Wróć do przeglądania szkół

OSK Paweł

Liczba opinii: 0
Zobacz opinie Wystaw opinię
Wystaw opinię

OSK Paweł

728-282-444 Pokaż numer
oskpawel@op.pl Pokaż e-mail
Zapraszamy do nas:
Porównaj szkoły
Zapraszamy do nas:
U nas zdasz prawo jazdy na kategorię: A, A1, A2, AM, B

– Prowadzimy kursy szkolenia okresowego

Zobacz pełny opis szkoły
Dysponujemy dużą nowoczesną salą wykładowa wyposażoną w pomoce multimedialne. Do dyspozycji kursantów są stanowiska komputerowe z aktualnym oprogramowaniem, bazą testów na państwowy egzamin teoretyczny. Ogromna baza filmów szkoleniowych dotycząca każdego aspektu ruchu drogowego. Wykłady teoretyczne wspierane przez najnowsze programy edukacyjne ułatwiające zrozumienie zasad i przepisów w przyszłym samodzielnym prowadzeniu pojazdu.
Kurs można rozłożyć na raty

Cennik OSK Paweł

Kurs na kategorię B
2700 zł
Kurs na kategorię A / A2
2200 zł
Kurs na kategorię A1
2000 zł
Kurs na kategorię AM
700 zł
Zobacz cały cennik
Akceptujemy kupony rabatowe do naszej szkoły
Rabaty:
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny - rabat :
- 7%
Zobacz więcej rabatów
U nas zrobisz badania lekarskie!
Dowiedz się więcej
Z naszą zniżką cena to 150 zł
Rejony działania
Adresy początkowe:
Rejony działania:

Nasi instruktorzy

Ocena ogólna: 0/5
Liczba opinii: 0
Liczba instruktorów: 3
Nasze pojazdy
Car

Hyundai i20

5-biegowa skrzynia biegów

Car

Suzuki Gladius 650

manualna skrzynia biegów

Car

Yamaha XJ6N

Car

Honda CBF 125

Car

Yamaha YN50 Neos 2T

Porównaj szkoły

Opinie o szkole OSK Paweł

Wystaw opinię
Ocena ogólna: 0/5
Liczba opinii: 0
Więcej o szkole
  • Ośrodek szkolenia kierowców w Skarżysku-Kamiennej
  • Na początku zaczniemy od naszej Historii - jesteśmy na rynku od 2016 roku jak i również od tego czasu prowadzimy szkolenia kandydatów na kierowców kategorii AM, A1, A2, A, B, prowadzimy również szkolenia okresowe dla kategorii C i D, posiadamy swój własny prywatny plac, jak i własną prywatną salę wykładową wyposażoną w telewizor i program multimedialny - dzięki któremu prowadzone są zajęcia teoretyczne z każdej kategorii. Kładziemy nacisk na zrozumienie materiału, a nie na zapamiętanie go bez zrozumienia. :)
Zobacz podobne szkoły:

Szkoły

HAPPY END
(5) 17 opinii
Armii Krajowej 6/2, 26-110 Skarżysko-Kamienna, Polska
Nauka Jazdy „Konicki” Damian Konicki
(5) 1 opinii
Warszawska 150, 25-408 Kielce, Polska
Ośrodek Szkolenia Kierowców „U Sławka”
(0) 0 opinii
Poleska 44, 25-326 Kielce, Polska
Liczba instruktorów: 22
L-pol – Krzysztof Bugajski
(0) 0 opinii
Sandomierska 89, 25-001 Kielce, Polska

Pytania i odpowiedzi na temat OSK Paweł

Jak wygląda kurs?
Już mówię, jednak zacznijmy od początku... Kurs ma w sobie 30 godzin teoretycznych (45min) oraz 30 godzin praktycznych. Kurs rozpoczynamy od teorii, która odbywa się na sali wykładowej multimedialnej - najczęściej jest to 5 dni pod rząd wykładów od 16:00 lub 17:00, po skończonej teorii czas na praktykę! Jednak zanim przejdziemy do praktyki będziecie mieli jedno zadanie, to nasza słodka tajemnica - wierzcie mi, nie będzie ono ciężkie. :D Co dalej? Praktyka przebiega w różny sposób, zależny od kursanta. Czasami początek jest to od razu miasto, czasami początek to nauka skrętu kierownicy. Nie mniej jednak spędzamy w Skarżysku może 3-8 godzin, później lecimy na miasto, w którym będziecie zdawać, reszty wam nie zdradzę, to jest nasza kolejna słodka tajemnica. :D Oczywiście uczymy się podstawowych komend, jakie wydają egzaminatorzy oraz trenujemy wszelkie możliwe manewry występujące na egzaminie praktycznym.
Kiedy mogę zacząć?
AM - 14 lat Osoba ubiegająca się o uzyskanie uprawnień może rozpocząć szkolenie nie wcześniej niż 3 miesiące przed osiągnięciem minimalnego wieku. 1 miesiąc przed uzyskaniem 14 roku życia można zdawać egzaminy. A1 - 16 lat Osoba ubiegająca się o uzyskanie uprawnień może rozpocząć szkolenie nie wcześniej niż 3 miesiące przed osiągnięciem minimalnego wieku. 1 miesiąc przed uzyskaniem 16 roku życia można zdawać egzaminy A2 - 18 lat Osoba ubiegająca się o uzyskanie uprawnień może rozpocząć szkolenie nie wcześniej niż 3 miesiące przed osiągnięciem minimalnego wieku. 1 miesiąc przed uzyskaniem 18 roku życia można zdawać egzaminy A - 20 lat – jeżeli osoba co najmniej od 2 lat posiada prawo jazdy kategorii A2, 1 miesiąc przed uzyskaniem 20 roku życia można zdawać egzaminy 24 lata – jeżeli osoba nie posiadała co najmniej przez 2 lata prawa jazdy kategorii A2, 1 miesiąc przed uzyskaniem 24 roku życia można zdawać egzaminy B - 18 lat Osoba ubiegająca się o uzyskanie uprawnień może rozpocząć szkolenie nie wcześniej niż 3 miesiące przed osiągnięciem minimalnego wieku. 1 miesiąc przed uzyskaniem
Jak wyrobić PKK?
1. Przychodzimy do OSK, dostajemy zniżkę na badania u naszego lekarza ew. na własną rękę można szukać lekarza specjalistę, który zrobi Badania dla kandydata na kierowcę. Średnia cena takiej inwestycji to 200zł - z naszą zniżką jest to 150zł. 2. Gdy zdobędziemy już badania, czas zająć się zdjęciem do prawka! Wybieramy swojego fotografa, który zrobi nam zdjęcie. 3. Jak już posiadamy badania i zdjęcie czas wybrać się do Starostwa Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej znajduje się ono na ul. Stanisława Konarskiego 20 w Skarżysku. W Starostwie wchodzimy i udajemy się do pokoju numer 5 - tam dostaniemy wniosek do wypełnienia aby móc zdobyć nasze ukochane PKK (profil kandydata na kierowcę), po wypełnieniu ankiety czekamy minutkę i mamy PKK! 4. Można wracać z PKK do biura i zapisywać się na kurs. Pamiętajcie, że biuro czynne od 11 do 16! W razie potrzeby proszę dzwonić pod numer 510948314 do Pawła, on obsłuży was poza godzinami pracy biura. To tyle! Szacowany czas zrobienia tego wszystkiego to około godziny - jeśli mamy transport.
Jak wygląda cennik szkoły OSK Paweł?
Kurs na kategorię B: 2700
Kurs na kategorię A / A2: 2200
Kurs na kategorię A1: 2000
Kurs na kategorię AM: 700
Czy istnieje możliwość wykonania badań lekarskich w szkole OSK Paweł?
Tak, istnieje taka możliwość.
Z naszą zniżką cena to 150 zł
Jaki jest adres e-mail szkoły OSK Paweł?
oskpawel@op.pl
Jaki jest telefon kontaktowy szkoły OSK Paweł?
728-282-444
Jak wygląda przebieg zajęć teoretycznych w szkole OSK Paweł?
Dysponujemy dużą nowoczesną salą wykładowa wyposażoną w pomoce multimedialne. Do dyspozycji kursantów są stanowiska komputerowe z aktualnym oprogramowaniem, bazą testów na państwowy egzamin teoretyczny. Ogromna baza filmów szkoleniowych dotycząca każdego aspektu ruchu drogowego. Wykłady teoretyczne wspierane przez najnowsze programy edukacyjne ułatwiające zrozumienie zasad i przepisów w przyszłym samodzielnym prowadzeniu pojazdu.
Jaki jest adres szkoły OSK Paweł?
Cypriana Norwida 8, 26-110 Skarżysko-Kamienna, Polska
Jakie pojazdy posiada szkoła OSK Paweł?
Hyundai i20, Suzuki Gladius 650, Yamaha XJ6N, Honda CBF 125, Yamaha YN50 Neos 2T
Na jakie kategorie można zdawać w szkole OSK Paweł?
A, A1, A2, AM, B
Rozwiń wszystkie
do góry