iDrive

Liczba opinii: 0
Zobacz opinie

iDrive

503 688 289 Pokaż numer
biuro@idrive.lublin.pl Pokaż e-mail
Zapraszamy do nas:
1. Obrońców Pokoju, 20-400 Lublin, Polska

Godziny otwarcia:
Pon. – Pt.: 11.00 - 17.00
Porównaj szkoły
Porównaj szkoły
Zapraszamy do nas:
1. Obrońców Pokoju, 20-400 Lublin, Polska

Godziny otwarcia:
Pon. – Pt.: 11.00 - 17.00
U nas zdasz prawo jazdy na kategorię: A, A1, A2, B, C, C+E

 

Szkoła jazdy w Lublinie iDrive to miejsce, gdzie spokojnie i bez stresu zgłębiamy tajniki pewnego siebie, odpowiedzialnego i przede wszystkim przyjemnego poruszania się po drogach. Podstawą w naszej szkole jest indywidualne podejście do każdego klienta. Doskonale rozumiemy początkujących kierowców, wspierając ich doświadczeniem i wiedzą, które z czasem ewoluują w profesjonalne umiejętności.

Zobacz pełny opis szkoły

Cennik iDrive

Kurs kat. B (poranny lub weekendowy)
1900 zł
Kurs kat. B VIP
2200 zł
Jazdy dodatkowe - kat. B
55 zł
Kurs kat. C
1800 zł
Kurs kat. C+E
1800 zł
Zobacz cały cennik
Rejony działania
Adresy początkowe:
Rejony działania:
  • #Lublin
  • lub w innym miejscu ustalonym indywidualnie z instruktorem
Nasze pojazdy
Car

Hyundai i20

Oficjalny pojazd egzaminacyjny w Lublin

Car

Suzuki Gladius 650

manualna skrzynia biegów

Oficjalny pojazd egzaminacyjny w Lublin

Car

Honda Varadero

Car

MAN 12.240, rocznik 2010

manualna skrzynia biegów

Oficjalny pojazd egzaminacyjny w Lublin

Car

Daf LF 220 FA

Oficjalny pojazd egzaminacyjny w Lublin

Opinie o szkole iDrive

Wystaw opinię
Ocena ogólna: 0/5
Liczba opinii: 0
Więcej o szkole
Nauka jazdy w Lublinie z iDrive to przyjemność połączona z edukacją na najwyższym poziomie. Nasz innowacyjny program szkoleniowy kursu na prawo jazdy w Lublinie to klucz do sukcesu, który nie jednemu już klientowi zagwarantował powodzenie za kierownicą. Priorytetem naszej idei jest indywidualne podejście z należytą uwagą do każdego kierowcy, przy uwzględnieniu jego predyspozycji i możliwości. Autorska metoda dydaktyczna naszej szkoły nauki jazdy w Lublinie iDrive jest gwarancją stworzenia optymalnych warunków do przyswajania wiedzy i praktyki, w sposób najbardziej skuteczny. Z uwagi na istotę praktyki podczas każdego kursu prawa jazdy popieramy ją odpowiednio dostosowaną przestrzenią. Równie ważna jest dla nas atmosfera na zajęciach i sposób przekazywania wiedzy. W celu zapewnienia naszym podopiecznym efektywnej nauki stale udoskonalamy nasze umiejętności, wiedzę oraz możliwości. Nie odstępujemy kroku od aktualizacji i nowości w przepisach, w celu przekazania jak najbardziej rzetelnej i faktycznej wiedzy. Kurs prawa jazdy w szkole nauki jazdy w Lublinie iDrive jest gwarancją, że zdobędziesz wiedzę, która zagwarantuje Ci w umiejętności i kwalifikacje idealnie przygotowujące do poruszania się po drogach Wyjątkowe podejście do kursantów jest nieocenioną umiejętnością i zasługą naszej kadry nauczycielskiej. Wykwalifikowani kierowcy o pedagogicznym podejściu, które charakteryzuje cierpliwość i umiejętność przekazania wiedzy to jeden z największych atutów naszej szkoły jazdy w Lublinie iDrive. Podstawą jest zrozumienie i ograniczenie stresu do minimum, dlatego nauka, która rozwija i wspiera, zawsze była wyznacznikiem naszej pracy. Zespół naszych instruktorów nauki jazdy w Lublinie iDrive jest budowany z ogromną dokładnością i precyzją, co w praktyce przekłada się na świetne wyniki egzaminacyjne kursantów, poparte doskonałymi kompetencjami. Kurs prawa jazdy w Lublinie iDrive to także gwarancja doskonalenia swych umiejętności na najlepszych jakościowo pojazdach. Dostępne w naszej szkole nauki jazdy samochody są modelami, na których w przyszłości kursanci zdają egzaminy. Odpowiednio wyposażone, w doskonałym stanie gwarantują opanowanie sztuki jazdy do perfekcji. Samochody i motocykle zaopatrujące naszą flotę szkoły nauki jazdy w Lublinie, służą uczniom do budowania pewności siebie za kierownicą, a także „oswajania się” z pojazdem, który staje się narzędziem wykorzystywanym do znacznego ułatwienia życia. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z cennikiem kursu prawa jazdy w lubelskiej szkole iDrive. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, kursy i szkolenia są w pełni dostosowane do indywidualnych możliwości tak, aby każdy nasz kursant mógł stać się, jak najszybciej mobilny i niezależny. Cena kursu prawa jazdy w Lublinie iDrive obejmuje praktykę, teorię i wyjątkowo profesjonalne i pedagogiczne podejście do nauki jazdy, jest to nasz ogromny atut, dzięki któremu zaufało Stawiamy na jakość
Rozumiejąc potrzeby przyszłych kierowców a także mając świadomość wyjątkowości każdego z naszych kursantów opracowaliśmy innowacyjny program szkolenia mający na celu zapewnienie nie tylko wysokiej jakości usług ale także indywidualnego podejścia do klienta. Kluczową rolę w programie iDrive odgrywa doświadczenie, wiedza, osobowość oraz właściwe podejście nauczyciela, dlatego z dużą uwagą budowaliśmy nasz zespół instruktorów. Jesteśmy przekonani, że wypracowane przez nas metody dydaktyczne zagwarantują Ci sukces na państwowym egzaminie na prawo jazdy a jednocześnie pozwolą Ci się stać dobrym kierowcą, który respektuje przepisy i dba o bezpieczeństwo ruchu drogowego.
Czym dysponujemy Wiedząc, że nawet najlepszy nauczyciel potrzebuje odpowiednich narzędzi aby przekazać swoją wiedzę, dokonaliśmy weryfikacji dostępnych i wyboru najbardziej efektywnych materiałów dydaktycznych. W celu rozwoju Twoich praktycznych umiejętności zajęcia prowadzone są na wzorcowym placu manewrowym i pojazdach, na jakich  przyjdzie Ci zdawać   egzamin   na   prawo  jazdy. Nasza flota składa się wyłącznie z nowych klimatyzowanych samochodów Hyundai i20 oraz motocykli Honda Varadero i Suzuki Gladius.  
Jak najmniej stresu
Wiemy jak bardzo pierwsze nauki jazdy samochodem mogą być dla Ciebie stresujące, dlatego dokładamy wszelkich starań abyś uniknął przykrych doświadczeń za kierownicą. Przyjazna atmosfera na zajęciach oraz interpersonalne umiejętności instruktorów pozwolą Ci odkryć, że nauka przepisów ruchu drogowego może być efektywna i przyjemna. Zapewniamy, że nasz instruktor zawsze będzie traktował Cię z szacunkiem, a wszelkie sugestie i uwagi przekaże Ci z iście pedagogicznym podejściem.
Wybierz iDrive
Ucząc się w naszej szkole oszczędzasz pieniądze płacąc tylko za kurs. W zamian dostajesz wszystko to, co jest niezbędne aby podejść do państwowego egzaminu na prawo jazdy. W iDrive nie ma ukrytych kosztów. Nie płacisz za materiały szkoleniowe – u nas masz to w cenie kursu. Pamiętaj, że nam również zależy, abyś zdał za pierwszym razem! Nauka z nami to czysta przyjemność.
 

Podobne szkoły polecane:

Z dodatkowym rabatem na kurs i na badanie lekarskie przy zapisie przez BeDriver

OSK Kormoran – Sebastian Wróblewski
(0) 0 opinii
al. Pokoju 83, 31-548 Kraków, Polska

Dodatkowy

rabat

BeDriver

Partner

Polecana

szkoła

Skarabeusz – Marcin Kuś
(0) 0 opinii
al. Pokoju 44, 31-572 Kraków, Polska
Liczba instruktorów: 3

Dodatkowy

rabat

BeDriver

Partner

Polecana

szkoła

OSK Lejdis – Zofia Banaś, Ewelina Ogonek
(5) 1 opinii
Nowohucka 43, 31-045 Kraków, Polska
Liczba instruktorów: 8
Partner

Polecana

szkoła

Formuła – Stanisław Dutkiewicz
(0) 0 opinii
rondo Mogilskie 1, 31-516 Kraków, Polska

Dodatkowy

rabat

BeDriver

Partner

Polecana

szkoła

Albar OSK – Bogdan Kuca
(0) 0 opinii
Prądnicka 32, 31-202 Kraków, Polska
Liczba instruktorów: 9

Dodatkowy

rabat

BeDriver

Partner

Polecana

szkoła

Szkoły

Roland Żmurowski – Lex OSK
(0) 0 opinii
Lipowa 3, 20-400 Lublin, Polska
Efekt – Mariusz Popko
(0) 0 opinii
Stanisława Leszczyńskiego 15, 20-068 Lublin, Polska
OSK Pablo
(0) 0 opinii
Weteranów 11, 20-400 Lublin, Polska
Auto-holik – Magdalena Michalczyk
(5) 2 opinii
Nadbystrzycka 9, 20-506 Lublin, Polska
Liczba instruktorów: 1
Rodmos – Dorota Walczak
(0) 0 opinii
3-go Maja 8/4, Lublin
|< <1234 > >|

Lublin - wybierz interesującą Cię dzielnicę:

Pytania i odpowiedzi na temat iDrive

Jak wygląda cennik szkoły iDrive w Lublin?
Kurs kat. B (poranny lub weekendowy): 1900
Kurs kat. B VIP: 2200
Jazdy dodatkowe - kat. B: 55
Kurs kat. C: 1800
Kurs kat. C+E: 1800
Czy istnieje możliwość wykonania badań lekarskich w szkole iDrive w Lublin?
Nie, nie ma takiej możliwości.
Jaki jest adres e-mail szkoły iDrive w Lublin?
biuro@idrive.lublin.pl
Jaki jest telefon kontaktowy szkoły iDrive w Lublin?
503 688 289
Jaki jest adres szkoły iDrive w Lublin?
Obrońców Pokoju, 20-400 Lublin, Polska
Jakie pojazdy posiada szkoła iDrive w Lublin?
Hyundai i20, Suzuki Gladius 650, Honda Varadero, MAN 12.240, Daf LF 220 FA
Na jakie kategorie można zdawać w szkole iDrive w Lublin?
A, A1, A2, B, C, C+E
Rozwiń wszystkie
do góry