Biłgoraj

Podane wartości są poglądowe i służą porównaniu cen w różnych rejonach.

Nauka jazdy Biłgoraj

Do zdanego prawa jazdy został Ci jeden krok – wybór odpowiedniej nauki jazdy w Biłgoraju. Chociaż mogłoby się to wydawać raczej proste, może sprawiać nie lada kłopot. Nie musisz się jednak martwić – znaleźliśmy dla Ciebie najlepsze ośrodki szkoleniowe w mieście i okolicy, a także świetnych instruktorów. Możesz wybierać z całej listy propozycji, które umieściliśmy dla Ciebie na BeDriver. Podpowiedzią niech będą pozostawione przez poprzedników komentarze i oceny. Zapoznaj się z ofertą każdej ze szkół jazdy w Biłgoraju i zerknij na ceny. Porównaj zadowolenie byłych kursantów i sprawdź, jakim autem będziesz jeździć. To wszystko pozwoli Ci zrobić ten jeden najważniejszy krok i zdać egzamin na prawo jazdy. Powodzenia!
Szkoły jazdy znajdujące się w tym mieście:

Szkoły

Luis – Sławomir Paszko
(0) 0 opinii
Lubelska 7, 23-400 Biłgoraj, Polska
Nauka Jazdy Józef Blacha
(0) 0 opinii
Romanowskiego 16A, 23-400 Biłgoraj, Polska
OSK Ulka – Emil Terejk
(0) 0 opinii
ul. Kopernika 3, Biłgoraj

Jak poznać najlepszą szkołę jazdy w Biłgoraju?

Prawo jazdy to jeden z ważniejszych egzaminów w Twoim życiu. Dlatego warto do niego podejść bardzo poważnie i dobrze się przygotować. To pierwsze zależy od Ciebie, ale już druga opcja jest w dużej mierze na barkach Twojej przyszłej szkoły jazdy w Biłgoraju. Po czym poznać najlepszą z nich?

Co o nauce jazdy sądzą absolwenci?

Kiedy ostatnio kupiłeś coś w internecie bez czytania opinii? To w zasadzie obowiązkowa czynność przy niemal każdej decyzji tego typu. Dlatego na BeDriver znajdziesz komentarze byłych kursantów przy każdej ze szkół i obok instruktorów. Powiedzą ci, jaki jest poziom nauczania, jakie błędy zauważyli, kiedy udało im się zdać egzamin i czego w zasadzie nauczyli się za kółkiem. Co dzięki temu osiągniesz? Będzie ci łatwiej wybrać naukę jazdy w Biłgoraju o najlepszym podejściu do kursanta. Unikniesz nadmiernego stresu i spokojnie nauczysz się wszystkiego, co potrzebne do zdania prawka.

Ile będzie kosztował kurs?

Cena ma spore znaczenie w kontekście wyboru nauki jazdy. W Biłgoraju nie ma zbyt wielu szkół, więc ceny są raczej porównywalne. O czym jednak może świadczyć ich rozbieżność? Nowe ośrodki szkoleniowe kuszą kandydatów do wybrania właśnie ich oferty nieco niższymi cenami. Często nie są w stanie zaoferować większej renomy, ze względu na świeżość rynkową. Nie skreślaj takich miejsc! Czasem możesz się w nich nauczyć ciekawych rzeczy. Jednak zwykle wyższa cena spowodowana jest kilkoma dodatkami. Droższa nauka jazdy może oferować udogodnienia w formie dojazdu do kursanta w wybrane miejsce, czy jazdę automatem. Jeśli ma to dla ciebie znaczenie, wybierz właśnie tę opcję.

Czego możesz dowiedzieć się o nauce jazdy?

Mnóstwo informacji trudno jest przyswoić, ale szczątkowa wiedza jest jeszcze gorsza. Dlatego przed podejściem ostatecznej decyzji, zastanów się:
  • Ile osób rekomenduje ten ośrodek?
  • Jakie opinie są na jego temat?
  • Jakimi autami dysponuje ośrodek?
  • Czy można uczyć się on-line?
  • Czy szkoła wspiera podczas załatwiania formalności?
  • Czy możesz zdawać teorię, czy szkoła oferuje jedynie kurs praktyczny?

Już teraz wybierz swoją szkołę z BeDriver!

Przed tobą ważny wybór – nauka jazdy w Biłgoraju. Podejdź do tematu na spokojnie i zapisz się na kurs z BeDriver. Już niedługo prawo jazdy stanie się w twoim przypadku rzeczywistością!

Informacje
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zamościu 22-400 Zamość ul.Kilińskiego 84 E NIP: 922-22-46-545

Telefony:
tel. bezpośredni do BIURA OBSŁUGI KLIENTA tel. (084) 641-22-44 fax: (084) 641-22-45 e-mail: auto@word.zamosc.pl Ośrodek Szkolenia tel. (084) 641-22-44 e-mail: szkolenia@word.zamosc.pl Wydział Techniczny tel. (084) 641-22-44 Biuro Obsługi Klienta - parter tel. (084) 641-22-44 tel. (084) 616-91-87

Biuro Obsługi Klienta - parter Czynne od Poniedziałku do Piątku w godz. od 7.30 do 15.20 Agencja kasowa jest czynna od Poniedziałku do Piątku w godz. od 7.30 do 15.20

Przejdź do strony internetowej Siedziba Główna.

Zgłoś zmianę

Informacje
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zamościu – oddział terenowy BIłgoraj 23-400 Biłgoraj ul. Motorowa 2

Telefony:
adres email: bilgoraj@word.zamosc.pl tel. (84) 627 44 42

ODDZIAŁ CZYNNY: Od Poniedziałku do Piątku w godz. 7:30 - 15:30

Przejdź do strony internetowej OT Biłgoraj.

Zgłoś zmianę

W tym mieście prawo jazdy zdajesz na:
Toyota Yaris
(69 KM)
manualna, 6-biegowa
Opel Vivaro
Moc 66,19kW (90 KM)
Renault Traffic
Moc 74kW (100 KM)
Romet MW50A
Honda CBF 125
Moc 8,1kW (11,13 KM)
Suzuki Gladius 650
Moc 35kW (48 KM)
manualna, 6-biegowa
Daf LF 260 FA
Zetor 5320
Ośrodek Egzaminacyjny w Biłgoraj

OŚRODKI EGZAMINACYJNE Biłgoraj:

 

Zamość posiada dwa ośrodki egzaminowania kierowców. Jeden z nich znajduje się właśnie w Biłgoraju przy ul. Motorowej 2. Siedziba główna znajduje się w Zamościu przy ul. Jana Kilińskiego 84E, 22-400 Zamość.

 

W Biłgoraju egzaminy na prawo jazdy przeprowadzane są w kategoriach: AM, A1, A2, A, B1, B, a w Zamościu: AM, A1, A2, A, B1, B, C1, C, D1, D oraz T.

Średnia cena kursu prawa jazdy w Biłgoraj to

do góry