Ranking szkół jazdy Białystok

.

Średnia cena kursu prawa jazdy w Białystok to 1634zł

Średnia cena dodatkowej godziny jazdy w Białystok to 73zł

Podane wartości są poglądowe i służą porównaniu cen w różnych rejonach.

Szkoły jazdy znajdujące się w tym mieście:
Lokalizacja:
Księdza Adama Abramowicza, 15-369 Białystok, Polska
Zmień Odczytaj
Lista szkół:

Szkoły

Jaron – Jarosław Onacewicz
(0) 0 opinii
aleja Józefa Piłsudskiego 20, 15-446 Białystok, Polska
Faworyt
(0) 0 opinii
Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2, 15-004 Białystok, Polska
Alfa Wyższa Szkoła Jazdy – Tomasz Wysocki
(5) 4 opinii
Kardynała Stefana Wyszyńskiego 4A, 15-887 Białystok, Polska
Liczba instruktorów: 17
Szał – Szczepan Adam Łagoda
(0) 0 opinii
Lipowa 4, 15-427 Białystok, Polska
Liczba instruktorów: 13
Ale Jazda – Jarosław Leoniuk
(0) 0 opinii
Antoniukowska 11, 15-740 Białystok, Polska
Liczba instruktorów: 1
|< <1234 > >|

Nauka jazdy Białystok - Odkryj najlepszą szkołę jazdy w okolicy!

Za chwilę zaczynasz podróż po swoje prawo jazdy! To ekscytujący moment, ale wymaga od Ciebie znalezienia nauki jazdy w Białymstoku. Na szczęście na BeDriver znajdziesz sporo propozycji ośrodków szkoleniowych z całego miasta i okolicy. Zebraliśmy je dla Ciebie, żeby było Ci łatwiej wybrać ten, który odpowiada Twoim potrzebom. Dużym ułatwieniem będzie dla Ciebie sekcja komentarzy i ocen, w której znajdują się opinie absolwentów szkół jazdy w Białymstoku. Zamieściliśmy też na BeDriver ceny kursów, najważniejsze informacje o szkołach i instruktorach w nich uczących. Te wszystkie informacje posłużą Ci jako wskazówka do znalezienia miejsca na naukę prawa jazdy. Białystok ma wiele dobrych OSK. Z nami znajdziesz dla siebie ten najlepszy. Dlatego już dzisiaj skorzystaj z naszych podpowiedzi i zapisz się na kurs!

Co musi mieć dobra nauka jazdy w Białymstoku?

Czego chce kursant? Dobrze przygotować się do egzaminu, by zdać go za pierwszym razem. Nie ma opcji, by OSK zagwarantował Ci 100% szans na powodzenia za pierwszym podejściem. Możesz zwiększyć swoje szanse na sukces, wybierając właściwe miejsce, by nauka jazdy w Białymstoku zakończyła się zdanym egzaminem. Sprawdź poniższe podpowiedzi!

Opinie o szkole nauki jazdy w Białymstoku - Sprawdź co mówią kursanci

Dlaczego kupujesz ten produkt, a nie konkurencyjny? Jeśli robisz zakupy w sieci, na decyzję ma wpływ zdanie użytkowników. Podobnie jest z nauką jazdy w Białymstoku – jeśli absolwenci są zadowoleni, Ty zapewne też będziesz. Dlatego sprawdzaj opinie i oceny instruktorów oraz ośrodków szkoleniowych. W ten sposób poznasz zachowania osób tam pracujących, metody szkoleniowe i rzeczy, na które warto zwrócić uwagę. Na BeDriver znajdziesz wszystkie ośrodki nauki jazdy w Białymstoku, które liczą się w mieście. W sekcji komentarzy poznasz na ich temat interesujące informacje potrzebne do podjęcia ostatecznej decyzji.

Jakie auta dostępne są do nauki jazdy w OSK Białystok?

Model samochodu ma znaczenie zwłaszcza dla tych osób, które nie mają zbyt dużego doświadczenia w prowadzeniu pojazdów. Dla każdego kursanta ważne jest poczucie pewności siebie za kółkiem. Mając świadomość, że podczas nauki jazdy w Białymstoku będziesz szkolić się na pojeździe egzaminacyjnym, łatwiej będzie Ci pojechać do WORD. Nie musisz uczyć się dodatkowych rzeczy tuż przed kursem, czy szukać kluczowych elementów pod maską auta. Z drugiej strony ośrodki szkoleniowe nieposiadające auta egzaminacyjnego kuszą potencjalnych kursantów niższymi cenami. Jakość nauki nie zależy od rodzaju auta, ale ma wpływ na Twoje przyzwyczajenia. Co wybierzesz?

Sprawdź dodatkowe atuty szkół jazdy w Białymstoku

Jak OSK może wesprzeć Cię podczas kursu? Zapewnienie wiedzy akademickiej to nie wszystko. Ważna dla kursantów jest również pomoc w załatwieniu formalności, miejsce wykonania badań lekarskich, indywidualne podejście do potrzeb (miejsce rozpoczynania i kończenia jazd), czy dostępność szkolenia online. O tym dowiesz się z przeglądając oferty OSK widoczne na BeDriver. Wybierz tę, która jest najbardziej dopasowana do Ciebie.

Rozpocznij naukę jazdy w Białymstoku już teraz z rankingiem BeDriver!

Twoi znajomi już jeszcze autem? Jeśli chcesz do nich dołączyć, musisz zapisać się na kurs. Dlatego dokładnie zapoznaj się ze wszystkimi propozycjami widocznymi na BeDriver. Nie czekaj! Możesz zacząć swoje prawo jazdy właśnie teraz! Wystarczy kilka kliknięć, by mieć dostęp do materiałów szkoleniowych i rozpocząć zajęcia! Powodzenia!

Informacje
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białymstoku 15-532 Białystok Ul. Wiewiórcza 64 NIP: 542-24-96-960

Telefony:
tel. (85) 743-26-24, (85) 743-26-28 fax. wew. 42 e-mail: word@word.bialystok.pl Dział Egzaminowania - Obsługa Klienta tel. (85) 743-26-24 wew. 22 Dział Szkoleń - Obsługa Klienta tel. (85) 743-26-27 szkolenia@word.bialystok.pl Inspektor Ochrony Danych iodo@word.bialystok.pl

Ośrodek czynny dla Klientów: Od poniedziałku do piątku od 7:30 do 15:30, Dział Egzaminowania – Obsługa Klienta czynna od poniedziałku do piątku od 7:30 do 18:00 Dział Szkoleń – Obsługa Klienta czynna od poniedziałku do piątku od 8:00 do 15:30

Przejdź do strony internetowej Siedziba główna.

Zgłoś zmianę

Informacje
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białymstoku – Oddział terenowy w Bielsku Podlaskim 17-100 Bielsk Podlaski ul. Widowska 1 lok.2

Telefony:
tel. 733 255 205 e-mail: filia@word.bialystok.pl Dział Egzaminowania - Obsługa Klienta tel. (85) 743-26-24 wew. 22 Dział Szkoleń - Obsługa Klienta tel. (85) 743-26-27 szkolenia@word.bialystok.pl Inspektor Ochrony Danych iodo@word.bialystok.pl

Ośrodek czynny dla Klientów: Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00, Dział Egzaminowania – Obsługa Klienta czynna od poniedziałku do piątku od 7:30 do 18:00 Dział Szkoleń – Obsługa Klienta czynna od poniedziałku do piątku od 8:00 do 15:30

Przejdź do strony internetowej Siedziba terenowa - Bielsk Podlaski.

Zgłoś zmianę

W tym mieście prawo jazdy zdajesz na:
Toyota Yaris
(69 KM)
Fiat Punto
Moc 50,75kW (69 KM)
manualna
Mercedes Vito
Man LE 12.22
Man TGM 15.280
DAF FA LF55
Yamaha XJ6N
Moc 57,37kW (78 KM)
Yamaha YBR125 Custom
Moc 7,5kW (10,2 KM)
Yamaha YN50 Neos 2T
Romet RAW50 Ogar Caffe
Zetor 4320
Trasy egzaminacyjne znajdujące się w tym mieście:
Trasa egzaminacyjna

Długość trasy: 11.61 km


Opis trasy: WORD-Wiewiórcza-Myśliwska-na rondzie zawrót-Niedźwiedzia-Żurawia-Wiewiórcza-Mickiewicza-Świętojańska-Plac Katyński(rondo)zawrót-Akademicka-Krasińskiego w prawo na Skłodowskiej-Legionowa-Cieszyńska prosto na Młynową-Cieszyńska w prawo na Kaczorowskiego-Zwierzyniecka-Mickiewicza-Wiewiórcza WORD.


Ośrodek Egzaminacyjny w Białystok

OŚRODKI EGZAMINACYJNE WORD BIAŁYSTOK:

 

Białystok posiada dwa ośrodki egzaminacyjne. Siedziba główna znajduje się w Białymstoku przy ul. Wiewiórczej 64, 15-532 Białystok, a oddział terenowy znajduje się w Bielsku Podlaskim przy ul. Widowskiej 1 lok. 2, 17-100 Bielsk Podlaski.

 

W WORD w Bydgoszczy prawo jazdy można zdawać na kategorię AM, A, A1, A2, B, B1, B+E, C1, C, C+E, D1, D, D+E oraz T, a w Bielsku Podlaskim egzamin praktyczny można zdawać na kategorie AM, B1 oraz B, a teoretyczny na AM, A1, A2, A, B, B1.

 

CZYM JESZCZE ZAJMUJE SIĘ WORD W BYDGOSZCZY?

Poza tym WORD oferuje także:
– Szkolenie redukujące ilość punktów karnych o 6 punktów;
– Szkolenie reedukacyjne, dla kierowców prowadzących pod wpływem alkoholu;
– Okresowe szkolenie dla zawodowych kierowców transportu drogowego;
– Szkolenie dla zawodowych kierowców przewożących materiały niebezpieczne;
– Warsztaty dla egzaminatorów, które podnoszą kwalifikacje;
– Pakiet szkoleń dla diagnostów;
– Szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

WORD w Białymstoku plasuje się na trzecim miejscu wśród wszystkich Ośrodków Ruchu Drogowego w Polsce, jeśli chodzi o zdawalność egzaminów praktycznych. Zdaje tutaj 38,1% wszystkich osób podchodzących do egzaminu.

Średnia cena kursu prawa jazdy w Białystok to

do góry