IntroHL – nauka jazdy u egzaminatorów

IntroHL – nauka jazdy u egzaminatorów

697 471 415 Pokaż numer
biuro@introhl.pl Pokaż e-mail
https://introhl.pl/ Pokaż www
Porównaj szkoły
Porównaj szkoły
U nas zdasz prawo jazdy na kategorię: B

OSK IntroHL, czyli nauka jazdy u egzaminatorów. Co kryje się pod tym stwierdzeniem? Możemy zapewnić, że to nie tylko pusty slogan, ale słowa potwierdzone doświadczeniem. OSK IntroHL to niepowtarzalne miejsce, w którym możesz czerpać wiedzę i doświadczenie od egzaminatorów. Założyciele, czyli Krzysztof Wójcik i Mariusz Sztal, mają doświadczenie w egzaminowaniu w WORD Warszawa, nadzorowali pracę egzaminatorów oraz byli kierownikami Wydziału Szkoleń.

Dzięki temu nauczymy Cię nie tylko bezpiecznego zachowania na drodze, ale również dobrze przygotujemy do egzaminu.

Zobacz pełny opis szkoły
W OSK IntroHL oferujemy 4-dniowe zajęcia online oraz możliwość indywidualnych konsultacji z wykładowcą, a także dostęp do oficjalnej bazy pytań egzaminacyjnych. Twój czas poświęcony na zajęcia teoretyczne w OSK IntroHL to średnio 2 tygodnie.

Wielu kursantów zadaje pytanie, ile trwa teoria na prawo jazdy, ponieważ chce jak najszybciej przystąpić do zajęć praktycznych. Wychodzimy z założenia, że wiedza teoretyczna jest niezbędna do tego, by sprawnie przyswajać kolejną dawkę informacji podczas zajęć praktycznych.

Kurs można rozłożyć na raty

Cennik IntroHL – nauka jazdy u egzaminatorów

Pakiet Basic zawiera: Teoria (e-learning i wykłady on-line), zajęcia z pierwszej pomocy, oficjalna baza pytań egzaminacyjnych, 31 pełnych godzin jazd szkoleniowych
2700 zł
Pakiet Premium zawiera: Teoria (e-learning i wykłady on-line), zajęcia z pierwszej pomocy, oficjalna baza pytań egzaminacyjnych, 35 pełnych godzin jazd szkoleniowych, w tym dodatkowe 4 godziny jazdy przed egzaminem państwowym, egzamin próbny z egzaminatorem, jazdy po placu WORD, jazdy po autostradzie, zajęcia na symulatorach, egzamin państwowy na pojeździe szkoleniowym
3200 zł
Pakiet All-In-One zawiera: Teoria (e-learning i wykłady on-line), zajęcia z pierwszej pomocy, oficjalna baza pytań egzaminacyjnych, 40 pełnych godzin jazd szkoleniowych, w tym dodatkowe 9 godzin jazd przed egzaminem państwowym, egzamin państwowy na pojeździe szkoleniowym, udział instruktora w egzaminie państwowym, badania lekarskie, wszystkie formalności w urzędach, rozpoczynanie zajęć z dowolnego miejsca.
4450 zł
2h - Jazdy doszkalające na terenie Warszawa-Białołęka i okolice
258 zł
10h - Jazdy doszkalające na terenie Warszawa-Białołęka i okolice
1090 zł
20h - Jazdy doszkalające na terenie Warszawa-Białołęka i okolice
2080 zł
Zobacz cały cennik
Rejony działania
Adresy początkowe:
Rejony działania:
  • #Warszawa
  • lub w innym miejscu ustalonym indywidualnie z instruktorem
Nasze pojazdy
Car

Hyundai i20

Opinie o szkole IntroHL – nauka jazdy u egzaminatorów

Wystaw opinię
Ocena ogólna: 0/5
Liczba opinii: 0
Więcej o szkole

IntroHL

Witamy w Ośrodku Szkoleniowym IntroHL w Warszawie – miejscu, gdzie nauka jazdy staje się pasjonującą podróżą ku zdobyciu umiejętności i pewności za kierownicą. Nasza szkoła wyróżnia się kilkoma istotnymi cechami, które sprawiają, że jesteśmy wyjątkowym wyborem dla każdego, kto pragnie rozpocząć swoją przygodę z prowadzeniem pojazdu. Wsiadasz z nami?

Co wyróżnia naukę jazdy OSK IntroHL?

Nasza kadra instruktorska to zespół doświadczonych profesjonałów, posiadających zarówno bogate kwalifikacje, jak i pasję do przekazywania wiedzy. Indywidualne podejście do ucznia i zrozumienie jego potrzeb są dla nas priorytetem, co sprawia, że szkoła jazdy IntroHL OSK w Warszawie może pochwalić się wysoką skutecznością i przyjemnym tokiem nauczania. Oferujemy nowoczesny i zróżnicowany tabor pojazdów dla kategorii B i B+E, co umożliwia naukę w warunkach najbliższych rzeczywistym sytuacjom drogowym. Bezpieczeństwo kursantów jest dla nas niezwykle istotne, dlatego nasze pojazdy są regularnie serwisowane i spełniają najwyższe standardy. Krzysztof Wójcik jako kierownik ośrodka wraz z zespołem dba o najwyższe standardy techniczne i merytoryczne szkolenia.

Co wyróżnia OSK IntroHL na tle innych ośrodków?

Jednym z naszych atutów jest elastyczność programu szkolenia, dostosowującego się do tempa i umiejętności kursanta. Dbamy o to, aby każdy uczestnik kursu czuł się pewnie za kierownicą i zdobywał umiejętności w komfortowy sposób. Nauka jazdy OSK IntroHL to także miejsce, gdzie szkolenie idzie w parze z nowoczesnym podejściem do technologii. Wykorzystujemy innowacyjne metody nauczania, dzięki czemu zdobywanie wiedzy staje się bardziej efektywne i interesujące. Decydując się na naukę jazdy w Ośrodku Szkoleniowym Intro, wybierasz nie tylko praktyczne szkolenie na drodze do zdobycia prawa jazdy, ale także fascynującą podróż, podczas której stajesz się pewnym i odpowiedzialnym kierowcą. Dołącz do nas i odkryj, jak nauka jazdy może być nie tylko niezbędnością, ale również satysfakcjonującym doświadczeniem.

Zyskaj dodatkowy rabat od BeDriver

Teraz masz szansę na rabat na kurs prawa jazdy. Sięgnij po niego, gdy tylko stanie się dostępny i oszczędzaj jeszcze przed zapisaniem się na kurs. Szerokiej drogi!

Podobne szkoły polecane:

Z dodatkowym rabatem na kurs i na badanie lekarskie przy zapisie przez BeDriver

Joker OSK – Mirosław Kłosiński
(5) 1 opinii
Kraków ul. Rusznikarska 12

Dodatkowy

rabat

BeDriver

Partner

Polecana

szkoła

OSK Kormoran – Sebastian Wróblewski
(0) 0 opinii
al. Pokoju 83, 31-548 Kraków, Polska

Dodatkowy

rabat

BeDriver

Partner

Polecana

szkoła

Albar OSK – Bogdan Kuca
(0) 0 opinii
Prądnicka 32, 31-202 Kraków, Polska
Liczba instruktorów: 9

Dodatkowy

rabat

BeDriver

Partner

Polecana

szkoła

Skarabeusz – Marcin Kuś
(0) 0 opinii
al. Pokoju 44, 31-572 Kraków, Polska
Liczba instruktorów: 3

Dodatkowy

rabat

BeDriver

Partner

Polecana

szkoła

Klakson – Andrzej Kowalczyk
(5) 1 opinii
Długa 63, 31-202 Kraków, Polska

Dodatkowy

rabat

BeDriver

Partner

Polecana

szkoła

Szkoły

Nauka Jazdy MDK – Janusz Jednorowicz
(0) 0 opinii
Fortowa 1, 01-905 Warszawa, Polska
Slavko – Sławomir Adam Kozdrak
(0) 0 opinii
Warszawa, ul. Conrada 15A
Automobilklub Polski
(0) 0 opinii
Powstańców Śląskich 127, 01-355 Warszawa, Polska
Liczba instruktorów: 7
Szkoła Jazdy OES
(0) 0 opinii
Targowa 66, 03-734 Warszawa, Polska
Yeti OSK – Michał Matusiak
(0) 0 opinii
Warszawa, ul. Długa 44
|< <1234 > >|

Pytania i odpowiedzi na temat IntroHL – nauka jazdy u egzaminatorów

Jak wygląda cennik szkoły IntroHL – nauka jazdy u egzaminatorów w Warszawa?
Pakiet Basic zawiera: Teoria (e-learning i wykłady on-line), zajęcia z pierwszej pomocy, oficjalna baza pytań egzaminacyjnych, 31 pełnych godzin jazd szkoleniowych: 2700
Pakiet Premium zawiera: Teoria (e-learning i wykłady on-line), zajęcia z pierwszej pomocy, oficjalna baza pytań egzaminacyjnych, 35 pełnych godzin jazd szkoleniowych, w tym dodatkowe 4 godziny jazdy przed egzaminem państwowym, egzamin próbny z egzaminatorem, jazdy po placu WORD, jazdy po autostradzie, zajęcia na symulatorach, egzamin państwowy na pojeździe szkoleniowym: 3200
Pakiet All-In-One zawiera: Teoria (e-learning i wykłady on-line), zajęcia z pierwszej pomocy, oficjalna baza pytań egzaminacyjnych, 40 pełnych godzin jazd szkoleniowych, w tym dodatkowe 9 godzin jazd przed egzaminem państwowym, egzamin państwowy na pojeździe szkoleniowym, udział instruktora w egzaminie państwowym, badania lekarskie, wszystkie formalności w urzędach, rozpoczynanie zajęć z dowolnego miejsca.: 4450
2h - Jazdy doszkalające na terenie Warszawa-Białołęka i okolice: 258
10h - Jazdy doszkalające na terenie Warszawa-Białołęka i okolice: 1090
20h - Jazdy doszkalające na terenie Warszawa-Białołęka i okolice: 2080
Czy istnieje możliwość wykonania badań lekarskich w szkole IntroHL – nauka jazdy u egzaminatorów w Warszawa?
Nie, nie ma takiej możliwości.
Jaki jest adres e-mail szkoły IntroHL – nauka jazdy u egzaminatorów w Warszawa?
biuro@introhl.pl
Jaki jest telefon kontaktowy szkoły IntroHL – nauka jazdy u egzaminatorów w Warszawa?
697 471 415
Jak wygląda przebieg zajęć teoretycznych w szkole IntroHL – nauka jazdy u egzaminatorów w Warszawa?
W OSK IntroHL oferujemy 4-dniowe zajęcia online oraz możliwość indywidualnych konsultacji z wykładowcą, a także dostęp do oficjalnej bazy pytań egzaminacyjnych. Twój czas poświęcony na zajęcia teoretyczne w OSK IntroHL to średnio 2 tygodnie.

Wielu kursantów zadaje pytanie, ile trwa teoria na prawo jazdy, ponieważ chce jak najszybciej przystąpić do zajęć praktycznych. Wychodzimy z założenia, że wiedza teoretyczna jest niezbędna do tego, by sprawnie przyswajać kolejną dawkę informacji podczas zajęć praktycznych.

Jaki jest adres szkoły IntroHL – nauka jazdy u egzaminatorów w Warszawa?
Krzyżówki 1/lok. D, 03-193 Warszawa, Polska
Jakie pojazdy posiada szkoła IntroHL – nauka jazdy u egzaminatorów w Warszawa?
Hyundai i20
Na jakie kategorie można zdawać w szkole IntroHL – nauka jazdy u egzaminatorów w Warszawa?
B
Rozwiń wszystkie
do góry