiwaniom najtańszych ofert. Jednak w przypadku prawa jazdy sytuacja nie jest tak klarowna. Inwestujesz sporą kwotę, by nauczyć się jeździć i przede wszystkim pozytywnie przejść egzamin praktyczny. I na tym nie ma co oszczędzać. Najtańsze szkoły zwykle konkurują ceną, bo nie mają odpowiedniej floty lub tak rozbudowanego zaplecza. Takie oferty sprawdź pod kątem zadowolenia kursantów i zdawalności. Nie ma nic złego w oszczędzaniu, ale czy potem nie trzeba będzie kupić kilku podejść do egzaminu?

Wybierz swoje prawo jazdy z BeDriver!

Teraz wybór powinien być o wiele łatwiejszy. Przed tobą ostateczna decyzja i jesteśmy pewni, że z BeDriver znajdziesz to, czego szukasz. Sprawdź wszystkie propozycje z twojej okolicy i wybierz najlepszą! Już dzisiaj zacznij podróż po swoje prawo jazdy. Powodzenia!

Informacje
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Wałbrzychu 58-304 Wałbrzych Ul. Piotra Wysockiego 28 NIP: 886-23-60-203

Telefony:
Dział Obsługi Klienta: tel.: (74) 665-91-16 fax: (74) 665-91-21 email: dok@word.walbrzych.pl Sekretariat: tel.: (74) 665-91-11 fax: (74) 665-91-21 email: sekretariat@word.walbrzych.pl Inspektor Ochrony Danych Osobowych: email: inspektor-rodo@word.walbrzych.pl

Godziny otwarcia: od pn. do pt. – 08:00 do 15:30

Przejdź do strony internetowej Siedziba główna.

Zgłoś zmianę

Informacje
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Wałbrzychu - Siedziba Terenowa w Świdnicy 58-100 Świdnica, ul. Głowackiego 1

Telefony:
Dział Obsługi Klienta: tel.: (74) 857-32-98 fax: (74) 857-32-98 email: otswidnica@word.walbrzych.pl web: www.word.walbrzych.pl

Godziny otwarcia: od pn. do pt. – 08:00 do 15:30

Przejdź do strony internetowej Świdnica.

Zgłoś zmianę

Informacje
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Wałbrzychu - Siedziba Terenowa w Kłodzku 57-300 Kłodzko ul. Warty 19

Telefony:
Dział Obsługi Klienta: tel.: (74) 867-40-24 fax: (74) 867-40-25 email: otklodzko@word.walbrzych.pl web: www.word.walbrzych.pl

Godziny otwarcia: od pn. do pt. – 08:00 do 15:30 Przerwa w pracy DOK: 11:00 – 11:30

Przejdź do strony internetowej Kłodzko.

Zgłoś zmianę

W tym mieście prawo jazdy zdajesz na:
Toyota Yaris
(69 KM)
Fiat Scudo
manualna
Man 12.250
Yamaha XJ6N
Moc 57,37kW (78 KM)
Yamaha MT 07
Moc 54,43kW (74,8 KM)
Yamaha YBR125 Custom
Moc 7,5kW (10,2 KM)
Yamaha TW 125
Romet ZetKA50
Moc 1,47kW (2,9 KM)
Otokar Vectio T
New Holland TD5.65
Ośrodek Egzaminacyjny w Głuszyca

Średnia cena kursu prawa jazdy w Głuszyca to

do góry