Auto Test – Agnieszka Głażewska

Liczba opinii: 0
Zobacz opinie Wystaw opinię
Wystaw opinię

Auto Test – Agnieszka Głażewska

91 812 13 13 Pokaż numer
883 380 383 Pokaż numer
aga-glazewska@wp.pl Pokaż e-mail
Zapraszamy do nas:
1. Marszałka Józefa Piłsudskiego 34, 70-423 Szczecin, Polska

Biuro przy ul. Piłduskiego 34/U1 czynne od poniedziałku do piątku od 12:00 do 17:00
Porównaj szkoły
Zapraszamy do nas:
1. Marszałka Józefa Piłsudskiego 34, 70-423 Szczecin, Polska

Biuro przy ul. Piłduskiego 34/U1 czynne od poniedziałku do piątku od 12:00 do 17:00
U nas zdasz prawo jazdy na kategorię: B

   

Nauka Jazdy „Auto Test” od 29 lat specjalizuje się w szkoleniu przyszłych kierowców kategorii B. Szkolenie prowadzimy na fabrycznie nowych pojazdach toyota yaris, zakupionych w Toyota Kozłowski. Dla chętnych umożliwiamy również naukę jazdy na automacie. Jest to fiat 500. Pojazd ten podstawiamy również na egzaminy państwowe. Kurs prawa jazdy kategorii B można rozpocząć mając 17 lat i 9 miesięcy. Przed rozpoczęciem kursu należy przejść badanie lekarskie i uzyskać profil kandydata na kierowcę. Jako nieliczni organizujemy badania lekarskie na miejscu, oraz pomagamy w wypełnieniu wszystkich potrzebnych dokumentów.

Zobacz pełny opis szkoły
KURS JAZDY I ZAJĘCIA TEORETYCZNE W SZCZECINIE NA WYSOKIM POZIOMIE
Kurs na prawo jazdy kat. B podzielony jest na 30 godzin teorii oraz 30 godzin zajęć praktycznych. Dopiero po zakończeniu pierwszego etapu kursu, czyli szkolenia teoretycznego nasz Kursant może przystąpić do dalszych etapów i szkolenia praktycznego.

W naszej szkole Nauki Jazdy Auto Test przebieg i plan zajęć teoretycznych realizowany jest w formie wykładów. Organizowanych jest siedem spotkań. Na sześciu z nich omawiane są zagadnienia z zakresu przepisów ruchu drogowego. Są to godziny lekcyjne trwające po 45 minut. Natomiast na siódmym spotkaniu nasi Kursanci uczą się udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Podczas tych zajęć, które są niezwykle ważne i ciekawe, ratownik medyczny przekazuje niezbędne informacje z zakresu pierwszej pomocy. Tutaj każdy z naszych Kursantów może swoją dotychczas zdobytą wiedzę teoretyczną zamienić na wiedzę praktyczną. Jest to znakomita szansa i okazja, aby nauczyć się i poćwiczyć na fantomie. Dzięki temu można nabyć umiejętności nie tylko teoretyczne.

Zajęcia odbywają się w dni powszednie w godzinach 17-20:15 w naszej Sali wykładowej, która znajduje się w Szczecinie przy ul. Piłsudskiego 34/U1

KURS ONLINE TEORIA W DOMU – ŁATWA I ELASTYCZNA NAUKA DOPASOWANA DO CIEBIE!
Świetną alternatywą dla zajęć stacjonarnych jest realizacja całego szkolenia teoretycznego samodzielnie w domu, lub w innym dogodnym miejscu. Opcja ta ma mnóstwo profitów m.in. oszczędność czasu i pieniędzy na dojazdy i uczestnictwa w wykładach. Kurs można rozpocząć właściwe od razu. Nieograniczony limit czasowy i indywidualna forma dopasowania do swoich potrzeb, nauka na doskonałym systemie e–learningowym, a także najlepsze przygotowanie do zdania egzaminu państwowego to tylko niewiele z wielu zalet takiej formy kursu. Dzięki takiemu systemowi nauczania szkolenie typu e-learning może być realizowane w dowolnym miejscu, w dowolnym czasie i w dowolnym tempie.

NAUKA JAZDY AUTO TEST ZAPEWNIA WSZYSTKIM NASZYM KURSANTOM:
rzetelność i otwartość naszych Instruktorów
umiejętne przekazywanie wiedzy naszych wykładowców
materiały i przykłady z życia wzięte
wskazówki oparte na doświadczeniach
szkolenie przygotowujące do zajęć praktycznych w taki sposób, aby ułatwić zdawalność egzaminu na prawo jazdy
wiara w możliwości i talenty naszych Kursantów
obszerna wiedza z zakresu ruchu drogowego i udzielanie odpowiedzi na każde nurtujące i problematyczne pytania

Cennik Auto Test – Agnieszka Głażewska

Pakiet Standard - teoria w domu
2300 zł
Pakiet Standard - teoria stacjonarnie
2400 zł
Pakiet VIP - teoria w domu
2400 zł
Pakiet VIP - teoria stacjonarnie
2500 zł
Pakiet VIP przyspieszony - teoria w domu
2800 zł
Pakiet VIP przyspieszony - teoria stacjonarnie
2900 zł
Prawo jazdy na automacie - teoria w domu
2600 zł
Prawo jazdy na automacie - teoria stacjonarnie
2700 zł
Zobacz cały cennik
U nas zrobisz badania lekarskie!
Dowiedz się więcej
DLA WYGODY UCZESTNIKÓW KURSU BADANIA WYKONUJEMY NA MIEJSCU Trzeba wiedzieć, że nie ma górnej granicy wieku, do którego można starać się o prawo jazdy. Jednakże, niezależnie od tego ile dana osoba ma lat, rozpoczynając kurs prawa jazdy musi mieć wykonane badania lekarskie, które pozwolą stwierdzić czy kandydat na kierowcę nie ma przeciwwskazań do prowadzenia pojazdu. Lekarz, który posiada uprawnienia przeprowadza wywiad i wykonuje badanie, dzięki któremu może ocenić predyspozycje do kierowania pojazdem. Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom przyszłych kierowców i jak najbardziej ułatwić proces zdobycia prawa jazdy. W związku z tym na spotkaniu organizacyjnym dla osób chętnych odbywa się na miejscu badanie lekarskie. Dzięki temu nie musisz przepłacać, tracić czasu na szukanie lekarza i rezerwację terminu, co obecnie może być problematyczne. U nas wszystko odbywa się sprawnie i profesjonalnie. Badanie przeprowadzane jest w odrębnym pomieszczeniu, które pozwala zachować prywatność. BADANIE LEKARSKIE OBEJMUJE: ogólne badanie wzroku badanie wzroku pod kątem daltonizmu wywiad lekarski badanie zawrtości cukru we krwi predyspozycje do kierowania autem
Rejony działania
Adresy początkowe:
Rejony działania:
  • #Szczecin
  • lub w innym miejscu ustalonym indywidualnie z instruktorem
Nasze pojazdy
Car

Fiat 500

5-biegowa skrzynia biegów

Car

Toyota Yaris

5-biegowa skrzynia biegów

Porównaj szkoły

Opinie o szkole Auto Test – Agnieszka Głażewska

Wystaw opinię
Ocena ogólna: 0/5
Liczba opinii: 0
Więcej o szkole

AUTO TEST W SZCZECINIE

Nauka Jazdy Auto Test powstała w 1991 roku w II LO ” Pobożniaku”. Szkołę założył Zenon Grzesik, nauczyciel matematyki. Na początku była to jednoosobowa działalność. Teraz zatrudniamy wielu doświadczonych instruktorów, ale zawsze Auto Test była i pozostała firmą rodzinną. Obecnie firmę prowadzi córka założyciela Agnieszka Głażewska, która najpierw pracowała tu jako instruktor nauki jazdy, a potem w WORD Szczecin jako egzaminator państwowy.

PRAWO JAZDY KAT. B

Szkoła Nauki Jazdy Auto Test Szczecin specjalizuje się w szkoleniu kierowców na kat. B. W naukę wkładamy serce, całą naszą wiedzę i doświadczenie. Dzięki wąskiej specjalizacji od 25 lat osiągamy w tej dziedzinie wysokie wyniki. Nasza pasja jest zaraźliwa. Siedem szkół jazdy w naszym województwie zostało założonych przez naszych byłych kursantów, lub instruktorów pracujących u nas, albo przez nas wykształconych :) Nasze biuro i sala wykładowa znajduje się w centrum miasta, co zapewni Ci dobry dojazd z terenu całego Szczecina i Polic. Jeśli nie możesz uczestniczyć w zajęciach proponujemy szkolenie poprzez e-learning.

PLAC MANEWROWY DO WYBORU

Posiadamy plac manewrowy na ul. Chopina 14 w pobliżu centrum egzaminowania WORD. Jako jedna z nielicznych szczecińskich szkół dysponujemy aż dwoma pasami ruchu na wyłączność. Zapewniamy również możliwość korzystania z placu manewrowego w WORD. Jazdy z instruktorem zaczynają się przy biurze ( Szczecin ul Piłsudskiego 34 ) lub na placu manewrowym ( Szczecin ul. Chopina 14 ). Kursant wybiera gdzie jest mu bliżej i wygodniej. Nasi instruktorzy to profesjonaliści cechujący się indywidualnym podejściem do osoby szkolonej. Swoje kwalifikacje potwierdzają nie tylko poprzez wysoką zdawalnością, ale również w rywalizacji ogólnopolskiej znajdują się wśród najlepszych.

WYBÓR WŁAŚCIWEJ SZKOŁY JAZDY JEST WAŻNY

W obecnych czasach trudno obejść się bez prawa jazdy, dlatego warto nabyć umiejętność prowadzenia samochodu. Zdecydowanie ułatwia to życie i przydaje się na polu prywatnym i zawodowym. Najlepiej zdać się na profesjonalistów, a tylko tacy pracują w szkole Auto Test w Szczecinie. Nauczymy Was zarówno teorii, jaki i sprawnego poruszania się po mieście, w różnych warunkach. Zdajemy sobie sprawę, że dla kogoś kto pierwszy raz siada za kierownicą, może to być stresujące przeżycie, ale nasza w tym głowa, abyście zdobyli potrzebne umiejętności, a egzamin zdali na 5 :) Naszym atutem jest elastyczne podejście do każdego uczestnika kursu. Do zobaczenia!
Zobacz podobne szkoły:

Szkoły

Lider – Jerzy Piotrowski
(0) 0 opinii
plac Rodła 8, 70-435 Szczecin, Polska
Promoto – Łukasz Malarz
(0) 0 opinii
aleja Wojska Polskiego 63, 70-476 Szczecin, Polska
Liczba instruktorów: 3
Efekt – Wojciech Mielnik
(0) 0 opinii
Bazarowa 26, 71-614 Szczecin, Polska
Mobil Auto
(5) 1 opinii
aleja Niepodległości 14, 70-361 Szczecin, Polska

Pytania i odpowiedzi na temat Auto Test – Agnieszka Głażewska

Jak wygląda cennik szkoły Auto Test – Agnieszka Głażewska w Szczecinek?
Pakiet Standard - teoria w domu: 2300
Pakiet Standard - teoria stacjonarnie: 2400
Pakiet VIP - teoria w domu: 2400
Pakiet VIP - teoria stacjonarnie: 2500
Pakiet VIP przyspieszony - teoria w domu: 2800
Pakiet VIP przyspieszony - teoria stacjonarnie: 2900
Prawo jazdy na automacie - teoria w domu: 2600
Prawo jazdy na automacie - teoria stacjonarnie: 2700
Czy istnieje możliwość wykonania badań lekarskich w szkole Auto Test – Agnieszka Głażewska w Szczecinek?
Tak, istnieje taka możliwość.
DLA WYGODY UCZESTNIKÓW KURSU BADANIA WYKONUJEMY NA MIEJSCU Trzeba wiedzieć, że nie ma górnej granicy wieku, do którego można starać się o prawo jazdy. Jednakże, niezależnie od tego ile dana osoba ma lat, rozpoczynając kurs prawa jazdy musi mieć wykonane badania lekarskie, które pozwolą stwierdzić czy kandydat na kierowcę nie ma przeciwwskazań do prowadzenia pojazdu. Lekarz, który posiada uprawnienia przeprowadza wywiad i wykonuje badanie, dzięki któremu może ocenić predyspozycje do kierowania pojazdem. Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom przyszłych kierowców i jak najbardziej ułatwić proces zdobycia prawa jazdy. W związku z tym na spotkaniu organizacyjnym dla osób chętnych odbywa się na miejscu badanie lekarskie. Dzięki temu nie musisz przepłacać, tracić czasu na szukanie lekarza i rezerwację terminu, co obecnie może być problematyczne. U nas wszystko odbywa się sprawnie i profesjonalnie. Badanie przeprowadzane jest w odrębnym pomieszczeniu, które pozwala zachować prywatność. BADANIE LEKARSKIE OBEJMUJE: ogólne badanie wzroku badanie wzroku pod kątem daltonizmu wywiad lekarski badanie zawrtości cukru we krwi predyspozycje do kierowania autem
Jaki jest adres e-mail szkoły Auto Test – Agnieszka Głażewska w Szczecinek?
aga-glazewska@wp.pl
Jaki jest telefon kontaktowy szkoły Auto Test – Agnieszka Głażewska w Szczecinek?
91 812 13 13, 883 380 383
Jak wygląda przebieg zajęć teoretycznych w szkole Auto Test – Agnieszka Głażewska w Szczecinek?
KURS JAZDY I ZAJĘCIA TEORETYCZNE W SZCZECINIE NA WYSOKIM POZIOMIE
Kurs na prawo jazdy kat. B podzielony jest na 30 godzin teorii oraz 30 godzin zajęć praktycznych. Dopiero po zakończeniu pierwszego etapu kursu, czyli szkolenia teoretycznego nasz Kursant może przystąpić do dalszych etapów i szkolenia praktycznego.

W naszej szkole Nauki Jazdy Auto Test przebieg i plan zajęć teoretycznych realizowany jest w formie wykładów. Organizowanych jest siedem spotkań. Na sześciu z nich omawiane są zagadnienia z zakresu przepisów ruchu drogowego. Są to godziny lekcyjne trwające po 45 minut. Natomiast na siódmym spotkaniu nasi Kursanci uczą się udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Podczas tych zajęć, które są niezwykle ważne i ciekawe, ratownik medyczny przekazuje niezbędne informacje z zakresu pierwszej pomocy. Tutaj każdy z naszych Kursantów może swoją dotychczas zdobytą wiedzę teoretyczną zamienić na wiedzę praktyczną. Jest to znakomita szansa i okazja, aby nauczyć się i poćwiczyć na fantomie. Dzięki temu można nabyć umiejętności nie tylko teoretyczne.

Zajęcia odbywają się w dni powszednie w godzinach 17-20:15 w naszej Sali wykładowej, która znajduje się w Szczecinie przy ul. Piłsudskiego 34/U1

KURS ONLINE TEORIA W DOMU – ŁATWA I ELASTYCZNA NAUKA DOPASOWANA DO CIEBIE!
Świetną alternatywą dla zajęć stacjonarnych jest realizacja całego szkolenia teoretycznego samodzielnie w domu, lub w innym dogodnym miejscu. Opcja ta ma mnóstwo profitów m.in. oszczędność czasu i pieniędzy na dojazdy i uczestnictwa w wykładach. Kurs można rozpocząć właściwe od razu. Nieograniczony limit czasowy i indywidualna forma dopasowania do swoich potrzeb, nauka na doskonałym systemie e–learningowym, a także najlepsze przygotowanie do zdania egzaminu państwowego to tylko niewiele z wielu zalet takiej formy kursu. Dzięki takiemu systemowi nauczania szkolenie typu e-learning może być realizowane w dowolnym miejscu, w dowolnym czasie i w dowolnym tempie.

NAUKA JAZDY AUTO TEST ZAPEWNIA WSZYSTKIM NASZYM KURSANTOM:
rzetelność i otwartość naszych Instruktorów
umiejętne przekazywanie wiedzy naszych wykładowców
materiały i przykłady z życia wzięte
wskazówki oparte na doświadczeniach
szkolenie przygotowujące do zajęć praktycznych w taki sposób, aby ułatwić zdawalność egzaminu na prawo jazdy
wiara w możliwości i talenty naszych Kursantów
obszerna wiedza z zakresu ruchu drogowego i udzielanie odpowiedzi na każde nurtujące i problematyczne pytania
Jaki jest adres szkoły Auto Test – Agnieszka Głażewska w Szczecinek?
Marszałka Józefa Piłsudskiego 34, 70-423 Szczecin, Polska
Jakie pojazdy posiada szkoła Auto Test – Agnieszka Głażewska w Szczecinek?
Fiat 500, Toyota Yaris
Na jakie kategorie można zdawać w szkole Auto Test – Agnieszka Głażewska w Szczecinek?
B
Rozwiń wszystkie
do góry