Częstochowa

Średnia cena kursu prawa jazdy w Częstochowa to 2090zł

Średnia cena dodatkowej godziny jazdy w Częstochowa to 68zł

Podane wartości są poglądowe i służą porównaniu cen w różnych rejonach.

Nauka jazdy Częstochowa

Szukasz dla siebie nauki jazdy w Częstochowie? Chcesz wybrać dobrze, ale trudno jest Ci rozpoznać komu zaufać? Nie martw się! Trafiłeś na bardzo dobre miejsce. Na BeDriver zamieściliśmy dla Ciebie najciekawsze propozycje ośrodków szkoleniowych dla nowych kierowców. Każda ze szkół jest dokładnie sprawdzona i opisana. Mamy też sporo komentarzy od byłych kursantów, którzy sami doświadczyli nauki w wybranym OSK. Nie musisz więc wybierać w ciemno. Zapoznaj się z cennikiem, informacjami o flocie pojazdów i dodatkowymi warunkami uczestnictwa w szkoleniu. Zdecyduj, gdzie będzie Ci najlepiej i zacznij swoją podróż po prawo jazdy już dzisiaj. Jesteśmy pewnie, że Ty też możesz zdać za pierwszym! Powodzenia!
Szkoły jazdy znajdujące się w tym mieście:

Szkoły

OSK SŁOŃSKI SYLWESTER
(0) 0 opinii
Reformacka 7A, 98-300 Wieluń, Polska
Liczba instruktorów: 1
PRIMO Szkoła Jazdy Michał Trawczyński
(0) 0 opinii
Kościuszki 79, 98-330 Pajęczno, Polska
Liczba instruktorów: 1
Autofan
(0) 0 opinii
Złota 118 42-202 Częstochowa
Liczba instruktorów: 3
OSK Wojciech Jastrzębski
(0) 0 opinii
al. Najświętszej Maryi Panny 51 Częstochowa, 42-200
Lider
(0) 0 opinii
AL. NMP 14 42-200 CZĘSTOCHOWA
Pluta
(0) 0 opinii
II Al.N.M.P 35 Częstochowa
Sukces
(0) 0 opinii
ul. Kilińskiego 16, lok. 4a (I piętro) Częstochowa 42-202
OSK Andrzej Tyła
(0) 0 opinii
ul. Dąbrowskiego 40 42-200 Częstochowa
Format – Katarzyna Wesołowska-Łakomy
(0) 0 opinii
Nowowiejskiego 6 42-217 Częstochowa
Progress – Agnieszka i Krystian Orlikowscy
(5) 1 opinii
Aleja Najświętszej Maryi Panny 33, 42-202 Częstochowa, Polska
Zobacz więcej

Po czym poznać dobrą naukę jazdy?

Jak możesz się zorientować, który OSK w Częstochowie jest naprawdę dobry? Spośród wszystkich dostępnych propozycji widocznych na BeDriver na pewno znajdziesz coś dla siebie. Sposób wyboru w ostateczności zależy od Ciebie, ale podajemy Ci kilka ważnych zasad, które warto uwzględnić. Przeczytaj je!

Jakie opinie ma nauka jazdy?

Materiały reklamowe mogą przyjmować dowolną treść. Jednak komentarze i opinie, jakie otrzymał ośrodek to co innego. Byli kursanci mają wyrobione zdanie na temat wybranej nauki jazdy w Częstochowie i wprost o nim mówią. Dlatego nie wahaj się przeczytać tych opinii. Pomoże ci to zrozumieć, czego spodziewać się po przystąpieniu do wybranego ośrodka. Atmosfera podczas nauki i jakość przekazywanej wiedzy będą miały duże znaczenie w robieniu przez ciebie postępów. A to prowadzi do końcowego sukcesu.

W jakiej cenie jest kurs prawa jazdy?

Ceny poniż 2000 zł to już przeszłość. Dlatego tym bardziej musisz przemyśleć wybór szkoły, bo kwota, którą przyjdzie ci zapłacić, jest niemała. Skoro prawko wszędzie kosztuje coraz więcej, może brać cię pokusa, by wybrać najtańszą opcję. Nie zawsze jest to skuteczne wyjście. Dlaczego? Bo skrajnie tanie szkoły w ten sposób starają się ukryć pewne niedociągnięcia. Może chodzić o stare auta, słabe podejście do nauki teorii albo zupełny jej brak. Z drugiej strony wybór najdroższej opcji nie musi gwarantować zdania za pierwszym razem. Bez względu na to, kwota zakupu zawsze ma spore znaczenie.

Jakim autem będziesz jeździć?

To ważna sprawa w kontekście egzaminu. O wiele łatwiej jest podejść do niego gdy do tej pory jeździło się takim samym modelem pojazdu. Bez trudu wyczujesz to auto. Jeśli nie czujesz jazdy autem i nie masz innych uprawnień (np. na motocykl), lepiej poszukaj szkoły, która zaoferuje ci jazdę autem egzaminacyjnym. Jeśli jednak masz już doświadczenie w prowadzeniu pojazdów, nie będzie dla ciebie większego kłopotu w nauce na innym pojeździe. Takie kursy na innych autach niż egzaminacyjne mogą też być nieco tańsze.

Już dzisiaj zacznij swoje prawo jazdy z BeDriver!

Czy teraz sytuacja nie wydaje ci się łatwiejsza? Oczywiście! Możesz znaleźć dla siebie odpowiednią szkołę jazdy bez większych trudności. Zapisz się na szkolenie i zacznij naukę. Twoja podróż po prawo jazdy właśnie się rusza!

Informacje
42-200 Częstochowa Ul. Hallera 1 NIP: 949-14-70-256

Telefony:
Sekretariat: tel. 34 36-16-009 fax 34 36-16-538 sekretariat@word.czest.pl Biuro obsługi klienta: tel. 34 36-16-001 Obslugaklienta@word.czest.pl Wydział realizacji egzaminów państwowych: tel. 34 36-16-001, wew 37 grzegorznowak@word.czest.pl Wydział szkoleń i BRD: tel. 34 36-16-001, wew 11 szkolenia@word.czest.pl Inspektor Ochrony Danych: tel. 34 36-16-001, wew 48 iod@word.czest.pl

Sekretariat czynny poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00, Biuro Obsługi Klienta czynny poniedziałku do piątku od 7:00 do 17:00 oraz w soboty od 7:00 do 15:00, Wydział realizacji egzaminów państwowych, Wydział Szkoleń i BRD oraz Inspektor Ochrony Danych czynni od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00

Przejdź do strony internetowej Siedziba główna.

Zgłoś zmianę

W tym mieście prawo jazdy zdajesz na:
Suzuki Swift
Moc 36,66kW (50 KM)
Peugeot Expert
MAN 12.240
Moc 176kW (240 KM)
manualna
Autosan Lider
Moc 184kW (250 KM)
manualna, 6-biegowa
Suzuki Gladius 650
Moc 35kW (48 KM)
manualna, 6-biegowa
Yamaha TW 125
Romet Ogar 900R
Moc 2,5kW (3,4 KM)
manualna, 5-biegowa
Zetor Proxima 8441
Moc 60kW (81,58 KM)
Trasy egzaminacyjne znajdujące się w tym mieście:
Trasa egzaminacyjna Częstochowa – kat. B

Długość trasy: 8.55 km


Miejsca opisowe:
Ul. Idzikowskiego
Parkowanie prostopadłe przodem

Ul. Olsztyńska
Zatrzymanie się przy znaku „STOP”

Ul. Hutników
Zawracanie tyłem an bramie

Trasa egzaminacyjna Częstochowa – kat. C

Długość trasy: 18.1 km


Opis trasy: Hallera, Legionów, Orlik-Rückemanna, Olsztyńska, Legionów, Faradaya, Mirowska, Warszawska, Krótka, Wilsona, rondo Trzech Krzyży, Aleja Jana Pawła II, Dembińskiego, Dąbrowskiego, Aleja Jana Pawła II, Aleja Wojska Polskiego, Legionów, Hutników, Orla, Drozdowa, Żużlowa, Generała Hallera, czas egazminu około 50 minut


Miejsca opisowe:
Ul. Warszawska
Lewoskręt z ul. Warszawska na Krótka - duże natężenie ruchu, wąski wjazd, chyba było to najtrudniesze miejsce na całej trasie

Ul. Olsztyńska
Prawoskręt z ul. Hutników na Olsztyńska - skrzyżowanie o łamanym pierszewństwie, pod mniejszym kątem niż prosty, oczy dookoła głowy :-)

Ośrodek Egzaminacyjny w Częstochowa

OŚRODKI EGZAMINACYJNE WORD CZĘSTOCHOWA:

 

Częstochowa posiada tylko jeden ośrodki egzaminacyjny, jego siedziba znajduje się przy ul. Hallera 1, 42-200 Częstochowa.

 

W WORD w Częstochowie prawo jazdy można zdawać na kategorię AM, A, A1, A2, B, B1, B+E, B96, C1, C, C+E, D1, D oraz T.

 

CZYM JESZCZE ZAJMUJE SIĘ WORD W CZĘSTOCHOWIE?

Poza tym WORD oferuje także:
– Szkolenie z zakresu anulowania części punktów karnych u kierowców nagminnie łamiących przepisy ruchu drogowego;
– Szkolenie z zakresu kierowania ruchem drogowym;
– Szkolenia dla kierowców przewożących osoby, w transporcie publicznym lub taksówce;
– Szkolenia dla osób chcących być egzaminatorami;
– Szkolenia dla osób chcących być instruktorami teorii i praktyki w szkołach nauki jazdy.

Dodatkowo WORD ten oferuje także usługi z zakresu malowania znaków drogowych, wynajmu placu manewrowego oraz wynajmu sal wykładowych.

Poza tym na terenie ośrodka znajduje się stacja kontroli pojazdów, która czynna jest od poniedziałku do piątku od godziny 6:30 do 21:00 oraz w soboty w godzinach od 7:00 do 15:00

Średnia cena kursu prawa jazdy w Częstochowa to

do góry