Ranking szkół jazdy Konin

Średnia cena kursu prawa jazdy w Konin to 2185zł

Średnia cena dodatkowej godziny jazdy w Konin to 58zł

Podane wartości są poglądowe i służą porównaniu cen w różnych rejonach.

Szkoły jazdy znajdujące się w tym mieście:
Lokalizacja:
Rondo NSZZ Solidarności, 62-500 Konin, Polska
Zmień Odczytaj
Lista szkół:

Szkoły

Nova Nauka Jazdy
(0) 0 opinii
Fryderyka Chopina 9, 62-500 Konin, Polska
Duet OSK – Janusz Wawrzyniak
(0) 0 opinii
Zakładowa 7, 62-510 Konin, Polska
OSK „Roszak” – Arkadiusz Roszak
(0) 0 opinii
plac Zamkowy 9A, 62-500 Konin, Polska
Autko
(0) 0 opinii
Kościelna 3, 62-500 Konin, Polska
Auto-Moto – Krzysztof Hendzel
(0) 0 opinii
Zakładowa 4c, 62-510 Konin, Polska

Nauka jazdy Konin - Sprawdź ranking szkół jazdy w Koninie w 2024 roku

Przed Tobą wybór szkoły jazdy w Koninie? BeDriver pomoże CI zdecydować z korzyścią dla Ciebie. Skupiliśmy na poniższej liście najlepsze ośrodki szkoleniowe w mieście. Znajdziesz na niej szkoły, które oferują najwyższy standard i pozwolą Ci rozwinąć skrzydła za kółkiem. Teraz nie musisz już obawiać się, gdzie zaczniesz swoje szkolenie. Poznaj poniższe opcje i wybierz najlepszą dla siebie teraz!

Gdzie najlepiej zdawać prawo jazdy w Koninie? Opinie

Zanim wybierz produkt lub usługę, musisz wiedzieć, jakiej jest jakości. Dlatego BeDriver ma dla Ciebie ranking szkół jazdy w Koninie. Znajdziesz w nim nie tylko listę najlepszych ośrodków, ale przede wszystkim komentarze i opinie na ich temat. To właśnie doświadczenia innych uczniów stanowią cenne źródło informacji, trudno dostępnych na oficjalnych stronach szkół jazdy. Dzięki tym opiniom dowiesz się, jakie były ich doświadczenia i jak dokonać najlepszego wyboru, gdy planujesz naukę jazdy w Koninie.

Na jakich autach zdaje się prawo jazdy w Koninie?

Wśród kursantów panuje przekonanie, że najlepiej jeździć tym samym modelem auta, które będzie na egzaminie. Takie podejście ma duży sens, bo pozwala zmniejszyć stres w tym najważniejszym dniu związanym z prawem jazdy. Najlepsza szkoła jazdy w Koninie pozwoli Ci uczyć się na pojazdach egzaminacyjnych. A co jeśli chcesz uczyć się w szkole, która nie ma takiego auta, ale z jakichś powodów jest dla Ciebie odpowiednia? Sprawdź, czy cena kursu obejmuje podstawienie pojazdu na egzamin, a jeśli nie, to jak dużo musisz zapłacić za taką usługę.

Po czym poznać dobrego instruktora w Koninie? Opinie

Kluczowym elementem sukcesu w nauce jazdy jest doświadczony i kompetentny instruktor. Podczas szkolenia chcesz mieć przy sobie nauczyciela, który bez presji podpowie Ci, co powinieneś robić i jak wyeliminować błędy. Pamiętaj, że będą Ci się zdarzać, może nawet w sporej liczbie, więc nie zniechęcaj się, gdy instruktor zacznie Ci na nie zwracać uwagę. Szkoła nauki jazdy w Koninie, która ma wysoką zdawalność na egzaminach, zatrudnia najlepszych instruktorów. Poziom zdawalności i jakość nauczania mają ze sobą ścisły związek. Najlepsza szkoła jazdy w Koninie zapewni Ci pewność, że na egzaminie nie zaskoczy Cię nic złego.

Ile kosztuje kurs i nauka na prawo jazdy w Koninie?

Zdobycie prawa jazdy w Koninie wiąże się z określonymi kosztami. Na BeDriver masz możliwość porównania cen kursów oraz godzin jazdy w różnych szkołach nauki jazdy w Gorzowie Wielkopolskim. Jeśli jakaś opcja jest nieco droższa od planowanego budżetu, ale zapewnia dodatkowe przydatne opcje, warto zdecydować się właśnie na nią. Pamiętaj, że cena kursu powinna dobrze odzwierciedlać zawartość pakietu. Najlepsze szkoły jazdy w Koninie często oferują dodatkowe opcje, przydatne na egzaminie i podczas samodzielnej jazdy. Jeśli chcesz z nich skorzystać, szukaj właśnie takiego ośrodka szkoleniowego.

Ranking najlepszych szkół jazdy w Koninie z BeDriver!

Dlaczego warto wybrać ranking szkół jazdy w Koninie od BeDriver? To proste – otwarcie mówimy o cenach, przedstawiamy szczegóły oferty, ujawniamy oceny i komentarze absolwentów. Wszystkie te informacje masz w jednym miejscu. U nas znajdziesz nie tylko szkołę nauki jazdy w Koninie, ale też w 90 innych miastach Polski. Znajdź najlepszą opcję dla siebie i zacznij jeździć!

Informacje
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Koninie 62-510 Konin Ul. Zakładowa 4b NIP: 665-22-63-987

Telefony:
tel.: 63 244 83 88, fax.: 63 244 83 89 Dyrektor: Piotr Florek tel.: 63 244 83 88, e-mail: dyrektor@word.konin.pl Zastępca Dyrektora, BRD: Mariusz Seńko tel.: 63 244 83 88, e-mail: zastepca.dyrektora@word.konin.pl Sekretariat: Weronika Kochańska tel.: 63 244 83 88 wew. 21, e-mail: sekretariat@word.konin.pl Biuro obsługi klienta: Adam Augustiański, Danuta Przybylak, Paulina Przysło tel.: 63 240 20 30, 63 240 20 31, 63 240 20 32 Egzaminator nadzorujący: Przemysław Kurzawa tel.: 63 244 83 88 wew.: 23 Główny księgowy: Jadwiga Borowiak tel.: 63 244 83 88 wew.: 24, e-mail:glowny.ksiegowy@word.konin.pl Zespół Obsługi Technicznej: Leszek Klijewski tel.: 63 244 83 88 wew.: 28, e-mail: administracja@word.konin.pl Informatyk: Jarosław Kujawa tel.: 63 244 83 88 wew.: 39, e-mail: informatyk@word.konin.pl

Godziny otwarcia: pon.-pt. 7.30-15.30

Przejdź do strony internetowej Siedziba główna.

Zgłoś zmianę

W tym mieście prawo jazdy zdajesz na:
Kia Rio
Moc 61,78kW (84 KM)
Kymco Agility 50
Junak ZN50Q-8
Moc 2,6kW (2,72 KM)
manualna
Yamaha XJ6N
Moc 57,37kW (78 KM)
MAN 12.240
Moc 176kW (240 KM)
manualna
Man 12.250
Zetor Proxima 90
Trasy egzaminacyjne znajdujące się w tym mieście:
Trasa egzaminacyjna Konin 1

Długość trasy: 15.27 km


Miejsca opisowe:
Ul. Zakładowa
Parkowanie, zawracanie. Łatwizna.

Al. Zakładowa
Gdzieś tutaj zatrzymanie przy drzewie. Śmiało rozpędzamy się do 50 km/h i łagodnie zatrzymujemy blisko (!) prawej krawędzi jezdni. Ja zatrzymałem się zbyt daleko, egzaminator otworzył drzwi i powiedział, że powinienem to mieć na kursie. Za drugim razem w udało się w innym miejscu.

Rondo NSZZ Solidarności
Zawracanie na rondzie.

Ul. Okólna
Przejazd kolejowy. Jeżeli szlaban jest zamknięty i nie zbliża się właśnie pociąg, zaciągamy ręczny i wrzucamy na luz - to raczej nie będzie powód oblania ale egzaminator może mieć pretensje o trzymanie ciągle pedałów sprzęgła i hamulca. Pamiętamy, żeby się rozejrzeć.

Ul. Długa Łąka
Gdzieś w tym lesie zatrzymanie w wyznaczonym miejscu (wreszcie udane :) i zawracanie z wykorzystaniem drogi leśnej.

Ul. Leśna
Uwaga na dupki maluchów. Droga jest wąska, trzeba włączyć kierunkowskaz przy omijaniu!

Trasa egzaminacyjna Konin 2

Długość trasy: 12.64 km


Miejsca opisowe:
Ul. Działkowa
Parkowanie prostopadłe przodem

Al. Dworcowa
Zawracanie na skrzyżowaniu

Ul. Bydgoska
Zawracanie na 3

Ośrodek Egzaminacyjny w Konin

OŚRODKI EGZAMINACYJNE KONIN:

 

W Koninie jest tylko jeden ośrodek szkolenia kierowców i znajduje się on przy ul. Zakładowej 4b, 62-510 Konin.

W WORD w Koninie egzamin teoretyczny i praktyczny na prawo jazdy można zdawać we wszystkich kategoriach, a mianowicie: A, A1, A2, A,  B, B1, B+E, C, C1, C+E, C1+E, D, D1, D+E, D1+E oraz T.

 

Oprócz możliwości zdawania egzaminów praktycznych i teoretycznych na prawo jazdy we wszystkich kategoriach, WORD w Koninie oferuje szkolenia:
• Dla osób, które będą się zajmowały kierowaniem ruchem drogowym.
• Dla kierowców, którzy mają zbyt dużą ilość punktów karnych. Uczestnictwo w takim szkoleniu pozwala na zredukowanie ich ilości o 6 punktów. Można na kurs zapisać się maksymalnie co 6 miesięcy.
• Dla kierowców, którzy prowadzili pojazd pod wpływ alkoholu lub innych środków oduczających. Kurs ten ma charakter reedukacyjny, a udział w nim jest obowiązkowych dla tych, którzy otrzymali od starosty stosowne zaświadczenie i skierowanie.

 

Na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Koninie można także, po wcześniejszej rezerwacji, wynająć sale wykładowe. Są one wynajmowane osobom prywatnym, firmom oraz szkołom.

 

Dodatkowo ośrodek ten organizuje i współorganizuje różnego rodzaju imprezy kulturalne, bierze udział w promowaniu bezpiecznej aktywności na drodze przez kierowców oraz rowerzystów. Na jego terenie można wziąć udział także w festynach rodzinnych, konkursach ze znajomości przepisów ruchu drogowego. Organizuje także programy prewencyjne. Ośrodek bierze także czynny udział w akcji „Odblask to nie obciach”, która ma na celu promowanie odblasków przez pieszych poruszających się po zmierzchu.

 

WORD w Koninie współpracuje także z organizacjami, takimi jak WOŚP oraz organizuje rajdy rowerowe i samochodowe.

Średnia cena kursu prawa jazdy w Konin to

do góry