Ranking szkół jazdy Oleśnica

Średnia cena kursu prawa jazdy w Oleśnica to 2300zł

Średnia cena dodatkowej godziny jazdy w Oleśnica to 84zł

Podane wartości są poglądowe i służą porównaniu cen w różnych rejonach.

Szkoły jazdy znajdujące się w tym mieście:
Lokalizacja:
plac Stanisława Staszica 1, 56-400 Oleśnica, Polska
Zmień Odczytaj
Lista szkół:

Szkoły

Mila – Kamil Mileszko
(0) 0 opinii
Rzemieślnicza 9F, 56-400 Oleśnica, Polska
Liczba instruktorów: 10
OSK Herkules – Jarosław Stempin
(0) 0 opinii
Rynek 45A, 56-400 Oleśnica, Polska
Szkolenie Kierowców Zbigniew Kawiński
(0) 0 opinii
3 Maja 44, 56-400 Oleśnica, Polska
Szkolenie Kierowców Jan Brzozowski
(0) 0 opinii
Majora Henryka Sucharskiego 2, 56-400 Oleśnica, Polska
Liczba instruktorów: 5

Nauka jazdy Oleśnica - Ranking 2023

Czy twoim zdaniem trudno jest zdać za pierwszym? Zdania są podzielone, ale wielu udowadnia, że jest to możliwe. Chcesz do nich dołączyć? Gdy wybierzesz naukę jazdy w Oleśnicy, pozostanie ci dostosować się do indywidualnych warunków i zacząć naukę. Kluczem jest podjęcie dobrej decyzji, w jakim ośrodku się uczyć. Dlatego na BeDriver umieściliśmy dla ciebie zestawienie najlepszych szkół i instruktorów z Oleśnicy. Znajdziesz o nich opinie, oceny, dowiesz się, ile kosztuje kurs i godzina jazdy. Zobaczysz auta w przygotowanej flocie i zyskasz przewagę nad innymi, którzy wybierają swoja szkołę w ciemno. Dlatego już teraz przeczytaj dostępne informacje i zdecyduj, w którym OSK odbierzesz swoje szkolenie. Wsiadaj za kółko po swoje prawko!

Jak wybrać skuteczną naukę jazdy?

Szkołę jazdy zwykle wybiera się tylko raz. Aby nie żałować w trakcie kursu, warto wiedzieć, co brać pod uwagę szukając ośrodka. Dlatego poniżej przedstawiamy kilka najważniejszych zasad, które koniecznie trzeba uwzględnić przy wyborze szkoły. Sprawdź je!

Komentarze byłych kursantów

To chyba najcenniejszy źródło wiedzy na temat OSK i instruktorów. W opiniach znajdziesz w zasadzie wszystko, co niezbędne – od atmosfery, przez jakość wykładów, po jazdy. Szukaj takich szkół, które mogą pochwalić się najlepszymi komentarzami. Duża liczba powtarzających się opinii negatywnych na konkretny temat może być dla ciebie wskazówką, na co trzeba uważać. Pamiętaj jednak o tym, że komentarze są subiektywne i nie zawsze mówią całą prawdę. Nie zawsze kursanci uwzględniają w nich swoje własne błędy. Dlatego to nie jedyne kryterium wyboru.

Wsparcie po stronie szkoły i dodatkowe usługi

Co to odkładnie znaczy? Zerknij na wszystko to, co szkoła oferuje w pakiecie. Nauka jazdy w Oleśnicy i innych miastach związana jest z wyrobieniem numeru PKK i badaniami lekarskimi. Jak OSK pomaga w załatwieniu tych spraw? Czy musisz zrobić to wszystko samodzielnie? A może dają jakąś zniżkę na badania? A może interesują cię raty 0% lub szkolenie w całości prowadzone online? Takie wsparcie ze strony szkoły może być bardzo potrzebne. Oczywiście potrzeby kursantów różnią się od siebie więc wybierz taki OSK, który zapewni pomoc adekwatna do twoich potrzeb.

Cena kursu i zdawalność

To kolejne sprawy, które mają spory wpływ na ostateczny wybór. Szkolenia na prawo jazdy są w zbliżonych cenach i mogą różnić się od siebie nieznacznie. Nie zawsze najtańsze opcje zdają się być najrozsądniejsze, ale też najdroższe nie muszą gwarantować bezproblemowego zdania egzaminu. Dlatego kwestię ceny zestaw z poziomem zdawalności. Sprawdź, ile osób z danej szkoły zdaje w WORD. Dzięki temu łatwiej ci będzie zdecydować, gdzie najlepiej uczą.

Wybierz dzisiaj szkołę dla siebie!

Przed tobą wybór szkoły, ale nie musi on być trudny. Sprawdź w praktyce zasady, o których mówiliśmy powyżej i na ich podstawie podejmij decyzję. Wybierz tę szkołę jazdy na BeDriver, która spełnia twoje wymagania. Wsiadaj za kółko i śmigaj po swoje prawko! Powodzenia!

Informacje
Dolnośląski Ośrodek Ruchu Drogowego w Krakowie 50-512 Wrocław Ul. Łagiewnicka 12 NIP: 899-21-98-741

Telefony:
Sekretariat WORD : /71/ 774-67-70 FAX : /71/ 774-67-99 Referat Obsługi Klienta : /71/ 774-67-93 Dział Szkoleń : /71/ 774-67-74 Dział Egzaminowania : /71/ 774-67-76 Dział Organizacji i Logistyki : /71/ 774-67-78 Dział Finansowo - Księgowy : /71/ 774-67-83 Inspektor Ochrony Danych : /71/ 774-67-84

Godziny otwarcia: Referat Obsługi Klienta DORD: od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 - 16.30 Sekretariat DORD Wrocław: od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 15.00

Przejdź do strony internetowej Siedziba główna.

Zgłoś zmianę

W tym mieście prawo jazdy zdajesz na:
Kia Rio
Moc 61,78kW (84 KM)
Yamaha MT 07
Moc 54,43kW (74,8 KM)
Yamaha XJ6N
Moc 57,37kW (78 KM)
Honda NC700SC
Romet ZetKA50
Moc 1,47kW (2,9 KM)
MAN 12.240
Moc 176kW (240 KM)
manualna
Otokar Vectio T
Yamaha YBR125 Custom
Moc 7,5kW (10,2 KM)
Ośrodek Egzaminacyjny w Oleśnica

OŚRODEK EGZAMINACYJNY W Oleśnicy:

Odział terenowy WORDU Wrocław znajduje się w Oleśnicy przy ul. Wrocławskiej 30b. Oprócz tego Wrocław posiada dodatkowe dwa ośrodki egzaminacyjne: siedzibę główną we Wrocławiu (znajdującą się przy ul. Łagiewnickiej 12, 50-512 Wrocław) oraz terenowy oddział Dolnośląskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Oławie, położony na ul. Różanej 8, 55-200 Oława.

 

W oddziale w Oleśnicy prawo jazdy można zdawać na kategorie motorowe (AM, A1, A2 i A) oraz samochodów osobowych (B oraz B1).

 

Od dnia 25 września 2019 roku istnieje możliwość zapisu się na egzamin prawa jazdy w tej placówce. Zapisów na egzamin można dokonywać drogą elektroniczną korzystając z programu INFO CAR, bądź w referacie obsługi klienta WORD we Wrocławiu. Oddział Terenowy w Oleśnicy czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

 

CZY ŁATWIEJ ZDAĆ W OLEŚNICY NIŻ WE WROCŁAWIU?

Oleśnica jest znacznie mniejszym miastem niż Wrocław i o dziwo trudniej zdać tam zarówno egzamin praktyczny, zaś łatwiej teoretyczny. Według danych z 2019 roku zdawalność egzaminu teoretycznego w Oleśnicy wynosiła 62%, zaś we Wrocławiu było to 52,98%. Jeśli chodzi o egzamin praktyczny: w Oleśnicy 35,71%, a we Wrocławiu 39,86%.

 

JAK ZDAĆ PRAWO JAZDY W OLEŚNICY?

Aby zdać prawo jazdy w Łodzi trzeba się solidnie do tego zadania przygotować. Każdy kursant musi zaliczyć przygotowanie teoretyczne oraz praktyczne, aby móc z powodzeniem odbyć egzamin państwowy. Oczywiście kluczem do sukcesu jest zaangażowanie w naukę, ale też słuchanie instruktorów podczas prowadzonych przez nich lekcji.

Aby przyspieszyć zapisanie się na egzamin państwowy, warto wcześniej zadbać o wymagane dokumenty, takie jak badanie lekarskie czy zdjęcie. Po zdaniu wewnętrznego egzaminu w szkole jazdy można już zapisać się na egzamin państwowy. Można to uczynić w lokalizacji, w której zamierza się zdawać egzamin (nie ma możliwości zapisu w innej lokalizacji niż ma się odbyć egzamin) lub przez internet. W trakcie zapisu trzeba wybrać odpowiadający termin oraz uiścić zapłatę za egzamin.

 

Zapisy na egzamin:

Zapisów na egzamin można dokonywać drogą elektroniczną korzystając z programu INFO CAR, bądź w referacie obsługi klienta WORD we Wrocławiu. Oddział Terenowy w Oławie czynny od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00

 

Zdawalność Oleśnica:

Egzamin teoretyczny:
– ogółem – 62,0%

Egzamin praktyczny:

– ogółem – 35,71%

Średnia cena kursu prawa jazdy w Oleśnica to

do góry