Bielski OSK

Liczba opinii: 0
Zobacz opinie Wystaw opinię
Wystaw opinię

Bielski OSK

609319874 Pokaż numer
robert@oskbielski.pl Pokaż e-mail
Porównaj szkoły
U nas zdasz prawo jazdy na kategorię: B, B+E

Ośrodek Szkolenia Kierowców Robert Bielski istnieje od 2006 roku. Oprócz doświadczonych intruktorów firma dysponuje przestronnymi salami wykładowymi oraz odpowiednią ilością pojadów do zajęć praktycznych. Zajęcia teoretyczne odbywają się w budynku COM-D ul.Poniatowskiego 25, gdzie, zależnie od wymagań prowadzących i liczby słuchaczy, do ich dyspozycji są trzy sale wykładowe. Umiejętności praktyczne kursanci zdobywają na przystosowanym do nauki jazdy placu manewrowym oraz w ruchu drogowym w następujących miastach: Legnica, Jawor, Strzegom, Świdnica lub Wałbrzych. Tajniki jazdy uczestnicy kursów poznają kierując motocyklem Kawasaki lub samochodami osobowymi Toyota Yaris.

Wszystkie nasze pojazdy są identyczne jak te na egzaminie państwowym. Szkolenie kursantów przeprowadzane jest na dwóch modelach samochodów, będących w użyciu WORD w Legnicy. Wszystko po to, aby w chwili egzaminu kandydaci nie obawiali się sytuacji, w której drobne różnice w budowie starszych i nowszych pojazdów, wywołają u nich zaskoczenie, niepotrzebny stres i dekoncentrację. Nasi instruktorzy są cierpliwi i wyrozumiali, posiadają wieloletnie doświadczenie i dopasują program szkolenia do indywidualnych predyspozycji każdego z kursantów.

Zapraszamy na szkolenia podstawowe, uzupełniające i redukujące punkty karne za wykroczenia drogowe. Dopasujemy się do oczekiwań każdego, najbardziej wymagającego klienta.

Zobacz pełny opis szkoły
Kurs można rozłożyć na raty 0%!

Cennik Bielski OSK

Kurs kat. B
1900 zł
Kurs kat. B+E
1300 zł
Jazdy dodatkowe - 1h
60 zł
Jazdy dodatkowe - 5h
300 zł
Zobacz cały cennik
Rejony działania
Adresy początkowe:
Rejony działania:
  • #Jawor,
  • #Legnica
  • lub w innym miejscu ustalonym indywidualnie z instruktorem

Nasi instruktorzy

Ocena ogólna: 0/5
Liczba opinii: 0
Liczba instruktorów: 1
Nasze pojazdy
Car

Toyota Yaris

5-biegowa skrzynia biegów

Porównaj szkoły

Opinie o szkole Bielski OSK

Wystaw opinię
Ocena ogólna: 0/5
Liczba opinii: 0
Więcej o szkole

Kategoria B

Uprawnia do kierowania pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 t oraz pojazdem z przyczepą o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej masy własnej pojazdu ciągnącego, o ile łączna dopuszczalna masa całkowita zespołu tych pojazdów nie przekracza 3,5 t. Kategoria B prawa jazdy uprawnia również do kierowania ciągnikiem rolniczym bez przyczep. Kurs na tę kategorię można rozpocząć trzy miesiące przed ukończeniem 18 lat. Szkolenie odbywa się samochodem marki Toyota Yaris. Cena kursu zawiera: - 30 godz. zajęć teoretycznych (w tym 4 godz. z pierwszej pomocy) - 30 godz. zajęć praktycznych - materiały szkoleniowe (podręcznik kierowcy kat. B, pytania testowe, płyta CD - nauka + egzamin, znaki drogowe, notatnik kursanta, Kodeks Ruchu Drogowego) dla każdego kursanta. Jazdy rozpoczynamy w umówionym miejscu i czasie dogodnym dla kursanta. Godzina zajęć teoretycznych trwa 45 minut, natomiast praktycznych 60 minut -zgodnie z ustawą Prawo o Ruchu Drogowym. Wykłady teoretyczne odbywają się przeważnie dwa razy w tygodniu w godzinach popołudniowych. Dni zajęć i godziny ustalane są z grupą na pierwszym spotkaniu organizacyjnym.

Kategoria B+E

Uprawnia do kierowania samochodami osobowymi z przyczepami, lawetą, campingiem oraz ciągnikiem z dwoma przyczepami. Szkolenie kończy się jedynie egzaminem praktycznym państwowym.
Zobacz podobne szkoły:

Szkoły

OSK Piotr Pelczar
(0) 0 opinii
Osiedle Złotego Wieku 91, 30-001 Kraków, Polska
Auto Szkoła – Zbigniew Chrzan
(0) 0 opinii
osiedle Urocze 13, 31-953 Kraków, Polska
Klub Dobrej Jazdy – Maciej Tyrcha
(0) 0 opinii
Henryka Pachońskiego 9, 31-223 Kraków, Polska
Partner – Andrzej Morawiec
(0) 0 opinii
Zygmunta Augusta 5, 31-504 Kraków, Polska

Pytania i odpowiedzi na temat Bielski OSK

Jak wygląda cennik szkoły Bielski OSK?
Kurs kat. B: 1900
Kurs kat. B+E: 1300
Jazdy dodatkowe - 1h: 60
Jazdy dodatkowe - 5h: 300
Czy istnieje możliwość wykonania badań lekarskich w szkole Bielski OSK?
Nie, nie ma takiej możliwości.
Jaki jest adres e-mail szkoły Bielski OSK?
robert@oskbielski.pl
Jaki jest telefon kontaktowy szkoły Bielski OSK?
609319874
Jaki jest adres szkoły Bielski OSK?
Szymanowskiego 10A, 59-400 Jawor, Polska
Jakie pojazdy posiada szkoła Bielski OSK?
Toyota Yaris
Na jakie kategorie można zdawać w szkole Bielski OSK?
B, B+E
Rozwiń wszystkie
do góry