Wróć do przeglądania szkół

OSK Paweł

Liczba opinii: 0
Zobacz opinie

OSK Paweł

728-282-444 Pokaż numer
oskpawel@op.pl Pokaż e-mail
Zapraszamy do nas:
Porównaj szkoły
Porównaj szkoły
Zapraszamy do nas:
U nas zdasz prawo jazdy na kategorię: A, A1, A2, AM, B

OSK Paweł

Oczekujesz świeżego podejścia na kursie prawa jazdy i bezstresowej nauki? Jeśli tak, OSK Paweł w Skarżysku-Kamiennej to miejsce dla Ciebie. Od blisko 10 lat wspieramy młodych ludzi (i nie tylko) w zdobywaniu cennej wiedzy i wyrobieniu zdrowych nawyków za kierownicą. Dołącz do tych, którzy zdali za pierwszym razem!

Zobacz pełny opis szkoły
Dysponujemy dużą nowoczesną salą wykładowa wyposażoną w pomoce multimedialne. Do dyspozycji kursantów są stanowiska komputerowe z aktualnym oprogramowaniem, bazą testów na państwowy egzamin teoretyczny. Ogromna baza filmów szkoleniowych dotycząca każdego aspektu ruchu drogowego. Wykłady teoretyczne wspierane przez najnowsze programy edukacyjne ułatwiające zrozumienie zasad i przepisów w przyszłym samodzielnym prowadzeniu pojazdu.
Kurs można rozłożyć na raty

Cennik OSK Paweł

Kurs na kategorię B
2700 zł
Kurs na kategorię A / A2
2200 zł
Kurs na kategorię A1
2000 zł
Kurs na kategorię AM
700 zł
Zobacz cały cennik
Akceptujemy kupony rabatowe do naszej szkoły
Rabaty:
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny - rabat :
- 7%
Zobacz więcej rabatów
U nas zrobisz badania lekarskie!
Dowiedz się więcej
Z naszą zniżką cena to 150 zł
Rejony działania
Adresy początkowe:
Rejony działania:

Nasi instruktorzy

Ocena ogólna: 0/5
Liczba opinii: 0
Liczba instruktorów: 3
Nasze pojazdy
Car

Hyundai i20

Car

Suzuki Gladius 650

manualna skrzynia biegów

Car

Yamaha XJ6N

Car

Honda CBF 125

Car

Yamaha YN50 Neos 2T

Opinie o szkole OSK Paweł

Wystaw opinię
Ocena ogólna: 0/5
Liczba opinii: 0
Więcej o szkole

Dlaczego wybrać naukę jazdy w OSK Paweł?

Umiejętnie i cierpliwie uczymy naszych kursantów zasad ruchu drogowego. Nie zadowalamy się samym przekazywaniem wiedzy, ale dążymy do samodzielności i bezpiecznej jazdy u każdego naszego ucznia. Prowadzeniem kursu zajmuje się Paweł Pisarek i instruktorzy, których poziom wiedzy i umiejętność jej przekazywania stoją na najwyższym poziomie. Właśnie dlatego szkoła jazdy Paweł OSK w Skarżysku-Kamiennej to jedno z przyjemniejszych miejsc, w którym można szybko i skutecznie wykonać swoje prawo jazdy. Dla nas nie liczy wkuwanie wiedzy – stawiamy na jej zrozumienie i wprowadzanie w życie!

OSK Paweł - Ta szkoła jazdy zapewnia sukces!

W naszym ośrodku prowadzimy szkolenia dla kategorii A, A1, A2, AM i B. Często trafiają do nas osoby, które wcześniej nie prowadziły pojazdów mechanicznych. Po zakończonym kursie z przyjemnością wsiadają do pojazdu egzaminacyjnego, by udowodnić swoje umiejętności. W wielu przypadkach to jedynie formalność i oczekiwanie na odbiór prawa jazdy po jednym egzaminie. Prowadzona przez nas nauka jazdy OSK Paweł daje szanse zdać prawko przy pierwszym podejściu również Tobie. Skorzystaj z niego właśnie teraz!

Dobry moment na zyskanie rabatu od BeDriver!

Chcesz zaoszczędzić przy zapisie na kurs? Teraz masz na to szansę. Sprawdź, czy dla wybranej przez Ciebie szkoły dostępny jest już rabat na kurs prawa jazdy. Jeśli jeszcze go nie widzisz, możesz się spodziewać w każdej chwili. Zyskaj jeszcze więcej na samym starcie szkolenia. Udanego kursu!

Podobne szkoły polecane:

Z dodatkowym rabatem na kurs i na badanie lekarskie przy zapisie przez BeDriver

OSK Kormoran – Sebastian Wróblewski
(0) 0 opinii
al. Pokoju 83, 31-548 Kraków, Polska

Dodatkowy

rabat

BeDriver

Partner

Polecana

szkoła

Joker OSK – Mirosław Kłosiński
(5) 1 opinii
Kraków ul. Rusznikarska 12

Dodatkowy

rabat

BeDriver

Partner

Polecana

szkoła

Albar OSK – Bogdan Kuca
(0) 0 opinii
Prądnicka 32, 31-202 Kraków, Polska
Liczba instruktorów: 9

Dodatkowy

rabat

BeDriver

Partner

Polecana

szkoła

Skarabeusz – Marcin Kuś
(0) 0 opinii
al. Pokoju 44, 31-572 Kraków, Polska
Liczba instruktorów: 3

Dodatkowy

rabat

BeDriver

Partner

Polecana

szkoła

Formuła – Stanisław Dutkiewicz
(0) 0 opinii
rondo Mogilskie 1, 31-516 Kraków, Polska

Dodatkowy

rabat

BeDriver

Partner

Polecana

szkoła

Szkoły

HAPPY END
(5) 32 opinii
Armii Krajowej 6/2, 26-110 Skarżysko-Kamienna, Polska
Nauka Jazdy „Konicki” Damian Konicki
(5) 1 opinii
Warszawska 150, 25-408 Kielce, Polska
Ośrodek Szkolenia Kierowców „U Sławka”
(0) 0 opinii
Poleska 44, 25-326 Kielce, Polska
Liczba instruktorów: 22
L-pol – Krzysztof Bugajski
(0) 0 opinii
Sandomierska 89, 25-001 Kielce, Polska
Hozer&Kruk
(0) 0 opinii
Bodzentyńska, 25-001 Kielce, Polska
Liczba instruktorów: 7
|< <1234 > >|

Pytania i odpowiedzi na temat OSK Paweł

Jak wygląda kurs?
Już mówię, jednak zacznijmy od początku... Kurs ma w sobie 30 godzin teoretycznych (45min) oraz 30 godzin praktycznych. Kurs rozpoczynamy od teorii, która odbywa się na sali wykładowej multimedialnej - najczęściej jest to 5 dni pod rząd wykładów od 16:00 lub 17:00, po skończonej teorii czas na praktykę! Jednak zanim przejdziemy do praktyki będziecie mieli jedno zadanie, to nasza słodka tajemnica - wierzcie mi, nie będzie ono ciężkie. :D Co dalej? Praktyka przebiega w różny sposób, zależny od kursanta. Czasami początek jest to od razu miasto, czasami początek to nauka skrętu kierownicy. Nie mniej jednak spędzamy w Skarżysku może 3-8 godzin, później lecimy na miasto, w którym będziecie zdawać, reszty wam nie zdradzę, to jest nasza kolejna słodka tajemnica. :D Oczywiście uczymy się podstawowych komend, jakie wydają egzaminatorzy oraz trenujemy wszelkie możliwe manewry występujące na egzaminie praktycznym.
Kiedy mogę zacząć?
AM - 14 lat Osoba ubiegająca się o uzyskanie uprawnień może rozpocząć szkolenie nie wcześniej niż 3 miesiące przed osiągnięciem minimalnego wieku. 1 miesiąc przed uzyskaniem 14 roku życia można zdawać egzaminy. A1 - 16 lat Osoba ubiegająca się o uzyskanie uprawnień może rozpocząć szkolenie nie wcześniej niż 3 miesiące przed osiągnięciem minimalnego wieku. 1 miesiąc przed uzyskaniem 16 roku życia można zdawać egzaminy A2 - 18 lat Osoba ubiegająca się o uzyskanie uprawnień może rozpocząć szkolenie nie wcześniej niż 3 miesiące przed osiągnięciem minimalnego wieku. 1 miesiąc przed uzyskaniem 18 roku życia można zdawać egzaminy A - 20 lat – jeżeli osoba co najmniej od 2 lat posiada prawo jazdy kategorii A2, 1 miesiąc przed uzyskaniem 20 roku życia można zdawać egzaminy 24 lata – jeżeli osoba nie posiadała co najmniej przez 2 lata prawa jazdy kategorii A2, 1 miesiąc przed uzyskaniem 24 roku życia można zdawać egzaminy B - 18 lat Osoba ubiegająca się o uzyskanie uprawnień może rozpocząć szkolenie nie wcześniej niż 3 miesiące przed osiągnięciem minimalnego wieku. 1 miesiąc przed uzyskaniem
Jak wyrobić PKK?
1. Przychodzimy do OSK, dostajemy zniżkę na badania u naszego lekarza ew. na własną rękę można szukać lekarza specjalistę, który zrobi Badania dla kandydata na kierowcę. Średnia cena takiej inwestycji to 200zł - z naszą zniżką jest to 150zł. 2. Gdy zdobędziemy już badania, czas zająć się zdjęciem do prawka! Wybieramy swojego fotografa, który zrobi nam zdjęcie. 3. Jak już posiadamy badania i zdjęcie czas wybrać się do Starostwa Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej znajduje się ono na ul. Stanisława Konarskiego 20 w Skarżysku. W Starostwie wchodzimy i udajemy się do pokoju numer 5 - tam dostaniemy wniosek do wypełnienia aby móc zdobyć nasze ukochane PKK (profil kandydata na kierowcę), po wypełnieniu ankiety czekamy minutkę i mamy PKK! 4. Można wracać z PKK do biura i zapisywać się na kurs. Pamiętajcie, że biuro czynne od 11 do 16! W razie potrzeby proszę dzwonić pod numer 510948314 do Pawła, on obsłuży was poza godzinami pracy biura. To tyle! Szacowany czas zrobienia tego wszystkiego to około godziny - jeśli mamy transport.
Jak wygląda cennik szkoły OSK Paweł?
Kurs na kategorię B: 2700
Kurs na kategorię A / A2: 2200
Kurs na kategorię A1: 2000
Kurs na kategorię AM: 700
Czy istnieje możliwość wykonania badań lekarskich w szkole OSK Paweł?
Tak, istnieje taka możliwość.
Z naszą zniżką cena to 150 zł
Jaki jest adres e-mail szkoły OSK Paweł?
oskpawel@op.pl
Jaki jest telefon kontaktowy szkoły OSK Paweł?
728-282-444
Jak wygląda przebieg zajęć teoretycznych w szkole OSK Paweł?
Dysponujemy dużą nowoczesną salą wykładowa wyposażoną w pomoce multimedialne. Do dyspozycji kursantów są stanowiska komputerowe z aktualnym oprogramowaniem, bazą testów na państwowy egzamin teoretyczny. Ogromna baza filmów szkoleniowych dotycząca każdego aspektu ruchu drogowego. Wykłady teoretyczne wspierane przez najnowsze programy edukacyjne ułatwiające zrozumienie zasad i przepisów w przyszłym samodzielnym prowadzeniu pojazdu.
Jaki jest adres szkoły OSK Paweł?
Cypriana Norwida 8, 26-110 Skarżysko-Kamienna, Polska
Jakie pojazdy posiada szkoła OSK Paweł?
Hyundai i20, Suzuki Gladius 650, Yamaha XJ6N, Honda CBF 125, Yamaha YN50 Neos 2T
Na jakie kategorie można zdawać w szkole OSK Paweł?
A, A1, A2, AM, B
Rozwiń wszystkie
do góry