Matex

Liczba opinii: 0
Zobacz opinie Wystaw opinię
Wystaw opinię

Matex

500 070 029 Pokaż numer
Porównaj szkoły
U nas zdasz prawo jazdy na kategorię: B, C, C+E, D

Firma MATEX zaprasza na szkolenia na prawo jazdy. Nasza szkoła zaprasza na kursy i jazdy przygotowujące do egzaminu na prawo jazdy kategorii B, C, C+E, D. Prowadzimy również jazdy doszkalające w Grójcu. Jazdy doszkalające przeznaczone są dla osób które oczekują na egzamin państwowy na prawo jazdy oraz tych które posiadają prawo jazdy lecz wciąż nie czujących się pewnie za kierownicą.

Zobacz pełny opis szkoły
Na szkolenie teoretyczne przewidujemy 30 godzin lekcyjnych. Nasza szkoła wyposażona jest w multimedialną salę szkoleniową. Wykorzystujemy również do ćwiczeń komputery.
Rejony działania
Adresy początkowe:
Rejony działania:
  • #Grójec
  • lub w innym miejscu ustalonym indywidualnie z instruktorem
Nasze pojazdy
Car

Hyundai i20

5-biegowa skrzynia biegów

Oficjalny pojazd egzaminacyjny w Grójec

Porównaj szkoły

Opinie o szkole Matex

Wystaw opinię
Ocena ogólna: 0/5
Liczba opinii: 0
Więcej o szkole
Kurs na prawo jazdy w Grójcu – Kategoria B Program zajęć teoretycznych obejmuje pełen zakres zagadnień związanych z przepisami ruchu drogowego, techniką kierowania pojazdem, podstawowymi czynnościami kontrolnymi i kontrolno-obsługowymi oraz zasadami udzielania pierwszej pomocy. Na szkolenie teoretyczne przewidujemy 30 godzin lekcyjnych. Nasza szkoła wyposażona jest w multimedialną salę szkoleniową. Wykorzystujemy również do ćwiczeń komputery. Szkolenie praktyczne prowadzimy na nowych samochodach takich jak w ośrodkach egzaminacyjnych w Grójcu – Hyundai I20. Zadjęcia praktyczne to jazda w ruchu drogowym oraz zajęcia na placu manewrowym. Łączna ilość godzin jazd to nie mniej jak 30 godzin zegarowych. Kurs na prawo jazdy – Kategoria C, C+E, D Warunkiem rozpoczęcia kursu prawa jazdy kat. C jest: ukończone 21 lat (można przystąpić do kursu na 3 miesiące przed osiągnięciem 21 roku życia); ukończone 18 lat (warunkiem jest rozpoczęcie kursu kwalifikacji wstępnej pełnej) prawo jazdy kategorii B; uzyskanie numeru PKK. Zajęcia praktyczne odbywają się po ukończeniu szkolenia teoretycznego i uzgodnieniu w biurze dat i godzin. Jak pracujemy? Instruktorzy ... Motoryzacja oraz nauka jazdy jest naszą pasją. Większość z nas posiada wszystkie kategorie prawa jazdy, oraz uprawnienia instruktorskie do szkolenia. Szkolenie ... Zapewniamy Ci dające przyjemność i satysfakcję szkolenie, które w konsekwencji przynosi efekt w postaci pozytywnego wyniku egzaminu państwowego.
Zobacz podobne szkoły:

Szkoły

Manewr
(0) 0 opinii
ul. PIŁSUDSKIEGO 19 05-600 Grójec
Liczba instruktorów: 10
Wiraż
(0) 0 opinii
Piłsudskiego 42 05-600 Grójec
Liczba instruktorów: 5
Auto-Szkoła – Monika Koc
(0) 0 opinii
Piotra Skargi 37 05-600 Grójec
Liczba instruktorów: 3
OSK Jacek Rozmuszyński
(5) 1 opinii
Jana Pawła II 1B 05-600 Grójec

Pytania i odpowiedzi na temat Matex

Czy istnieje możliwość wykonania badań lekarskich w szkole Matex w Grójec?
Nie, nie ma takiej możliwości.
Jaki jest telefon kontaktowy szkoły Matex w Grójec?
500 070 029
Jak wygląda przebieg zajęć teoretycznych w szkole Matex w Grójec?
Na szkolenie teoretyczne przewidujemy 30 godzin lekcyjnych. Nasza szkoła wyposażona jest w multimedialną salę szkoleniową. Wykorzystujemy również do ćwiczeń komputery.
Jaki jest adres szkoły Matex w Grójec?
Medalowa 4, 05-600 Grójec, Polska
Jakie pojazdy posiada szkoła Matex w Grójec?
Hyundai i20
Na jakie kategorie można zdawać w szkole Matex w Grójec?
B, C, C+E, D
Rozwiń wszystkie
do góry