Imola – Ryszard Smoter

Porównaj szkoły
U nas zdasz prawo jazdy na kategorię: A, A1, A2, B

   

 IMOLA znaczy największa szkoła nauki jazdy w Warszawie

Jesteśmy największą stołeczną szkołą nauki jazdy. Dlatego możemy Ci zaoferować najwyższą jakość i najlepsze dopasowanie do Twoich potrzeb.

Znajdziesz nas blisko siebie: mamy 6 sal wykładowych w różnych częściach miasta a na jazdy przyjedziemy do Ciebie gdzie tylko zechcesz. Mamy wystarczająco dużą flotę pojazdów, aby umawiać szybkie terminy. No i mamy też mnóstwo zadowolonych kursantów 🙂

Nasze ośrodki prawa jazdy

IMOLA znaczy najlepsi instruktorzy prawa jazdy

Wiemy, że połowa sukcesu to dobry instruktor. Dlatego u nas pracują sami dobrzy instruktorzy. To nie tylko eksperci z zakresu przepisów i techniki prowadzenia samochodu, lecz także zdolni i odpowiednio przygotowani dydaktycy.

Niektórzy z nas byli wcześniej egzaminatorami, dlatego możesz mieć pewność, że podczas kursu poznasz skuteczne metody zdania egzaminu państwowego.

Nasi instruktorzy nauki jazdy

IMOLA znaczy szkoła jazdy

Chcesz zdobyć prawo jazdy? Znamy się na tym! Z nami zrozumiesz teorię, nauczysz się prowadzić auto i zaliczysz swój egzamin. Jest naprawdę wielu naszych kursantów, którzy zdali już za pierwszym razem. Ty również niedługo zdobędziesz upragnione prawko.

Ale mamy dla Ciebie coś jeszcze. Pokażemy Ci jak powinno się jeździć. Już wkrótce będziesz na drodze całkowicie samodzielny. Chcemy mieć dobrych kierowców. Chcemy być z Ciebie dumni 🙂

Zobacz jak uczymy

Ale skąd ta nazwa?

Imola to niepozorne miasteczko we Włoszech. Jednak znają je wszyscy miłośnicy motoryzacji. Kojarzy im się z Ferrari, Lamborghini i Maserati – markami sportowych samochodów, których producenci mają w okolicy swoje siedziby. Jest tu także znany tor wyścigów Formuły 1. Mieć takiego patrona to zaszczyt!

Dla nas IMOLA to synonim sztuki prowadzenia auta. Jesteśmy pewni, że wielu Warszawiakom ta nazwa kojarzy się już nie tylko z F1. Ale także z przyjemną, poprawną i kulturalną jazdą samochodem.

Zobacz pełny opis szkoły
Nauka teorii w kawiarni lub domowym zaciszu – z Kursem Teorii Online to możliwe!
Stawiamy na nowoczesne metody nauki oraz wygodę naszych kursantów! Dlatego wprowadziliśmy kolejne udogodnienie – kursy Prawa Jazdy z teorią online.

Pracujesz lub uczysz się i nie zawsze możesz przyjść na wykład w sali szkoleniowej? Spokojnie, mamy na to sposób! Stworzyliśmy specjalną platformę e-learningową, dzięki której możesz uczyć się z każdego miejsca na ziemi o dogodnej dla Ciebie godzinie. Jeśli jesteś nocnym markiem, pracujesz lub uczysz się w systemie zmianowym nie musisz już się martwisz, że ominie Cię ważny wykład.

Każdy moduł Kursu Teorii Online zakończony jest krótkim testem sprawdzającym wiedzę. Dzięki temu już po pierwszych zajęciach wiesz na co zwrócić większą uwagę przed podejściem do egzaminu na prawo jazdy.

To jeszcze nie koniec! Gdybyś miał jakieś pytania lub wątpliwości - w cenie Kursu Online zapewniamy Ci konsultacje z naszym wykładowcą. Bądź pewien,że profesjonalnie przygotujemy Cię do egzaminu na Prawo Jazdy.

Cennik Imola – Ryszard Smoter

A, A1, A2 - motocykl / teoria online
1800 zł
A, A1, A2 - motocykl z teorią stacjonarną
1900 zł
A, A1, A2 - motocykl kurs VIP / teoria online
2100 zł
A, A1, A2 -motocykl kurs VIP
2200 zł
AM - skuter / quad
1200 zł
B - samochód z teorią online
2300 zł
B - samochód z teorią stacjonarną
2400 zł
B- samochód kurs rozszerzony + online
2800 zł
B - samochód kurs rozszerzony z teorią stacjonarną
2900 zł
B - kurs VIP / teoria online
3200 zł
B - kurs VIP z teorią stacjonarną
3300 zł
B- automat / teoria online
2300 zł
B - automat z teorią stacjonarną
2400 zł
B - automat kurs VIP / teoria online
3200 zł
B - automat kurs VIP z teorią stacjonarną
3300 zł
B- kurs "Jazdy Nocne" teoria online
2500 zł
B - kurs "Jazdy Nocne"
2600 zł
B - jazda doszkalająca Hyundai i20
80 zł
B - jazdy doszkalające Hyundai i20
700 zł
B - jazda doszkalająca/automat
80 zł
B - jazdy doszkalające/automat
700 zł
Course in English
3000 zł
Podręcznik Kierowcy oraz testy 2020
100 zł
Kurs teoretyczny online
1200 zł
Kurs teoretyczny
1300 zł
Warsztaty psychologiczne
550 zł
Wyjazd na egzamin poza Warszawę
800 zł
Zobacz cały cennik
Rejony działania
Nasze pojazdy
Car

Hyundai i20

Car

Yamaha MT 07

Oficjalny pojazd egzaminacyjny w Warszawa

Car

Suzuki Gladius 650

manualna skrzynia biegów

Car

Yamaha RE29 MT125A

Oficjalny pojazd egzaminacyjny w Warszawa

Opinie o szkole Imola – Ryszard Smoter

Wystaw opinię
Ocena ogólna: 5/5
Liczba opinii: 1
Gosia
05 września 2022
Z pełnym przekonanie polecam instruktora Marka, który jeździ na Bemowie. Zdałam za pierwszym razem. Przede wszystkim pracuje z człowiekiem, biorąc pod uwagę różne obszary: psychiczne nastawienie oraz indywidualne możliwości. Mimo mojego dużego oporu na początku i robienia prawa jazdy z konieczności, Marek sprawił, że zniknął cały lęk i teraz uwielbiam jazdę samochodem. Jest bardzo profesjonalny i rzeczowy, dobiera metody nauki do osobowości kursanta. Ma ogromną cierpliwość i potrafi znaleźć różne sposoby, żeby coś wytłumaczyć. Uczy samodzielnego myślenia za kierownicą i właściwej oceny sytuacji na drodze. Lepiej nie można trafić:)
Więcej o szkole
Bezstresowo i skutecznie - to nasz styl Po pierwsze: bez nerwów! Wiemy, że chcesz już umieć jeździć. I zdajemy sobie sprawę, jak bardzo stresujące mogą być pierwsze kroki za kierownicą. Bo przecież każdy z nas był kiedyś w Twojej sytuacji. Dlatego chcemy doprowadzić Cię do zdania egzaminu państwowego w sposób jak najmniej stresujący. Boisz się, że to trudne? Nie jesteś pierwszy :) Na szczęście jesteśmy szkołą dla zupełnie początkujących, czyli takich, którzy nigdy za kierownicą nie siedzieli. I nie mieliśmy jeszcze przypadków "nienauczalnych". U nas, gdy instruktor nie widzi efektów, od razu zmienia metodę nauki. I tak do skutku. Przychodząc do nas masz prawo nie umieć jeździć - po to właśnie spotykamy się na kursie:) Jazdy z sensem Jazdy planujemy kursantom tak, by efektywnie i bez zbędnych przerw ukończyli swój kurs. U nas poznasz pułapki wszystkich tras egzaminacyjnych. Chcemy, byś podszedł do egzaminu i zdobył swoje prawo jazdy tak szybko i sprawnie, jak to możliwe. Dodatkowe jazdy obserwacyjne Możesz bezpłatnie i bez żadnych limitów korzystać z dodatkowych jazd w charakterze obserwatora. Z tylnego siedzenia można utrwalać techniki prowadzenia samochodu, przepisy ruchu drogowego, a także zasady bezpiecznego zachowania na drodze. Zrozumiesz teorię Na zajęciach omawiamy przykładowe pytania i wskazujemy sposoby na ich rozwiązywanie, wyjaśniając jednocześnie obowiązujące w danym zakresie przepisy. Jeśli jednak uznasz, że podstawowy cykl wykładów to za mało, możesz bezpłatnie powtórzyć swój kurs. Otrzymujesz od nas nieograniczoną liczbę godzin dodatkowej teorii już w ramach podstawowej ceny za kurs. Indywidualne konsultacje w cenie kursu Wiemy doskonale, że nie zawsze da się zadać pytanie podczas zajęć. Jeśli po wykładzie nadal czegoś nie będziesz rozumieć, dajemy Ci możliwość bezpłatnej telefonicznej konsultacji. Zadzwoń +48 512 009 014 - nasz wykładowca odpowie na każde Twoje pytanie. Lekcje próbna gratis - sprawdź nas! Przyjdź na zajęcia próbne z teorii lub jazd. Zobaczysz z kim będziesz jeździć i w jaki sposób prowadzimy naukę. Poznasz też opinie innych uczestników kursu.
  • Jak skorzystać z zajęć próbnych z teorii?
Wystarczy, że bez żadnego zapisu przyjdziesz na pierwsze zajęcia rozpoczynające wykłady (zobacz nasze ośrodki). Z decyzją o zgłoszeniu na kurs masz czas do kolejnego spotkania. Mamy bardzo dobre kursy - to dlatego jesteśmy największą szkołą jazdy w Warszawie.

Znamy metody na zdanie egzaminu

Pracują u nas niedawni egzaminatorzy, dlatego podczas kursu poznasz zawsze skuteczne metody na zdanie egzaminu państwowego. Praktyczne podpowiedzi, które wielokrotnie pomogły zdającym przy podchodzeniu do egzaminu znajdziesz tutaj tutaj oraz tutaj. Jednak najcenniejsze wskazówki – te od instruktorów - zarezerwowane są wyłącznie dla naszych kursantów. Mamy bezpłatne zajęcia dodatkowe Zapewniamy ci darmowe jazdy obserwacyjne oraz indywidualne konsultacje z naszymi najlepszymi wykładowcami w ramach Twojego kursu. Już nie raz pomogły one naszym uczniom w zdaniu egzaminu państwowego. Jeśli czujesz że sam kurs to za mało – w IMOLI skorzystasz  z nich bez żadnych opłat. Dajemy praktyczne bonusy Jeżeli sobie zażyczysz, w ramach kursu nieodpłatnie przećwiczysz:
  • samodzielny wjazd i tankowanie na stacji benzynowej,
  • wizytę w myjni automatycznej,
  • wjazd i parkowanie na wielopoziomowym parkingu centrum handlowego.
Prowadzimy do końca U nas nie będziesz zostawiony sam sobie. Mamy w IMOLI specjalnego instruktora-metodyka, który ma za zadanie analizować przebieg Twojej nauki. To Włodzimierz Skowroński, dusza-człowiek, który w każdej chwili jest do Twojej dyspozycji. Po prostu napisz do niego. Zatroszczymy się o Ciebie także podczas samego egzaminu. Na życzenie Twój instruktor będzie uczestniczył w praktycznym egzaminie państwowym jako obserwator. Wiemy z doświadczenia, że to bardzo zdającym pomaga. Żadnych ukrytych kosztów Nie zmuszamy do żadnych dodatkowych opłat podczas trwania kursu. W IMOLI masz zawsze:
  • bezpłatne materiały do nauki,
  • bezpłatne egzaminy wewnętrzne,
  • bezpłatne zajęcia z pierwszej pomocy,
  • brak limitów przejechanych kilometrów,
  • jazdy doszkalające (dodatkowo płatne) tylko dla chętnych,
  • stały koszt kursu i brak ukrytych dodatkowych płatności (powodujących, że na koniec kurs kosztuje często o kilkaset złotych więcej niż w cenniku).
Opłaca się Z IMOLĄ zaoszczędzisz pieniądze. Większość naszych uczniów egzamin zdaje już za pierwszym lub drugim podejściem. Oszczędzasz zatem na dodatkowych jazdach, opłatach egzaminacyjnych i straconym czasie. I przede wszystkim oszczędzasz własne nerwy!

Podobne szkoły polecane:

Z dodatkowym rabatem na kurs i na badanie lekarskie przy zapisie przez BeDriver

Joker OSK – Mirosław Kłosiński
(5) 1 opinii
Kraków ul. Rusznikarska 12

Dodatkowy

rabat

BeDriver

Partner

Polecana

szkoła

OSK Kormoran – Sebastian Wróblewski
(0) 0 opinii
al. Pokoju 83, 31-548 Kraków, Polska

Dodatkowy

rabat

BeDriver

Partner

Polecana

szkoła

Albar OSK – Bogdan Kuca
(0) 0 opinii
Prądnicka 32, 31-202 Kraków, Polska
Liczba instruktorów: 9

Dodatkowy

rabat

BeDriver

Partner

Polecana

szkoła

Skarabeusz – Marcin Kuś
(0) 0 opinii
al. Pokoju 44, 31-572 Kraków, Polska
Liczba instruktorów: 3

Dodatkowy

rabat

BeDriver

Partner

Polecana

szkoła

Klakson – Andrzej Kowalczyk
(5) 1 opinii
Długa 63, 31-202 Kraków, Polska

Dodatkowy

rabat

BeDriver

Partner

Polecana

szkoła

Szkoły

Jedynka – Andrzej Zalewski
(0) 0 opinii
al. Jerozolimskie 31, 02-236 Warszawa, Polska
GAZeLka
(0) 0 opinii
Stefana Batorego 35, 02-591 Warszawa, Polska
SuperKierowca
(0) 0 opinii
al. Jerozolimskie 11, 05-800 Warszawa, Polska
Expert – Elżbieta Tymińska
(0) 0 opinii
Świętokrzyska 18, 00-002 Warszawa, Polska
Mega Jazda – Ryszard Włodarski
(0) 0 opinii
Srebrna 16, 00-810 Warszawa, Polska
|< <1234 > >|

Pytania i odpowiedzi na temat Imola – Ryszard Smoter

Gdzie macie ośrodki szkolenia?
Mamy trzy ośrodki szkolenia kierowców, jednak wszystkie trzy znajdują się w Warszawie.
Jaki jest przewidywany termin, na który przesunięto wejście w życie przepisów związanych z tzw. okresem próbnym dla nowych kierowców na kat. B?
Nowe przepisy przesunięto nie określając daty ich wejścia w życie , informując jednocześnie że nastąpi to jak najszybciej gdy system będzie na to gotowy,więc może to nastąpić np. za dwa miesiące , pół roku , rok.
Co to jest okres próbny i jakie będą główne konsekwencje dla nowych kierowców?
Okres próbny polegał będzie na tym, że przez 2 lata młody kierowca będzie objęty specjalnym nadzorem, tzn popełnienie 2 wykroczeń drogowych będzie skutkowało kursem reedukacyjnym, a kolejne wykroczenia spowodują konieczność ponownego przystąpienia do egzaminu na prawo jazdy. Przez pierwsze 8 miesięcy trzeba będzie oznaczać pojazd zielonym listkiem, nie przekraczać dozwolonej prędkości: na autostradzie i drogach ekspresowych – 100 km/h, na pozostałych drogach poza obszarem zabudowanym – 80 km/h, a w obszarze zabudowanym – 50 km/h. Ponadto, między 4 a 8 miesiącem od momentu otrzymania prawa jazdy, konieczne będzie odbycie kursu doszkalającego (koszt to ok. 300 zł) – jego brak będzie skutkować utratą prawa jazdy, itp.
Jak uniknąć okresu próbnego?
To proste – rozpocząć kurs, zdać egzaminy i odebrać prawko przed wejściem nowych przepisów.
Jak wygląda cennik szkoły Imola – Ryszard Smoter w Warszawa?
A, A1, A2 - motocykl / teoria online: 1800
A, A1, A2 - motocykl z teorią stacjonarną: 1900
A, A1, A2 - motocykl kurs VIP / teoria online: 2100
A, A1, A2 -motocykl kurs VIP: 2200
AM - skuter / quad: 1200
B - samochód z teorią online: 2300
B - samochód z teorią stacjonarną: 2400
B- samochód kurs rozszerzony + online: 2800
B - samochód kurs rozszerzony z teorią stacjonarną: 2900
B - kurs VIP / teoria online: 3200
B - kurs VIP z teorią stacjonarną: 3300
B- automat / teoria online: 2300
B - automat z teorią stacjonarną: 2400
B - automat kurs VIP / teoria online: 3200
B - automat kurs VIP z teorią stacjonarną: 3300
B- kurs "Jazdy Nocne" teoria online: 2500
B - kurs "Jazdy Nocne": 2600
B - jazda doszkalająca Hyundai i20: 80
B - jazdy doszkalające Hyundai i20: 700
B - jazda doszkalająca/automat: 80
B - jazdy doszkalające/automat: 700
Course in English: 3000
Podręcznik Kierowcy oraz testy 2020: 100
Kurs teoretyczny online: 1200
Kurs teoretyczny: 1300
Warsztaty psychologiczne: 550
Wyjazd na egzamin poza Warszawę: 800
Czy istnieje możliwość wykonania badań lekarskich w szkole Imola – Ryszard Smoter w Warszawa?
Nie, nie ma takiej możliwości.
Jaki jest adres e-mail szkoły Imola – Ryszard Smoter w Warszawa?
biuro@imola.com.pl
Jaki jest telefon kontaktowy szkoły Imola – Ryszard Smoter w Warszawa?
(22) 622 40 10, (22) 412 55 55, (22) 407 77 77, (22) 407 77 77
Jak wygląda przebieg zajęć teoretycznych w szkole Imola – Ryszard Smoter w Warszawa?
Nauka teorii w kawiarni lub domowym zaciszu – z Kursem Teorii Online to możliwe!
Stawiamy na nowoczesne metody nauki oraz wygodę naszych kursantów! Dlatego wprowadziliśmy kolejne udogodnienie – kursy Prawa Jazdy z teorią online.

Pracujesz lub uczysz się i nie zawsze możesz przyjść na wykład w sali szkoleniowej? Spokojnie, mamy na to sposób! Stworzyliśmy specjalną platformę e-learningową, dzięki której możesz uczyć się z każdego miejsca na ziemi o dogodnej dla Ciebie godzinie. Jeśli jesteś nocnym markiem, pracujesz lub uczysz się w systemie zmianowym nie musisz już się martwisz, że ominie Cię ważny wykład.

Każdy moduł Kursu Teorii Online zakończony jest krótkim testem sprawdzającym wiedzę. Dzięki temu już po pierwszych zajęciach wiesz na co zwrócić większą uwagę przed podejściem do egzaminu na prawo jazdy.

To jeszcze nie koniec! Gdybyś miał jakieś pytania lub wątpliwości - w cenie Kursu Online zapewniamy Ci konsultacje z naszym wykładowcą. Bądź pewien,że profesjonalnie przygotujemy Cię do egzaminu na Prawo Jazdy.
Jaki jest adres szkoły Imola – Ryszard Smoter w Warszawa?
Jana i Jędrzeja Śniadeckich 17, 00-654 Warszawa, Polska
Wojciecha Bogumiła Jastrzębowskiego 24, 02-786 Warszawa, Polska
Płocka 30, 01-148 Warszawa, Polska
Jakie pojazdy posiada szkoła Imola – Ryszard Smoter w Warszawa?
Hyundai i20, Yamaha MT 07, Suzuki Gladius 650, Yamaha RE29 MT125A
Na jakie kategorie można zdawać w szkole Imola – Ryszard Smoter w Warszawa?
A, A1, A2, B
Rozwiń wszystkie
do góry