Igielski – Mieczysława Igielska

Igielski – Mieczysława Igielska

573 444 465 Pokaż numer
(91) 812 15 15 Pokaż numer
(91) 812 18 19 Pokaż numer
(91) 812 17 20 Pokaż numer
igielski@igielski.com.pl Pokaż e-mail
Zapraszamy do nas:
1. aleja Bohaterów Warszawy 18, 70-382 Szczecin, Polska

GODZINY OTWARCIA
Biuro centralne w Szczecinie czynne jest od poniedziałku do piątku
w godzinach od 08.00 do 18.00.
Porównaj szkoły
Porównaj szkoły
Zapraszamy do nas:
1. aleja Bohaterów Warszawy 18, 70-382 Szczecin, Polska

GODZINY OTWARCIA
Biuro centralne w Szczecinie czynne jest od poniedziałku do piątku
w godzinach od 08.00 do 18.00.
U nas zdasz prawo jazdy na kategorię: A, B, B+E, C, C+E, D

   

 

E-LEARNING 

Jako pierwszy i dotychczas jedyny Ośrodek Szkolenia Kierowców w województwie zachodniopomorskim udostępniamy naszym klientom możliwość odbywania kursów teoretycznych na prawo jazdy wszystkich kategorii metodą E-learningu.

W związku z tym uprzejmie informujemy, iż prowadzimy ciągły nabór na kursy kategorii „A” dla klientów zainteresowanych tą formą szkolenia. Metoda E-learningu eliminuje konieczność dostosowania się kursantów do z góry narzuconego harmonogramu zajęć.

KORZYŚCI METODY E-LEARNINGU:

  • Ogromna oszczędność czasu i pieniędzy wynikająca z braku konieczności uczestnictwa w stacjonarnych wykładach z teorii w systemie tradycyjnego szkolenia. Klient do nauki potrzebuje jedynie komputera (również smartfon, tablet) oraz dostępu do Internetu,
  • Dowolna data rozpoczęcia oraz zakończenia kursu – klient sam decyduje o dacie rozpoczęcia i zakończenia szkolenia w zależności od stopnia jego zaangażowania. Dzięki temu nie musi on dostosowywać się do z góry ustalonego harmonogramu prowadzonych wykładów,
  • Elastyczne godziny nauki – to od Ciebie zależy czy uczysz się w ciągu dnia, czy w nocy, a wszystko to w zaciszu własnego domu lub w przytulnej kawiarni. Niezbędne do tego jest jedynie urządzenie z dostępem do Internetu oraz dobre chęci 🙂
  • Ciekawa, interaktywna forma kursu z dużą ilością zdjęć oraz filmów instruktażowych. Teoria wcale nie musi być jedynie nudnym obowiązkiem !

UWAGA! U nas każdy Kursant może bezpłatnie dokształcać się – co oznacza, że za teorię płacisz tylko raz

Zobacz pełny opis szkoły
Oferujemy Państwu kompleksową gamę badań psychologicznych i lekarskich dla kierowców

Posiadamy wpis do rejestru NZOZ wojewody zachodniopomorskiego pod nr 32-00941 oraz rejestru przedsiębiorców prowadzących działalność psychologiczną pod nr 2-PPO2O.
Termin przyjęć

Okulista - poniedziałek 13:30
Neurolog - wtorek 13:30
Psycholog - od poniedziałku do piątki o 16:15
Orzecznik - we wtorki o 14:30 i w piątki o 14:00

Ceny badań są określone Ustawowo i wynoszą:
- badania lekarskie do prawa jazdy/kwalifikacji wstępnej - 200 zł
- badania psychologiczne do prawa jazdy/kwalifikacji wstępnej - 150 zł
- badania lekarskie i psychologiczne do prawo jazdy lub kwalifikacji wstępnej - 350 zł
- badania łączone tj. badania lekarskie i psychologiczne do prawa jazdy i kwalifikacji wstępnej - 450 zł

Cennik Igielski – Mieczysława Igielska

Kurs prawa jazdy kat. A - wersja e-learning
2450 zł
Kurs prawa jazdy kat. B - wersja e-learning
2240 zł
Kurs prawa jazdy kat. B+E
1600 zł
Kurs prawa jazdy kat. C - wersja e-learning
3500 zł
Kurs prawa jazdy kat. C+E
3250 zł
Kurs prawa jazdy kat. D po B - wersja e-learning
5450 zł
Kurs prawa jazdy kat. D po C - wersja e-learning
4450 zł
Godziny uzupełniające kat. A
100 zł
Godziny uzupełniające kat. B
80 zł
Godziny uzupełniające kat. B+E
100 zł
Godziny uzupełniające kat. C
150 zł
Godziny uzupełniające kat. C+E
160 zł
Godziny uzupełniające kat. D
150 zł
Zobacz cały cennik
U nas zrobisz badania lekarskie!
Dowiedz się więcej
KIEDYŚ I DZIŚ  Firma Centrum Szkolenia IGIELSKI Logistyka-Transport Mieczysława Igielska powstała w marcu 1992 roku jako dwuosobowy ośrodek szkolenia kandydatów na kierowców kategorii „B” prawa jazdy. W miarę upływu czasu firma rozwijała się poszerzając ofertę szkoleniową na kolejne kategorie prawa jazdy (1993 r. na kategorię „C” oraz „CE”, a w roku 1994 na kategorię „A”) i tak w ciągu niespełna 2 lat Nauka Jazdy IGIELSKI stanęła w czołówce największych ośrodków szkolenia kierowców w Szczecinie. W roku 1996 Centrum Szkolenia IGIELSKI jako jeden z pierwszych prywatnych ośrodków uzyskał upoważnienie od Wojewody na prowadzenie kursów metodycznych instruktora nauki jazdy kategorii A, B, C, CE, BE i D. Ponadto, w tym samym roku Ośrodek zmienił lokalizację z Witkiewicza na Bohaterów Warszawy 42 (były Mehatronik) oraz powstał oddział w Stargardzie Szczecińskim oferujący usługi szkoleniowe na kat. „B” oraz „C” i „CE”. Na przestrzeni lat firma gwałtownie się rozwijała i tak w roku 1998 otwarty został kolejny oddział w Lipianach oraz zmieniła się siedziba główna na Boh. Warszawy 24 w Szczecinie. Lata 1999 oraz 2000 to rok po roku otwarcie kolejnych filii w Chojnie i w Pyrzycach oferujących szkolenia na kat. „B” prawa jazdy. Przez cztery kolejne lata przedsiębiorstwo dążyło do ciągłej poprawy jakości szkolenia osiągając przy tym pozycję lidera Ośrodków Szkół Kierowców. Osiągając wysoki poziom szkolenia kandydatów na kierowców kadra zarządzająca zdecydowała się na poszerzenie oferty usługowej na szkolenia zawodowe operatorów wózków jezdniowych oraz kierowców zawodowych. Ponadto Grupa IGIELSKI realizuje liczne kursy dofinansowane Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Mając na uwadze dobro klientów, oferuje kompleksowość  przeprowadzenia  szkoleń, badań lekarskich i psychologicznych oraz pomoc w skompletowaniu wszelkich wymaganych dokumentów niezbędnych do wymiany prawa jazdy i uzyskania w nim wpisu kodu wspólnotowego. W roku 2004 rozszerzono ofertę szkoleniową na kursy prawa jazdy kat. „BE”. Na przełomie 2008/2009 roku nawiązała ścisła współpracę z Ośrodkami Szkoleń Kierowców z całej Polski tworząc Grupę ATJ. Jako jedna z pierwszych w Polsce wyszła naprzeciw europejskim wymogom  stawianym  przez  rynek usług transportowych w kraju i dzięki wielu wysiłkom oraz wytężonej pracy staliśmy się Grupą Firm o zasięgu ogólnopolskim – skupiającym  podmioty szkoleniowe z 14 województw. Grupa ATJ spełnia wszystkie obostrzenia prawne i  posiada wymagane prawem zezwolenia na prowadzenie kursów Kwalifikacji Wstępnej oraz Szkoleń Okresowych wydane przez odpowiednich Wojewodów. Bez względu na miejsce realizowanego szkolenia główny nacisk kładziemy na solidne i rzetelne przygotowanie dydaktyczne i techniczne oraz pomoc jak i doradztwo zawodowe dla obecnych i przyszłych kierowców zawodowych. Do chwili obecnej przeszkoliliśmy ponad 8 tyś. kierowców zawodowych według nowych przepisów.
Rejony działania
Adresy początkowe:
Rejony działania:
  • #Szczecin
  • lub w innym miejscu ustalonym indywidualnie z instruktorem
Nasze pojazdy
Car

Toyota Yaris

Car

Hyundai i20

Opinie o szkole Igielski – Mieczysława Igielska

Wystaw opinię
Ocena ogólna: 0/5
Liczba opinii: 0
Więcej o szkole

Igielski – Mieczysława Igielska

Szkoła „Igielski – Mieczysława Igielska” to renomowana firma, której misją jest nie tylko przekazywanie umiejętności prowadzenia pojazdu, ale również kształtowanie pewności siebie i odpowiedzialności wśród przyszłych kierowców. Nasza oferta dostosowana do różnych potrzeb i poziomów umiejętności. Wsiadaj i ruszaj!

Dlaczego zacząć kurs na prawo jazdy w OSK Igielski?

Nasza szkoła jazdy Igielski OSK w Szczecinie wyróżnia się doświadczoną kadrą instruktorską, której celem jest indywidualne podejście do każdego ucznia. Profesjonalne przygotowanie instruktorów w połączeniu z pojazdami utrzymanymi w świetnym stanie gwarantuje najwyższy poziom nauczania. Ponadto wielokrotnie nagradzani instruktorzy zapewnią Ci solidne przygotowanie teoretyczne i praktyczne bez względu na wybraną kategorię. Naszych kursantów przeprowadzamy przez tajniki kursów kat. A, B, B+E, C, C+E i D.

Startuj po sukces z OSK Igielski

Realizowana przez naszą firmę nauka jazdy OSK Igielski oferuje różnorodne kursy, dostosowane do Twoich potrzeb. Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z jazdą, czy chcesz podnieść swoje umiejętności, znajdziesz u nas odpowiedni program. Cenimy sobie otwartą komunikację i przejrzystość. Dlatego cennik naszych szkoleń jest zawsze kompletny. Nie musisz obawiać się jakichś ukrytych kosztów. Zerknij na referencje od osób, które już odniosły sukces w nauce jazdy dzięki naszej szkole, która prowadzi Mieczysława Igielska. To dla nas najlepsza rekomendacja i dowód na skuteczność naszych kursów. To nie tylko miejsce, w którym zdobędziesz prawo jazdy, to także szkoła, która zainwestuje w Twoje umiejętności na długą metę. Wybierz nas, a przekonasz się, że nauka jazdy może być fascynująca i satysfakcjonująca. Nie zwlekaj, zapisz się już dziś i dołącz do grona zadowolonych absolwentów!

Zyskaj zniżkę na szkolenie dzięki BeDriver

Teraz możesz zerknąć na niepowtarzalną okazję obniżki ceny szkolenia dzięki BeDriver. Sprawdź, czy dla Twojego ośrodka dostępny jest już rabat na kurs prawa jazdy. Bądź na bieżąco, by skorzystać z promocji, gdy tylko się pojawi. Szerokości!

Podobne szkoły polecane:

Z dodatkowym rabatem na kurs i na badanie lekarskie przy zapisie przez BeDriver

Joker OSK – Mirosław Kłosiński
(5) 1 opinii
Kraków ul. Rusznikarska 12

Dodatkowy

rabat

BeDriver

Partner

Polecana

szkoła

Szkoła jazdy LAJT
(5) 7 opinii
Kazimierza Wielkiego 117, 30-082 Kraków, Polska
Liczba instruktorów: 1

Dodatkowy

rabat

BeDriver

Partner

Polecana

szkoła

Albar OSK – Bogdan Kuca
(0) 0 opinii
Prądnicka 32, 31-202 Kraków, Polska
Liczba instruktorów: 9

Dodatkowy

rabat

BeDriver

Partner

Polecana

szkoła

Klakson – Andrzej Kowalczyk
(5) 1 opinii
Długa 63, 31-202 Kraków, Polska

Dodatkowy

rabat

BeDriver

Partner

Polecana

szkoła

Formuła – Stanisław Dutkiewicz
(0) 0 opinii
rondo Mogilskie 1, 31-516 Kraków, Polska

Dodatkowy

rabat

BeDriver

Partner

Polecana

szkoła

Szkoły

Nauka Jazdy Tyrakowscy – Dariusz Tyrakowski
(0) 0 opinii
aleja Bohaterów Warszawy 5, 71-340 Szczecin, Polska
Promoto – Łukasz Malarz
(0) 0 opinii
aleja Wojska Polskiego 63, 70-476 Szczecin, Polska
Liczba instruktorów: 3
Alien – Emilia Taraszjuewicz-Michalska
(0) 0 opinii
aleja Piastów 59, 70-453 Szczecin, Polska
Kobra Nauka Jazdy – Dariusz Szczepański
(0) 0 opinii
aleja Piastów 53, 70-253 Szczecin, Polska
Auto Test – Agnieszka Głażewska
(0) 0 opinii
Marszałka Józefa Piłsudskiego 34, 70-423 Szczecin, Polska
Liczba instruktorów: 11
|< <1234 > >|

Szczecinek - wybierz interesującą Cię dzielnicę:

Pytania i odpowiedzi na temat Igielski – Mieczysława Igielska

Jak wygląda cennik szkoły Igielski – Mieczysława Igielska w Szczecinek?
Kurs prawa jazdy kat. A - wersja e-learning: 2450
Kurs prawa jazdy kat. B - wersja e-learning: 2240
Kurs prawa jazdy kat. B+E: 1600
Kurs prawa jazdy kat. C - wersja e-learning: 3500
Kurs prawa jazdy kat. C+E: 3250
Kurs prawa jazdy kat. D po B - wersja e-learning: 5450
Kurs prawa jazdy kat. D po C - wersja e-learning: 4450
Godziny uzupełniające kat. A: 100
Godziny uzupełniające kat. B: 80
Godziny uzupełniające kat. B+E: 100
Godziny uzupełniające kat. C: 150
Godziny uzupełniające kat. C+E: 160
Godziny uzupełniające kat. D: 150
Czy istnieje możliwość wykonania badań lekarskich w szkole Igielski – Mieczysława Igielska w Szczecinek?
Tak, istnieje taka możliwość.
KIEDYŚ I DZIŚ  Firma Centrum Szkolenia IGIELSKI Logistyka-Transport Mieczysława Igielska powstała w marcu 1992 roku jako dwuosobowy ośrodek szkolenia kandydatów na kierowców kategorii „B” prawa jazdy. W miarę upływu czasu firma rozwijała się poszerzając ofertę szkoleniową na kolejne kategorie prawa jazdy (1993 r. na kategorię „C” oraz „CE”, a w roku 1994 na kategorię „A”) i tak w ciągu niespełna 2 lat Nauka Jazdy IGIELSKI stanęła w czołówce największych ośrodków szkolenia kierowców w Szczecinie. W roku 1996 Centrum Szkolenia IGIELSKI jako jeden z pierwszych prywatnych ośrodków uzyskał upoważnienie od Wojewody na prowadzenie kursów metodycznych instruktora nauki jazdy kategorii A, B, C, CE, BE i D. Ponadto, w tym samym roku Ośrodek zmienił lokalizację z Witkiewicza na Bohaterów Warszawy 42 (były Mehatronik) oraz powstał oddział w Stargardzie Szczecińskim oferujący usługi szkoleniowe na kat. „B” oraz „C” i „CE”. Na przestrzeni lat firma gwałtownie się rozwijała i tak w roku 1998 otwarty został kolejny oddział w Lipianach oraz zmieniła się siedziba główna na Boh. Warszawy 24 w Szczecinie. Lata 1999 oraz 2000 to rok po roku otwarcie kolejnych filii w Chojnie i w Pyrzycach oferujących szkolenia na kat. „B” prawa jazdy. Przez cztery kolejne lata przedsiębiorstwo dążyło do ciągłej poprawy jakości szkolenia osiągając przy tym pozycję lidera Ośrodków Szkół Kierowców. Osiągając wysoki poziom szkolenia kandydatów na kierowców kadra zarządzająca zdecydowała się na poszerzenie oferty usługowej na szkolenia zawodowe operatorów wózków jezdniowych oraz kierowców zawodowych. Ponadto Grupa IGIELSKI realizuje liczne kursy dofinansowane Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Mając na uwadze dobro klientów, oferuje kompleksowość  przeprowadzenia  szkoleń, badań lekarskich i psychologicznych oraz pomoc w skompletowaniu wszelkich wymaganych dokumentów niezbędnych do wymiany prawa jazdy i uzyskania w nim wpisu kodu wspólnotowego. W roku 2004 rozszerzono ofertę szkoleniową na kursy prawa jazdy kat. „BE”. Na przełomie 2008/2009 roku nawiązała ścisła współpracę z Ośrodkami Szkoleń Kierowców z całej Polski tworząc Grupę ATJ. Jako jedna z pierwszych w Polsce wyszła naprzeciw europejskim wymogom  stawianym  przez  rynek usług transportowych w kraju i dzięki wielu wysiłkom oraz wytężonej pracy staliśmy się Grupą Firm o zasięgu ogólnopolskim – skupiającym  podmioty szkoleniowe z 14 województw. Grupa ATJ spełnia wszystkie obostrzenia prawne i  posiada wymagane prawem zezwolenia na prowadzenie kursów Kwalifikacji Wstępnej oraz Szkoleń Okresowych wydane przez odpowiednich Wojewodów. Bez względu na miejsce realizowanego szkolenia główny nacisk kładziemy na solidne i rzetelne przygotowanie dydaktyczne i techniczne oraz pomoc jak i doradztwo zawodowe dla obecnych i przyszłych kierowców zawodowych. Do chwili obecnej przeszkoliliśmy ponad 8 tyś. kierowców zawodowych według nowych przepisów.
Jaki jest adres e-mail szkoły Igielski – Mieczysława Igielska w Szczecinek?
igielski@igielski.com.pl
Jaki jest telefon kontaktowy szkoły Igielski – Mieczysława Igielska w Szczecinek?
573 444 465, (91) 812 15 15, (91) 812 18 19, (91) 812 17 20
Jak wygląda przebieg zajęć teoretycznych w szkole Igielski – Mieczysława Igielska w Szczecinek?
Oferujemy Państwu kompleksową gamę badań psychologicznych i lekarskich dla kierowców

Posiadamy wpis do rejestru NZOZ wojewody zachodniopomorskiego pod nr 32-00941 oraz rejestru przedsiębiorców prowadzących działalność psychologiczną pod nr 2-PPO2O.
Termin przyjęć

Okulista - poniedziałek 13:30
Neurolog - wtorek 13:30
Psycholog - od poniedziałku do piątki o 16:15
Orzecznik - we wtorki o 14:30 i w piątki o 14:00

Ceny badań są określone Ustawowo i wynoszą:
- badania lekarskie do prawa jazdy/kwalifikacji wstępnej - 200 zł
- badania psychologiczne do prawa jazdy/kwalifikacji wstępnej - 150 zł
- badania lekarskie i psychologiczne do prawo jazdy lub kwalifikacji wstępnej - 350 zł
- badania łączone tj. badania lekarskie i psychologiczne do prawa jazdy i kwalifikacji wstępnej - 450 zł
Jaki jest adres szkoły Igielski – Mieczysława Igielska w Szczecinek?
aleja Bohaterów Warszawy 18, 70-382 Szczecin, Polska
Jakie pojazdy posiada szkoła Igielski – Mieczysława Igielska w Szczecinek?
Toyota Yaris, Hyundai i20
Na jakie kategorie można zdawać w szkole Igielski – Mieczysława Igielska w Szczecinek?
A, B, B+E, C, C+E, D
Rozwiń wszystkie
do góry